Czysta micha part 10 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-31, 20:34   #3421
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Nestle nie wiem czy Ty też jesteś tak walnięta ale jak moja młoda jedzie rowerem to ja mam takie sceny przed oczami,że aż mi wstyd i sama się siebie boje to mija z wiekiem? Uważam się za wyluzowana matkę,ale w głowie takie scenariusze że omatkobosko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-07-31, 21:00   #3422
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Nurku ja mam mega negatywny stosunek do hulajnóg, ale to ze względu na to, że ich użytkownicy zachowują się niefajnie. Wczoraj na przejściu prawie mi przejechano po stopie. Ja i inni piesi czekaliśmy przed przejście na zielone światło. Stałam najdalej od innych ludzi z lewej strony, jeszcze miałam trochę wysuniętą stopę lewą i dosłownie 10 cm od tej stopy przejechała mi panna na hulajnodze i. Tak, przemknęła przez przejście na czerwonym, osoba jej towarzysząca to samo zrobiła z prawej strony.


Dodatkowo na hulajnodzie tylko z kaskiem. Czytałam wywiad z chirurgiem szczękowym.... Co prawda moja koleżanka rok temu na hulajnodze złamała nogę, a nie szczękę. U niej to akurat smuteczek, że jak już musiała się łamać to nie szczękę, bo ma planowaną operację, a tak to może by jej wrodzoną wadę szczęki machnęli za jednym zamachem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 06:08   #3423
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry 🥱🥱🥱

Justysia dobrze Cię widzieć cieszę się, że z Mią lepiej

Dzisiaj mój dzień zaczął się o 5.11, bobas nabył umiejętność bicia brawo i chyba przeżywa coś nowego

My startujemy ze żłobkiem za miesiąc, zastanawiam się tylko czy od 1 go dać czy zaczekać do 7, bo 6 w poniedziałek mamy kontrolę naczyniaka we Wrocławiu. Ale to mam jeszcze chwilę, żeby pomyśleć. I muszę przejrzeć rzeczy po starszaku i kupić to, czego brakuje i później zadzwonić do babki zapytać jak teraz jest - czy dziecko ma mieć pizamkę, czy tylko pampersy, chusteczki nawilżane i komplet ubrań na przebranie. Chyba bardziej się denerwuję niż to było z Aleksem no i bobo za miesiąc kończy rok... kiedy to przeleciało...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 07:18   #3424
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nurku ja mam mega negatywny stosunek do hulajnóg, ale to ze względu na to, że ich użytkownicy zachowują się niefajnie. Wczoraj na przejściu prawie mi przejechano po stopie. Ja i inni piesi czekaliśmy przed przejście na zielone światło. Stałam najdalej od innych ludzi z lewej strony, jeszcze miałam trochę wysuniętą stopę lewą i dosłownie 10 cm od tej stopy przejechała mi panna na hulajnodze i. Tak, przemknęła przez przejście na czerwonym, osoba jej towarzysząca to samo zrobiła z prawej strony.


Dodatkowo na hulajnodzie tylko z kaskiem. Czytałam wywiad z chirurgiem szczękowym.... Co prawda moja koleżanka rok temu na hulajnodze złamała nogę, a nie szczękę. U niej to akurat smuteczek, że jak już musiała się łamać to nie szczękę, bo ma planowaną operację, a tak to może by jej wrodzoną wadę szczęki machnęli za jednym zamachem.

No mnie denerwują na tych elektrycznych hulajnogach bo oni osiągają ogromne prędkości ja to jeżdżę z Wojtkiem na hulajnodze więc nasze prędkości nie są oszałamiające

A w Kasku jeżdżę na rowerze i na hulajnodze i na rolkach więc to akurat żaden problem

Właśnie jesteśmy na Bulwarach na hulajnogach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 07:25   #3425
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Czysta micha part 10

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 08:13   #3426
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia także życzę powodzenia ze żłobkiem.



