Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2019-09-17, 13:18   #2941
Fubizka
Zakorzenienie

Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja juz mezowi wyslalam plan co musi ogarnac w weekend bo bez tego ja nie moge posprzatac chaty i puscilam te przescieradla rozki i inne tetry w pralce a robot posprzatal podloge. To chyba duzo sie narobilam co nie

Ja lodowke sprzatalam z 2 miesiace temu tak gruntownie tak to tylko przecieram polki i szuflady. W ogole co ile to sie myje? Ja zawsze na spontanie jak mnie najdzie. A nie cierpie tego robic bo mam ikeowska lodowke i ona ma miliardy szuflad szufladeczek i wewnetrznych podszufladeczek. Super pojemna dzieki temu ale rozmontowac to i potem zlozyc to koszmar.

Ogladam teraz zagadki kryminalne o porwaniu dzieci ze szpitala i tam czesto jest motyw, ze sasiedzi zglaszaja na policje, ze jakas kobieta ma dziecko a nie byla w ciazy. I to sie czesto okazuje falszywy trop. Ale tak sobie pomyslalam, ze dziewczyny co maja male brzuszki musza sie miec na bacznosci, zeby ich sasiedzi nie podkablowali
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 14:51   #2942
chudziaszek11
Wtajemniczenie

Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja z racji tego, ze doszlam do wniosku, ze mam jeszcze mnostwo czasu to zamiast sprzatac wzielam sobie ciepla kapiel w wannie z piana a teraz po niej odpoczywam
Ja też wychodzę z tego założenia nawet nie wiem co dziś robiłam, ale mało zrobiłam. Jedyne co to cały czas do lodówki biegam. Obżarłam się jak bąk ( no inaczej się tego nazwać nie da) A tu po dziecko trzeba się do przedszkola toczyć...
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Proszę Was??
Siekiera?
Mówicie jakbyście mnie nie znały
W tym mieście nie wychodzi się z domu bez maczety! A jak już się chudziaszkowi należało to co zrobic

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
A no przecież Ty też w Krakowie, tu każde dziecko wie, że my preferujemy maczety
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Oooo planszówki, super

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Hahahaha Margosia taka agresywna

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

On ogólnie ma problemy skórne, poprzedni weterynarz uznał, że to tłusty łupież i mamy go kąpać raz w tygodniu w specjalnym szamponie, je też karmę weterynaryjną do problemów skórnych. A kilka dni temu zauważyliśmy, że ma coś czerwonego na łapie. Zaczął sobie to wylizywać, teraz już ma na obu łapach i w dodatku śmierdzi, mimo że pilnujemy go teraz, żeby sobie nie lizał.
Ehh problemy skórne są trudne w diagnozie. A może to alergia? Często się drapaniem objawia. Mojej koleżanki pies ma i co zje kurczaka to drapie się na potęgę i musi sterydy brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-09-17 o 14:53
chudziaszek11 jest offline  
Stary 2019-09-17, 16:04   #2943
Fubizka
Zakorzenienie

No to w ramach wybierania co tu robic z dalszych przygotowan poszlam spac
Obudzila mnie melodyjka z pralki. Obiad surowy w lodowce... Omg
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 16:11   #2944
carmelove_03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ehh problemy skórne są trudne w diagnozie. A może to alergia? Często się drapaniem objawia. Mojej koleżanki pies ma i co zje kurczaka to drapie się na potęgę i musi sterydy brać
Nie wiem, zobaczymy co powie ta weterynarz, może mu pomoże. Na wizytę domową nie udało się umówić, bo mówiła, że lepiej przyjść do gabinetu, bo będzie miała większe możliwości diagnostyczne. Jeszcze zrobi badania krwi, bo to też mogą być problemy z tarczycą.
carmelove_03 jest offline  
Stary 2019-09-17, 16:49   #2945
EwelinciaLipiec
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Kopię. I sama poproszę, bo zaraz zaprowadzę córkę do szkoły i znów nie będę wiedziała, co ze sobą zrobić. Jedyne, co muszę dziś ogarnąć to obiad i pranie.

