Zdziczałam i zgłupiałam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-28, 17:47   #31
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Autorko, Twój partner jest Tobą zmęczony. Proponuję żebyś odcięła się zupełnie od niego. Nie pisz, nie dzwoń. Po opisie wygląda, ze jesteś takim trochę bluszczem. To, ze Ty uważasz, że on powinien zrobić wszystko w określony sposób (chociażby rozstać się), nie oznacza, że on myśli podobnie. A co najważniejsze, on ma Cię w 4 literach. Nawet jakby sam się odezwał po jakimś czasie to trudno zaufać takiemu, mógł podbijać w tym czasie gdzie indziej i próba się nie powiodła.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 18:29   #32
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Typ osobę co jest 2 lata związku ma w dupie i chamsko traktuje ale i tak trzeba dokopać autorce że to wina jej zachowania i bycia bluszczem bo widocznie odczucia typa (że jest męcząca) nagle stają się obiektywnym spojrzeniem z boku, niby z jakiej paki Typ ani nie chce dobrze dla niej (bo ma w dupie) oraz doskonale wie czemu ona łaknie kontaktu, natomiast ona robi co robi to bo "chce dobrze" i stara się uwzględnić uczucia chłopaka (tyle że interpretuje je błędnie). A najeżdżacie na nią jakby z premedytacją męczyła losowego typa z tindera dla połechtania swojego ego który biedny jest osaczony przez jej bluszczowatość. No nie, on się męczy kontaktem (który by mu nie przeszkadzał gdyby żywił do autorki pozytywne uczucia) bo dla innych korzyści nie chce oficjalnie zerwać . Autorka powinna go sobie odpuścić by szybciej dojść do siebie po porzuceniu i jej "winą" jest to że sobie to przedłuża, a nie jest winna wywołania negatywnych uczuć u biednego misia swoją wadą charakteru i nie musi posypywać głowy popiołem za rzekomo nieetyczne męczenie chłopaka.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 18:35   #33
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 771
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Rzeczywiscie moglam autorkę wirtualnie poklepać po ramieniu i powiedzieć jaka ona biedna, a on okropny. Przecież to jego zachowanie to wyłącznie jego wina, chyba nikt nie ma wątpliwości, wiec po co dopowiadają i zupełnie na opak interpretujesz mój post. 2 lata i przerwa to zle wróży, niech ona go zaskoczy i się nie odzywa, a jak on napisze to ona powie tam są drzwi. Robi co może żeby było dobrze, on ma to gdzieś, chce tymczasowo zerwać kontakt. Słabe na maksa.
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 22:25   #34
zajaczyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 33
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Według mnie po prostu ma Cię dość i nie chce ciągnąć tej relacji
zajaczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 23:49   #35
kskaterines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Może ja wszystkiego nie napisałam, oczywiste że nigdy nie będziecie wiedzieć wszystkiego. Dodajmy do tego też opinię drugiej strony..

Napisałam, że dużo przeszliśmy. W sensie negatywnym jak i pozytywnym. To znaczy przeszliśmy też wiele zawirowań niekoniecznie będących kłótniami i byliśmy sobie w tym czasie wsparciem.

A ogólnie rzecz biorąc boli mnie to z jednego powodu..
Rzuciłam wszystko gdy zmarł mu ktoś bliski, a on teraz, gdy mi również odszedł ktoś bliski - całkiem niedawno.. postanowił ' nie widzieć problemu w tym by się nie kontaktować'
No i właśnie dlatego mi tak kiepsko. Dlatego tak próbuje sobie to wytłumaczyć. Dziś przeczytałam pewną mądra rzecz - nie można przyzwyczajać się do ludzi. Nikt ani nic nie jest dane nam na zawsze.

Ostatni kontakt miałam z nim w tamten poniedziałek, nie odzywam się i ciężko mi ale czy tak jak napisałyście da się w ogóle pozytywnie odczytać jego wiadomość? Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kskaterines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 00:28   #36
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Rozumiem, że Ci ciężko Moim zdaniem, szukasz na siłę kontaktu z tamtym chłopakiem i tym samym robisz sobie krzywdę. Wierz mi, że lepiej się odciąć teraz niż to ciągnąć. On ruszył dalej. Ty jeszcze nie musisz. Daj sobie na wstrzymanie. Potrzebujesz po prostu więcej czasu niż on. To dla Ciebie świeża rana, a dla niego - przebrzmiała sprawa. On się z Tobą rozstał znacznie wcześniej niż Ty z nim.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 10:13   #37
nocbezgwiazd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 200
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Cytat:
Napisane przez kskaterines Pokaż wiadomość
Może ja wszystkiego nie napisałam, oczywiste że nigdy nie będziecie wiedzieć wszystkiego. Dodajmy do tego też opinię drugiej strony..

Napisałam, że dużo przeszliśmy. W sensie negatywnym jak i pozytywnym. To znaczy przeszliśmy też wiele zawirowań niekoniecznie będących kłótniami i byliśmy sobie w tym czasie wsparciem.

A ogólnie rzecz biorąc boli mnie to z jednego powodu..
Rzuciłam wszystko gdy zmarł mu ktoś bliski, a on teraz, gdy mi również odszedł ktoś bliski - całkiem niedawno.. postanowił ' nie widzieć problemu w tym by się nie kontaktować'
No i właśnie dlatego mi tak kiepsko. Dlatego tak próbuje sobie to wytłumaczyć. Dziś przeczytałam pewną mądra rzecz - nie można przyzwyczajać się do ludzi. Nikt ani nic nie jest dane nam na zawsze.

Ostatni kontakt miałam z nim w tamten poniedziałek, nie odzywam się i ciężko mi ale czy tak jak napisałyście da się w ogóle pozytywnie odczytać jego wiadomość? Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To świadczy o nim, nie o Tobie - takie zachowanie. Racjonalizuj sobie w tę stronę - lepsze dla Twojego zdrowia psychicznego. Nie napisał, nie okazał zainteresowania - odpuść. Ty mu okazałaś zainteresowanie kiedy tego potrzebował on nie potrafi tego odwzajemnić. Nie zmienisz go i jego podejścia. Nic ci nie da rozbijanie tego na kawałki bo faktem jest że on nie chce rozmawiać.
Zrób coś dla siebie, zaopiekuj się sobą, nie pisz do niego, nie odpisuj. To będzie też szacunek jaki okażesz sobie sama.
nocbezgwiazd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-30, 23:50   #38
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zdziczałam i zgłupiałam

Moim zdaniem facet nie ma ochoty na kontynuowanie tego związku ale nie chce być tym , który zrywa. Może nie lubi palić za sobą mostów.
Ty je powinnaś spalić .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-30 23:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.