Moja przyjaciółka ta co ma dziecko troszeczkę młodsze od Twojego właśnie zrezygnowała z żłobka. Zdobyła miejsce na jakichś dziwnych zasadach i stwierdziła, że za 2 miesiące może się starać na innych (coś związane z wiekiem młodego) i jednak zaryzykuje, bo raz, że te zasady, dwa żłobek 30 min komunikacją miejską od nich.



Nurku my się zbieramy na pierwsze rolki A. i właśnie myślimy bulwary czy taki parczek obok nas, bo w tym parczku jest szansa że kompletnie nikogo nie będzie.



Irmina miłego wypadu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 08:46   #3427
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha part 10

Płynę właśnie na Zakintos Co prawda wycieczka zorganizowana, ale bus będzie woził też po wyspie.

Jakaś nowa moda, bo już którąś osobę widzę w dwóch maskach

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 13:46   #3428
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry
U nas ostatnio sporo kręci się wokół "zdrowia", ja mam dwa pieprzyki które spędzają mi sen z powiek, czekam na informacje od lekarza, porobił zdjęcia pieprzyka i wysłał do szpitala do specjalisty bo najbliższe terminy do dermatologa to na grudzień, stwierdził że trochę za długo więc nie wiem czego się spodziewać... TŻ też trochę podupadł na zdrowie, ta nieszczęsna sytuacja z Mią mocno się nad nim odbiła i chyba nabawił się nerwicy, doszły silne bóle kręgosłupa jest już po RTG i tomografii czekamy na informacje od lekarza bo cos się dzieje na odcinku lędźwiowym. Mia jak to dziecko żłobkowe co chwila kaszel albo katar, ostatnio przeszła zapalenie oskrzeli jak zresztą większą połowa dzieciaków w tym żłobku....
Za kilka dni zaczynamy zabawę z rozszerzeniem diety, więc zaczyna się niezła zabawa
Mi i TŻ też przyda się rozszerzenie diety bo chwilowo brak siły i czasu na cokolwiek i jemy tak monotonnie że aż przykro... A jestem przekonana że jak zaczniemy inaczej się odżywiać to siły się znajdą i chęci
No i to chyba tyle u nas w pracy jak to w pracy, trzeba się czasem użerać z mądrymi inaczej a niestety ostatnio ich sporo🤦🏻♀️

Tak miło do Was wróci



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Dzisiaj byłam tylko na godzinkę w pracy i ojacie jak fajnie mieć wolne 🥰

Widzialyscie ten filmik z autobusem w Katowicach ma-sa-kra!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam... Tragedia, abstrahując od tego że zginęła dziewczyna to ciekawa jestem co gość musiał mieć za noc żeby tak zareagować bo skoro mają co jakiś czas badania psychologiczne no to zdrowy psychicznie raczej musiał być... Nie zauważył że dziewczynę wciągnęło pod autobus?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie widzialam. Nawet nie wiem o co chodzi. Wrocilismy z zakopow.

A. KUPIL ROLKI Bedziemy sie uczyc razem. Najlepiej ze on ma z hamulcem a ja bez.... ide ogladac filmy o hamowaniu.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Jako osoba która uczyła się jazdy na rolkach jako dorosła, polecam ochraniacze, kask i poduchę na tyłek, cud że mam całą miednicę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez picknick Pokaż wiadomość
Nestle, przykro mi, że masz taki kiepski czas... przytulam też i trzymam mocno kciuki, żeby szybko było lepiej Może chcesz przekazać tabelkę, jeśli jesteś teraz przeciążona swoimi sprawiami?
Margot, śliczny wynik
Aisha, daj znać koniecznie jak Ci tam?
Justysia, fajnie, że z Mią wszystko dobrze A chwile dla siebie to musisz sobie zacząć wykradać sama, bo combo maluch i praca może pochłonąć dowolną ilość czasu, nie wiedzieć kiedy
Nurku, trzymam kciuki w poniedziałek za żłobkową adaptację i pracową też - może dobrze, że będziesz mieć zajęcie na czas rozłąki
Higu, ja też się najlepiej czuję z IF, jak planujesz swoje okno?
Likka, dzięki, dziś już jestem na cyferkach sprzed wakacji
Wolha, jak ja lubię te Twoje manewry towarzyskie - mnie się już teraz nie udaje spotkać znajomych w większym gronie, zgranie więcej niż dwóch par na raz graniczy z cudem Super z tymi rolkami we dwoje!
Jesteś na IF teraz?