W ogóle miałam taki sen (ech te sny w ciąży...), który skłonił mnie do refleksji, że brakuje mi mojego ciała. Uwielbiam być w ciąży, kocham to małe w środku, ale trochę tęsknię za czasem, kiedy moje ciało było moje i nie byłam postrzegana przez pryzmat brzucha. No i brakuje mi też tańca. Jasne, że teraz też tańczę gdzieś tam w domu, nawet się coś ostatnio nagrałam, ale gdyby ktoś to obejrzał to powiedziałby raczej "o, nie boi się tak wywijać w ciąży?" a nie "fajnie tańczy". Brakuje mi występów z moją grupą, tego szykowania się tygodniami dla 3 minut na scenie, błyszczących strojów, stresu przed występem. Ale chyba w tym wszystkim najbardziej chodzi o to, że brakuje mi bycia seksowną kobietą. W ciąży jakoś o to trudno, mam wrażenie.

W pełni się pod tym podpisuje 🙂
EwelinciaLipiec jest offline  
Stary 2019-09-17, 17:43   #2946
Margosia__
Zakorzenienie

Co tu taki zastój?

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Nie wiem, zobaczymy co powie ta weterynarz, może mu pomoże. Na wizytę domową nie udało się umówić, bo mówiła, że lepiej przyjść do gabinetu, bo będzie miała większe możliwości diagnostyczne. Jeszcze zrobi badania krwi, bo to też mogą być problemy z tarczycą.
Kiedy macie wizytę z Piesełkiem?

Mały
Margosia__ jest offline  
Stary 2019-09-17, 17:48   #2947
Fubizka
Zakorzenienie

Jak napisalam mezowi co mu zostalo do zrobienia i ze chcialabym to do konca tygodnia bo za 2 tyg to ja juz bed w terminie, to biedny wrocil z pracy i zaczal myc okno w lazience w deszczu
Teraz lampke dla malej wiesza nad lozeczkiem i niby takie drobiazgi a juz coraz bardziej widac, ze niedlugo ona tu bedzie
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 18:16   #2948
tija93
Zakorzenienie

Wróciłam z zebrania w przedszkolu i coś sobie miejsca nie mogę znaleźć. Czuję, że młoda jest nisko. Pachwiny mnie bolą, nogi cierpna. I jestem senna, bo u nas deszcz.

Stary 2019-09-17, 18:30   #2949
gaiete
Zadomowienie

GG do gaiete

Cytat:
Co tu taki zastój?

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Ja tam skończyłam myć regał, ogarnęłam te nieszczęsne dokumenty, posprzątałam po obiedzie i dwie godziny grałam z córką w planszówki. Teraz naszykowałam jej kolację, powycierałam fronty kuchenne, żeby się wszystkie błyszczały i szukam sobie zajęcia na wieczór, bo dziś początek Ligii Mistrzów i na męża nie mam co liczyć.

gaiete jest offline  
Stary 2019-09-17, 18:31   #2950
tija93
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam skończyłam myć regał, ogarnęłam te nieszczęsne dokumenty, posprzątałam po obiedzie i dwie godziny grałam z córką w planszówki. Teraz naszykowałam jej kolację, powycierałam fronty kuchenne, żeby się wszystkie błyszczały i szukam sobie zajęcia na wieczór, bo dziś początek Ligii Mistrzów i na męża nie mam co liczyć.

Się tak rozpędzisz, że na porodowce ze szmata wylądujesz

Stary 2019-09-17, 18:35   #2951
alexxandra84
Rozeznanie

Podziwiam Was dziewczyny...
Wy niektore już na wylocie i tyle werwy i energii że pełen szacun. Ja dziś mam ciężko dzień cały czas mnie mega brzuch pobolewa. Mała się rusza więc o tyle jestem spokojna ale takiego dyskomfortu na brzuchu nigdy nie miałam :/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline  
Stary 2019-09-17, 18:36   #2952
gaiete
Zadomowienie

GG do gaiete

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Się tak rozpędzisz, że na porodowce ze szmata wylądujesz

Szczere wątpię, bo wszystkie jakiekolwiek objawy porodu mi minęły. Zobaczymy jeszcze jutro, co lekarz powie, ale nastawiłam się już na "wszystko zamknięte, proszę się nie szykować".

