Odpowiedni podkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 22:45   #1
ninus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 31

Odpowiedni podkład ,puder -->POMOCY<--


Od pewnego czasu używan podkładu i pudru niestety nigdynie umiałam idealnie dobrać ich do mojej karnacji.Są podobne ale nie są idealne.Prosiłam o pomoc sprzedawców ale bardzo sie zawiodłam Chciałabym się dowiedzieć czy gdybym poszła do kosmetyczki dobrałaby mi ona idealnie jaki odcień pasuje idealnie??? Boje sie kupić w sklepie ponieważ znowu wybiore nieodpowiedni kolor....nigdy nie byłam u kosmetyczki więc chciałabym się tagże dowiedzieć czy w zakładzie można kupić puder i podkład??? Z góry dziękuje za pomoc
ninus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 16:43   #2
aska105
Raczkowanie
 
Avatar aska105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: piszę do Was z... nieba ;)
Wiadomości: 73
GG do aska105
Cool odpowiedni puder

hey dziewuszki chcialam sie od was dowiedziec, jakiego uzywacie pudru, aby ukryc pewne niedoskonalosci skory? od pewnego czasu meczy mnie drobny tradzik, a nie chce uzywac fluidu, wiec prosze was o porade np jaka marka jest najlepsza? mam jasna tlustacera z problemem tradzikowym prosze o wasza pomoc
aska105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:01   #3
Asiuula
Przyczajenie
 
Avatar Asiuula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. Pomorskie
Wiadomości: 25
Dot.: odpowiedni puder

HEJ! Ja mam cerę tłustą z trądzikiem i stosuję puder w kamieniu hypoalergiczny golden glow firmy WIBO jest b.tani ( poniżej 10 zł) kupiłam go w Rosmanie i w sumie jest taki sobie ... Nie zakrywa wszystkiego jesli chodzi o blizny po trądziku ale za to matuje dobrze , działa stosunkowo długo ( jak przychodzę ze szkoły po 6-7 lekcjach to juz wydac ,że troszkę sie święce )... Polecam go ze względu na cenę , dobrze działa z kremem , czy maścią ( zawsze nakładam pod Effaclar K i jest to dla mnie idealna para ) , ładnie pachnie (ale to nie jest najważniejsze ) A! No i jest hypoalergiczny
A tak w ogole czy ktoś go używa ?
Asiuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:01   #4
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
odpowiedni podkład

Dziewczyny chciałam prosić Was o radę! Mam problem z wyborem odpowiedniego dla siebie podkładu (ostatnio używałam maybelline pure liquid był dość fajny). Kupując nigdy nie zastanawiałam się nad tym jaki efekt chciałabym osiągnąć (są te rozświetlające, matujące i kryjące itd) a moja cera jest chyba dość wymagająca: wągry, zaskórniki, czasem coś wyskoczy (czoło) poza tym co mnie najbardziej wkurza przy moich ciemnych włosach i jasnych oczach moja twarz (tym bardziej zimą) jest poszarzała, ziemista jakbym wiecznie miała anemie albo chorowała. Jaki podkład byście mi poleciły?
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:19   #5
Puline
Przyczajenie
 
Avatar Puline
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: odpowiedni podkład

ja używam Pharmaceris delikatny fluid intensywnie kryjący. Cudny. Ma naturalne kolory-wreszcie udało mi się znaleźć podkład w którym nie mam pomarańczowej maski (mam bardzo jasną cerę). I tak jak Tobie zdarzają się wypryski. Od kiedy stosuję ten fluid problemy się skończyły. Mogę Ci go serdecznie polecić, bo spełnia swoją funkcję i przy tym jest delikatny.
Puline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:32   #6
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: odpowiedni podkład

poczytam sobie o nim (pharmaceris) ostatnio bylam u dermatologa (mialam kilka krostek na czole) a on stwierdzil ze mam cere tradzikowa za to na policzkach sucha, sama juz nie wiem jak to jest przetestowalam wiele podkladow i juz sama nie wiem co jest dobre, przegladnelam podklady na kwc i np siostra uzywala fajnego z lirene rozswietlajacego z kolei naczytalam sie pozytywnych opinii o revlon colorstay czy jest podklad ktory fajnie by kryl niedoskonalosci i do tego rozwietlal jakos ziemista cere? czy licze na zbyt wiele pzdr
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 09:41   #7
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: odpowiedni podkład

