sianowata porażka ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 12:33   #1
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Thumbs down

sianowata porażka ;/


witam !!
mam pewien problem .... nie cierpie swoich wlosow bo nic nie moge z nimi zrobic ;/ jestem juz konkretnie zdefiona i zmeczona codziennymi "zabiegami" bez ktorych by sie nie obeszlo.Mianowicie moje wlosy sa bardzo geste,grube,troche sie kreca,ale nie tak jakbym chciala,od dluzszego czasu je farbuje na niezbyt ciemny brazik (to moj standardowy kolor),fryzjer nie daje mi wielkich szans na jakiekolwiek zmiany wiec moze wy mi cos podpowiecie?? Bardzo na to licze ;-) Moje wlosy rosna dosyc szybko i co 4 tyg. muse uzupelniac odrosty no nie wyglada to dobrze,a ich kolor jest taki "mysi" wiec przy moim obecnym kolorze bardzo sie to odznacza ;/ Musze myc je co dwa dni bo u gory czuprynki jak wiadomo sa juz tluste,ale to nie jest problem rzecz jasna.Podcinam je co jakis czas bo koncowki jak wiadomo mi sie niszcza.Uzywalam juz tylu kosmetykow i nadal nic ;( Kiedy je umyje i wyszusze czy suszarka,czy naturalnie powstaje jedno wielkie siano,nie mowiac juz o tym ze chcialabym zmienic fryzure,a nie moge bo kiedy je sie wycieniuje czy podetnie krocej to juz konkretna masakra...po umyciu z domu sie nie da wyjsc.Mam tylko dwie opcje : po wysuszeniu albo biore troszeczke gumy czy pianki i chwile 3mam w reczniku (wtedy sie kreca) albo prostownica idzie w ruch,ale co z tego,jezeli one sa tak podatne ze przy wiekszej wilgotnosci juz sie wykrecaja ;( Nic na nie nie dziala,blagam wiec pomozcie mi,jak macie jakies pomysly to prosze o rade,bede bardzo wdzieczna.Slyszalam o serum prostujacym ale to pewnie nic mi nie da a troche kosztuje.... chcialabym uzyskac jakies metody od was czego uzyc czy co zrobic aby troche dluzej byly proste a takze jak zrobic loczki,ale bardzo delikatne na calej glowie,cos w stylu Mariolki (Kasi Bujakiewicz z "Magdy M.") - szczerze mowiac bardzo mi sie podobaja.Bardzo prosilabym o jakis domowy sposob,a takze szybki bo ja naprawde jestem juz zmeczona tym codziennym wystawaniem przed lustrem,z natury jestem dosyc niecierpliwa wiec tym bardziej jak zaczne dluzej kombinowac z nimi to nic mi z tego nie wyjdzie ;P Aha,zaznaczam,ze oprocz tego jedynego problemu ktory posiadam wlosy maja duzy plus - blyszcza sie i sa zdrowe,ale to w niczym mi nie pomoze pozdrawiam
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 12:53   #2
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: sianowata porażka ;/

Słuchaj. Ja mam podobny, ale nie dokońca ten sam problem. Wszyscy mówią mi, że mam siano na głowie. Z tym, że moje włosy są chudziutkie. Nie takie aż bardzo chude. Ale nie jest ich za dużo :P Jak je umyje, to robi się dziwnie. Bo niektóre włosy są dziwnie nie to że skręcone ale pofałdowane. Jak je wezmę na piankę to jeszcze większe siano. A bardzo chce mieć kręcone. (jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak mam to zrobić to proszę o podpowiedzi) . Mama powiedziała, abym zcieła się w miare krótko i układała je tak,jakbym chciała żeby się układały. I chce się ściąć na króciótko ; ]

Możesz wypróbować odżywki, które zapobiegaja puszeniu się włosów. Można także używac papilotów ^^
Włosy Katarzyny Bujakiewicz, chyba możesz uzyskać dzięki lokówce ; )


