Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-01, 21:15   #1
Carolinwwzzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 18

Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?


Witam, mam wysokie, dosyć szerokie czoło i zakola oraz wydatny nos. Ogólnie dół jest mniejszy, żuchwa nie jest wydatna. Do tej pory nosiłam grzywkę, która niwelowała chociaż jeden problem, ale na zdjęciach i nagraniach ze studniówki przeraziłam się jak wyglądam z profilu. Włosy naturalnie mam gładkie i proste. Zastanawiam się jaka grzywkę wybrać, żeby wyglądać lepiej z profilu przy takim kanciastym nosie. Przy ciężkiej, długiej grzywce podobno wyglądam źle.
I czy krótkie włosy, takie do ramion lub połowy szyi (mam długą szyję) uwydatnią nos ?

PS. Nos obiera mi pewność siebie. Szczególnie kiedy widzę piękne dziewczyny z normalnym czołem i ładnym zadartym noskiem.
Carolinwwzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 23:11   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2020-06-02-23-05-25-956_com.android.chrome.jpg (89,7 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2020-06-02-23-01-26-766_com.android.chrome.jpg (56,2 KB, 275 załadowań)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-06, 19:04   #3
matowy_roswietlacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Cześć! Myślę, że świetnie wyglądałaby na tobie dłuższa grzywka rozdzielona na boki. Taka grzywka nie będzie ciężka i powinna też dodatkowo podnieść ci włosy.
matowy_roswietlacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 00:34   #4
rankorus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez matowy_roswietlacz Pokaż wiadomość
Cześć! Myślę, że świetnie wyglądałaby na tobie dłuższa grzywka rozdzielona na boki. Taka grzywka nie będzie ciężka i powinna też dodatkowo podnieść ci włosy.


Też uważam że to jest bardzo modne obecnie. świetny pomysł
rankorus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:44   #5
Werala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Matko, przede wszystkim jesteś zbyt krytyczna wobec siebie O.O A fryzurę dobrą dobiorą ci w każdym lepszym salonie fryzjerskim
Werala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 14:47   #6
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

A nie myslalas zeby zrobic sobie boba z jakas sensowna grzywka? Skoro masz proste wlosy to nadanie im objetossci zmniejszyloby wizualnie czolo i nos.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 12:47   #7
malami96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez Carolinwwzzka Pokaż wiadomość
Witam, mam wysokie, dosyć szerokie czoło i zakola oraz wydatny nos. Ogólnie dół jest mniejszy, żuchwa nie jest wydatna. Do tej pory nosiłam grzywkę, która niwelowała chociaż jeden problem, ale na zdjęciach i nagraniach ze studniówki przeraziłam się jak wyglądam z profilu. Włosy naturalnie mam gładkie i proste. Zastanawiam się jaka grzywkę wybrać, żeby wyglądać lepiej z profilu przy takim kanciastym nosie. Przy ciężkiej, długiej grzywce podobno wyglądam źle.
I czy krótkie włosy, takie do ramion lub połowy szyi (mam długą szyję) uwydatnią nos ?

PS. Nos obiera mi pewność siebie. Szczególnie kiedy widzę piękne dziewczyny z normalnym czołem i ładnym zadartym noskiem.
Mi na wysokie czoło fryzjerka w pierwszej chwili doradziła grzywkę, ale jak zobaczyła, że mam proste włosy od ciężaru, ale jak są krótkie to się naturalnie kręcą szybko zrezygnowała z grzywki- jedyne co mogła zrobić to taką grzywkę do nosa i właśnie na boku noszoną- tylko takie coś bardzo trudno mi się układało.
malami96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-22, 13:29   #8
BabaJaga12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wysokie czoło, duży nos - jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez Carolinwwzzka Pokaż wiadomość
Witam, mam wysokie, dosyć szerokie czoło i zakola oraz wydatny nos. Ogólnie dół jest mniejszy, żuchwa nie jest wydatna. Do tej pory nosiłam grzywkę, która niwelowała chociaż jeden problem, ale na zdjęciach i nagraniach ze studniówki przeraziłam się jak wyglądam z profilu. Włosy naturalnie mam gładkie i proste. Zastanawiam się jaka grzywkę wybrać, żeby wyglądać lepiej z profilu przy takim kanciastym nosie. Przy ciężkiej, długiej grzywce podobno wyglądam źle.
I czy krótkie włosy, takie do ramion lub połowy szyi (mam długą szyję) uwydatnią nos ?

PS. Nos obiera mi pewność siebie. Szczególnie kiedy widzę piękne dziewczyny z normalnym czołem i ładnym zadartym noskiem.
Jak czytam Twój opis, to tak jakbym czytała o sobie. Też mam duży nos, który mi przeszkadza. Przez to nie lubię odsłoniętych fryzur jak np. koki. Była u super fryzjera i mam od długiego czasu cały czas fryzurę bombkę. Czuję się od razu pewniej. Mam grzywkę i jest do ramion. Tutaj masz na przykład opis takiej fryzury.https://kobietanaczasie.pl/fryzura-b...edzie-pasowac/ Mi się osobiście podoba i dużo znajomych mówi mi, ze lepiej wyglądam tak niż w innym uczesaniu.
BabaJaga12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 13:29:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.