SKLEP - Thanatos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 10 26,32%
** 5 13,16%
*** 5 13,16%
**** 7 18,42%
***** 11 28,95%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 20:47   #1
Whirlpur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 202
Post

SKLEP - Thanatos / Ekstrakty


http://www.thanatos.com.pl/

=

http://www.ekstrakty.com/

Sklep z półproduktami kosmetycznymi oferujący:

* Błota termalne i glinki
* Ekstrakty glikolowo-glicerynowe
* Ekstrakty roślinne standaryzowane
* Emulgatory
* Hydrolaty
* Kwasy AHA i BHA
* Masła i woski
* Mleczka roślinne
* Nawilżacze
* Oleje i maceraty
* Proteiny
* Witaminy

oraz inne składniki aktywne i ich kompleksy.

Edytowane przez Whirlpur
Czas edycji: 2008-06-20 o 22:58
Whirlpur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 22:48   #2
amadobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: SKLEP - Thanatos

Thanatosa oceniam na zero albo jeszcze niżej. Nie mogę się ani skontaktować z właścicielem sklepu, ani odebrać zamowionych i zapłaconych produktów. Czuję się zawiedziona i oszukana. Wielki minus!!!!!!!!!!!!!!
amadobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:10   #3
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: SKLEP - Thanatos

Thanatos ma wiele fajnych rzeczy, których kupić gdzieś indziej nie sposób (+), więc korzystam chętnie z jego usług.
Ponadto ceny są bardzo atrakcyjne (+) w porownaniu z innymi tego typu sklepikami.
Do substancji czepić się nie mogę, są dobrej jakości (+) z niezbędną informacją na etykiecie.
Kupuję w opcji "za pobraniem"; paczki idą dość długo (około tygodnia od info, że wysłano) (-) ale zwłokę thanatos rekompensuje mnogością próbek w rozmiarze XL.(+)
Nigdy nic mi się w paczce nie wylało, opakowania są dobrej jakości.(+)
Nie miałam i nie mam problemu z kontaktem, odpowiedzi mailowe otrzymuję szybko.(+)
Na stronie brakuje opisu wielu produktów i formulacji (-).

Podsumowując - 4 gwiazdki.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:48   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: SKLEP - Thanatos

.......
ja również byłam zadowolona z zakupów u Thanatosa...produkty są super,moje były dobrze zapakowane,nic sie nie powylewało..no i dostałam próbki o które prosiłam
Co prawda paczka szła grubo ponad tydzien...ale w sumie nie ma sie do czego przyczepiac.
Brakuje mi jedynie dokładniejszych opisów poszczególnych produktów,zwłaszcza tych mniej ''popularnych''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:22   #5
Adora Belle
Raczkowanie
 
Avatar Adora Belle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 169
4 gwiazdki

Sklep zupełnie inny niż Mazidła, poniekąd psujący rynek półproduktów kosmetycznych - towary wybierane głównie pod kątem ceny, nie jakości; konfekcjonowane w tanich plastikowych opakowaniach, nie zawsze opisane. To, co się powtarza, wolę kupić w mazidłach i zapłacić drożej za renomowanego dostawcę i pewność odpowiedniego konfekcjonowania oraz specyfikację.
Jednak taki profil działania pozwala Thanatosowi kupować krótkie serie rozmaitych "dziwnych" specyfików, których w mazidłach nie ma, a na które jest zapotrzebowanie w bardziej wyrobionych biochemicznie, ergo węższych kręgach - różeniec, ceramidy, małocząsteczkowy kwas hialuronowy, lukrecja, CLA, skórka jabłek, kurkumina itd itp
Plus za ogromne próbki.