Pozdrawiam i czekam na pomoc !
GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:05   #3
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: sianowata porażka ;/

aha,dzieki, wiedzialam,ze nie jestem sama z tym problemem ;p papiloty odpadaja,lokowki tez uzywalam. Mysle nad walkami na noc na wlosy mokre,ale wziete pianka jakas... nie wiem jaki efekt,ale boje sie ze siano nie ustapi hehe.A mam juz tego naprawde dosyc !! Krecone mialam od dziecka,na poczatku takie duze fale co mi sie podobalo jak teraz przygladam sie starym zdjeciom,ale teraz sie zrobily takie nijakie i dziwne na swoj sposob :| Wcale mi sie nie podobaja.Sprobuj umyc,nalozyc pianke i nie rozczesujac wsadz je w recznik,potrzymaj troche a potem mozesz je ulozyc jak chcesz uzywajac troszke gumy do wlosow - ja tak robie i sie sprawdza,zycze powodzenia,a ja nadal czekam na jakies rozwiazanie mojego problemu :P
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:05   #4
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: sianowata porażka ;/

Warto pozbyć się wszystkich sztucznych odżywek na rzecz olejku rycynowege bądź nafty kosmetycznej. Nadmiar chemicznych wspomagaczy nie tylko przeodżywia włosy ale po dłuższym stosowaniu przyczynia sie do większego wysuszenia włosów (prawie wszystko zawiera alkohole i SLS), szczególnie tych falowanych i kręconych, które z natury bywają przesuszone.
Ładne, delikatne loczku uzyskasz dzięki papilotom, najlepiej grubym.
Zdrowych i błyszczących włosów nie radzę katować prostownicą.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:09   #5
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Talking Dot.: sianowata porażka ;/

no ostatnio nie uzywam zadnej odzywki,a mozesz mi pow. cos wiecej na temat tego olejku /?????? Czesciej je krece w juz opisany sposob,ale czasem chce je tez wysprostowac ale przy obecnej pogodzie ktora u nas panuje i nie sprzyja mojej strukturze wlosa to sie nie udaje hehe.Sprobuje tych papilotow,dzieki ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:12   #6
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: sianowata porażka ;/

Jest taka apteczna odzywka Wax (jest ich kilka w serii do roznych wlosow) Kosztuje cos kolo 30 zl (ale jest tego naprawde sporo!) i swietnie wygladza i nawilza wlosy!polecam
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:15   #7
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: sianowata porażka ;/

czy chodzi mniej wiecej o taka nafte kosmetyczna http://www.allegro.pl/item224943183_...rycynowym.html ??
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 13:18   #8
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: sianowata porażka ;/

Nie nie, nafty nie stosowalam ale slyszalam ze tez jest niezla.A o ta odzywke Wax warto zapytac w aptece
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:20   #9
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
aha,dzieki, wiedzialam,ze nie jestem sama z tym problemem ;p papiloty odpadaja,lokowki tez uzywalam. Mysle nad walkami na noc na wlosy mokre,ale wziete pianka jakas... nie wiem jaki efekt,ale boje sie ze siano nie ustapi hehe.A mam juz tego naprawde dosyc !! Krecone mialam od dziecka,na poczatku takie duze fale co mi sie podobalo jak teraz przygladam sie starym zdjeciom,ale teraz sie zrobily takie nijakie i dziwne na swoj sposob :| Wcale mi sie nie podobaja.Sprobuj umyc,nalozyc pianke i nie rozczesujac wsadz je w recznik,potrzymaj troche a potem mozesz je ulozyc jak chcesz uzywajac troszke gumy do wlosow - ja tak robie i sie sprawdza,zycze powodzenia,a ja nadal czekam na jakies rozwiazanie mojego problemu :P
A Jak je układasz ? Może wyślesz zdjęcia twoich słosów po całej kuracji (suche i ułożone) i kiedy je umyjesz wysuszysz ręcznikiem i nic z nimi jeszcze nie zrobiłaś .

