produkty firmu Magnetic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 21:27   #1
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin

produkty firmu Magnetic


co sądzicie o tych produktach??
czy któraś z was na nich pracuje albo miała z nimi jakis kontakt?? Jakie macie opinie na temat żeli magnetika i innych produktów

proszę o wypowiedzi
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 22:28   #2
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: produkty firmu Magnetic

zadna z was nie slyszala o firmie magnetic??
jakos nie chce mi sie wierzyc
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 19:44   #3
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: produkty firmu Magnetic

A możesz podac jakąs strone tej firmy,bo ja o niej nie slyszalam
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:24   #4
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: produkty firmu Magnetic

Rok temu zastanawialam sie nad zakupieniem tych zeli, ale nie wiedzialam czy sa dobre wiec zrezygnowalam. A dowiedzialam sie o nich z gazety "Paznocie" (a moze "Akademia Paznokcia"? sama nie wiem )
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 21:42   #5
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: produkty firmu Magnetic

http://www.magnetic-nail-academy.de/
to jedyna strona tej firmy jaka znalazłam.
wlasnie ich firma zaproponowala mi prace jako przedstawiciel handlowy i chciałam sie dowiedziec jak ta firma i jej produkty sa oceniane przez kosmrtyczki.
to holenderska firma. w polsce jest chyba od dwóch lat. ich produkty sa raczej drogie ale mysle ze odzwierciedla sie to w ich jakości.
z tego co widze to zadna pani tutaj nie pracuje na tych kosmetykach wiec chyba bede miala świeży teren żeby wypromowac ich kosmetyki.
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 07:57   #6
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: produkty firmu Magnetic

a nie mają żadnej polskiej strony??z tego co obejrzałam na tej maja dosc ciekawe kursy chyba.Aha a żeby obejrzeć ich produkty trzeba zamowic katalog na maila??
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 08:14   #7
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: produkty firmu Magnetic

Maluszka z tego co sie orientuje to chyba te produkty mozna kupic jedynie u przedstawicielek handlowych. Polskiej strony nigdy nie widziałam.
Polskiego katalogu nie wyślą chyba na maila. dopiero wchodze do tej firmy wiec nie wiem do konca jak to działa.
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 14:51   #8
Asiandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
co sądzicie o tych produktach??
czy któraś z was na nich pracuje albo miała z nimi jakis kontakt?? Jakie macie opinie na temat żeli magnetika i innych produktów

proszę o wypowiedzi
Witam!
Jestem stylistką paznokci pracującą w salonie firmowym Magnetic. Siedziba firmy znajduje się /edit/ Jeżeli jest Pani zainteresowana produktami tej firmy możemy przesłać Pani katalogi produktów lub skontaktować z naszym przedstawicielem handlowym który udzieli szerszych informacji o gamie produktów. W chwili obecnej firma prowadzi sprzedaż na południową część Polski ale jesteśmy w trakcie poszukiwania przedstawicieli w dalszych rejonach. Firma rozwija się, powstanie nowa strona internetowa na której prowadzona będzie sprzedaż internetowa. Towar można zamówić telefonicznie i zostanie wysłany pocztą(wraz z opisem jak pracować na żelach Magnetic; Standard,Flash,Ultra,Scul pting,Spectrum), o ile w Pani rejonie niema naszego przedstawiciela który mógłby zrobic prezentację. Jezżeli chciała by Pani uzyskać jakiekolwiek informacje o naszych produktach może Pani zadzwonić do przedstawiciela firmy Monika Popiel /edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:21
Asiandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:47   #9
Melissimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Melissimo
Produkty Firmy MAGNETIC sa rewelacyjne Naprawde POLecam W szczegulnosci Zele Pilniki bumerang 100/180 sa to PILNICZKI o przedluzonym Dzialaniu Rewelacyjne rowniez maja Lakiery do Paznokci Super jestem z Nich ZADOWOLONA Pozdrawiam Gosia *melissimo*

