wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-15, 12:24   #1
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Lightbulb

wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)


witam dziewczyny
w ta sobote wybieram sie nad morze,siedze wlasnie z kartka i dlugopisem w rekach i probuje stworzyc jakas liste rzeczy mi potrzebnych,ale doslownie "potrzebnych".Jak wiadomo niektore z nas zawsze przy podrozy zabieraja za duzo,inne za malo.Znalazla sie naszczescie dla mnie jakas kwatera,wiec jestem zadowolona,tylko nie wiem jak z pogoda ;/ Nie orientuje sie moze ktora z Was jaka ma byc pogoda w ten weekend i najblizszy tydzien?? Bylabym wdzieczna za jakies info ;p A wracajac do tej nieszczesnej listy : jak mam sie spakowac,skoro zawsze chce wziac za duzo?? Zawsze sobie tlumacze,ze to czy tamto moze sie przydac,a z drugiej strony mysle sobie,ze to chyba lekka przesada tyle zaberac <lol> Ale moze sie zdarzyc,ze moge zapomniec czegos co bedzie potrzebne i nie da sie bez tego zyc na wyjezdzie ;p Co w takim razie dobrze zabrac,a co nie zeby nie miec napchanej torby?? Ja mam w tej chwili pustke w glowie..heh chyba cialem jestem przed komputerem a myslami juz tam ;p pozdrawiam
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 18:55   #2
evekk
Raczkowanie
 
Avatar evekk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 29
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Witaj!
Co do pogody - wpisz w google pogoda i wtedy szybko sprawdzisz jaka jest teraz Tylko bierz poprawkę na dwa dni, czyli jak powiedzą,że będzie pochmurnie, to tak będzie za dwa dni dopiero Przynajmniej to się sprawdziło na wakacjach w tym roku Co do rzeczy potrzebnych. Ja jechałam w bardzo długą podróż, bo autokarem do Hiszpanii, ale rzecz, która mnie zbawiła to chusteczki do demakijażu i odświeżające. Odświeżające są dobre jeszcze jako odstraszacz na komary, posmarujesz się troszkę i komary precz A nad morzem między 21 a 22 tną choler*** Co do ciuchów to nie będę Ci doradzać, bo na pewno wiesz sama najlepiej - kurtka nad morzem jednak nieodzowna. Parasol i parawan niezbędny - ludzie potrafią się kłaść na cudzych ręcznikach Ale to kupisz na miejscu Kremy z filtrem i po opalaniu, kapelusik na głowę i "bonwłajaż" Udanego wypoczynku
evekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:26   #3
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Ja zawsze grupuję sobie potrzebne rzeczy - kosmetyki, rzeczy na pogodę i na niepogodę, gadżety, elektronika (bo niestety już bez tony sprzętu typu mp4, pendrive etc się nie ruszam) - to pomaga I lista sobie lezy na biurku ze 2 dni, a jak mi się coś przypomni - dopisuję
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 21:37   #4
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

ja tez mam ten problem za dwa tygodnie lece nad polskie morze
i juz zaczynam pakowanie z Polski do egiptu z egiptu do Anglii wiec
zawsze zabieram za duzo rzeczy i TZ moj sie wscieka na lotnisku na mnieale ja musze miec duzo butow, sukienek waliza sie nie domyka robie liste tak jak radzicie na co postawic ciezko bo dwa rozne klimaty mnie czekaja a bagaz 20kg tylko ale standardowo doplace...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 23:18   #5
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Cytat:
Napisane przez evekk Pokaż wiadomość
Witaj!
Co do pogody - wpisz w google pogoda i wtedy szybko sprawdzisz jaka jest teraz Tylko bierz poprawkę na dwa dni, czyli jak powiedzą,że będzie pochmurnie, to tak będzie za dwa dni dopiero Przynajmniej to się sprawdziło na wakacjach w tym roku Co do rzeczy potrzebnych. Ja jechałam w bardzo długą podróż, bo autokarem do Hiszpanii, ale rzecz, która mnie zbawiła to chusteczki do demakijażu i odświeżające. Odświeżające są dobre jeszcze jako odstraszacz na komary, posmarujesz się troszkę i komary precz A nad morzem między 21 a 22 tną choler*** Co do ciuchów to nie będę Ci doradzać, bo na pewno wiesz sama najlepiej - kurtka nad morzem jednak nieodzowna. Parasol i parawan niezbędny - ludzie potrafią się kłaść na cudzych ręcznikach Ale to kupisz na miejscu Kremy z filtrem i po opalaniu, kapelusik na głowę i "bonwłajaż" Udanego wypoczynku
dzieki bardzo mam nadzieje,ze bedzie ok bo to moj pierwszy samodzielny wyjazd hehe Bez rodziny i na wlasna reke ;-) pozdrawiam
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:27   #6
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Ja też robię listę, bez niej ani rusz Biorę zawsz tylko niezbędne rzeczy, nie cierpie wielkiego bagażu. Staram sie, żeby ubrania, które zabieram były z tych mniej gniotących się i praktycznych.

