Nailac- lakiery hybrydowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-01, 17:32   #31
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Kolor przepiękny <3 Mam ochote właśnie ściągnąć żele i skrócić je do takiej długości i mieć takie beżowniki
Współczuje uczulenia, mojej koleżance nailac służy a też miała az takie plamy po zrobieniu hybryd



Ja mam 158 i miałam bardzo duży problem z wyborem odcienia bo od 156 do 160 wszystkie beże piękne Choć przy 156 bałam się, że mimo że jest beżowy to zbyt jasny i może wyglądać trupio

Ja z topu jestem bardzo zadowolona, jeden z lepszych jakie miałam <3
Wstawiłabyś zdjęcie 158? bo waham się, który beżo-nudziak wybrać
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 19:29   #32
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Kolor przepiękny <3 Mam ochote właśnie ściągnąć żele i skrócić je do takiej długości i mieć takie beżowniki
Współczuje uczulenia, mojej koleżance nailac służy a też miała az takie plamy po zrobieniu hybryd



Ja mam 158 i miałam bardzo duży problem z wyborem odcienia bo od 156 do 160 wszystkie beże piękne Choć przy 156 bałam się, że mimo że jest beżowy to zbyt jasny i może wyglądać trupio

Ja z topu jestem bardzo zadowolona, jeden z lepszych jakie miałam <3

Ja się wahałam od 157 do 160 Pierwotnie bardzo chciałam 160, ale doszłam do wniosku, ze ma za dużo rozu, obawiałam się, ze może zlewac się albo być bardzo zbliżony do kolorytu ciala. Natomiast 158 - obawiałam się, ze może być za bardzo zbliżony do Natural Beauty z NN. Wiec padlo na 157 i cale szczęście, bo takiego chłodnego, jasnego nudziaka nie mam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:20   #33
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Beerchen Pokaż wiadomość
Wstawiłabyś zdjęcie 158? bo waham się, który beżo-nudziak wybrać
Proszę Zestawilam z Fedora, ktora gdzies czytalam ze nailac 160 jest podobny

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja się wahałam od 157 do 160 Pierwotnie bardzo chciałam 160, ale doszłam do wniosku, ze ma za dużo rozu, obawiałam się, ze może zlewac się albo być bardzo zbliżony do kolorytu ciala. Natomiast 158 - obawiałam się, ze może być za bardzo zbliżony do Natural Beauty z NN. Wiec padlo na 157 i cale szczęście, bo takiego chłodnego, jasnego nudziaka nie mam.
No ja mialam bardzo trudnt wybor, bo odcieni nude mialam sporo Natural beauty piekny, ale wlasnie taki bialo bezowy bardziej mi sir podoba w ogole Nailac mnie zachwyca kolorystyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1478031465533.jpg (29,7 KB, 122 załadowań)
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 20:55   #34
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Proszę Zestawilam z Fedora, ktora gdzies czytalam ze nailac 160 jest podobny



No ja mialam bardzo trudnt wybor, bo odcieni nude mialam sporo Natural beauty piekny, ale wlasnie taki bialo bezowy bardziej mi sir podoba w ogole Nailac mnie zachwyca kolorystyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czyli Natural beauty, nie jest taki jak 158 z Nailac?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 06:52   #35
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Proszę Zestawilam z Fedora, ktora gdzies czytalam ze nailac 160 jest podobny



No ja mialam bardzo trudnt wybor, bo odcieni nude mialam sporo Natural beauty piekny, ale wlasnie taki bialo bezowy bardziej mi sir podoba w ogole Nailac mnie zachwyca kolorystyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję! Wygląda tutaj pięknie, właśnie takiego beżu beżu szukam Bałam się się że za bardzo wybijają w nim różowe tony, ale chyba nie?

Natural Beauty wydaje mi się bardziej żółty

W ogóle nakręciłam się na wypróbowanie nowej firmy szkoda tylko że nie mam snapa (windows phone :P), bo podobno były fajne filmiki z aplikacji...
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 08:01   #36
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Czyli Natural beauty, nie jest taki jak 158 z Nailac?
Nie pamiętam, ale wydaje mi sie ze podobny
Cytat:
Napisane przez Beerchen Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję! Wygląda tutaj pięknie, właśnie takiego beżu beżu szukam Bałam się się że za bardzo wybijają w nim różowe tony, ale chyba nie?

