Problemy polskiego Nail Baru w UK - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 16:58   #1
wonderlandnails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do wonderlandnails Send a message via Skype™ to wonderlandnails

Problemy polskiego Nail Baru w UK


Witam Serdecznie

Chcialabym poradzic sie was w kilku kwestiach. Razem z siostra, otworzylysmy 2 miesiace temu salon paznokci w UK. Pracuja z nami stylistki z duzym starzem pracy przy pazurkach, jednak napotykaja nas codziennie nowe problemy zwiazane z nasza praca.
Widze ze na forum wypowiada sie Panie ktore maja duze pojecie na temat stylizacji paznokci, dlatego rowniez postanowilam napisac.

Pierwszym problemem, jest fakt iz pracowalysmy w polsce okolo 4 lata jako stylistki, przetestowalysmy wiele firm wypuszajacych na rynek akryle i zele. Zdecydowalysmy sie jednak podjac wspolprace z firma SPN Nails, co okazalo sie wielka klapa;] Brytyjki przyzwyczajone do chinskich fabryk paznokci, powracaly do nas po zaledwie kilku dniach bez paznokci lub z innymi problemami ktore wynikly podczas noszenia akrylu lub zelu. Zmienilysmy asortyment na IBD. Jestesmy zadowolone, jednak akryle owej firmy nadal nie sa tak twarde i nie posiadaja tak duzej przyczepnosci jak produkty na ktorych pracuja chinczycy.
Faktem jest iz tutejsze klietki calkowicie nie potrafia nosic tipsow, nie dbaja o to co maja na paznokciach i o to co sie z nimi dzieje, najlepiej dla nich by akryl lub zel trzymal sie miesiacami i by efekt byl taki jak pierwszego dnia od nalozenia.
Mam do was ogromna prosbe: Czy mogly byscie nam polecic marke ktorej produkty sa doprawdy trwale, nawet jesli ma byc to za cene katuszy przy zdejmowaniu paznokci.
wonderlandnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:54   #2
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Problemy polskiego Nail Baru w UK

Cytat:
Napisane przez wonderlandnails Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie

Chcialabym poradzic sie was w kilku kwestiach. Razem z siostra, otworzylysmy 2 miesiace temu salon paznokci w UK. Pracuja z nami stylistki z duzym starzem pracy przy pazurkach, jednak napotykaja nas codziennie nowe problemy zwiazane z nasza praca.
Widze ze na forum wypowiada sie Panie ktore maja duze pojecie na temat stylizacji paznokci, dlatego rowniez postanowilam napisac.

Pierwszym problemem, jest fakt iz pracowalysmy w polsce okolo 4 lata jako stylistki, przetestowalysmy wiele firm wypuszajacych na rynek akryle i zele. Zdecydowalysmy sie jednak podjac wspolprace z firma SPN Nails, co okazalo sie wielka klapa;] Brytyjki przyzwyczajone do chinskich fabryk paznokci, powracaly do nas po zaledwie kilku dniach bez paznokci lub z innymi problemami ktore wynikly podczas noszenia akrylu lub zelu. Zmienilysmy asortyment na IBD. Jestesmy zadowolone, jednak akryle owej firmy nadal nie sa tak twarde i nie posiadaja tak duzej przyczepnosci jak produkty na ktorych pracuja chinczycy.
Faktem jest iz tutejsze klietki calkowicie nie potrafia nosic tipsow, nie dbaja o to co maja na paznokciach i o to co sie z nimi dzieje, najlepiej dla nich by akryl lub zel trzymal sie miesiacami i by efekt byl taki jak pierwszego dnia od nalozenia.
Mam do was ogromna prosbe: Czy mogly byscie nam polecic marke ktorej produkty sa doprawdy trwale, nawet jesli ma byc to za cene katuszy przy zdejmowaniu paznokci.
Ja moge tylko przytaknąć, jesli chodzi o charakterystykę angielskiej klientki - Irlandki sa dokladnie takie same... I zawsze to sakramentalne pytanie - jak długo będę miała te paznokcie ? - jakby nie przyjmowały do wiadomości, że ich naturalny paznokciec rosnie.... Na uzupełnienia przychodzą sporadycznie, przeważnie przenoszą pazurki maksymalnie długo, resztki masy zgryzą zębami i pojawiają się na nowy set (mam może z 4 regularnie irlandzkie klientki - tzn. przychodzące regularnie co 3-4 tyg - większośc powraca, ale już na nowy set). ilości ogryzków które robię nie zliczę - mogę chyba śmiało powiedzieć, że na 10 Irlandek, 8 ma ogryzki. (a teraz uwaga - u mnie w miescinie jestem jedyną osobą oferującą uzupełnienia - w salonach irlandzkich w ogóle nie ma takiej usługi....szok )

Plusem jest to, że nie mam konkurencji zza muru chińskiego (a powszechnie wiadomo na czym pracują Chińczycy - może więc warto postawic na jakąś kampanię typu "MMA Free Salon" czy coś...) - ale rozumiem twój ból... Spróbuj może CND - to marka bardzo dobra jakościowo i bardzo popularna na wyspach - powinna przyciągnąć klientki. Powodzenia
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-05-24 o 17:58
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:17   #3
wonderlandnails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do wonderlandnails Send a message via Skype™ to wonderlandnails
Dot.: Problemy polskiego Nail Baru w UK

Dzieki sliczne za slowa otuchy

Jednak irytuje mnie fakt iz przewyzszam swymi umiejetnosciami przodownikow z chin, a oni nadal wciskaja biednym brytyjka kity o wspanialych jakosciowo produktach na jakich pracuja.

Dodatkowo uslyszalam ostatnio iz do metody powder gel stosuje sie liquidu i lampa uv jest zupelnie zbedna;] Czyli wiadomo iz pracuja na akrylu i wykorzystuja niewiedze klietek.

Liquidow zawierajacych MMA nie mam zamiaru stosowac, gdyz jest to nielegalne na terenie UK, a po drugie nie chce truc ludzi.
wonderlandnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.