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
A możesz podac jakąs strone tej firmy,bo ja o niej nie slyszalam
juz w tym tygodniu Powinna byc Strona internetowa Pozdrawiam Gosia*Melissimo*

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-02-12 o 22:23 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
Melissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:54   #10
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty firmu Magnetic

jak szybko się znalazły osoby znające te firmę wcześniej się na forum nie udzielały? przypadkiem zajrzały akurat kiedy zadano pytanie odnośnie tej firmy? wybaczcie, ale wg mnie to kolejna kryptoreklama
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:44   #11
Melissimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Melissimo
Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
jak szybko się znalazły osoby znające te firmę wcześniej się na forum nie udzielały? przypadkiem zajrzały akurat kiedy zadano pytanie odnośnie tej firmy? wybaczcie, ale wg mnie to kolejna kryptoreklama
Zadna Kryptoreklama Puknij Sie w Glowe !!!!!!!!! wczesniej nie wiedzialam o takim Forum I nie osadzaj zaraz Negatywnie Pracuje na Tych Produktach Przez pomylke weszlam tutaj i postanowilam Napisac Jakt nikt o Tych Produktach wczesniej Nie SLYSZAL!!!!!Wiec Napisalam To jest moja OPONIA I NIE ZMIENISZ JEJ!!!!! Pomysl zanim NAPISZESZ
Melissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 09:35   #12
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez Melissimo Pokaż wiadomość
Zadna Kryptoreklama Puknij Sie w Glowe !!!!!!!!! wczesniej nie wiedzialam o takim Forum I nie osadzaj zaraz Negatywnie Pracuje na Tych Produktach Przez pomylke weszlam tutaj i postanowilam Napisac Jakt nikt o Tych Produktach wczesniej Nie SLYSZAL!!!!!Wiec Napisalam To jest moja OPONIA I NIE ZMIENISZ JEJ!!!!! Pomysl zanim NAPISZESZ
po pierwsze: strasznie duzo w Tobie agresji uśmiechnij się, nic się przecież nie stało)))
po drugie: nie tym tonem proszę, tu staramy się rozmawiać kulturalnie
po trzecie: skoro przez pomyłke weszłaś to ok ))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:17   #13
madzia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: produkty firmu Magnetic

Asiandra ja też jestem zainteresowana tymi produktami. Widziałam jak kiedyś pewna pani na nich pracowała i są dobre. Czy mogłabyś mi podać adres, z którego mogłabym uzyskac katalog z ofertą tej firmy??? Będę ogromnie wdzięczna.
madzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:51   #14
Melissimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Melissimo
Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez maluszka22 Pokaż wiadomość
A możesz podac jakąs strone tej firmy,bo ja o niej nie slyszalam

Witam serdecznie podaje strone Magnetic www.magnetic-polska.plPozdrawiam
Melissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 23:35   #15
Melissimo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Melissimo
Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
http://www.magnetic-nail-academy.de/
to jedyna strona tej firmy jaka znalazłam.
wlasnie ich firma zaproponowala mi prace jako przedstawiciel handlowy i chciałam sie dowiedziec jak ta firma i jej produkty sa oceniane przez kosmrtyczki.
to holenderska firma. w polsce jest chyba od dwóch lat. ich produkty sa raczej drogie ale mysle ze odzwierciedla sie to w ich jakości.
z tego co widze to zadna pani tutaj nie pracuje na tych kosmetykach wiec chyba bede miala świeży teren żeby wypromowac ich kosmetyki.
Witam Serdecznie podaje nowa STRONE internetowa Firmy MAGNETIC www.magnetic-polska.pl napewno sie przyda Pozdrawiam *Melissimo*
Melissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:19   #16
AniaNicola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: produkty firmu Magnetic

a gdzie można się zaopatrzyć w tą firme ????
AniaNicola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:53   #17
oliwia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: produkty firmu Magnetic