Natural Beauty wydaje mi się bardziej żółty

W ogóle nakręciłam się na wypróbowanie nowej firmy szkoda tylko że nie mam snapa (windows phone :P), bo podobno były fajne filmiki z aplikacji...
Ja też sie napalilam, wzielam na targach na probe 4 i przepadlam jestem nimi zachwycona i wymieniam teraz wszystkie ktorr mialam do tej pory i nie żałuje Ja snapa zainstalowalam za późno ; (

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 08:27   #37
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Natural beauty wpada w brzoskwinie. Widac, ze ma cieple tony szczególnie gdy zestawie go ze 157 z Nailac. Dlatego ciesze się, ze jednak 158 nie wybrałam


Natomiast dzisiaj mam 107 Kolor taki, ze milosc. Faktycznie sorbet malinowy, jest z tych ciemniejszych, ale nie bardzo ciemnych, widać kolor. Uwielbiam takie kolory


Ten jest trochę gęściejszy niż 066 i dwie warstwy wystarczyly do pelnego pokrycia.


Sandrika kolory maja rzeczywiście niespotykane
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 10:44   #38
maksilena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

lakiery hybrydowe NaiLac można również zamówić na (reklama) mają tu darmową wysyłkę od 80zł

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-11-09 o 11:10 Powód: Reklama
maksilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 23:42   #39
disenadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Właśnie na nie wpadłam i się zastanawiam nad zakupem.
Jak jest z ich ściąganiem? Robicie paznokcie na ichniej bazie?
disenadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 09:14   #40
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez disenadora Pokaż wiadomość
Właśnie na nie wpadłam i się zastanawiam nad zakupem.
Jak jest z ich ściąganiem? Robicie paznokcie na ichniej bazie?
Zakładałam tylko raz hybrydy Nailac, na ich bazie i z ich topem. Mam wrażenie, że ściągają się łatwiej niż Semilac i Neonail
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 10:08   #41
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez disenadora Pokaż wiadomość
Właśnie na nie wpadłam i się zastanawiam nad zakupem.
Jak jest z ich ściąganiem? Robicie paznokcie na ichniej bazie?


Ze sciąganiem nie ma najmniejszego problemu, choc ja nakladalam kolory na baze z Gelisha.


Natomiast przetestowałam kilka kolorow z Nailac i mam mieszane uczucia. Tzn. lakiery maja swoje plusy i minusy, zależy kto czego szuka i czego potrzebuje.


Niezaleznie od koloru, po zaledwie kilku dniach od nalozenia lakier odpryskuje, szczególnie przy wolnym brzegu. Zauwazylam tez , ze odrywal się kawałeczkami wielkości szpilki i takie dziurki były na paznokciu. Lakiery z NN rozpiescily mnie w tym względzie, gdzie czasami mani w dobrym i nienaruszonym stanie, trzymal mi się dwa tygodnie. Abiorac pod uwagę, ze nie przygootuje plytki tzn. nie matowie jej itd. to naprawdę długo, wiec wiem, ze można


Do plusow zaliczam piękne, niespotykane, nasycone kolory i to, ze hybrydy te wplywaja na kondycje plytki. Gdy sciagalam Semilaca czy Neonail to plytka wygladala trochę gorzej, tutaj wygląda bardzo zdrowo. Może dlatego, ze nie maja tych szkodliwych substancji. Nie wiem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 20:12   #42
disenadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Dzięki Dziewczyny W takim razie chyba się skuszę i przetestuję na swoich paznokciach.
disenadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 06:06   #43
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ze sciąganiem nie ma najmniejszego problemu, choc ja nakladalam kolory na baze z Gelisha.


Natomiast przetestowałam kilka kolorow z Nailac i mam mieszane uczucia. Tzn. lakiery maja swoje plusy i minusy, zależy kto czego szuka i czego potrzebuje.


Niezaleznie od koloru, po zaledwie kilku dniach od nalozenia lakier odpryskuje, szczególnie przy wolnym brzegu. Zauwazylam tez , ze odrywal się kawałeczkami wielkości szpilki i takie dziurki były na paznokciu. Lakiery z NN rozpiescily mnie w tym względzie, gdzie czasami mani w dobrym i nienaruszonym stanie, trzymal mi się dwa tygodnie. Abiorac pod uwagę, ze nie przygootuje plytki tzn. nie matowie jej itd. to naprawdę długo, wiec wiem, ze można


Do plusow zaliczam piękne, niespotykane, nasycone kolory i to, ze hybrydy te wplywaja na kondycje plytki. Gdy sciagalam Semilaca czy Neonail to plytka wygladala trochę gorzej, tutaj wygląda bardzo zdrowo. Może dlatego, ze nie maja tych szkodliwych substancji. Nie wiem.
Mnie nic nie odpryskuje ale moze to kwestia paznokci, ja robie na bazie i topie Nailaca i jestem zadowolona. Odprysnelo mi raz na bardzo miękkim paznokciu, ale bawilam sie nim non stop więc to moja wina Jesli daje te lakiery na slaba plytke na proteine albo bonder base to wszystko sie pięknie trzyma ;p

