Farouk - pianka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 20:50   #1
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445

Farouk - pianka


Ostatnio testuję kosmetyki Farouk i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Używałam już szamponu thickeninig i volumizing oraz odżywek z tych serii. Włosy są po nich mięciutkie, nieobciążone, pięknie błyszczą. SUPER
Teraz wpadła mi w oko ta pianka:
http://www.allegro.pl/item392413737_...400_wa_wa.html

Z opisu wygląda bardzo zachęcająco, ale nie słyszałam jeszcze żadnych opinii na jej temat, Niby jest volumizing ale obawiam się czy nie będzie przeciążała zbytnio cienkich włosów przez ten jedwab. Może ktoś używał jej albo chociaż słyszał cokoliwek na jej temat? Nie chciałabym kupować zupełnie w ciemno a potem się rozczarować
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 13:22   #2
Maja2312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Farouk - pianka

Ja słyszałam, że to całkiem przyzwoita firma. Chodzę do trzech różnych salonów fryzjerskich i jeden na niej pracuje. osobiście jej nie używałam. kiedyś jeden fryzjer zaproponował mi piankę JOICO i byłam z niej BARDZO zadowolona. Myślę, że to lepsza propozycja. tylko jeden salon z mi znanych pracuje na JOICO i gdy w innych fryzjer proponuje mi jakis produkt i mówię, ża używam tej marki to oni swoje odkładają mówiąc, że nie znajdzie nic lepszego. Myślę, że to oczymś świadczy. niestety są dużo droższe od Farouk
Maja2312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:43   #3
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Farouk - pianka

Jeśli chodzi o Joico to mam właśnie odżywkę zwiększającą objętość i jestem zadowolona. Ale od kiedy spróbowałam serii volumizing Farouka to trochę zmieniłam zdanie. Miałam takie mini produkty, które teraz można kupić w zestawach szampon+odżywka więć nie wiem jak będzie po dłuższym zasotosowaniu ale jak narazie mam wrażenie, że Farouk jest stworzony do moich włosów Szampon i odżywka super pachną, włosów jest po nich więcej, są miękkie, puszyste i takiego błysku jeszcze nie widziałam na nich po żadnych nieobciążających szamponach i odżywakach. Poprostu super Dlatego chcę potestować dogłębnie Kusi mnie właśnie dodatkowo ta pianka, tylko że to już nie jest typowa seria zwiększająca objętość i martwię się czy nię będzie za treściwa jak na moje włosy.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.