Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-07, 13:24   #3511
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

[1=2c104580b8e5b97de723f77 00c73d21ba4f19e58_5d8a9ff 38789a;87151837]Hej Dziewczyny.
Mam pytanie.
Pigułkę po przerwie 7 dniowej wzięłam 28 sierpnia (środa) o 23:55. Czyli prawie o północy. W pierwszym tygodniu spóźniłam się z pigułkami pod rząd (2). Lekarz kazał mi brać o tej godzinie o której się spóźniłam czyli 1:30. ale wczoraj zapomniałam i wzięłam o 4. Dzisiaj współżyłam i nie jest jeszcze za późno na awaryjną. Co prawda bez finishu w środku. Wim że do 12h żadne spóźnienie, ale ja zaliczyłam już trzecie w jednym tygodniu.
Przepraszam, ale ja już schizuje mam dwie obrony prac dyplomowych w październiku i chyba stres mnie zżera. Co przekłada się na wszystko. Wiem, że mnie nie wyśmiejecie, a pomożecie.[/QUOTE]

A jakie jest pytanie?
Antykoncepcja zachowana
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 16:52   #3512
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

[1=2c104580b8e5b97de723f77 00c73d21ba4f19e58_5d8a9ff 38789a;87151837]Hej Dziewczyny.
Mam pytanie.
Pigułkę po przerwie 7 dniowej wzięłam 28 sierpnia (środa) o 23:55. Czyli prawie o północy. W pierwszym tygodniu spóźniłam się z pigułkami pod rząd (2). Lekarz kazał mi brać o tej godzinie o której się spóźniłam czyli 1:30. ale wczoraj zapomniałam i wzięłam o 4. Dzisiaj współżyłam i nie jest jeszcze za późno na awaryjną. Co prawda bez finishu w środku. Wim że do 12h żadne spóźnienie, ale ja zaliczyłam już trzecie w jednym tygodniu.
Przepraszam, ale ja już schizuje mam dwie obrony prac dyplomowych w październiku i chyba stres mnie zżera. Co przekłada się na wszystko. Wiem, że mnie nie wyśmiejecie, a pomożecie.[/QUOTE]Jeśli żadne spóźnienie nie było większe niż 12h, to nie masz się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 13:25   #3513
Compacte36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 18
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wczoraj o 17:00 wzięłam ostatnia tabletkę Microgynon, dziś mam 1. dzień przerwy. Ok. godziny 6 rozpoczęły się wymioty (zaszkodzil mi alkohol). Jestem w 100% zabezpieczona?
Compacte36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 17:37   #3514
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Compacte36 Pokaż wiadomość
Wczoraj o 17:00 wzięłam ostatnia tabletkę Microgynon, dziś mam 1. dzień przerwy. Ok. godziny 6 rozpoczęły się wymioty (zaszkodzil mi alkohol). Jestem w 100% zabezpieczona?
Tak. Na tym etapie hormony są już w Twojej krwi, nie w żołądku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 10:04   #3515
dama66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej!

Tak jak wcześniej pisałam, dostałam krwawienie z odstawienia dzień wcześniej wieczorem (ale stwierdziłam że to pewnie dlatego że tabletki wyjątkowo w tym miesiącu brałam o kilka godzin wcześniej i nie skróciłam przerwy tylko normalnie zaczęłam brać kolejny blister po 7 dniach przerwy). Tabletkę przyjęłam w piątek rano, bo potem miałam mieć wesele więc wolałam już mieć to z głowy, ale że względu na to że przyjechałam do domu rodzinnego i mam wtedy trochę problemów że zmianą wody to przed przyjęciem tabletki miałam taki luźniejszy stolec (na zasadzie takiej papki, ale nie wody) po jakiś 2 godzinach wzięłam tabletkę j później już nie byłam w toalecie ale czułam jeszcze ze tam mi się tak miesza trochę w brzuchu. Kolejny stolec następnego dnia nie był już luźny. Czy myslicie że w takim razie jest wszystko ok? Bo mnie to trochę martwi że złożyły się takie sytuacje że gdzieś tam wcześniej dostałam okres i lekkie zaburzenie układu pokarmowego z początkiem blistra. Pozdrawiam
dama66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 14:49   #3516
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez dama66 Pokaż wiadomość
Hej!