Higu?

Ktoś jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
U nas w planach jest impreza firmowa i już przebieram nogami będą tańce, alkohol, muzyka, bez osób towarzyszących Z opowiadań wiem,że jest grubooo na tych imprezach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bosko!
U nas też podobno są organizowane imprezy firmowe, ale mi znów nie grozi wyjście bez osoby towarzyszące bo razem pracujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Nestle pierwszy tydzień po 2h dziennie i pierwsze 2/3 dni mogę być z nim na sali
Potem sukcesywnie będziemy wydłużać czas.

Ja dumam nad hulajnoga. Mam teraz pożyczona od sąsiadki i fajnie byłoby mieć swoją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurcze to długo trwa adaptacja, u nas to było 3dni ale na pewno jest to kwestia wieku.
Trzymam mocno za Was kciuki, oby Wojtuś szybko się zaklimatyzował a Ty żebyś się nie zamartwiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Justysia2203
Czas edycji: 2021-08-01 o 13:33
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 13:46   #3429
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha part 10

nestle dzięki za tabelkę
Pechowo z tym urlopem, bo rozumiem, jak mąż musi zostać w pracy (bo nie ma zastępstwa, bo pracownik miał wypadek) to Ty też zostajesz w swojej i dopiero weźmiecie wolne razem później?
Jak coś przekręciłam to przepraszam
Czasami są takie dni, że kumulują się wszystkie nieszczęścia świata i nic nie zrobisz
Pij kawę, popijaj wodą i nie mieszaj w to grubości

Likka leczo na 3 patelniach w mieszkaniu mam ciągle 1 patelnie dużo cukinii przerobiłaś
Zazdroszczę Ci tego rzygania tęczą
I imprezy firmowej, to są zawsze udane spotkania

Wolha czy kimczi przypomina w smaku nasze kiszonki? Czy to zupełnie inne smaki?
Fajnie, że Tż też się na rolki zdecydował, przy pierwszym czytaniu byłam pewna, że to on wziął różowe sznurowadła

Irmina fajne są takie wypady


U mnie gnuśny weekend, Tż pojechał odwiedzić ojca i sama kisnę, nic nie robię- myślę, że rodzina i obowiązki motywują do działania, jak nie odwiedza mnie Tż to dosłownie nic nie robię, mieszkanie zarasta a ja tylko odpoczywam z nogami w górze, co wcale nie jest dobre. Siostra do mnie napisała, że wpadnie na kawę i wyciągnie mnie na wystawę Beksińskiego to chociaż włączyłam odkurzacz i zalałam WC żelem
Za to mogę powiedzieć, że po 7 miesiącach udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowo-zakupowe. Nie jest idealnie, ale jest duży progres. Co prawda w lodówce mam wino, 2 ketchupy, masło i maseczkę żelową na oczy, ale dzięki temu czyszczę zamrażarkę i jem tyle ile potrzebuje, a nie tyle ile oczy mogą Łatwo się kupuje pyszności, jeszcze łatwiej je zjada- w taki weekend jak teraz pewnie bym pól sklepu wykupiła. Jak mam słabszy dzień to żadna silna wola nie działa, musi być pustka w domu. Dzięki zamrożonym porcjom zawsze coś mam (tzn normalne posiłki).
Miałam porcję owsianki w zamrażarce, coś obiadowego (warzywa z sosem jakieś i takie jakieś nachosy/kawałki tortilli) i zupę z cukinii na kolację (dorzucę grzanki) . Plus garść pomidorków koktajlowych i truskawek z balkonu oraz zobaczymy czy wieczorem na lody albo gofra się nie skuszę. Aaa i rano jeszcze 2 żelki (niby tam biotyna na włosy, ale skusiłam się bo to żelki)
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 13:55   #3430
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88835801]Dzień dobry 🥱🥱🥱