KWC i wyszukiwarka.
Revlon colorstay dobrze kryje ale nie jest podkładem rozświetlającym.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 12:03   #8
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: odpowiedni podkład

przeszukalam KWC, przejrzalam youtube - mnostwo filmikow i sprzecznych info. Mysle nad zakupem tego Revlonu ale czy on nie jest za ciezki do codziennego stosowania? pzdr
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:24   #9
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: odpowiedni podkład

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
przeszukalam KWC, przejrzalam youtube - mnostwo filmikow i sprzecznych info. Mysle nad zakupem tego Revlonu ale czy on nie jest za ciezki do codziennego stosowania? pzdr
Kiedyś uważałam, że jest za ciężki na co dzień. Ale teraz sądzę, że nadaje się do codziennego makijażu. Jeśli nakładamy go z umiarem i odpowiednio dbamy o cerę to nie powinien zaszkodzić, chociaż wiadomo, co cera to inna reakcja.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 14:39   #10
Partolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 49
Odpowiedni podkład

Poszukuję podkładu który dobrze kryje ale także jest jasny. Jaki podkład bym nie kupiła to jak dobrze kryje to jest zdecydowanie za ciemny mimo iż kupuję najjaśniejszy z gamy danego produktu. Niestety mam dosyć jasną karnację i znaleźć odpowiedni odcień jest bardzo ciężko. Jak na razie stosuję podkład firmy rimmel ale chciałabym znaleźć coś lepszego i tańszego. Jeśli macie jakieś propozycję to byłabym wdzięczna za pomoc.
Partolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:37   #11
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Odpowiedni podkład

Zainteresuj się może kremami BB - ale nie tymi Garniera, Nivea i innymi, tylko typowymi z firm Misshka, Skin79, Skinfood - na KWC znajdziesz recenzje. To kremy dla typowych "bladolicych", ale nie tylko, bo świetnie "wtapiają" się w odcień skóry.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 16:39   #12
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Odpowiedni podkład

Cytat:
Napisane przez VanillaSky1983 Pokaż wiadomość
Zainteresuj się może kremami BB - ale nie tymi Garniera, Nivea i innymi, tylko typowymi z firm Misshka, Skin79, Skinfood - na KWC znajdziesz recenzje. To kremy dla typowych "bladolicych", ale nie tylko, bo świetnie "wtapiają" się w odcień skóry.
zgadzam się, ale one chyba nie wyjdą taniej niż podkłady rimmela, o których pisze wizazanka.

w głowie zaświtał mi też revlonm colorstay 110, mam go i jest bardzo jasny, no i pieknie kryje. Ale w promocji kosztuje 4 dychy, wiec nie wiem czy ta cena Cie satysfakcjonuje.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 00:03   #13
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Odpowiedni podkład