Zreszta wszystk kwestia plytlki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 09:01   #44
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mnie nic nie odpryskuje ale moze to kwestia paznokci, ja robie na bazie i topie Nailaca i jestem zadowolona. Odprysnelo mi raz na bardzo miękkim paznokciu, ale bawilam sie nim non stop więc to moja wina Jesli daje te lakiery na slaba plytke na proteine albo bonder base to wszystko sie pięknie trzyma ;p

Zreszta wszystk kwestia plytlki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oczywiście, ze to kwestia plytki. Tylko, ze ja nie mam czasu na kombinowanie Albo lakiery się trzymają albo nie.


Miałam na niektórych paznokciach lakier z NN i z nim nic się nie dzialo, a z Nailac odpryskiwaly, odrywaly się takimi kawaleczkami. Zreszta one w konsystencji przypominają lakiery z CZ. Z CZ lakiery zachowywaly się podobnie.


Tak jak pisałam maja fajne kolory, ale raczej nie będę dalej inwestować w te marke.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 09:10   #45
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze to kwestia plytki. Tylko, ze ja nie mam czasu na kombinowanie Albo lakiery się trzymają albo nie.


Miałam na niektórych paznokciach lakier z NN i z nim nic się nie dzialo, a z Nailac odpryskiwaly, odrywaly się takimi kawaleczkami. Zreszta one w konsystencji przypominają lakiery z CZ. Z CZ lakiery zachowywaly się podobnie.


Tak jak pisałam maja fajne kolory, ale raczej nie będę dalej inwestować w te marke.
To akurat muszr Ci przyznac racje bo z NN zero odrpyskow i jak poloze to wiem ze sie trzyma, ale nie lubie ich konsystencji ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 14:33   #46
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Jezeli wiem, ze mani bedzie mi sie trzymalo. tokonsystencja nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 07:26   #47
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli wiem, ze mani bedzie mi sie trzymalo. tokonsystencja nie ma dla mnie wiekszego znaczenia
Chcialam powiedzieć, że ostatnio koleżanki przychodzą do mnie z ubytkami i nietrzymajacymi sie pazurkami, a najgorsze jest to ze ostatnio mama znajomej przyszla z 4 tyg odrostem z kolorem z NN, a dzisiaj ma przyjść po tygodniu na poprawke bo jej Nailacowy kolor nie trzyma sie.. chyba miałaś racje, a ja zaslepiona pięknymi kolorami tego nie widzialam..

Po tym jak napisalas, to wyszlo ze ostatnio mam problemy z tym Nailaciem i ze mialam najwiecej poprawek na nim..
Takze chyba powrót do NN i Chiodo Pro ktory nigdy mnie nie zawiódł..

A jeszcze Cie zapytam, kolory z NN łączyłas z ich baza i topem? I wtedy trzyma mur beton?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2016-11-28 o 07:33
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 20:26   #48
Manka_vv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 11
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić lakiery Nailac?
Manka_vv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 20:47   #49
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Manka_vv Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można kupić lakiery Nailac?
Według tego, co podają na stronie, to nie można. Jedynie Mińsk Mazowiecki w woj. mazowieckim

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 14:25   #50
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Chcialam powiedzieć, że ostatnio koleżanki przychodzą do mnie z ubytkami i nietrzymajacymi sie pazurkami, a najgorsze jest to ze ostatnio mama znajomej przyszla z 4 tyg odrostem z kolorem z NN, a dzisiaj ma przyjść po tygodniu na poprawke bo jej Nailacowy kolor nie trzyma sie.. chyba miałaś racje, a ja zaslepiona pięknymi kolorami tego nie widzialam..

Po tym jak napisalas, to wyszlo ze ostatnio mam problemy z tym Nailaciem i ze mialam najwiecej poprawek na nim..
Takze chyba powrót do NN i Chiodo Pro ktory nigdy mnie nie zawiódł..

A jeszcze Cie zapytam, kolory z NN łączyłas z ich baza i topem? I wtedy trzyma mur beton?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz

Jezeli chodzi o laczenie to kolory z NN lacze z baza z gelisha (bo tylko taka posiadam) i zauwazylam, ze mani dlugo trzyma jak uzywam dry top z NN. Wtedy trzyma mi dwa tygodnie, bez przygotowania plytki paznokcia itd.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:43   #51
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No widzisz

Jezeli chodzi o laczenie to kolory z NN lacze z baza z gelisha (bo tylko taka posiadam) i zauwazylam, ze mani dlugo trzyma jak uzywam dry top z NN. Wtedy trzyma mi dwa tygodnie, bez przygotowania plytki paznokcia itd.
O to przy okazji zapytam jak dry top sir sprawuje? Mam z Spnu ale na początku taki "mokry" blask, a później raczej szybko sie matowi i rysuje..