EDIT
Przez psucie rynku rozumiem tutaj takie prowadzenie sklepu, które moim zdaniem wykracza poza ramy zdrowej konkurencji - każdy sklep oczywiście narzuca swoją marzę, bo nie jest instytucją charytatywną, ale rozbieżności cenowe pomiędzy innymi sklepami z półproduktami, a sklepem Thanatosa są spore i liczne uwagi krytyczne rodzą podejrzenia, że może cierpieć na tym także jakość towarów.
Wybór najlepszego jakościowo dostawcy, przechowywanie półproduktów w odpowiednich warunkach, przygotowanie opisu, przetestowanie formulacji, dobór dobrych opakowań gwarantujących, że półprodukty zachowują swoje właściwości - to wszystko kosztuje. Jeśli osoba A napracuje się nad wprowadzeniem produktu X, a potem osoba B wprowadzi ten, już popularny, X do swojego sklepu po znacznie niższej cenie, w gorszym opakowaniu, bez opracowania opisu - być może od mniej wiarygodnego, ale tańszego dostawcy? być może nie przykładając takiej wagi do konfekcjonowania półproduktów? Zdaję sobie sprawę, że gorsze wypiera lepsze, ale uważam to za działanie na szkodę tego segmenciku rynku - proszę sobie wyobrazić, że któryś z wysoko ocenianych i lubianych sklepów upada przez taką nieświadomą nierozwagę.
Ale przyznaję, mam odchyłki na punkcie jakości i nie waham się za nią płacić

EDIT: Nie mogę zmienić oceny w sondzie. Mogę tylko napisać, że w opakowaniu jednego z ekstraktów znalazłam trzy krótkie włosy (psie?). To budzi obawy o rzetelność w doborze produktów (wiarygodne źródła?) oraz ich przechowywaniu (temperatura?). Wolę ściągać potrzebne mi półprodukty z USA.

Edytowane przez Adora Belle
Czas edycji: 2008-08-13 o 16:46 Powód: uargumentowanie opinii
Adora Belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:11   #6
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: 4 gwiazdki

Ja daje 3 *. Podoba mi się oryginalny asortyment, duża ilość ekstraktów, mleczka które uwielbiam, kontakt ze sprzedawcą miałam bardzo dobry, paczka przyszła b. szybko, wielkie próbki.

Nie podobają mi się tandetne opakowania,bardzo kiepsko opisana strona,ponadto własciciel sklepu jest troche roztrzepany i czasami przysyła nie to co trzeba.

Opinia iż thanatos psuje rynek połproduktów jest zdecydowanie na wyrost.
Mam nadzieje że z czasem będzie lepiej.
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:15   #7
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: SKLEP - Thanatos

Ja Thanatosa oceniam na 5. Super asortyment, ja mam duuuze problemy w łosami (swego czasu straciłam ich znakomitą większość), dzięki ekstraktom od Thanatosa min. skórka jabłka czy ekstrakt z pokrzywy moje włosy pięknie odrastają, ceny po prostu fantastyczne, a jakość produktów naprawdę dobra - masło shea porównywalne z mazidłowym, doskonałe masło mango, którgo gigantyczną próbkę ostatno dostałam. Co do próbek, to po prostu rewelacja, można naprawdę wypróbować dany produkt, wystarczy na wieeeele użyć, nie jak w przypadku innych sklepów na 1-2 użycia. Właściciel super miły i komunikatywny, moze rzeczywiście nieco roztrzepany, ale studentom wybaczamy. Świetny kontakt - nieraz wysyłałam maila np. rano, a po południu na konci miałam już odpowiedź. Polecam z czystym sumieniem, jedyny minus to ten, że paczki dość długo idą, ale ja jestem cierpliwa.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:51
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 17:12   #8
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: SKLEP - Thanatos

ja akurat dostałam paczke po 3 dniach zapakowane wszystko było b.dobrze.
moje zamówienie nie było duże a dostałam gratis kilka produktów o sporej pojemności, dodatkowo dopasowane były do zamówienia .
złego słowa powiedzieć nie moge o tym sklepie ,pewnie niedługo będzie kolejne zamówienie.

daje zdecydowanie 5*
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:19   #9
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: SKLEP - Thanatos