BTW mam najcudowniejszego męża na świecie... Ja tu dzisiaj marudzę, mam gorszy dzień i w ogóle jestem do kitu a on przychodzi z przepięknym bukietem kwiatów, żeby poprawić mi humor a przypominam, że jestem florystką, więc mam naprawdę wysokie wymagania co do bukietów - ten był dokładnie taki, jak lubię

gaiete jest offline  
Stary 2019-09-17, 18:37   #2953
Fubizka
Zakorzenienie

No ewidentnie gaiete wijesz gniazdo Nie wroze tutaj dlugiego oczekiwania na corke
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 20:22   #2954
gaiete
Zadomowienie

GG do gaiete

Cytat:
No ewidentnie gaiete wijesz gniazdo Nie wroze tutaj dlugiego oczekiwania na corke
A ja mam wrażenie, że ona się nie urodzi w najbliższym czasie.
Jestem już na etapie, że dostaję minimum 5 pytań dziennie o to, czy już rodzę/już urodziłam lub ewentualnie nieco bardziej dyskretne "jak się czuję" (w domyśle - jak urodziła, to napisze, że jest po)

gaiete jest offline  
Stary 2019-09-17, 20:34   #2955
Fubizka
Zakorzenienie

Mnie tez juz pytaja czy juz rodze a kurde jeszcze miesiac zostal
Teaz rozumiem czemu lekarz mi powiedzial zeby zastrzec rodzinie i kolezankom ze jak urodze to dam znac bo beda mnie nekac
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 20:58   #2956
chudziaszek11
Wtajemniczenie

Ale się dziś wkur.... ogólnie na wszystko. Non stop coś wylewam, kot najpierw miałczał żeby mu żarcie dać, potem zjadł i się porzygał jak to kot, do sklepu nie zdążyłam, pachwiny mnie bolą, a gość co ma nam robić przyłącze prądu do działki i już ma 6 miesięcy poślizgu, dziś ogłosił że on nawet o pozwolenie na budowę sieci nie złożył. No chyba to łopatą zatłukę i na działce zakopie. Muszę iść do tego Tauronu i aferę zrobić
Cytat:

Wow to widzę, że idziesz jak burza.
No mój też pojechał do kolegi na mecz nie spotkało się to z moim entuzjazmem.
Cytat:
Mnie tez juz pytaja czy juz rodze a kurde jeszcze miesiac zostal
Teaz rozumiem czemu lekarz mi powiedzial zeby zastrzec rodzinie i kolezankom ze jak urodze to dam znac bo beda mnie nekac
Taaa te pytania są najlepsze i potem reakcja " jak to? Jeszcze miesiąc ?" Albo okrzyki "O jaki duży brzuch"

Stary 2019-09-17, 21:09   #2957
Margosia__
Zakorzenienie

Cytat:
Ale się dziś wkur.... ogólnie na wszystko. Non stop coś wylewam, kot najpierw miałczał żeby mu żarcie dać, potem zjadł i się porzygał jak to kot, do sklepu nie zdążyłam, pachwiny mnie bolą, a gość co ma nam robić przyłącze prądu do działki i już ma 6 miesięcy poślizgu, dziś ogłosił że on nawet o pozwolenie na budowę sieci nie złożył. No chyba to łopatą zatłukę i na działce zakopie. Muszę iść do tego Tauronu i aferę zrobić Wow to widzę, że idziesz jak burza.
No mój też pojechał do kolegi na mecz nie spotkało się to z moim entuzjazmem. Taaa te pytania są najlepsze i potem reakcja " jak to? Jeszcze miesiąc ?" Albo okrzyki "O jaki duży brzuch"

Serio takie pytania?
Jak powiedziałam pani w przedszkolu, że mam termin za dwa tygodnie to powiedziała, że więcej jak 7 miesiąc nam nie da
Wiec nikt nie pyta kiedy rodze

A fachowiec o kant doopy rozbic:/
Określił się kiedy ma zamiar zacząć?

Domi się nie odzywałem od kiedy trafiła do szpitala...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Mały
Margosia__ jest offline  
Stary 2019-09-17, 21:12   #2958
Fubizka
Zakorzenienie

Jak czytam o przylaczach to sie ciesze ze nie pracuje bo bym miala takich afer 7 dziennie Dzis wlasnie rozmawialismy, ze dziecko by bylo niezle znerwicowane.

