H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-31, 01:50   #3871
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Iwonko, miód na moje uszy
Oby się sprawdziło! Bo ostatnio z tymi prognozami to różnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-31, 08:50   #3872
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Ja kocham upały, ale niekoniecznie z maluchami. Nie mogę pojechać nad wodę bo nigdzie nie ma cienia. W namiocie półotwartym tez za gorąco. Parasola nie mam ale nie wiem czy to stabilne. Także przez to nie mogę korzystać z tej pogody i siedzimy do wieczora w domu
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-31, 20:38   #3873
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oby się sprawdziło! Bo ostatnio z tymi prognozami to różnie

Dokładnie Moja prognoza pokazuje upaly, a TŻ mi zapowiedział burze od jutra i zimno

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja kocham upały, ale niekoniecznie z maluchami. Nie mogę pojechać nad wodę bo nigdzie nie ma cienia. W namiocie półotwartym tez za gorąco. Parasola nie mam ale nie wiem czy to stabilne. Także przez to nie mogę korzystać z tej pogody i siedzimy do wieczora w domu

Racja, z dwójką maluchów upały nie są zabawne
Ale my też w tym tygodniu wyskoczylismy z remontem i tez plujemy sobie w brodę, że w taki upał A jak mamy po 35 stopni to też dla Młodego nie ma za bardzo opcji na hulajnogę i kończy się na tym, ze albo gdzieś jedziemy na caly dzien albo ja wychodzę, a oni siedzą w domu i czekają na chłodniejsze popołudnie. Tarnów to rzeczywiscie polski biegun ciepła


Przyszedł kardigan : https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0662909001.html
Jeśli komuś pasuje skład to w tej cenie mogę tylko polecać. Leciutko drapie i jest dość długi, ale za to bardzo zgrabny w biodrach i fajnie wyglądają te rękawy.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 09:39   #3874
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Bardzo podobny do tego co ja mam z kieszeniami. Tez go lubię

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Co remontujecie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 09:42   #3875
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Bardzo podobny do tego co ja mam z kieszeniami. Tez go lubię

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Co remontujecie?

Ty masz ten z moherem, prawda ? Tzn ten za 229 czy jakoś tak, dobrze pamietam ?

Remontowalismy przedpokój w górnym mieszkaniu i nie sądziłam, że tyle roboty i pyłu może byc z remontu takiej małej powierzchni
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 09:55   #3876
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ty masz ten z moherem, prawda ? Tzn ten za 229 czy jakoś tak, dobrze pamietam ?

Remontowalismy przedpokój w górnym mieszkaniu i nie sądziłam, że tyle roboty i pyłu może byc z remontu takiej małej powierzchni


Hehe nie cierpię remontów. Nas czeka znowu malowanie. Nie było nas tydz w domu. Były burze. Zglaszalismy 2 Mc temu, że odpadla izolacja pod kominem na dachu. No i oczywiście nie zrobili. Zalało nam sufit w pokoju B i w dolnej łazience. Przyjechał dekarz tydz temu. Popatrzyl od środka. Ok muszą użyć podnosnika. Wyszedł i nie wrócił. .. poprosiłam tz żeby to załatwił w pn bo ja już straciłam cierpliwość.

No i ta garderoba stoi tez w połowie. Ale za to będzie cudnie. Bardzo dużo rzeczy mi się zmieści.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 10:47   #3877
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Hehe nie cierpię remontów. Nas czeka znowu malowanie. Nie było nas tydz w domu. Były burze. Zglaszalismy 2 Mc temu, że odpadla izolacja pod kominem na dachu. No i oczywiście nie zrobili. Zalało nam sufit w pokoju B i w dolnej łazience. Przyjechał dekarz tydz temu. Popatrzyl od środka. Ok muszą użyć podnosnika. Wyszedł i nie wrócił. .. poprosiłam tz żeby to załatwił w pn bo ja już straciłam cierpliwość.

No i ta garderoba stoi tez w połowie. Ale za to będzie cudnie. Bardzo dużo rzeczy mi się zmieści.

Z dekarzem szok Też bym straciła cierpliwość
Twoja garderoba pewnie ma tyle m2 co moje mieszkanie albo chociaż jego połowa
Remonty też nie dla mnie, ale juz musimy. Malowanie będzie w zimie, bo u nas jest wtedy min 25 stopni, więc schnie raz dwa. Moglibysmy się przeprowadzić na dół i zrobic taki kompletny, ale tak nie lubimy, że ciągle szukamy pretekstów. Latem nie, bo nie ma szkoły i dużo jeżdzimy, od jesieni też nie, bo ... jest szkoła
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-01, 11:08   #3878
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Haha dobre

Eeee nie. Taka duża to nie jest buty są osobno
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 07:24   #3879
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Długo polowałam na tą sukienkę, jeszcze jak była za 29 zł. Wziełam rozmiar mniejszy- 34, jest bardzo fajna, wydaje mi sie że ta wiskoza będzie idealna na upały. Przetestuję pewnie za rok.
Jak jeszcze spadnie z ceny, bo ją niedawno podnieśli, warto polować.
Edit. Nie dostaje żadnych smsów ani maili z dhl. Wszystkie moje paczki czekają do odbioru na magazynie dhl. Macie też tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod.jpg (102,0 KB, 176 załadowań)

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2019-09-03 o 15:06
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 16:19   #3880
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Edit. Nie dostaje żadnych smsów ani maili z dhl. Wszystkie moje paczki czekają do odbioru na magazynie dhl. Macie też tak?
Dostaję i maile i smsy.


Jak wychodzi rozmiarówka butów z h&m?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 16:25   #3881
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Standard
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 16:40   #3882
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Standard
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 17:51   #3883
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Długo polowałam na tą sukienkę, jeszcze jak była za 29 zł. Wziełam rozmiar mniejszy- 34, jest bardzo fajna, wydaje mi sie że ta wiskoza będzie idealna na upały. Przetestuję pewnie za rok.
Jak jeszcze spadnie z ceny, bo ją niedawno podnieśli, warto polować.
Edit. Nie dostaje żadnych smsów ani maili z dhl. Wszystkie moje paczki czekają do odbioru na magazynie dhl. Macie też tak?
Ja dostaję wszystko na czas. Może to od miasta zależy?
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 06:30   #3884
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Długo polowałam na tą sukienkę, jeszcze jak była za 29 zł. Wziełam rozmiar mniejszy- 34, jest bardzo fajna, wydaje mi sie że ta wiskoza będzie idealna na upały. Przetestuję pewnie za rok.
Jak jeszcze spadnie z ceny, bo ją niedawno podnieśli, warto polować.
Edit. Nie dostaje żadnych smsów ani maili z dhl. Wszystkie moje paczki czekają do odbioru na magazynie dhl. Macie też tak?
Moje zamówienie z 26 sierpnia stoi w miejscu. Wczoraj dzwoniłam na infolinię mieli wysłać ponaglenie do magazynu co z moją paczka. Miałam dostać informację zwrotną oczywiście do tej pory nic. Ile teraz paczki idą? Bo to juz 9 dni roboczych

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 19:47   #3885
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z 26 sierpnia stoi w miejscu. Wczoraj dzwoniłam na infolinię mieli wysłać ponaglenie do magazynu co z moją paczka. Miałam dostać informację zwrotną oczywiście do tej pory nic. Ile teraz paczki idą? Bo to juz 9 dni roboczych

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
To wyjaśniaj koniecznie bo coś na pewno jest nie tak. Teraz zamówienia idą 2-3 dni. Teraz np. przedwczoraj wieczorem zamawiałam a dziś paczka w południe do odbioru w Żabce. I nie jest to jakiś ewenement, tylko reguła, bardzo szybko wysyłają.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 20:05   #3886
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
To wyjaśniaj koniecznie bo coś na pewno jest nie tak. Teraz zamówienia idą 2-3 dni. Teraz np. przedwczoraj wieczorem zamawiałam a dziś paczka w południe do odbioru w Żabce. I nie jest to jakiś ewenement, tylko reguła, bardzo szybko wysyłają.

Zgadza się
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 22:43   #3887
hologram123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Czy opłaca się kupować buty z h&m?

https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0772322001.html
Zastanawiam się konkretnie nad tymi, ale boję się, że szybko się rozlecą i/lub będą obcierały. Podzielcie się swoimi wrażeniami na temat butów stamtąd.
hologram123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:17   #3888
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
To wyjaśniaj koniecznie bo coś na pewno jest nie tak. Teraz zamówienia idą 2-3 dni. Teraz np. przedwczoraj wieczorem zamawiałam a dziś paczka w południe do odbioru w Żabce. I nie jest to jakiś ewenement, tylko reguła, bardzo szybko wysyłają.
Wczoraj znów dzwoniłam na infolinię. Powiedzieli ze właśnie maja problem z zamówieniami z tego dnia i że nie jestem pierwsza osoba. I że mam czekać na info. Pytam ja - czy może mi powiedzieć ile mam czekać na to informację a ona do mnie ze nie wie ile no jaja sobie robią. Miałabym gdzieś to zamówienie ale to paczka z dziecięcymi ciuchami dla mojej małej kuzynki i bardzo mi zależy by to przyszło ech...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:14   #3889
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Wczoraj znów dzwoniłam na infolinię. Powiedzieli ze właśnie maja problem z zamówieniami z tego dnia i że nie jestem pierwsza osoba. I że mam czekać na info. Pytam ja - czy może mi powiedzieć ile mam czekać na to informację a ona do mnie ze nie wie ile no jaja sobie robią. Miałabym gdzieś to zamówienie ale to paczka z dziecięcymi ciuchami dla mojej małej kuzynki i bardzo mi zależy by to przyszło ech...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

No to "super"
Niestety, mam wrażenie, ze znowu zaczynają się schody ...
Ponad 2 tyg temu odsyłałam 3 rzeczy z 2 zamówien w 1 paczce. Kwota nieduza, więc nie ma problemu, ale wczoraj dzwonię, podaję numer przesyłki i numery zamówien i wyobrażcie sobie, ze nie zaproponowano mi zrobienia przelewu manualnie tylko konsultantka założyła w systemie sprawę i będą wyjasniać. Sami nie wiedzą ile to potrwa
Dziś dzwonię, konsultant juz bardziej kompetentny i zapytałam ile mam czekać i dlaczego nie zlecą przelewu. Zasłaniał się, ze teraz maja takie wytyczne i ze jesli komus "ginie" dużo paczek to muszą sprawdzać. Po czym sam przyznał, ze ostatnią taką sprawę miałam w zimie ... A kupuję, więc tez i zwracam, regularnie. Dobrze, ze to 35 zł, więc jesli przepadną, nop trudno, ale przy zwrocie rzeczy na kilkaset zł, byłby stres
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 12:44   #3890
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Czy opłaca się kupować buty z h&m?

Cytat:
Napisane przez hologram123 Pokaż wiadomość
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0772322001.html
Zastanawiam się konkretnie nad tymi, ale boję się, że szybko się rozlecą i/lub będą obcierały. Podzielcie się swoimi wrażeniami na temat butów stamtąd.
Buty z H&M to jak z każdej innej sieciówki. Jeśli chodzi o te Twoje to widziałaś je na żywo? Bo ja bym się obawiała, że jeżeli podeszwa jest ciężka to będą się przesuwały przy chodzeniu i obcierały.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 13:25   #3891
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Czy opłaca się kupować buty z h&m?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Buty z H&M to jak z każdej innej sieciówki. Jeśli chodzi o te Twoje to widziałaś je na żywo? Bo ja bym się obawiała, że jeżeli podeszwa jest ciężka to będą się przesuwały przy chodzeniu i obcierały.
Mam kilka par butów z HM ale z Premium i są cudowne. Kilka par zamszowych, cudny miękki zamsz, przewygodne i noga mi w nich odpoczywa np buty z Zary zrywają mi skórę do kości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 18:59   #3892
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: Czy opłaca się kupować buty z h&m?