Justysia dobrze Cię widzieć cieszę się, że z Mią lepiej

Dzisiaj mój dzień zaczął się o 5.11, bobas nabył umiejętność bicia brawo i chyba przeżywa coś nowego

My startujemy ze żłobkiem za miesiąc, zastanawiam się tylko czy od 1 go dać czy zaczekać do 7, bo 6 w poniedziałek mamy kontrolę naczyniaka we Wrocławiu. Ale to mam jeszcze chwilę, żeby pomyśleć. I muszę przejrzeć rzeczy po starszaku i kupić to, czego brakuje i później zadzwonić do babki zapytać jak teraz jest - czy dziecko ma mieć pizamkę, czy tylko pampersy, chusteczki nawilżane i komplet ubrań na przebranie. Chyba bardziej się denerwuję niż to było z Aleksem no i bobo za miesiąc kończy rok... kiedy to przeleciało...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Jesuuuu jak ten czas leci!
A co z tym naczyniakiem? Będziecie usuwać? Dobrze pamiętam że Oliś ma go gdzieś na główce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88835832]Treść usunięta[/QUOTE]Prawdziwe kimchi jest mega pikantne ja lubię z tofu bo trochę łagodzi smak
Ehhh taki czas to najlepszy żeby się nawpiep....ć wszystkiego jak leci... Fajnie że masz porcje porobione w zamrażarce

Właśnie Wolne masz może przepis na to kimchi? Jak nie to trudno



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 13:58   #3431
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

kqq może ludzi rusza, że Grecja weszła do tych państw z większym ryzykiem zakarzeń?


Justysia u Was dużo na raz się dzieje. Oby Tż też się poczuł lepiej i było już z górki.


Brakuje tu Ciebie.


Tak sobie pogrzebałam po wizażu dzisiaj i znalazłam info, że pewna użytkowniczka, którą pamiętam z wątków na których już się nie udzielam - nie żyje. Niefajnie się to czyta. Uważajcie na siebie dziwczyny.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 14:01   #3432
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Z dzisiaj 20210801_115158.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:30   #3433
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Jesuuuu jak ten czas leci!
A co z tym naczyniakiem? Będziecie usuwać? Dobrze pamiętam że Oliś ma go gdzieś na główce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Prawdziwe kimchi jest mega pikantne ja lubię z tofu bo trochę łagodzi smak
Ehhh taki czas to najlepszy żeby się nawpiep....ć wszystkiego jak leci... Fajnie że masz porcje porobione w zamrażarce

Właśnie Wolne masz może przepis na to kimchi? Jak nie to trudno



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak na głowie. Nic nie będziemy z nim robić, sam ma się wchłonąć do ok. 3rż.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:40   #3434
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Jesuuuu jak ten czas leci!
A co z tym naczyniakiem? Będziecie usuwać? Dobrze pamiętam że Oliś ma go gdzieś na główce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Prawdziwe kimchi jest mega pikantne ja lubię z tofu bo trochę łagodzi smak
Ehhh taki czas to najlepszy żeby się nawpiep....ć wszystkiego jak leci... Fajnie że masz porcje porobione w zamrażarce

Właśnie Wolne masz może przepis na to kimchi? Jak nie to trudno



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszędzie czytam i słyszę i mnie kusi kimchi

Cała zamrażarka żarcia, kolejny lockdown mi nie groźny Sama tego nie gotuje niestety, prawie wszystko to porcje z pudełek. Jak wpadały mi ekstra posiłki to posiłek z diety do zamrażarki i uzbierało się
Natomiast planuje więcej robić sama, będzie taniej- czuję się już na siłach. Zresztą od kilku tygodni mam już tylko pudełka 2 x w tygodniu (ale 2500kcal więc to spokojnie dzielę i dojadam sezonowymi warzywami/owocami lub czymś co wpadnie ekstra), a teraz od sierpnia tylko 1x i od października już nic

