Turnaround Concentrate.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 14:42   #1
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638

Turnaround Concentrate....


Turnaround Concentrate visible skin renewer....wydawalo mi sie, ze kolejna wiele obiecujaca nowosc na rynku. Ale chyba jestem blisko stwierdzenia, ze w koncu znalazlam cos co dziala na moja mieszana cerke z problemami. Uwierzcie mi - kazdego ranka patrzac w lusterko nie potrafie uwierzyc. Pory zmiejszone, niespodzianki w postaci pryszczy zminimalizowane do liczby max 2,3, przebarwien z dnia na dzin coraz mniej. Zastanawiam sie czy powodem tego moze byc konsekwencja uzywania turnarounda od jakichs 2 miesiecy, bo wczesniej uzywalam total turnaround ktory wspomagalam trzema krokami cliniqua na zmiane z zestawem shiseido Pureness. Kiedy skonczyl mi sie total juz mialam kupowac nastepny gdy przypadkiem na bilboardzie( ehhh ta sila reklamy ) zobaczylam concentrat i czym predzej polecialam do sklepu. mam pytanko czy ktoras z Was ma juz jakies doswiadczenia z tym specyfikiem? bo w sumie jest od od niedawna na rynku. A druga prosba do specjalistek od alchemii co powiecie na jego sklad? bo ja kompletnie sie na tym nie znam :/
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:41   #2
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Turnaround Concentrate....

Ja również widziałam reklamy tego kocentratu. Na razie jednak mam tye kosmetyków, że postanowiłam skupić sie na skoczeniu tego co mam.

Uzywałam total tournaround, ale znacznie bardziej podobała mi się wersja poprzednia - "bez total". A ten koncentrat i maseczka to na prawdę kuszą
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:55   #3
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Turnaround Concentrate....

szczerze mowiac u mnie tez caly stos lezy odlogiem bo jakos tak mnie natchnelo na tego cliniqua i nie zaluje. uwierz mi - warto
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.