Pomocy !!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 12:42   #1
Sylwia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 183
Unhappy

Pomocy !!!!!!!!


Błagam pomóżcie

byłam w sobotę u fryzjera i za krótko ściął mi włosy... mialy byc do ramion, a są do brody Wyglądam okropnie Jak mogę się czesać Muszę jakoś przeczekać aż odrosną mi do ramion... Ratujcie!!!!!!
Sylwia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 12:48   #2
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Pomocy !!!!!!!!

My nie pomożemy im odrosnąć, choćbyśmy bardzo chciały Przyzwyczaisz się - wypróbuj różne warianty uczesania i przestań się przejmować, stosuj witaminy np. Vitapil albo Skrzypowitę i odżywkę Henna Treatment WAX. Może to coś da.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 12:50   #3
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pomocy !!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia90
Błagam pomóżcie

byłam w sobotę u fryzjera i za krótko ściął mi włosy... mialy byc do ramion, a są do brody Wyglądam okropnie Jak mogę się czesać Muszę jakoś przeczekać aż odrosną mi do ramion... Ratujcie!!!!!!
Hej, niemartw sie, pomysl o tym jakbys miala wlasnie do takiej dlugosci sciac wloski, , moim zdaniem czesz wloski w kitke, i podepnij wsowkami, lub zrob sobie przedzialek z prawej strony lub lewej glowy ladnie je (wolsy) potraktuj brylantyna, lub zelem, albo umyj glowe i wplec w nia pianke odrazu fryzurka bedzie bardziej pociagajaca, kombinuj i nie zalamuj sie, ja ostatnio wymyslilam sobei ze zrobie sobie nowy IMAGE,poszlam po farbe CZARNA do wlosow a jestem jasna blondi, chcialam zrobic sobie czarne pasemka, zawolalam koleznke zrobila mi i poszla, ja po kulkunastu min. zmylam farbe wygladalam jkaby ktos mi namalowal na glowie czarne placki, zalamalam sie tez;-( ale moja mama mi kazala rozrobic rozjasniacz(dobrze ze byl w domu) i go nalozyla pasemkami by rozjasnic fryz, w sumie moze to cos dalo ale zamiast czarnych plackow byly rude;-(( wiec postanowilam ze sie przyzwyczaje do tego koloru, ale nei wytrzymalam polazlam do fryzjera wylozylam kase iteraz jestem zadowolona, a diodatkowo scielam sie, tez mi okaleczyla grzywke ale jakos inaczej zaczelam sie czesac i nik nie zauwzyl nic brzydkiegio w moim wygladzie,
pokombinuj, cos z wloskami, i nie martw sie, szybko odrosna ;-* całuje
Paulina
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.