Wolha profesjonalnie wyglądasz
Zabrzmiało groźnie, rozumiem, że ta śmierć to jakiś przykry wypadek?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88836575]Tak na głowie. Nic nie będziemy z nim robić, sam ma się wchłonąć do ok. 3rż.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Małe to pewnie pocieszenie, ale ja miałam wielki naczyniak na górną wargą i się sam wchłoną i gdyby nie mama (która mi to opowiedziała) to bym w życiu nie zauważyła, że coś było/jest nie tak z moją twarzą
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:54   #3435
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Jeśli to prawda,że chcieli wtargnąć do tego autobusu to się nie dziwie - jakby mi do auta dobijał się świr z nożem to też bym cisnęła gaz.

U nas w ogóle nie było adaptacji,tzn pierwsze dni zostawał tak do 11:30, czyli do drzemki,a później normalnie.

Margot widać w Tobie zmiane i bardzo się z tego cieszę bo widać było Twój gorszy czas,a teraz tak pozytywnie

Justyna niestety jak człowiek ma dużo na głowie to ciężko myśleć wtedy o jedzeniu. Kciuki Za Wasze zdrowie

Melduje 7km i idę jeść obiad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 15:02   #3436
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Też miałam naczyniaka, widać na wszystkich fotach z okresu niemowlęcego, ale znikł sobie sam, a miałam jakoś na skroni.


Justysia mam wszystkie ochraniacze oprócz natyłkowego ale ja jestem z tych co będą się czegoś uczyć 3 razy dłużej, bo robią to ostrożnie. Na razie ani razu się nie wyłożyłam, A. nie ma żadnego (miał sobie wziąć od moto, ale nie wziął) i oczywiście że już się wywalił, ale wiedział jak lecieć wiec nawet ręki nie otarł.


Co do kimchi - oczywiście nadal zapominam przepis....


Margot trudno z czymś porównać, to taki właśnie smak kiszonki, ale z azjatycką nutką smaku + azjatyckim pierd****olnięciem ostrości.


Gratuluję za ogarnięcie lodówki. U mnie to niemożliwe, bo A. nie potrafi iść za zakupy po 3 rzeczy. Nie opłaca mu się, z tej przyczyny np. teraz mamy w zamrażarniku 1 l lodów czekoladowych. Staram się o nich nie pamiętać.



Co do tej dziewczyny to chorowała przewlekle, nie pisała o tym, ale dawno temu sama się domyślałam, że coś u niej nie tak. Później już zniknęłam z tamtych wątków. Teraz jestem tylko tutaj i na ćwiczeniowym, kiedyś pisałam dużo więcej w różnych miejscach.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 15:35   #3437
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda,że chcieli wtargnąć do tego autobusu to się nie dziwie - jakby mi do auta dobijał się świr z nożem to też bym cisnęła gaz.

U nas w ogóle nie było adaptacji,tzn pierwsze dni zostawał tak do 11:30, czyli do drzemki,a później normalnie.

Margot widać w Tobie zmiane i bardzo się z tego cieszę bo widać było Twój gorszy czas,a teraz tak pozytywnie

Justyna niestety jak człowiek ma dużo na głowie to ciężko myśleć wtedy o jedzeniu. Kciuki Za Wasze zdrowie

Melduje 7km i idę jeść obiad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Postawili mu zarzut zabójstwa i 2 zarzuty usiłowania zabójstwa. Brał antydepresanty i opioidowe leki przeciwbólowe, nie powinien prowadzić pojazdów pod wpływem szczególnie tych drugich. Poza tym ja kilkakrotnie oglądałam ten filmik i on jak już miał tą dziewczynę pod autobusem i ją ciągnął (!!!) to podjechał na przystanek i się na nim normalnie zatrzymał...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 15:46   #3438
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Z dzisiaj Załącznik 7754944