Moj ostatnio co weekend gdzies chodzi na jakis mecz, popoludniami ma swoje sporty ale ja jestem za, bo jeszcze sie w domu nasiedzi jak dziecko bedzie malutkie. Szczegolnie, ze wtedy moje wyjscia beda wymagaly jego siedzenia w domu
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 21:39   #2959
chudziaszek11
Wtajemniczenie

Cytat:
Serio takie pytania?
Jak powiedziałam pani w przedszkolu, że mam termin za dwa tygodnie to powiedziała, że więcej jak 7 miesiąc nam nie da
Wiec nikt nie pyta kiedy rodze

A fachowiec o kant doopy rozbic:/
Określił się kiedy ma zamiar zacząć?

Domi się nie odzywałem od kiedy trafiła do szpitala...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Margosia mi nawet ginekolog powiedziała "O jaki już duży brzuszek Pani ma" nosz kurna. Codziennie słyszę od kogoś, że brzuch duży. Ja nie wiem, czy Ci ludzie myślą, że nie widzę czy jak?
Co do "fachowca" to od 2017 mam podpisaną umowę i co chwilę jest nowy termin. Był październik 2018, potem marzec- kwiecień 2019 , październik 2019 a teraz to go zatłukę i pewnie znowu się przesunie
Cytat:
Jak czytam o przylaczach to sie ciesze ze nie pracuje bo bym miala takich afer 7 dziennie Dzis wlasnie rozmawialismy, ze dziecko by bylo niezle znerwicowane.

Moj ostatnio co weekend gdzies chodzi na jakis mecz, popoludniami ma swoje sporty ale ja jestem za, bo jeszcze sie w domu nasiedzi jak dziecko bedzie malutkie. Szczegolnie, ze wtedy moje wyjscia beda wymagaly jego siedzenia w domu
Fubizka bo Ci ludzie są nie poważni. 2 lata czekać na przyłącze? I jeszcze grubą kasę trzeba za to zapłacić popierd.... to wszystko.
Ja zazwyczaj nic nie mam do tego jak wychodzi, ale ostatnio jestem jak samotna matka, bo kolega mąż albo na budowie albo w pracy. I jeszcze taka gadanie, że przecież on biedny późnej nie wyjdzie. A niby czemu ja się pytam? Przecież to ja będę karmić i muszę być na miejscu, a nie on

Stary 2019-09-17, 21:46   #2960
Fubizka
Zakorzenienie

A to jest projektant z wolnego rynku czy z Taurona? Czy firma projekt+wykonanie?
Ja z projektantami od pradu jestem na telefonie co 2 dni jak chce zeby cos bylo zrobione inaczej nawet maila nie otworza, twierdzac ze oczywiscie juz drukuja . A mimo ze region inny to widze ze sytuacja podobna. Tylko u nas jest energa, ktora jest panstwem w panstwie i zadne prawo sie ich nie tyczy doslownie...
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 22:16   #2961
gaiete
Zadomowienie

GG do gaiete

Może napisać do Domi na priv, żeby dała znać, co tam?
Cytat:
Margosia mi nawet ginekolog powiedziała "O jaki już duży brzuszek Pani ma" nosz kurna. Codziennie słyszę od kogoś, że brzuch duży. Ja nie wiem, czy Ci ludzie myślą, że nie widzę czy jak?
Co do "fachowca" to od 2017 mam podpisaną umowę i co chwilę jest nowy termin. Był październik 2018, potem marzec- kwiecień 2019 , październik 2019 a teraz to go zatłukę i pewnie znowu się przesunie Fubizka bo Ci ludzie są nie poważni. 2 lata czekać na przyłącze? I jeszcze grubą kasę trzeba za to zapłacić popierd.... to wszystko.
Ja zazwyczaj nic nie mam do tego jak wychodzi, ale ostatnio jestem jak samotna matka, bo kolega mąż albo na budowie albo w pracy. I jeszcze taka gadanie, że przecież on biedny późnej nie wyjdzie. A niby czemu ja się pytam? Przecież to ja będę karmić i muszę być na miejscu, a nie on

Z drugiej strony, Ty też później nie wyjdziesz. No i podejrzewam, że nie wychodzisz teraz. Ech, faceci...
Współczuję przeżyć z "fachowcem". Mnie też by szlag trafił.

Btw Mery, slasherka, nadezhda i Agnieszka się dziś nie meldowały! Proszę dawać znać, bo poważnie podjedziemy do sprawdzania obecności na forum.