Tak jak wcześniej pisałam, dostałam krwawienie z odstawienia dzień wcześniej wieczorem (ale stwierdziłam że to pewnie dlatego że tabletki wyjątkowo w tym miesiącu brałam o kilka godzin wcześniej i nie skróciłam przerwy tylko normalnie zaczęłam brać kolejny blister po 7 dniach przerwy). Tabletkę przyjęłam w piątek rano, bo potem miałam mieć wesele więc wolałam już mieć to z głowy, ale że względu na to że przyjechałam do domu rodzinnego i mam wtedy trochę problemów że zmianą wody to przed przyjęciem tabletki miałam taki luźniejszy stolec (na zasadzie takiej papki, ale nie wody) po jakiś 2 godzinach wzięłam tabletkę j później już nie byłam w toalecie ale czułam jeszcze ze tam mi się tak miesza trochę w brzuchu. Kolejny stolec następnego dnia nie był już luźny. Czy myslicie że w takim razie jest wszystko ok? Bo mnie to trochę martwi że złożyły się takie sytuacje że gdzieś tam wcześniej dostałam okres i lekkie zaburzenie układu pokarmowego z początkiem blistra. Pozdrawiam
Wszystko jest ok. Nie była to kilkudniowa biegunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:02   #3517
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

przepraszam za bezposredniość, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju - za każdym razem kiedy chłopak we mnie dochodził, jego sperma po wszystkim 'wylewała' mi się - zawsze jakaś ilość z tego zostawała na moich majtkach. Jednak wczoraj nic nie było, chłopak we mnie skończył i nic mi się nie wylalo - czy mogę mieć powody do niepokoju? Dodam, że biorę tabletki regularnie, zgodnie z ulotką. Teraz jestem w drugim tygodniu blistra.
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 15:10   #3518
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
przepraszam za bezposredniość, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju - za każdym razem kiedy chłopak we mnie dochodził, jego sperma po wszystkim 'wylewała' mi się - zawsze jakaś ilość z tego zostawała na moich majtkach. Jednak wczoraj nic nie było, chłopak we mnie skończył i nic mi się nie wylalo - czy mogę mieć powody do niepokoju? Dodam, że biorę tabletki regularnie, zgodnie z ulotką. Teraz jestem w drugim tygodniu blistra.
Nie masz powodów do niepokoju, ilość spermy nie ma wpływu na działanie tabletek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:17   #3519
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

elvegirl - dziękuję!



A tak z ciekawości - co się dzieje ze spermą jeśli bierzemy tabletki i nie dochodzi do zapłodnienia? wiadomo, bierzemy tabletki, nie mamy owulacji, ciąży nie będzie. Ta sperma trafia do środka, ale nie ma żadnego działania podczas brania tabletek?



Wiem, że to dziwne pytanie, ale ciekawi mnie to 😀
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:21   #3520
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

No nie ma, bo jakie ma mieć?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 18:40   #3521
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
elvegirl - dziękuję!



A tak z ciekawości - co się dzieje ze spermą jeśli bierzemy tabletki i nie dochodzi do zapłodnienia? wiadomo, bierzemy tabletki, nie mamy owulacji, ciąży nie będzie. Ta sperma trafia do środka, ale nie ma żadnego działania podczas brania tabletek?



Wiem, że to dziwne pytanie, ale ciekawi mnie to
Plemniki umierają, bo nie znajdują komórki jajowej lub przez zagęszczony śluz nie mogą się tam nawet dostać. Obstawiam, że Twój facet miał "skąpy" wytrysk, dlatego nie zauważyłaś nasienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 21:54   #3522
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny złapało mnie jakieś przeziębienie i pani w aptece poleciła mi tabcin trend, który zawiera między innymi 250 mg paracetamolu. Należy przyjąć dwie tabletki na raz, rano i wieczorem.

Ja przyjęłam takich tabletek pięć bo w ciągu dnia wzięłam jeszcze jedną bo zaczęła pojawiać się temperatura.



I teraz tak, sprawdzałam interakcje między moimi tabletkami (vibin) w tabcinem trend i takowej interakcji nie ma. Jednak podobno sam paracetamol wpływa na antykoncepcję, stad moje pytanie czy powinnam stosować dodatkowe zabezpieczenie i jeśli tak to standardowo przez 7 dni? Czy jednak mam się nie przejmować?
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 06:39   #3523
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

To trochę inaczej działa - anty wpływają na paracetamol i obniżają jego skuteczność.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 07:14   #3524
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tez o tym czytałam, że przez anty paracetamol ma krótsze działanie etc. Czyli nie muszę się niczym martwić?
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 07:33   #3525
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie musisz Natomiast na przyszłość jednak wybieraj ibuprofen - jest dość duże prawdopodobieństwo, że wystarczy go mniej niż paracetamolu a jak już musisz paracetamol, to staraj się o jak największy odstęp czasowy między tabsami a paracetamolem, żeby się jedno i drugie wchłaniało na spokojnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 08:31   #3526
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jeśli paracetamol się dobrze nie wchłonął to mnie to nie martwi, gorzej jakby był problem z anty bo między czasie był stosunek. Ale ryzyka ciąży chyba nie ma?
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 08:39   #3527
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 11:36   #3528
mika121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny! Muszę o coś zapytać.

W zeszłą niedzielę (5 dni temu) miałam stosunek z finałem w środku. Dziś lekarz przepisał mi antybiotyk - zalecił żebym już dziś wzięła dwie dawki. Czy już mogę zacząć brać ten antybiotyk? Czy minęło za mało czasu od stosunku (5 dni) i lepiej jeszcze poczekać 2 dni?