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

I jak idzie nauka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 15:52   #3439
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Osobiście uważam, że to co się stało w Katowicach to błąd systemu, który dopuścił do pracy osobę z takimi problemami. Kwestią osobną jest, że właśnie tak chora osoba w momencie kiedy czuje zagrożenie (te rzekome próby wtargnięcia) zareagowała właśnie tak jak zareagowała. Po prostu nie powinno być tam ani tego kierowcy, ani tych ludzi. Bo idioci bijący się praktycznie na jezdni zawsze pozostaną idiotami.



Powiem okrutnie - selekcja naturalna.



Wchodząc nawalonym na jezdnię, bijąc się na niej - prosisz się o wypadek, a nie uwierzę że uczestnicy tego zajścia mieli zero promili i przepychali się dla zabawy.


Justysia nauka całkiem całkiem. Tyle że w tygodniu nie mam czasu, zostają weekendy więc wiadomo. Niemniej do tytułu "miszcza" nie pretenduję, chciałabym móc swobodnie jeździć i robić kilometry.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2021-08-01 o 15:54
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 15:55   #3440
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Justyna i Likka u nas na adaptacje zakładają 2 tyg ale wiem ze z Wojtkiem będzie problem bo nie jest otwarty i potrzebuje czasu żeby sie przekonac do nowych osób i dlatego chciałam miesiąc żeby stopniowo wydłużać czas. Żłobek jest prywatny wiec może dlatego nie maja z tym problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 16:17   #3441
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Wolha zgadzam się z Tobą.

A druga sprawa - w dzisiejszych czasach tylu ludzi jest chorych i bierze silne leki,a pracuje że ....


Nurku cierpliwości i wytrwałości na początek pamiętaj że on się tam będzie świetnie bawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 16:41   #3442
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha part 10

Ja się melduję z domu już.



Samotny pobyt w spa uważam za całkiem udany.



Zajechaliśmy po południu, zjedliśmy obiad, ja drinka, spacer po parku i TŻ pojechał a ja poszłam na rytuał z peelingiem, maską itp. Potem mała przerwa i masaaaż. Następnie prawie do północy siedziałam na basenie, w jacuzzi i saunie na zmianę ;p Były otwarte do ostatniego gościa, no i ja byłam tym ostatnim gościem, i ostatnią godzinę siedziałam tam sama ;p W międzyczasie miałam przerwę na drinka i pogadanie z TŹ i kumpelą przez telefon. Spałam kiepsko, ale zawsze kiepsko śpię w nowych miejscach. Rano poszłam na śniadanie, potem na zabieg na twarz, no i już koniec pobytu. Brak towarzystwa odczułam głównie na ty basenie, ale i tak się nieźle bawiłam.
Ogólnie pozytywne doświadczenie, ale fanką samotnych wypadów nie zostanę, z kimś byłoby fajniej.


Przez tę zarwaną noc jestem w sumie średnio wypoczęta, czekam aż TZ wróci i pójdziemy coś zjeść, byle nie jakoś daleko. To mój ostatni wolny dzień, kończę urlop i powoli mam zjazd nastroju z tego powodu.


Wolha, fajnie z tymi rolkami. Ja w zeszłym roku kupiłam, ale jakoś mi nie leżały, oddałam i już dalej nie próbowałam. Za to na tym urlopie zajarałam się rowerem, TŻ też, na razie miejskim, ale po przeprowadzce pewnie kupimy swoje.