kokuryu - ja nie używam żadnych kosmetyków do włosów !
GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:26   #10
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez Suzette Pokaż wiadomość
Nie nie, nafty nie stosowalam ale slyszalam ze tez jest niezla.A o ta odzywke Wax warto zapytac w aptece
cena nie gra dla mnie roli,chociaz jest jest duzo i wcale nie jest droga,chodzi mi najbardziej o skutecznosc rzecz jasna.Powiedz czy Ty ja stosujesz???? Jesli tak to od kiedy??? Skutki zauwazylas od razu czy pozniej??? Patrzylam na opinie forumowiczek na temat tej odzywki,sa podzielone ale w wiekszosci na plus.Moge uzywac jej raz w tygodniu/???? Czy czesciej????? Aha co najwazniejsze,powiedz czy wlosy po niej sa bardziej puszyste czy mnie??? Zdaje sie na Twoja opinie ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:28   #11
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez GreenDress Pokaż wiadomość
A Jak je układasz ? Może wyślesz zdjęcia twoich słosów po całej kuracji (suche i ułożone) i kiedy je umyjesz wysuszysz ręcznikiem i nic z nimi jeszcze nie zrobiłaś .

kokuryu - ja nie używam żadnych kosmetyków do włosów !
postaram sie umiescic tutaj te zdjecia ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 13:32   #12
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: sianowata porażka ;/

we wrzesniu szykuje mi sie wesele u znajomych i chcialabym zrobic sobie jakas fajna,niekoniecznie bardzo orginalna fryzurke,prosta w przygotowaniu co najwazniejsze i wloski pokrecone bo przynajmniej bede miala gwarancje na to ze wlosy szybko nie oklapna albo sie wykreca jak to sie dzieje po moim prostowaniu ;-) Wczesniej rzecz jasna musze uzupelnic odrosty ;// nie lubie tego robic ehhh no ale coz... Zalezy mi wiec na jakiejs dobrej odzywce a nad fryzurka musze jeszcze pomyslec ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:33   #13
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: sianowata porażka ;/

Waxu nie radzę, bo efekt siana się zwiekszy. Odżywka ta zawiera SLS oraz alkohol, dodatkowo henna nie służy włosom falowanym, gdyż jej cząsteczki osadzają sie na powierzchni i datkowo go usztywnijają czuprynę. Znakomitym rozwiazaniem jest olejek rycynowy dodawany do szamponu bądź stosowany jako maska (na 1-2 godz. przed myciem) po kilku, kilkunastu zastosowaniach, zapomnisz o kołtunach, puszeniu. Włosy stają się gładsze i prostsze. Ja stosuję olejek od maja i tak wspaniałych włosów nie miałam dawno. Przy nim blado wypadają takie odżywki jak Biosilk.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:39   #14
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Waxu nie radzę, bo efekt siana się zwiekszy. Odżywka ta zawiera SLS oraz alkohol, dodatkowo henna nie służy włosom falowanym, gdyż jej cząsteczki osadzają sie na powierzchni i datkowo go usztywnijają czuprynę. Znakomitym rozwiazaniem jest olejek rycynowy dodawany do szamponu bądź stosowany jako maska (na 1-2 godz. przed myciem) po kilku, kilkunastu zastosowaniach, zapomnisz o kołtunach, puszeniu. Włosy stają się gładsze i prostsze. Ja stosuję olejek od maja i tak wspaniałych włosów nie miałam dawno. Przy nim blado wypadają takie odżywki jak Biosilk.
hmmmm,skoro tak mowisz.Musze jeszcze pomyslec.A sluchaj,powiedz mi czy Ty ten olejek zakupilas w aptece czy gdzies indziej??? Mniej wiecej jaka jest jego cena? Tzn. nanosi sie go na wlosy suche przed umyciem czy po prostu moge do dodac do szamponu,ktory stosuje i tez bedzie OK??? Tak byloby mi najwygodniej.Co ile stosuje sie ten olejek??
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:40   #15
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Waxu nie radzę, bo efekt siana się zwiekszy. Odżywka ta zawiera SLS oraz alkohol, dodatkowo henna nie służy włosom falowanym, gdyż jej cząsteczki osadzają sie na powierzchni i datkowo go usztywnijają czuprynę. Znakomitym rozwiazaniem jest olejek rycynowy dodawany do szamponu bądź stosowany jako maska (na 1-2 godz. przed myciem) po kilku, kilkunastu zastosowaniach, zapomnisz o kołtunach, puszeniu. Włosy stają się gładsze i prostsze. Ja stosuję olejek od maja i tak wspaniałych włosów nie miałam dawno. Przy nim blado wypadają takie odżywki jak Biosilk.
U mnie nie wiem jak z tym będzie. Bo ja mam chude włosy. I jak jest siano, to przynajmniej wydaje się ich więcej. A jak je ochlapne to będzie ...