Cytat:
Napisane przez Partolcia Pokaż wiadomość
Poszukuję podkładu który dobrze kryje ale także jest jasny. Jaki podkład bym nie kupiła to jak dobrze kryje to jest zdecydowanie za ciemny mimo iż kupuję najjaśniejszy z gamy danego produktu. Niestety mam dosyć jasną karnację i znaleźć odpowiedni odcień jest bardzo ciężko. Jak na razie stosuję podkład firmy rimmel ale chciałabym znaleźć coś lepszego i tańszego. Jeśli macie jakieś propozycję to byłabym wdzięczna za pomoc.
Moja Córka ma również bardzo jasny odcień karnacji. Od czasu, gdy zobaczyła efekt podanego poniżej fluidu u swojej koleżanki nie używa już innego. Przedtem stosowała te z tzw. "wyższej półki", a ten najjaśniejszy okazał się dla Niej bezkonkurencyjny. Piękny kolor, który idealnie stapia się ze skórą, nadając jej świeżość i blask, ale nie świecenie. Nie wiem jak u Ciebie sprawdzi się z kryciem, gdyż Ona ma buźkę bez żadnych problemów skórnych.
W Rossmannie możesz najpierw go wypróbować na swojej twarzy - odczekać parę minut i sprawdzić efekt w dużym lustrze przy oknie, ale tylko w dzień - ( widnieją one na półce w różnych rozmiarach).

To link do strony z wyżej wymienionym podkładem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ect-cover.html

Zapewne gdy nałożysz na niego puder mineralny - będzie idealnie. Dla mnie bezkonkurencyjne są z f. colororesciente (w mini zestawie za 199 zł, który zakupiłam w Gabinecie Kosmetycznym były dwa + płyn do utrwalenia makijażu i najlepsza baza pod podkład jakąkolwiek do tej pory miałam) .
Jeden bardzo jasny - SPF30 Medium perfektly clear, który podarowałam mojej Córce, drugi idealny dla koloru mojej karnacji.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-02-26 o 00:12
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:01   #14
Koko00
Przyczajenie
 
Avatar Koko00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Odpowiedni podkład

Rozejrzyj się w aptece za Vichy Norma Teint, u mnie np. zimą gdy nie jestem zbyt opalona sprawdza się idealnie.
Koko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:06   #15
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Odpowiedni podkład

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zgadzam się, ale one chyba nie wyjdą taniej niż podkłady rimmela, o których pisze wizazanka.

w głowie zaświtał mi też revlonm colorstay 110, mam go i jest bardzo jasny, no i pieknie kryje. Ale w promocji kosztuje 4 dychy, wiec nie wiem czy ta cena Cie satysfakcjonuje.
Trzeba polować mój ostatni łup to Missha 50ml (czyli prawie 2x większa pojemność niż standardowy podkład) w cenie 45 zł, oryginał, a wiem że przy odrobinie szczęścia na e-bay można nawet za 35-40 zł dorwać. Misshę widziałam też po 25-30 zł za 30ml.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:40   #16
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Odpowiedni podkład

dobrze kryjacy i tez jasny jest apteczny PHARMACERIS, do tego nie zapycha jak inne (np w porownaniu z max factor), jest jasny, dobrze kryjacy i ogolnie bardzo przyjemny i wydajny. cena mozna dorwac za ok 25zl w promocjach w superpharm, czasem drozej jak bez promocji, ale warto. są testery w superpharm to sprobuj
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 16:44   #17
justys9012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Odpowiedni podkład

Hej. Proszę Was o pomoc. Potrzebuję dobrego podkładu. Do tej pory używałam Revlon colorstay do cery suchej normalnej 150 buff. Niestety ostatnio zwiększono w nich filrt z spf 15 na 20. Po tej zmianie podkład ten jest jaśniejszy.. właściwie za jasny. Z kolei 180 jest dla mnie za ciemny. Czy mogłybyście mi polecić jakiś podkład, który kolorystycznie były pomiędzy 150 a 180? Zależy mi by był trwały. Z góry dziękuję

Może miała któraś z Was podkład estee lauder double wear? Który odcień by odpowiadał pomiędzy 150 a 180 dla cery suchej normalnej?

Edytowane przez justys9012
Czas edycji: 2013-11-07 o 16:45
justys9012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 18:21   #18
acontradanza
Raczkowanie
 
Avatar acontradanza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 56
Dot.: Odpowiedni podkład

Myślę,że 1N1 (ivory nude) lub 1N2(ecru), ja ich używam i są ok. Reszta na pewno będzie za ciemna.
acontradanza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.