Sylwia880 ostatnio pisała 15.09. Seesunrise 12.09 a wcześniej chyba co parę dni dawała znać.

A siacha się nie odzywa od 5.09! Z tego co widzę, trochę się udzielała na początku miesiąca, więc tym bardziej dziwne... Mam nadzieję, że u niej wszystko ok. Jest na fb, więc w razie czego tam można napisać.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

PS widać, jak bardzo mi się nudzi, skoro to wszystko posprawdzałam?

Edytowane przez gaiete
Czas edycji: 2019-09-17 o 22:15
gaiete jest offline  
Stary 2019-09-17, 22:27   #2962
chudziaszek11
Wtajemniczenie

Cytat:
A to jest projektant z wolnego rynku czy z Taurona? Czy firma projekt+wykonanie?
Ja z projektantami od pradu jestem na telefonie co 2 dni jak chce zeby cos bylo zrobione inaczej nawet maila nie otworza, twierdzac ze oczywiscie juz drukuja . A mimo ze region inny to widze ze sytuacja podobna. Tylko u nas jest energa, ktora jest panstwem w panstwie i zadne prawo sie ich nie tyczy doslownie...
Tauron czyli też Państwo w państwie

Stary 2019-09-17, 22:39   #2963
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie

Melduję się, jeszcze trzymam się w dwupaku
agnieszka_wilczewska jest offline  
Stary 2019-09-17, 22:45   #2964
Fubizka
Zakorzenienie

Cytat:
Może napisać do Domi na priv, żeby dała znać, co tam?
Z drugiej strony, Ty też później nie wyjdziesz. No i podejrzewam, że nie wychodzisz teraz. Ech, faceci...
Współczuję przeżyć z "fachowcem". Mnie też by szlag trafił.

Btw Mery, slasherka, nadezhda i Agnieszka się dziś nie meldowały! Proszę dawać znać, bo poważnie podjedziemy do sprawdzania obecności na forum.

Sylwia880 ostatnio pisała 15.09. Seesunrise 12.09 a wcześniej chyba co parę dni dawała znać.

A siacha się nie odzywa od 5.09! Z tego co widzę, trochę się udzielała na początku miesiąca, więc tym bardziej dziwne... Mam nadzieję, że u niej wszystko ok. Jest na fb, więc w razie czego tam można napisać.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

PS widać, jak bardzo mi się nudzi, skoro to wszystko posprawdzałam?

Wlasnie chcialam to napisac
Cytat:
Tauron czyli też Państwo w państwie

No to pozostaje tylko wdech i wydech, bo to naprawde jest kosmos co sie w tych spolkach dzieje

Ja glupia zjadlam domowe babeczki na noc i dziecko sie teraz nade mna zneca.
Fubizka jest offline  
Stary 2019-09-17, 23:12   #2965
Sylwia880
Raczkowanie

Ja też się mogę zameldować, chociaż u mnie termin na 15.10 jest oficjalnie wyznaczony, więc szansę mam teoretycznie spore, co by się wbic ogarniam właśnie nowa kuchnie, bo mi się zmywarki zachciało...reszta po staremu, poza tym, że spakowana, poprasowana to wymyślam z nudów mężowi zajecia
Sylwia880 jest offline  
Stary 2019-09-18, 05:12   #2966
malinova_
Raczkowanie

Cytat:
Co do "fachowca" to od 2017 mam podpisaną umowę i co chwilę jest nowy termin. Był październik 2018, potem marzec- kwiecień 2019 , październik 2019 a teraz to go zatłukę i pewnie znowu się przesunie Fubizka bo Ci ludzie są nie poważni. 2 lata czekać na przyłącze? I jeszcze grubą kasę trzeba za to zapłacić popierd.... to wszystko.