_________________________ _________________________ ____________
Więc czekam na zdjęcia ; )
_________________________ _________________________ ____________
A odżywkę najlepiej dobierz firmy jakiego używasz szamponu .
GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 13:55   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: sianowata porażka ;/

mi ostatnio fryzjera zaaplikowala na glowie takie serum L'Oreala http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18235 i bylam zachwycona. mialam gladziutkie, blyszczace i nie puszace sie wlosy.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:01   #17
Suzette
Raczkowanie
 
Avatar Suzette
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 84
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
cena nie gra dla mnie roli,chociaz jest jest duzo i wcale nie jest droga,chodzi mi najbardziej o skutecznosc rzecz jasna.Powiedz czy Ty ja stosujesz???? Jesli tak to od kiedy??? Skutki zauwazylas od razu czy pozniej??? Patrzylam na opinie forumowiczek na temat tej odzywki,sa podzielone ale w wiekszosci na plus.Moge uzywac jej raz w tygodniu/???? Czy czesciej????? Aha co najwazniejsze,powiedz czy wlosy po niej sa bardziej puszyste czy mnie??? Zdaje sie na Twoja opinie ;-)

Ja stosuje od 3 miesiecy i jestem zachwycona! Juz po pierwszym uzyciu byl efekt.W zeszlym roku zrobilam sobie jeszcze trwala wiec wyobraz sobie w jakim stanie sa moje wlosy.Bez tej odzywki wygladam jak pudel ,a po niej mam zupelnie gladkie i znacznie prostsze wlosy.Wlosy po niej sa zdecydowanie mniej puszyste. Ja uzwyam jej 2 razy w tygodniu,ale znam osoby ( maja wlosy w lepszej kondycji) ktore stosuja ja raz na tydzien i tez sa zadowolone
__________________
Posiadaczka rozowego królika z Tally Weijl



MOJ WATEK CIUSZKOWY
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=203942
Suzette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:02   #18
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mi ostatnio fryzjera zaaplikowala na glowie takie serum L'Oreala http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18235 i bylam zachwycona. mialam gladziutkie, blyszczace i nie puszace sie wlosy.
hmmm a jaka masz strukture wlosa jesli moge spytac??? podatne na wilgoc?? grube,cienkie??
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:06   #19
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: sianowata porażka ;/

wiadomo sa rozne gusta i gusciki,dla kazdego cos innego hehe :P jednemu odpowiada to,innemu tamto,ale najwazniejsze dla mnie sa wasze porady bo przed kupnem czegos moge czytajac wszystko co tu piszecie dokladnie sie zastanowic,wiec wielkie dzieki dziewczyny ;-)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:07   #20
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: sianowata porażka ;/