Wiem, że w trakcie i po brania antybiotyku dodatkowo się zabezpieczamy, ale boję się o ten stosunek z niedzieli..
mika121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 21:35   #3529
zuuuuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Antybiotyk nie działa wstecz
zuuuuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 10:56   #3530
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Muszę o coś zapytać.

W zeszłą niedzielę (5 dni temu) miałam stosunek z finałem w środku. Dziś lekarz przepisał mi antybiotyk - zalecił żebym już dziś wzięła dwie dawki. Czy już mogę zacząć brać ten antybiotyk? Czy minęło za mało czasu od stosunku (5 dni) i lepiej jeszcze poczekać 2 dni?

Wiem, że w trakcie i po brania antybiotyku dodatkowo się zabezpieczamy, ale boję się o ten stosunek z niedzieli..
Możesz spokojnie zacząć kurację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 16:42   #3531
Lloydnj7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 25
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, w piątek tydzień temu wzięłam wieczorem ostatnia dawkę antybiotyku. Był to 5 dzień przerwy. Dzisiaj (sobota) - jestem już na 6 tabletce z nowego opakowania.
Czy tabletki już dają zabezpieczenie? Czy muszę więcej dni dodatkowo się zabezpieczać?
Lloydnj7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 19:40   #3532
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Lloydnj7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w piątek tydzień temu wzięłam wieczorem ostatnia dawkę antybiotyku. Był to 5 dzień przerwy. Dzisiaj (sobota) - jestem już na 6 tabletce z nowego opakowania.
Czy tabletki już dają zabezpieczenie? Czy muszę więcej dni dodatkowo się zabezpieczać?
Minęło 7 dni od końca antybiotyku, więc nie musisz.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 17:18   #3533
oliwiaxoxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, mam pewien dylemat. A mianowicie, podczas przyjmowania ostatnich dwóch tabletek z blistra wystąpiły biegunki w ciągu 2 godzin od wzięcia tabletki. Czy ochrona jest zachowana mimo to czy może powinnam skrócić przerwę do 5 dni, przyjmując że te dwie się nie wchlonely?
oliwiaxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 18:30   #3534
Ludekkrasnoludek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 46
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witam, czy miałyście kiedyś lek przed tym ze tabletka została w butelce wody? Raczej mało prawdopodobne ale mnie nadszedł jakiś lek i po godzinie po prostu wypiłam cała wodę z butelki, jeśli lek jest bezpodstawny to okej ale dajmy przykład ze tabletka tam wpadła i się rozpuściła to jak wypijemy ta wodę to czy tabletka się normalnie wchłonie?
Ludekkrasnoludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 23:04   #3535
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ludekkrasnoludek Pokaż wiadomość
Witam, czy miałyście kiedyś lek przed tym ze tabletka została w butelce wody? Raczej mało prawdopodobne ale mnie nadszedł jakiś lek i po godzinie po prostu wypiłam cała wodę z butelki, jeśli lek jest bezpodstawny to okej ale dajmy przykład ze tabletka tam wpadła i się rozpuściła to jak wypijemy ta wodę to czy tabletka się normalnie wchłonie?
nic takiego na pewno nie miało miejsca, wkręcasz sobie jakieś chore akcje :P
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 07:26   #3536
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez oliwiaxoxox Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien dylemat. A mianowicie, podczas przyjmowania ostatnich dwóch tabletek z blistra wystąpiły biegunki w ciągu 2 godzin od wzięcia tabletki. Czy ochrona jest zachowana mimo to czy może powinnam skrócić przerwę do 5 dni, przyjmując że te dwie się nie wchlonely?
A byłaś z tą dwudniową biegunką u lekarza? Przedłużyła się? Nabrała na siłę? Jeśli chodzi po prostu o wyproznienie, to nie, nie musisz skracać przerwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:26   #3537
Jagodaa_saa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny!

W tym miesiącu przy 18 tabletce zaczęłam lekko „brudzić” na brązowo. Na początku nic takiego, ale teraz już zaczęło się to rozwijać. Nadal jednak nie jest to krew. Jutro planowo mieć krwawienie, lekko boli mnie brzuch, ale tak jak napisałam - nadal to tylko brązowe większe plamienie. Brałam tabletki bez żadnego zapomnienia, bez interakcji. Zgodnie z zaleceniem i po konsultacjach z ginekologiem zaczęłam brać magnez, ale on podobno nie ma znaczenia dla antykoncepcji. Chodzę tez intensywni na kurs tańca.

Martwi mnie jednak to plamienie przed przerwą i denerwuję się, czy jutro to krwawienie wystapi...

Myślicie, że wszystko ok? Mam powody żeby się niepokoić?
Jagodaa_saa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:42   #3538
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Jagodaa_saa Pokaż wiadomość
Myślicie, że wszystko ok? Mam powody żeby się niepokoić?
Może się tak zdarzyć, ale skonsultuj się z ginem jeśli to się powtórzy przy kolejnym opakowaniu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:47   #3539
Jagodaa_saa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ale nie mam co się martwić, że to ciąża?
Jagodaa_saa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:53   #3540
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.