perfumeria Galilu - jakie opinie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 22:07   #31
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Chodzą słuchy że w Krakowie rusza 16-tego

a gdzie?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:14   #32
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Tego nie wiem,bom ja z kresów,ale Ty Polly pewnie się wywiesz dokładniej
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:17   #33
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Tego nie wiem,bom ja z kresów,ale Ty Polly pewnie się wywiesz dokładniej

ja niec nie wiem...ja szukałam w kwietniu...i nie było...twister mówił ze do konca maja ma byc...tera ze 16 czerwca-ja juz zwątpiłam
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:19   #34
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

hmm,no może w końcu teraz się otworzy,już zazdraszczam ,bo u nas nic nie ma....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 08:54   #35
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Jak pisalam do nich maila, to dostalam info, ze moze w maju. Co do miejsca to sie zastanawiam czy to czasem nie bedzie w Hotelu tym na Slawskowskiej, chyba Grand
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 09:59   #36
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Jak pisalam do nich maila, to dostalam info, ze moze w maju. Co do miejsca to sie zastanawiam czy to czasem nie bedzie w Hotelu tym na Slawskowskiej, chyba Grand

no to jest własnie ten adres o którym chodzą słuchy...pisałam chyba w innym wątku-ale musieliby cos wywalic-bo jedyna miejscówka jaką ja tam widze to ten sklep z bursztynem....moze pójde oblukac czy cos sie tam nie dzieje?
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:20   #37
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Dziś Galilu otwarto tez we Wrocławiu (Renoma). Nie byłam jeszcze, bo jakoś mnie ostatnio nie kuszą nowości, nie wiem więc jak z asortymentem, ale jest
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 17:33   #38
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Byłam wczoraj w krakowskim Galilu i wrazenia mam jak najbardzej pozytywne. Przesympatyczna pani, sprawiająca wrazenie naturalnie sympatycznej a nie szczerzącej sie bo tak trzeba. Pyta czy doradzic,a jak jej podziekowałam to rozpłynęła sie w niebycie..Jednak zapytana o rade potrafiła doradzic i znała nawet nuty i rozwój zapachu i namiawała na testowanie na skórze. I wiedziała jak sie co wymawia. Atmosfera nie nadęta raczej taka klubowa baardziej.
Asortyment jest uboższy niz w Warszawie. Nie mana pewno SMN i MPeG i jakis marek mniej mi znanych, z marek które są mają wszystkie zapachy.
Byłam tam dosyć długo i podziwiałam Panią za odpowiadanie ze stoickim spokojem na trudne pytania wpadających tam klientek
Ale przemknęła mi w zasiegu wzroku tez druga pani, która sprawiała mniej pozytywne wrazenie

Acha- z PG mają tylko 50 ml, ale pani zapewniała ze wszystko mogą sprowadzić w butli 100 ml

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2010-06-23 o 17:34
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:58   #39
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Ja tez mam bardzo dobre wrazenia, juz tam bylam dwa razy, nawet cos tam udalo sie kupic, ale nie da mnie tym razem Zaluje, ze nie maja Miller Harris, ale moze beda miec... Obie panie z obslugi sa super, zreszta jedna juz znam z Warszawy - wie absolutnie wszystko i jest bardzo cierpliwa. Polecam
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:50   #40
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Acha- z PG mają tylko 50 ml, ale pani zapewniała ze wszystko mogą sprowadzić w butli 100 ml

Polly, a pamiętasz, po ile były te 50-tki?

I czemu, kurczę, nie ma Galilu w Trójmieście?
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:58   #41
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez magnetica Pokaż wiadomość
Polly, a pamiętasz, po ile były te 50-tki?

I czemu, kurczę, nie ma Galilu w Trójmieście?

chyba po 360 zł raczej sie nie opłaca...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 14:08   #42
magnetica
Wtajemniczenie
 
Avatar magnetica
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 168
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
chyba po 360 zł raczej sie nie opłaca...

Łojejku

Rzeczywiście się nie opłaca
magnetica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:23   #43
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

To może i ja dorzucę swoje "trzy grosze" na temat galilu, świętej pamięci już, w Poznaniu, wcale mnie nie dziwi, że perfumeria została zlikwidowana bo oferta była słabiutka, mam na mysli oczywiście perfumy, jak pierwszy raz tam zawitałam doznałam szoku na widok klku smętnych flakonów, na dodatek stojących na ladzie! Z nadzieją wróciłam tam po jakimś czasie, ale bieda z nędzą była ta sama, żenada Myślę, że właścicielki strzeliły sobie samobója nastawiając się na ofertę pielęgnacyjną, bo dla mnie to nic specjalnego, dodatkowo w zbójeckich cenach, gdyby zamiast tego była prawdziwa perfumeria to sądzę, że poznańskie galilu ostniałoby po dziś dzień. Co do obsługi to była w porządku, choć trochę zbyt nadskakująca i próbująca na siłę wcisnąć najdroższe zapachy.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:28   #44
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w krakowskim Galilu
Ooo, to już otwarte? A gdzie dokładnie mieści się ten nowy krakowski przybytek?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:44   #45
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ooo, to już otwarte? A gdzie dokładnie mieści się ten nowy krakowski przybytek?
na Sławkowskiej, numeru nie pamietam,tak mniej wiecej w połowie ulicy, zielona drewniana witryna idąc od Rynku po lewej stronie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 21:47   #46
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
na Sławkowskiej, numeru nie pamietam,tak mniej wiecej w połowie ulicy, zielona drewniana witryna idąc od Rynku po lewej stronie
Sklerotyku sama pisałaś dokładny adres parę wątków niżej ;> Sławkowska 16.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:29   #47
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
Sklerotyku sama pisałaś dokładny adres parę wątków niżej ;> Sławkowska 16.


po co komu adres i tak widać z oddali ,a zaraz koło Galilu bedzie galeria z polskim współczesnym plakatem ha! fajnie tam bedzie
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:20   #48
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez aventino11 Pokaż wiadomość
To może i ja dorzucę swoje "trzy grosze" na temat galilu, świętej pamięci już, w Poznaniu, wcale mnie nie dziwi, że perfumeria została zlikwidowana bo oferta była słabiutka, mam na mysli oczywiście perfumy, jak pierwszy raz tam zawitałam doznałam szoku na widok klku smętnych flakonów, na dodatek stojących na ladzie! Z nadzieją wróciłam tam po jakimś czasie, ale bieda z nędzą była ta sama, żenada Myślę, że właścicielki strzeliły sobie samobója nastawiając się na ofertę pielęgnacyjną, bo dla mnie to nic specjalnego, dodatkowo w zbójeckich cenach, gdyby zamiast tego była prawdziwa perfumeria to sądzę, że poznańskie galilu ostniałoby po dziś dzień. Co do obsługi to była w porządku, choć trochę zbyt nadskakująca i próbująca na siłę wcisnąć najdroższe zapachy.
Tak samo jest we Wrocławiu, na razie dostępne tylko The Different Company, Molekuły i Delrae.
Perfumerie generale może będzie za pare miesięcy, Dyptique najwcześniej za pół roku. Wytłumaczono mi, że firmy te przywiązuja bardzo duża wagę do tego gdzie sprzedają swoje produkty (zwłaszcza Dyptique), muszą zaakceptowac nowe miejsce, trzeba im wysłać zdjęcia nowego salonu itp.itd.
Mimo że ponoc wszystkie Galilu wyglądaja tak samo, cała procedura weryfikacyjna poszególnych marek trwa całe wieki.
Nie wiem na ile to prawda, czy w innych salonach też na początku była taka bieda?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:28   #49
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Tak samo jest we Wrocławiu, na razie dostępne tylko The Different Company, Molekuły i Delrae.
Perfumerie generale może będzie za pare miesięcy, Dyptique najwcześniej za pół roku. Wytłumaczono mi, że firmy te przywiązuja bardzo duża wagę do tego gdzie sprzedają swoje produkty (zwłaszcza Dyptique), muszą zaakceptowac nowe miejsce, trzeba im wysłać zdjęcia nowego salonu itp.itd.
Mimo że ponoc wszystkie Galilu wyglądaja tak samo, cała procedura weryfikacyjna poszególnych marek trwa całe wieki.
Nie wiem na ile to prawda, czy w innych salonach też na początku była taka bieda?
w krakowie wszystko było od początku..ale samo otwarcie sie przedłuzało..moze włąsnie dlatego ze chcieli miec wszystko od razu? chyba lepiej jest od razu zachęcic ludzi, przeciez jak ktos przyjdzie zobaczy ze bida to nie bedzie mu sie chciało wracac za pare miesięcy sprzwdzac czy sie cos poprawiło
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 16:14   #50
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Tak samo jest we Wrocławiu, na razie dostępne tylko The Different Company, Molekuły i Delrae.
Perfumerie generale może będzie za pare miesięcy, Dyptique najwcześniej za pół roku. Wytłumaczono mi, że firmy te przywiązuja bardzo duża wagę do tego gdzie sprzedają swoje produkty (zwłaszcza Dyptique), muszą zaakceptowac nowe miejsce, trzeba im wysłać zdjęcia nowego salonu itp.itd.
Mimo że ponoc wszystkie Galilu wyglądaja tak samo, cała procedura weryfikacyjna poszególnych marek trwa całe wieki.
Nie wiem na ile to prawda, czy w innych salonach też na początku była taka bieda?

Eeee a juz sie ucieszylam ze sobie jakies probki Parfumerie Generale z Renomy skubne w lipcu. Do Wroclawskiego Quality rowniez sie wybieram i mam nadzieje, ze obsluga bedzie mila i nie nadskakujaca. Nie cierpie naskakiwaczy i jakos mi do ekskluzywnych perfumerii nie pasuja.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 06:30   #51
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Tak samo jest we Wrocławiu, na razie dostępne tylko The Different Company, Molekuły i Delrae.
Perfumerie generale może będzie za pare miesięcy, Dyptique najwcześniej za pół roku. Wytłumaczono mi, że firmy te przywiązuja bardzo duża wagę do tego gdzie sprzedają swoje produkty (zwłaszcza Dyptique), muszą zaakceptowac nowe miejsce, trzeba im wysłać zdjęcia nowego salonu itp.itd.
Mimo że ponoc wszystkie Galilu wyglądaja tak samo, cała procedura weryfikacyjna poszególnych marek trwa całe wieki.
Nie wiem na ile to prawda, czy w innych salonach też na początku była taka bieda?
Coś mi się wydaje dziwne twierdzenie, że firmy muszą zaakceptować nowe miejsce, to co, Stary Browar im się się nie spodobał?????????? Centrum handlowe uznane za jedno z najbardziej stylowych na świecie? Może nie było kasy żeby zaoferować więcej perfum? Poza tym też "lada chwila" miały się pojawić nowe perfumy, rezultat był taki, że najpierw zmniejszono ofertę już istniejącą, jakby było co zmniejszać, a zaraz potem zlikwidowano sklep. Co do obsługi, to jak już pisałam była miła, niestety nadskakująca, zwłaszcza jedna pani, nie mogłam się zbliżyć do jakiegokolwiek kosmetyku żeby natychmiast nie poczuć jej oddechu na karku i nie usłyszeć jakie to jest "cudo"...
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:22   #52
LaRossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Byłam dzisiaj we Wrocławiu. Mnie osobiście sklep sie bardzo podoba, nawet sporo lepszy od poznańskiego, a miałam okazje raz go odwiedzić. Jak dla mnie bardziej przytulny i pięknie oświetlony. Z perfum oprócz opisanych znalazłam jeszcze eau d'italie, a nawet poinformowano mnie, że jutro pojawi się Au Lac z eau d'italie. Obsługa za to bardzo miła i służy fachową pomocą. Byłam pod wrażeniem znajomości produktów, pan który mnie obsługiwał pięknie opowiadał o zapachach. Chyba musze więcej popracować, bo zachwycona jestem Balkiss z Different Company, jak dla mnie idealny na lato. Z checią wybarałabym się do Krakowa zobaczyć jak tam wygląda Galilu, mam nadzieję, że warto.
LaRossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 09:40   #53
sandra w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Eeee a juz sie ucieszylam ze sobie jakies probki Parfumerie Generale z Renomy skubne w lipcu. Do Wroclawskiego Quality rowniez sie wybieram i mam nadzieje, ze obsluga bedzie mila i nie nadskakujaca. Nie cierpie naskakiwaczy i jakos mi do ekskluzywnych perfumerii nie pasuja.
---------------------------------------------------------------------
Witam,
Dziwi mnie zachowanie wielu "klientek".
Narzekają tylko, że tego nie ma tu a tego tam.
A tak na prawdę przychodzą całe życie po próbki (począwszy od zapachów, po balsamy do ciała, kremy do twarzy i kolorówkę) i "jadą" na nich jak tylko długo się da.
A powiedzmy sobie szczerze- potencjalnymi klientkami NIE są.
Wiem coś na ten temat bo sama pracowałam długi okres w Douglasie.
Niektóry panny- stałe bywlaczynie ciągle cos testowały.
Zrozumiałe jest to, jesli ktoś chce przed zakupem zapoznac się z produktem.
Jeśli jednak taka "gwiazda" "testuje" podkład albo perfumy 20 raz...
żenada...
Odnośnie Galilu- Warszawa ok, we Wrocławiu też byłam i również bardzo mi się podobało.
sandra w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:53   #54
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez sandra w Pokaż wiadomość
---------------------------------------------------------------------
Witam,
Dziwi mnie zachowanie wielu "klientek".
Narzekają tylko, że tego nie ma tu a tego tam.
A tak na prawdę przychodzą całe życie po próbki (począwszy od zapachów, po balsamy do ciała, kremy do twarzy i kolorówkę) i "jadą" na nich jak tylko długo się da.
A powiedzmy sobie szczerze- potencjalnymi klientkami NIE są.
Wiem coś na ten temat bo sama pracowałam długi okres w Douglasie.
Niektóry panny- stałe bywlaczynie ciągle cos testowały.
Zrozumiałe jest to, jesli ktoś chce przed zakupem zapoznac się z produktem.
Jeśli jednak taka "gwiazda" "testuje" podkład albo perfumy 20 raz...
żenada...
Odnośnie Galilu- Warszawa ok, we Wrocławiu też byłam i również bardzo mi się podobało.
Moze i sa takie, ale nie ma reguly. A prawda jest, ze towar w wielu perfumeriach jest wybrakowany albo nie ma go wcale... Wlasnie w Douglasie bylam niedawno po szminke, ulubiony odcien i w obu nie bylo. A na dostawe trzeba czekac ze 3 tygodnie - dla mnie zenada. A z testerami to juz odrebna sprawa - dzis bylam w perfumerii, w ktorej juz kolejny raz nie mieli testera zapachu, ktorym bylam zainteresowana, pomijam, ze kilku innych zapachow rowniez. Na to pani z obslugi zaproponowala mi zakup w ciemno
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:52   #55
evelle
Wtajemniczenie
 