Nad polskim morzem niezbęde są: sandały + pełne buty (np. adidasy) ale takie co nie przemokna w deszcz;
Kilka koszulek, sweter i kurtka lub polar
długie spodnie, krótsze spodnie (ilość zależy od dłudości pobytu), parę wygodnych spódnic lub letnia sukienka

Ja na wakacjach stawiam na luz i wygodę, nie wyobrażam sobie taszczenia szpilek i kilograma kolorowych kosmetyków
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:23   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Ja sie zawsze pakuje w kilkanascie minut-zabieram tylko napotrzebniejsze rzeczy.W tym roku nad morze zabiore:
-kilka par jeansow
-2 bluzy z kapturem
-kilka wygodnych bawelnianych koszulek
-jakies krotkie spodenki/rybaczki
-Kostium kapielowy(chociaz niewiem czy we wrzesniu bedzie jeszcze pogoda na kapiel)
-sandaly,japonki i buty sportowe
-sweter
-kurtka
-jakas sukienke
-okulary od slonca
-nakrycia glowy
-parasol
-filtr do ciala i twarzy
-chusteczki do demakijazu
-z kosmetykow biore tylko puder sypki i maly pedzel do pudru podrozny.
Zazwyczaj na wyjazd pakuje cienie maskary itp ale nigdy ich nie uzywam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 14:04   #8
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Cool Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

noooo ja juz naszczescie jestem spakowana!!! Torbe mam duza i szczerze mowiac nie wzielam duzo,a na sama gore zmiesci sie jeszcze koc na plaze kosmetyki zmiescily mi sie wszystkie w taka wieksza kosmetyczke, z samego makijazu tylko puder,mascara i kredka do oczu,reszta to juz standardowe kosmetyki dla kobietki :P Mam nadzieje,ze pogoda bedzie OK,jak narazie slysze,ze niedziela,pon. i wtorek maja byc ladne ;-) Zaluje tylko,ze nie bedzie mnie pare dni na forum!! Jak wroce to zapewne dam znac jak bylo,a wiec trzymajcie sie dziewczyny,wpadne za pare dni
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:47   #9
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

ja za tydzień we wtorek lece do Egptu, część kosmetyków mam już spakowanych , sprzęt do nurkowania też , musze zrobic jeszcze liste żeby nie pozabierać niepotrzebnych rzeczy jak to zawsze bywa w moim przypadku. Już się nie możemy z TŻ doczekać wylotu.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 17:54   #10
evekk
Raczkowanie
 
Avatar evekk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 29
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

W takim razie życzę Ci 'malutka' udanego pobytu - w końcu to Twój pierwszy wyjazd bez rodzinki :P Zaszalej sobie i opowiedz nam jak było później. Pa
evekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:48   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
noooo ja juz naszczescie jestem spakowana!!! Torbe mam duza i szczerze mowiac nie wzielam duzo,a na sama gore zmiesci sie jeszcze koc na plaze kosmetyki zmiescily mi sie wszystkie w taka wieksza kosmetyczke, z samego makijazu tylko puder,mascara i kredka do oczu,reszta to juz standardowe kosmetyki dla kobietki :P Mam nadzieje,ze pogoda bedzie OK,jak narazie slysze,ze niedziela,pon. i wtorek maja byc ladne ;-) Zaluje tylko,ze nie bedzie mnie pare dni na forum!! Jak wroce to zapewne dam znac jak bylo,a wiec trzymajcie sie dziewczyny,wpadne za pare dni
Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja za tydzień we wtorek lece do Egptu, część kosmetyków mam już spakowanych , sprzęt do nurkowania też , musze zrobic jeszcze liste żeby nie pozabierać niepotrzebnych rzeczy jak to zawsze bywa w moim przypadku. Już się nie możemy z TŻ doczekać wylotu.
No to czekamy na relacje z pobytu i zdjecia
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 21:55   #12
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

rozumiem, że autorka wpisu już dawno wyjechała, ale tez dorzucę co nieco

ważne, żeby przy myśleniu o pakowaniu nie zapomnieć o najważniejszych rzeczach, o których jednak zapomnieć łatwo. chodzi mi przede wszystkim o (piszę z doświadczenia):
- klapki
- ręcznik/szlafrok
- parasol/kurtka przeciwdeszczowa
- szczoteczka do zębów
- mydło
- ładowarka do komórki (!!!)
często kobieta koncentruje się na doborze ciuchów do pogody i potem zapomina o podstawowych rzeczach
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:12   #13
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Wink Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

witam !!!
dzieki dziewczyny za wszystkie dobre rady zw. z wyjazdem to byly najlepsze wakacje jakie mialam w zyciu !!! Wszystkie 6 dni wypelnione sloneczkiem od rana do wieczora Nigdy nie bylam tak opalona jak teraz,az mnie mama nie poznala :P Powtorka moze dopiero w przyszlym roku,no ale coz pozostana do tego czasu wspaniale wspomnienia... ;-) zalaczam zdjatka a jak Wasze wypady wakacyjne?? Wrzucajcie tez jakies zdjecia,chetnie popatrze,pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new_IMGP2303.jpg (27,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg morze.jpg (55,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new_IMGP2386.jpg (65,7 KB, 10 załadowań)
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:04   #14
evekk
Raczkowanie
 
Avatar evekk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 29
Dot.: wyjazd czyli cała torba zawalona różnościami ;-)

No to super, że Ci się wyjazd udał Ja byłam na początku lipca i dlatego wydaje mi się, że to było dawno dawno temu:P Mnie się wakacyjki udały - Hiszpanię zwiedziłam, także mogę zaliczyć lato do udanego
evekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.