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18235

Z wielką chęcią wyqpiłam bym ten kosmetyk. Widze , że naprawdę on pomaga. Ale jego cena . mama w życiu nie pozwoli mi na coś takiego ; //
GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:08   #21
GreenDress
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: >mazury
Wiadomości: 646
GG do GreenDress
Dot.: sianowata porażka ;/

kokuryu - Ile kosztuje takie olejek rycynowy i gdzie można go nabyć ? Może jakieś zdjęcie jak go rozpoznam czy coś ^^ W jakiej cenie ?
GreenDress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:15   #22
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Lightbulb Dot.: sianowata porażka ;/

lain jeszcze cos,jak bedziesz mogla to mi odpoisz,chodzi mi o to czy po uzyciu tego serum z Loreal'a Twoje wlosy szybciej niz zwykle zrobily sie tluste?? Bo ja nie wiem czy to bedzie problem skoro ja myje wlosy co dwa dni,ma przeciez glowna cecha tego preparatu jest nablyszczanie wlosow
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:33   #23
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: sianowata porażka ;/

Olejek rycynowy można kupic w każdej aptece, kosztuje ok. 2 zł.
Jest to środek stosowany w zaparciach, a więc nie należy przejmować się napisem na etykiecie.
Przed nałożeniem na suche włosy nalezy go lekko podgrzać, wstawiając buteleczkę do ciepłej wody. To ułatwi nakładanie, po czym włosy nalezy zawinąć w czepek/worek i nakryć ręcznikiem, aby utrzymać ciepło. Włosy można podgrzewać suszarką. Maskę najlepiej robić 2 razy w tygodniu.
Do szamponu dolewam kropelkę przy kazdym myciu.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:46   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: sianowata porażka ;/

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
hmmm a jaka masz strukture wlosa jesli moge spytac??? podatne na wilgoc?? grube,cienkie??
czy podatne na wilgoc to nie wiem (o tyle podatne, ze robia sie tzw. baranki w czasie deszczu), w kazdym badz razie na pewno zniszczone wieloletnim farbowaniem (lacznie z czarnym). malo sie znam na wlosach. ale pusza sie strasznie. ladnie sie uczesze, troche powietrza i juz robi sie stojace siano.

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
lain jeszcze cos,jak bedziesz mogla to mi odpoisz,chodzi mi o to czy po uzyciu tego serum z Loreal'a Twoje wlosy szybciej niz zwykle zrobily sie tluste??
hm w ten sam dzien bylam na weselu, wiec wlosy umylam nastepnego dnia w ramach ogolnej kapieli nie byly tluste, dalej wygladaly swiezo i byly swietne w dotyku. jak sobie kupie to przetestuje to serum rowniez pod katem przetluszczania... na razie polecam ze wzgledu na sam efekt stylizacji z uzyciem tego preparatu. recenzje na KWC zachecajace (podejrzewam, ze tam dziewczyny dluzej uzywaly tego kosmetyku)
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:16   #25
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: sianowata porażka ;/

dzieki Wam wszystkim ;-) to dla mnie bardzo cenne porady
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 14:22   #26
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Talking Dot.: sianowata porażka ;/

witajcie !!
dzisiaj mam baaaardzo wysmienity humor i chcialam sie z Wami moje kochane podzielic dobra wiadomoscia ;-) Bardzo zaluje,ze tak pozno dow. sie o olejku rycynowym bo klopot z wlosami mialabym juz dawno z glowy :P Wczoraj polecialam do apteki pelna nadziei,ze moze ten niedrogi olejek poprawi stan moich wlosow. Wieczorem przed kapiela zmoczylam wlosy,podgrzalam olejek,po czym nalozylam go torszke na wlosy,przeciagnelam na ich calej dlugosci,po3malam okolo godzinki i dokladnie umylam wlosy - efekt naprawde super.Dzis rano wstalam i sa zupelnie inne,nie pusza sie tak,ladnie pachna,a do tego nie musze sie tyle meczyc z prostownica bo sa podatniejsze na nia,nie ma koltunow,wykrecania sie wlosa w kazda strone,zycie naprawde jest inne ;-) choc to tylko sprawka takiego taniego preparatu,do tego kto by sie spodziewal,bo przeciez sluzy on do zupelnie innych celow <lol> Brwi i rzesy takze wygladaja lepiej.... za to wszystko dziekuje Wam moje drogie,problem rozwiazany
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.