Marka ta jest popularna w Niemczech i Rosji. W Rosji maja bardzo dobrych szkoleniowców ich prace powalaja na kolana Kilka lat temu Magnatic byl dostepny na naszym polskim rynku pozniej zniknał na kilka lat i pojawił sie teraz. Ciekawe czy bedzie to wielki come back
oliwia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 11:44   #18
daimendgold
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: produkty firmu Magnetic

witam !!ja jestem z krakowa i kupuje produkty magnetic od przedstawicielki.jestem bardzo zadowolona z pilnikow,zeli,akryli i soak off swietnie sie trzymaja.byłam tez na szkoleniu i pełen profesjonalizm duzo sie nauczyłam.polecam !!aha moge podac telefon do tej przedstawicielki 784619661
daimendgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:17   #19
zawiedzionaNiekompetencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Angry Dot.: produkty firmu Magnetic

Byłam ostatnio na tzw. szkoleniu z manicuru klasycznego i hybrydowego zakupionym na Gruponie. NIE POLECAM. ZERO kompetencji. Produkt taki sobie. Szkoda wydanej kasy.

Szkolenie odbywało się nie w Wieliczce gdzie rzekomo istnieje firma tylko na jakiejś wsi daleko za.... bez własnego samochodu raczej nie dojedziesz. Pani nie powiedziała nic o produkcie, kazała pracować na używanych-zajechanych pilnikach, brudnych żelem patyczkach drewnianych, nie mówiąc już o lampach. Twierdziła, że Ona nie ściąga tego lakieru acetonem tylko piłuje - a wiadomo, że właśnie chodzi o to, żeby nie piłować (po tygodniu ściągnęłam go sama acetonem A JEDNAK DA SIĘ PANIENKO tyle że kolor zabarwił mi płytkę). Na pytanie czy to wszystkie dostępne kolory - padła odpowiedź, że nie, jest więcej, A kolory podobne są do tych z Harmony!!!! Miałam dość!!! Jak można się do czegoś przekonać jeżeli nie wiadomo jak wygląda produkt.

Na szkoleniu były dziewczyny które nie pracują w zawodzie i One NIC A TO NIC nie wyniosły z tego czegoś co nie chcę nazwać szkoleniem. Na temat manicuru klasycznego nie było ani słowa...

Jedyny akcent wart zapamiętania ty wysokość szpilek prowadzącej!!!! A przecież nie taki był temat "szkolenia"!!!
zawiedzionaNiekompetencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 12:51   #20
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: produkty firmu Magnetic

Cytat:
Napisane przez zawiedzionaNiekompetencja Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio na tzw. szkoleniu z manicuru klasycznego i hybrydowego zakupionym na Gruponie. NIE POLECAM. ZERO kompetencji. Produkt taki sobie. Szkoda wydanej kasy.

Szkolenie odbywało się nie w Wieliczce gdzie rzekomo istnieje firma tylko na jakiejś wsi daleko za.... bez własnego samochodu raczej nie dojedziesz. Pani nie powiedziała nic o produkcie, kazała pracować na używanych-zajechanych pilnikach, brudnych żelem patyczkach drewnianych, nie mówiąc już o lampach. Twierdziła, że Ona nie ściąga tego lakieru acetonem tylko piłuje - a wiadomo, że właśnie chodzi o to, żeby nie piłować (po tygodniu ściągnęłam go sama acetonem A JEDNAK DA SIĘ PANIENKO tyle że kolor zabarwił mi płytkę). Na pytanie czy to wszystkie dostępne kolory - padła odpowiedź, że nie, jest więcej, A kolory podobne są do tych z Harmony!!!! Miałam dość!!! Jak można się do czegoś przekonać jeżeli nie wiadomo jak wygląda produkt.

Na szkoleniu były dziewczyny które nie pracują w zawodzie i One NIC A TO NIC nie wyniosły z tego czegoś co nie chcę nazwać szkoleniem. Na temat manicuru klasycznego nie było ani słowa...