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Mam kilka par butów z HM ale z Premium i są cudowne. Kilka par zamszowych, cudny miękki zamsz, przewygodne i noga mi w nich odpoczywa np buty z Zary zrywają mi skórę do kości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się Premium są bardzo wygodne, reszta to loteria. Niby Divided powinny być kiepskie, ale mam kilka par które są całkiem fajne i nie różnią się niczym od takiego np. Deichmanna. Te Twoje nie wiem dlaczego, ale jak patrzę na zdjęcie to wydają mi się strasznie sztywne i niewygodne Ale może to złudzenie. Mam jedne lakierowane platformy właśnie z Divided i są naprawdę ok. Ja bym na próbę zamówiła i odesłała, jeśli nie masz możliwości stacjonarnie przymierzyć.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 19:18   #3893
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
No to "super"
Niestety, mam wrażenie, ze znowu zaczynają się schody ...
Ponad 2 tyg temu odsyłałam 3 rzeczy z 2 zamówien w 1 paczce. Kwota nieduza, więc nie ma problemu, ale wczoraj dzwonię, podaję numer przesyłki i numery zamówien i wyobrażcie sobie, ze nie zaproponowano mi zrobienia przelewu manualnie tylko konsultantka założyła w systemie sprawę i będą wyjasniać. Sami nie wiedzą ile to potrwa
Dziś dzwonię, konsultant juz bardziej kompetentny i zapytałam ile mam czekać i dlaczego nie zlecą przelewu. Zasłaniał się, ze teraz maja takie wytyczne i ze jesli komus "ginie" dużo paczek to muszą sprawdzać. Po czym sam przyznał, ze ostatnią taką sprawę miałam w zimie ... A kupuję, więc tez i zwracam, regularnie. Dobrze, ze to 35 zł, więc jesli przepadną, nop trudno, ale przy zwrocie rzeczy na kilkaset zł, byłby stres

tez mialam taka sytuacje. robilam reklamacje i reklamacja ciagnie sie juz 2gi miesiac.. na poczatku wpajali mi, ze przesylka nie dotarla w ogole do nich (!), gdzie zgodnie z numerem z DHL dawno temu dotarla i zostala przez kogos z H&M odebrana.. jaja jak berety.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:16   #3894
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

A podpowie ktoś jak złożyć reklamacje? Pierwszy raz coś muszę zareklamować. Nie widzę odpowiedniego formularza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 22:11   #3895
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Mam kilka par butów z HM ale z Premium i są cudowne. Kilka par zamszowych, cudny miękki zamsz, przewygodne i noga mi w nich odpoczywa np buty z Zary zrywają mi skórę do kości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie zarowe to też betonowe buciki. Sandałki potrafią mi odparzyć stopy, gdy tylko w nie wsadzę stopy!
Za to mam z HM jakieś botki jesienno-wiosenne z czegoś a la zamsz (fason mi pasował) i jak w kapciach, a to takie szmatki były, bo nawet nie skóra. A super wygodne.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 08:35   #3896
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;87150409]A podpowie ktoś jak złożyć reklamacje? Pierwszy raz coś muszę zareklamować. Nie widzę odpowiedniego formularza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nie potrzebujesz innego formularza. Wydrukuj zwykły formularz zwrotu i zaznacz jedną z opcji reklamacyjnych (produkt rozciągnął się lub skurczył, stracił kolor, pojawiły się dziury etc). Te reklamacyjne opcje to numery 4,5 i 6, z tergo co pamiętam
Jesli nie masz etykiety lub jest nieważna, piszesz do nich lub dzwonisz i w ciągu 24/48 h dostaniesz etykietę dhl na maila (uwaga ważna jest ok. tydzien, a nie miesiąc).

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
tez mialam taka sytuacje. robilam reklamacje i reklamacja ciagnie sie juz 2gi miesiac.. na poczatku wpajali mi, ze przesylka nie dotarla w ogole do nich (!), gdzie zgodnie z numerem z DHL dawno temu dotarla i zostala przez kogos z H&M odebrana.. jaja jak berety.

Czyli ciągle coś u nich nawala :/
W czwartek nadawałam paczki, wczoraj zwroty juz przyjete Widzę, ze jesli teraz nie dostanę info szybko, max w ciagu tygodnia, to znaczy, ze gdzieś zgubili
U mnie to mała kwota i aż tak walczyć nie będę, ale 2-3 lata temu miałam taką sytuację na 200 czy 300 zł. Walczyłam, wywalczyłam, ale było na tyle nieprzyjemnie, ze potem przez dobre pół roku albo dłużej nic nie kliknęłam online.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 13:14   #3897
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

W temacie zwrotów-kurier zabrał paczkę we wtorek około południa, mail od h&m w środę, że przyjęli, a pieniądze w piątek rano na koncie.
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 23:34   #3898
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dzuewczyny, czy wyorzedane rzeczy wracaja?
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 06:53   #3899
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Tak
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 13:30   #3900
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Dziewczyny zamawiałyście coś może z Ikei z transportem i nie dostarczyli?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.