W piątek pojechaliśmy na obrzeża miasta i strasznie mnie zgryzły komary, nawet na tyłku i spodzie stopy, o rękach i nogach to nie wspomnę. I w taki stanie musiałam iść na te wszystkie masaże
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 19:09   #3443
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Aisha mogłabym coś takiego przeżyć

Zrobiłam sałatkę na kolację. Mix sałat, wędzony łosoś, halloumi, czerwona cebula,pomidor i oliwki. Tylko cebula oddzielnie bo tż nie znosi,więc tylko na mój talerz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 21:33   #3444
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha part 10

Margot jeżeli lubisz naprawdę pikantne potrawy to polecam

Likka no u nas adaptacja to też było: pierwszego dnia godzina, drugiego dwie godziny, trzeciego cztery, a czwartego już normalnie osiem godzin

Wolha powodzenia w takim razie, kurcze sama bym wróciła chętnie do rolek, ale chwilowo to nierealne

Gryzia masakra z tym gościem jakim cudem on siedział za kierownicą

Nurek super że udało się tak dogadać ze żłobkiem, mama wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka oby Wojtuś szybko ogarnął temat .

Aisha samotny pobyt w spa to brzmi tak cudownie 🥰


Ja siedzę w łóżku z drinkiem w ręku i upajam się chwilą zaraz muszę iść spać bo rano do pracy.... ale szefowa poszła na 3tyg urlopu więc i cała ekipa ma urlop psychiczny

Aaaaa miałam pytać kiedyś pojawił się temat szczotek do masażu na sucho. Jakie polecacie? Nie chodzi mi o firmę ale o kształt i włosie bo jednak z konkretną firmą mogę mieć tu problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Na klub wrzuciłam zdjęcia jak mi dzieć urósł Dacie wiarę że to już 5.5 miesiąca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 06:04   #3445
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Dzień dobry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 06:06   #3446
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Margot jeżeli lubisz naprawdę pikantne potrawy to polecam

Likka no u nas adaptacja to też było: pierwszego dnia godzina, drugiego dwie godziny, trzeciego cztery, a czwartego już normalnie osiem godzin

Wolha powodzenia w takim razie, kurcze sama bym wróciła chętnie do rolek, ale chwilowo to nierealne

Gryzia masakra z tym gościem jakim cudem on siedział za kierownicą

Nurek super że udało się tak dogadać ze żłobkiem, mama wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka oby Wojtuś szybko ogarnął temat .

Aisha samotny pobyt w spa to brzmi tak cudownie


Ja siedzę w łóżku z drinkiem w ręku i upajam się chwilą zaraz muszę iść spać bo rano do pracy.... ale szefowa poszła na 3tyg urlopu więc i cała ekipa ma urlop psychiczny

Aaaaa miałam pytać kiedyś pojawił się temat szczotek do masażu na sucho. Jakie polecacie? Nie chodzi mi o firmę ale o kształt i włosie bo jednak z konkretną firmą mogę mieć tu problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Na klub wrzuciłam zdjęcia jak mi dzieć urósł Dacie wiarę że to już 5.5 miesiąca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślicznotka czas zasuwa, kiedy to zleciało...

Nurku, czy Wojtek od zawsze tak wstawał jak skowronek? Czy to z czasem się zmieniło? Oliwier od 2 dni próbuje mnie wykończyć i wstaje o 5

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 06:51   #3447
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia przynajmniej od września nie będziesz miała problemów z budzeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 07:20   #3448
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Gryzia przynajmniej od września nie będziesz miała problemów z budzeniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź, wcale mnie to nie pociesza... tym bardziej, że on teraz ok. 9 ma drzemkę a w żłobku jest dopiero o 11, więc będzie się biduś męczył...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 09:51   #3449
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha part 10

Justysia z Mii to juz taki fajny dzieciaczek jest

Nie pisałam nic, ale rano miałam usg piersi i odetchnęłam. Na szczęście mój odrastający guzek może sobie tam pozostać, bo nie rośnie od prawie 2óch lat. Ewentualnie mam się zastanowić nad usunięciem torbieli, ale to się załatwia igła, a nie cięciem więc luz. Z radości kupiłam cynamonkę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-02, 11:39   #3450
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha part 10

Gryzia to może powoli go przestawiaj na drzemkę o 11-12,żeby i paniom i małemu było łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-23 10:49:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.