Jedyny akcent wart zapamiętania ty wysokość szpilek prowadzącej!!!! A przecież nie taki był temat "szkolenia"!!!
kochana firma główną siedzibę ma w Krakowie to tam jest Pani Monika która ma bodajże wyłączność na Polskę.
Ich produkty są naprawdę super zwłaszcza akryle kolorowe- żadna firma nie posiada takiej pięknej kolorówki
Myślę,że najzwyczajniej w świecie źle trafiłaś tzn kiepsko przeprowadzone szkolenie a szkoda bo produkty naprawdę fajne dlatego dokładniej powinni być dobierani współpracujące firmy

nie mniej ja polecam ich produkty--dodam ,że największe gwiazdy z branży paznokci pracują właśnie na tych produktach
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:10   #21
kosmo7b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: produkty firmu Magnetic

Byłam na kursie przedłużania paznokci z magnetica już jakiś czas temu i zaraz po kursie nie miałam akurat czasu aby ćwiczyć przedłużanie na żelu standard, teraz mam wielki problem :/ bo niestety żel nie 3ma sie w ogóle paznokcia i po 3 godzinach cały odchodzi. Próbowałam na wszelkie sposoby nakładać, piłować itp ale nada tak samo.
Lampe mam nową wiec nie sądzę ze przez nią.
Po kursie paznokcie sie super trzymały.
Proszę o jakąś rade- co może być nie tak ???
kosmo7b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:00   #22
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: produkty firmu Magnetic

a ja jestem ciekawa czemu osoby udzielające się tak pozytywnie io tej firmie, maja napisana tylko 1 wiadomość i to akurat w tym temacie ? Jak kolezaka wyżej : zarejestrował sie zeby napisac pozytywna opinie ? Nie chce nikogo osądzać, a czy to czasem nie jest reklama.
A ty dziewczyno nie unoś się tak, bo to nie ładnie. Przedstawiciel handlowy powinien byc z natury miły, zastanów sie czy napewno chcesz tej pracy.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:36   #23
Asiandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: produkty firmu Magnetic

kosmo7b Jeśli zapowietrza Ci się żel to prawdopodobnie nie odsunęłaś dokładnie skórek. Z doświadczenia wiem że to najczęstsza przyczyna, najlepiej użyć frezarki lub ostrego dłutka. Przed nałożeniem żelu nałóż primer a jeśli używasz płynu do skórek pamiętaj że nie wolno go nakładać przed żelowaniem TYLKO PO. Zwróć uwagę czy nie nakładasz żelu zbyt blisko skórek albo czy nabłyszczacz Ci nie zcieka- wtedy również się zapowietrza. Co do lampy upewnij się że nie jest chińska JEJ ŻYWOTNOŚĆ TO MAX 3 MIESIĄCE, jeśli nasada żarówek jest "okopcona" wymień je koniecznie- to też zaburza proces polimeryzacji żelu.
Pracowałam na Magnetic'u , IMS, LCN, Sun Flower, Abalico itd. śmiało mogę powiedzieć że Magnetic nigdy mnie nie zawiódł, nigdy nie miałam żadnych reklamacji ani skarg, trzymał się jak beton.
FantaSy1 Każdy pracuje na takich żelach jakie mu odpowiadają czy na jakich się szkolił i nie da sobie powiedzieć że inny może być lepszy. Po latach NIE POWIEM złego słowa na żele Magnetic. Osoby które opiniują tą firmę nie mają w tym żadnego interesu. Te żele po prostu są dobre

zawiedzionaNiekompetencja - czy osoba która Cie szkoliła miała certyfikat trenera??? w przeciągu ostatnich lat nikt nie sprawdza wiarygodności i autentyczności certyfikatów- każdy może sobie wydrukować i szkolić. Poza tym prawda jest taka że szkolimy sobie przyszłą konkurencję...
Asiandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:23   #24
aia1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: produkty firmu Magnetic

<reklama na Wizażu jest płatna>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-01-06 o 17:50 Powód: link do strony
aia1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 17:23:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.