O matko, współczuję z tym przyłączem... U mnie jest PGE i było zero problemu. Podpisałam z nimi umowę i tyle było mojego zaangażowania w przyłącze. Zrobili kilka miesięcy przed upływem terminu. Za to żeby nie było tak miło, to nasz elektryk od instalacji wewnętrznych sam się deklarował, że skończy w październiku. Ale 2018 r. No do tej pory nie skończył. Nie cisnęłam go mocno, bo jeśli chodzi o roboty wewnątrz to nie miałam innych planów na ten rok. Miał jakieś 15 miesięcy. Teraz sytuacja się trochę komplikuje, bo mi niedługo tynkarze wchodzą. A temu baranowi na dobrą sprawę zostało 3 dni roboty i nie może skończyć. Szczerze, to nawet już z nim nie rozmawiam, bo musiałabym zrobić taką awanturę, że urodziłabym natychmiast. Mam wyjście awaryjne z tej sytuacji, ale lepiej dla elektryka żebym nie musiała z niego korzystać Zatłukę dziada!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline  
Stary 2019-09-18, 06:32   #2967
carmelove_03
Zakorzenienie

Dzień dobry

Cytat:
Wczoraj wieczorem Ta pani weterynarz była bardziej zainteresowana psem niż poprzednia (która uznała, że to tłusty łupież, trzeba psa często kąpać i przejdzie), zrobiła mu badania krwi, profil tarczycowy, mówiła co podejrzewa w kwestii skóry. Ten problem na łapach to grzybica - dostał maść. Dostał też silniejszy szampon, wczoraj go wykąpaliśmy. Dzisiaj mają być wyniki badań, więc wieczorem trzeba będzie jeszcze raz podejść i zobaczymy.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
BTW mam najcudowniejszego męża na świecie... Ja tu dzisiaj marudzę, mam gorszy dzień i w ogóle jestem do kitu a on przychodzi z przepięknym bukietem kwiatów, żeby poprawić mi humor a przypominam, że jestem florystką, więc mam naprawdę wysokie wymagania co do bukietów - ten był dokładnie taki, jak lubię
Oooo, to miło z jego strony

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Jestem już na etapie, że dostaję minimum 5 pytań dziennie o to, czy już rodzę/już urodziłam lub ewentualnie nieco bardziej dyskretne "jak się czuję" (w domyśle - jak urodziła, to napisze, że jest po)
To do mnie mama wydzwania i pyta czy rodzę Niepotrzebnie jej mówiłam o tym rozwarciu
carmelove_03 jest offline  
Stary 2019-09-18, 07:22   #2968
maciejka1987
Zakorzenienie

Cytat:

Gorzej jak się prztzwyczai i dalej będzie chodził po urodzeniu, bo przecież Ty siedzisz...

6.2.15

maciejka1987 jest offline  
Stary 2019-09-18, 07:31   #2969
siacha_ck
Zakorzenienie

Dzień dobry
Jestem nadal w dwupaku. Podczytuje Was ale jakoś nie mogłam się wbić bo Wy już spakowane do szpitala a ja przecież mam tyyyyle czasu jeszcze 41 dni do tp.
Poza tym musiałam się wziąć bardziej za Wike i to jej czytanie. W dodatku musiałam się w końcu zdecydować na ten szpital.
Wizytę mam za tydzień w czwartek więc zobaczymy co tam się dzieje. Zostaje jeszcze miesiąc a do 15 nie mogę rodzić bo w tym dniu Wika ma ślubowanie a ja już będę w 38 tc.
Plan porodu już mam wypełniony i na wizycie omówimy go.
Wczoraj poprałam pieluchy, ręczniki i prześcieradła. Dzisiaj wrzucę moje koszule i szlafrok. Poza tym łóżeczko już skręcone i materac też już przyszedł.
Kosmetyczke mam spakowaną, więc zostaje poprać ubranka i spakować torbę
Mam nadzieję, że już uda mi się być na bieżąco.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline  
Stary 2019-09-18, 07:44   #2970
slasherka
Raczkowanie

Dzień dobry.
Czytam was na bieżąco ale nie mam czasu pisać. Cały tydzień mam w rozjazdach jak nie dentysta z córką to ginekolog, endokrynolog, badania krwi i jeszcze pare spraw urzedowych. Wizja szpitala cały czas nademna wisi więc wolę sobie pozalatwiac wszystko na bieżąco. A jak przychodzi wieczór to jestem padnieta.
Cytat:

U mnie za każdym razem kiedy córkę z przedszkola nie odbieram ja albo maz to są pytania czy to juz
Znajoma z którą nie widziałam się przez całe wakacje na rozpoczęciu roku szkolnego potrafiła na bezczela się zapytać czy aby na pewno nie będą bliźniaki bo taki duży brzuch mam. Wrrrrr jak mnie to wkurza

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości