Laminowanie włosów żelatyną + olaplex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 12:14   #1
olsza_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

Laminowanie włosów żelatyną + olaplex


Hej wszystkim Jestem tu kompletnie nowa, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli zrobię coś niezgodnego z ogólnie tu przyjętymi zasadami

Dzisiaj laminowałam włosy żelatyną. Efekty są naprawdę zadowalające, zwłaszcza, że mam włosy zniszczone rozjaśnianiem sprzed roku i do tej pory ciężko mi je przywrócić do dobrego stanu. Po laminowaniu włosy wyglądają zdrowo, są miękkie, bardzo delikatne, lejące, lśnią na całej powierzchni. Do mieszanki wody z żelatyną dodałam odżywki do włosów łamliwych firmy Ziaja. Jako że jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o zachowanie proporcji między proteinowaniem, nawadnianiem i olejowaniem włosów, mam do was pytanie. Czy dobrym pomysłem jest dodanie do mieszanki wody z żelatyną Olaplexu 3 zamiast zwykłej odżywki? Czy to nie będzie dla włosów zbyt obciążające?

Liczę na waszą pomoc, jestem otwarta na każdą odpowiedź
olsza_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:11   #2
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Laminowanie włosów żelatyną + olaplex

Cytat:
Napisane przez olsza_o Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jestem tu kompletnie nowa, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli zrobię coś niezgodnego z ogólnie tu przyjętymi zasadami

Dzisiaj laminowałam włosy żelatyną. Efekty są naprawdę zadowalające, zwłaszcza, że mam włosy zniszczone rozjaśnianiem sprzed roku i do tej pory ciężko mi je przywrócić do dobrego stanu. Po laminowaniu włosy wyglądają zdrowo, są miękkie, bardzo delikatne, lejące, lśnią na całej powierzchni. Do mieszanki wody z żelatyną dodałam odżywki do włosów łamliwych firmy Ziaja. Jako że jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o zachowanie proporcji między proteinowaniem, nawadnianiem i olejowaniem włosów, mam do was pytanie. Czy dobrym pomysłem jest dodanie do mieszanki wody z żelatyną Olaplexu 3 zamiast zwykłej odżywki? Czy to nie będzie dla włosów zbyt obciążające?

Liczę na waszą pomoc, jestem otwarta na każdą odpowiedź
Ja bym sobie darowała. Skoro taniutka Ziaja daje radę, po co zużywać coś na tyle drogiego jak Olaplex. Lepiej wykorzystaj go tak jak się powinno to robić. Z żelatyną też nie przesadzaj, nie lamunuj włosów co mycie, proteiny lepiej dawać na wlosy co kilka myć. Także miałam kiedyś rozjasnianie włosy. U mnie sprawdzało się: dużo emolietnów (oleje), trochę nawilżaczy, malutko protein.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 11:11:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.