Avatar evelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 466
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

czy ktoś zamawiał w Galilu próbki przez internet? ile czekaliście? ja już czekam 1,5 tygodnia i nic
evelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:18   #56
Cheza01
Zadomowienie
 
Avatar Cheza01
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 985
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w krakowskim Galilu i wrazenia mam jak najbardzej pozytywne. Przesympatyczna pani, sprawiająca wrazenie naturalnie sympatycznej a nie szczerzącej sie bo tak trzeba. Pyta czy doradzic,a jak jej podziekowałam to rozpłynęła sie w niebycie..Jednak zapytana o rade potrafiła doradzic i znała nawet nuty i rozwój zapachu i namiawała na testowanie na skórze. I wiedziała jak sie co wymawia. Atmosfera nie nadęta raczej taka klubowa baardziej.
Zawsze jak tam zachodzę jest tylko pani Marysia Młoda, szalenie sympatyczna dziewczyna, bardzo kompetentna, można z nią swobodnie porozmawiać na temat zapachów, opowie o każdym, zna składniki. Takich konsultantek mi brakuje w Sephorach i innych Douglasach.
Podoba mi się tez możliwość zakupienia próbek, do tego ich ceny bardzo korzystne
__________________
http://www.pmiska.pl/ wyklikaj karmę dla zwierzaka

Moja wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280666


I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
Cheza01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 10:59   #57
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez evelle Pokaż wiadomość
czy ktoś zamawiał w Galilu próbki przez internet? ile czekaliście? ja już czekam 1,5 tygodnia i nic
dostałaś je w końcu? ile sztuk zamówiłaś i jaki był koszt całości?
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 13:15   #58
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Wie ktoś czy GaliLu odpowiada na maile?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:58   #59
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Dwa pytania do zorientowanych:
Czy w krakowskim Galilu jest już Tauer i F.Malle i...
Czy wiadomo coś na temat przybycia marki Odin NY, bo coś ostatnio prycichło w tej materii?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:53   #60
kslawin
Raczkowanie
 
Avatar kslawin
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 223
GG do kslawin
Dot.: perfumeria Galilu - jakie opinie?

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Dwa pytania do zorientowanych:
Czy w krakowskim Galilu jest już Tauer i F.Malle i...
Czy wiadomo coś na temat przybycia marki Odin NY, bo coś ostatnio prycichło w tej materii?
Jak w niej byłem (ok. 10 grudnia minionego roku) to niestety Frederic Male był tylko jako testery, a Tauera wcale nie widziałem.
Z rozmowy wyszło, że Male pojawi się w sprzedaży lada chwila, więc być może już jest.
__________________
Poszukuję:

Frederic Malle: French Lover

CdG: Hinoki
kslawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-02 09:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.