odżywka Garnier z awokado - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 20:11   #1
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266

odżywka Garnier z awokado


Bardzo przepraszam, ze zakładam nowy wątek ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na forum. Na moje włosy rewelacyjnie działa odżywka Awokado i masło karite GARNIER. Czy istnieję możliwość aby znaleźć odżywkę o bardzo podobnym składzie aby stosować je na zmianę? Nie chce aby włosy przyzwyczaiły się do jednego produktu ponieważ odżywka naprawdę jest świetna.. Niestety nie wiem który składnik tak genialnie działa na moje włosy.. Może możecie polecić mi jakąś podobną odżywkę/ maskę etc. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (6,4 KB, 25 załadowań)
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:39   #2
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: odżywka Garnier z awokado

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...w-suchych.html
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:51   #3
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: odżywka Garnier z awokado

Niestety.. Porównałam składy i są zupełnie inne:

GARNIER
Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)


LORYS
Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Fragrance (Perfum), Yellow 5 (Ci 19140), Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Quaternium-7, Bht, Methylisothiazolinone, Methylichloroisothiazolin One, Dissodium Edta, Blue 1(Q42390, Citric Acid, Fragnance: Limonene, Linalool

Ale może warto spróbować? Recenzje ma dobre i chyba jest bez silikonów...

Edytowane przez CarmeLatte
Czas edycji: 2011-06-12 o 20:56
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 22:07   #4
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: odżywka Garnier z awokado

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Niestety.. Porównałam składy i są zupełnie inne:

GARNIER
Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Behentrimonium Chloride, Cl 15985/Yellow 6, Cl 19140/Yellow 5, Stearamidopropyl Dimethylamine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Persea Gratissima Oil/ Avocado Oil, Citric Acid, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/Fragrance (FIL C39789/1). (03.07.2010)


LORYS
Skład: Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Fragrance (Perfum), Yellow 5 (Ci 19140), Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Quaternium-7, Bht, Methylisothiazolinone, Methylichloroisothiazolin One, Dissodium Edta, Blue 1(Q42390, Citric Acid, Fragnance: Limonene, Linalool

Ale może warto spróbować? Recenzje ma dobre i chyba jest bez silikonów...
Są inne bo bez sensu byłoby gdyby odzywki miały identyczne składy bo wyszłoby na jedno i to samo xD. Są podobne, a tego chciałaś.
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:00   #5
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: odżywka Garnier z awokado

Garnier i lorys podobne? toz czarno na białym widac po składzie, ze ani troszke. Mają na poczatku wspolnie wode i nawilzającz, potem konserwant. Koniec podobienstw.

Lorys ma jeden niewdzieczny składnik w dużej ilosci, którego włosy moga okropnie nie lubic- parafine. Obkleja włos, uniemozliwia wnikanie cennych substancji.

Podobne są barwniki. W lorysie cenne substancje sa po zapachu, czyli w ilsoci 0,5% czyli nie ma własciwie.

Ode mnie-garnier działa emolientowo, warto w zamian uzywac odzywki proteinowej a nie podobnej w składzie. Te dwie opcje równoważą sie na tyle, ze włos jest odpowiednio pielegnowany.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-06-18 o 17:36
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:45   #6
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: odżywka Garnier z awokado

Garnier awokado to również jedna z moich ulubionych odżywek.
Przyjrzyj się altterze morelowej.
Zgadzam się poza tym z Mysią. Co prawda Alttera nie ma protein, ale świetnie się sprawdza.
W tym wątku masz kopalnię wiedzy, składów i analiz odżywek.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:33   #7
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: odżywka Garnier z awokado

Wykopałam jeszcze coś takiego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...i-awokado.html. Wydaję mi się, że może być niezła Ale może mi się tylko wydaję?

mysia m, bardzo dziękuję za pomoc, choć nie ukrywam, że brzmi dla mnie trochę jak "czarna magia" pomimo, że włosomaniaczką nie jestem od wczoraj Może sprostuję-chodzi mi o takie odżywki po których moje włosy osiągną podobny efekt jak po Garnier z awokado. Zauważyłam, że np. zachwalana przez większość Gloria lub Kallos Latte u mnie nie zdaje egzaminu. Ale.. co jest do wszystkiego to jest do niczego dlatego też szukam coś dla siebie. Jednym z moich faworytów jest także Lorys "wężowy".
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 10:40   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: odżywka Garnier z awokado

odzywka Dulgon wydaje się fajna, ale nadal nie rozumiem po co kupowac cos niemal identycznego w składzie, bo to na jedno wyjdzie, lepiej stosowac jedna rzecz na bazie awocado, bo jak Twoje włosy sie tym awocado znudzą, to oklapna i tyle będziesz z tego miec.

nikt Ci nie jest w stanie niestety powiedziec a juz na pewno nie zagwarantować, że dana odzywka sie sprawdzi, a inna nie. To się dobiera metodą prób i błedów. Mozna sie kierowac ogolnymi zasadami, ale kazdy włos jest troszke inny. zdarza sie, ze odzywka, która wydaje sie nie pasowac jest rewelacyjna, tylko włosy maja kryzys po przejsciu na lepsza dla nich pielęgnację. I wystarczy go przeczekac, zeby produkt zadziałał.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:35   #9
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: odżywka Garnier z awokado


ja też kupuję właśnie alterrę chyba morelową, bo maskę biorę granat i na zmianę z odzywką alterry odżywkę awokado garniera
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.