Ja rownież daje 5. Zawsze swietny kontakt, pólprodukty bardzo dobrej jakości... sporo gratisów, w dodatku nie małych i szybka wysyłka
Ogromny plus za fajne ceny!
Mam małe "ale" co do opakowan, ale ponoć juz się zmieniły... wiec moze byc tylko lepiej
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 17:55   #10
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: SKLEP - Thanatos

Dobry kontakt, przesyłka szybko przyszła- 4 dni po złożeniu zamówienia. Ogromny plus za próbki, które są spore i można dobrze je wykorzystać
Jedynym minusem mogą byś nieporęczne opakowania, ale jeśli komuś zależy na działaniu, a nie na opakowaniu napewno nie zwróci na to uwagi.
Towar pierwsza klasa za rozsądną cenę
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-05-31 o 15:19
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 17:47   #11
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: SKLEP - Thanatos

Ja ogólnie jestem zadowolona. Fajne, oryginalne produkty. Stosunkowo tanio. Zawsze duże próbki

Jednak dosyć długie oczekiwanie na przesyłkę.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 22:48   #12
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: SKLEP - Thanatos

ostatnio złożyłam drugie w moim życiu zamówienie u Thanatosa. pierwsze składałam daawno temu.
jestem zadowolona. mysle, ze Thanatos wzial sobie do serca krytyczne uwagi. Kontakt bardzo dobry, przesyłka dość szybka, wszystko ok generalnie... a przy tym asortyment nie spotykany w innych sklepach i niskie ceny
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:13   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: SKLEP - Thanatos

Ja odebrałam swoje zamówienie wczoraj osobiście, prawie w centrum miasta, Pan przesympatyczny (+). Produkty świetnie zapakowane (+), dużo ogromniastych próbek (+), świetny kontakt - dostałam esemesem adres odbioru, bo w ferworze kasowania maili skasowałam (+). Ceny po prostu rewelacyjne (+), jakość produktów bez zastrzeżeń absolutnie (+). Faktycznie szkoda, że nie ma receptur, kwiecistych opisów itp., ale co potrzebuję to znajduję w necie. Więc nie dam za to minusa.

Także jak dla mnie same plusy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 12:57   #14
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: SKLEP - Thanatos

sklep zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na półprodukty niedostępne nigdzie indziej oraz niskie ceny ekstraktów (w których sklep się specjalizuje). podobno bywały problemy z zamówieniami, dziewczyny bardzo długo czekały na paczki, jednak mnie to ominęło zamówienie składałam tam 2 razy - raz ok. rok temu, drugi raz ok. 2 mce temu i było ok jestem zadowolona
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 21:29   #15
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: SKLEP - Thanatos

Ode mnie najwyższa ocena! Świetny kontakt mailowy i telefoniczny Jestem z wrocławia, więc mam to szczęście,że nie musiałam czekać na paczkę, odebrałam ją w centrum, szybko i sprawnie, 2 dni po złożeniu zamówienia Produkty ładnie opakowane, wszystkie upragnione próbki (wieeelkie!) otrzymane+ nieupragnione niespodzianki także Thanatos ma dużo rzeczy, których nie sposób znaleźć gdzie indziej, jedyny minus to słabo rozbudowany receptariusz....ale od czego własna inwencja! Na pewno jeszcze nie raz się skuszę!
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:33   #16
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: SKLEP - Thanatos

Niestety sklep oceniam nagannie.
Zamówienie złożone półtora miesiąca wcześniej nie zostało zrealizowane.
Pieniądze nie zostały zwrócone.
Na liczne maile nie ma żadnej odpowiedzi.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:49   #17
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: SKLEP - Thanatos

Zgadzam się całkowicie, z tym, ze ja czekam już ponad 2 miesiące. Zamówienie nie zrealizowane, pieniądze nie zwrócone, brak odpowiedzi na maile i wiadomości na gg (za to nowe opisy na gg Tanatosa widzę prawie codziennie )
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.