Ja wczoraj zrobilam dla testu baze i top z nailaca i kolor NN, poki co rewelka, jesli taka kombinacja sie przyjmie to nakupuje na zas topow z Nailaca na promocji i bede inwestieac w kolory nn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:19   #52
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
O to przy okazji zapytam jak dry top sir sprawuje? Mam z Spnu ale na początku taki "mokry" blask, a później raczej szybko sie matowi i rysuje..

Ja wczoraj zrobilam dla testu baze i top z nailaca i kolor NN, poki co rewelka, jesli taka kombinacja sie przyjmie to nakupuje na zas topow z Nailaca na promocji i bede inwestieac w kolory nn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo wlasnie z topu Nailac jestem tez zadowolona. Pieknie blyszczy, ale to cos pośredniego miedzy zwykłym topem, a tym polyskujacym.


Natomiast co do dry top( tylko ze ja mam dry top z Neonail) - to ja jestem zadowolona. Ladnie się blyszczy, ale z tego co zauwayzlam, to po jakims czasie koncowki mi matowieją. Ale tak to nie mam zastrzen. Dla mnie najważniejsze, ze chyba wlasnie on przedluza mi mani. Za każdym razem gdy go uzyje, to dość długo pazury mi wytrzymują.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 14:28   #53
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ooo wlasnie z topu Nailac jestem tez zadowolona. Pieknie blyszczy, ale to cos pośredniego miedzy zwykłym topem, a tym polyskujacym.


Natomiast co do dry top( tylko ze ja mam dry top z Neonail) - to ja jestem zadowolona. Ladnie się blyszczy, ale z tego co zauwayzlam, to po jakims czasie koncowki mi matowieją. Ale tak to nie mam zastrzen. Dla mnie najważniejsze, ze chyba wlasnie on przedluza mi mani. Za każdym razem gdy go uzyje, to dość długo pazury mi wytrzymują.
Ja dzisiaj wzielam na promocji top bez przemywania z Nailaca bo chce przetestować ale trn z Neonail tez bardzo mnie kusi.. póki co nie mam szczęścia do takiego topu, ciagle matowieja albo maja grudki..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 15:03   #54
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wzielam na promocji top bez przemywania z Nailaca bo chce przetestować ale trn z Neonail tez bardzo mnie kusi.. póki co nie mam szczęścia do takiego topu, ciagle matowieja albo maja grudki..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz trzeba by bylo tylko lezec i pachniec zeby z tymi topami nic sie nie dzialo Zreszta wydaje mi sie , ze te topy bez premywania maja tendencje do zarysowan. One po utwardzeniu sa dosc sztywne i twarde , a na pewno satwardsze niz np. zwykle topy wiec i beda bardziej podatne na zarysowania, matowienie itd.. Wiec jak ktos cos robi, wykonuje prace domowe czy inne, to tego sie nie uniknie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 22:26   #55
vanilkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Często dziewczyny piszą, że wytrzymuje im 3 tyg. Mi po tygodniu powoli zaczyna się sypać. Nie wiem czy to kwestia mojego wykonania czy tego, co robię. Jak co chwilę moczy się ręce, szoruje itd chyba to normalne, że nie mam idealnego manicure przez x czasu..
vanilkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:58   #56
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Powiem tak, mojej mamie nigdy sie paznokcie na EB, bazie proteinowej czy bonder base z Spn, nigdy sie nie trzymaly.. jak wyszla baza nailaca to nosi paznokcie 2,5 - 3 tygodnie w stanie idealnym(baza+kolor+top), znowu robilam ostatnio koleznace i jej mamie, to hybryda owszem sie trzymala ale popekala, czy kawaleczkami poodchodzila. Gdy tej samej babeczce zrobilam na proteinie to wszystko jest pięknie ;p Takze no nie wiem ;p Mieszane uczucia, bo mam od nich 12 kolorow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 16:21   #57
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Pewnie wszystko zależy od paznokcia. Sa dziewczyny którym mani na Cosmetics Zone potrafi trzymać się tygodniami (u mnie zaledwie 3 dni było i lakier odchodzil platami). Może być tez tak, ze wyjątkowo konkretnie dana formula hybrydy podpasowała paznokciom i dlatego tak trzyma. Niby mowi się , ze baza jest najwazniejsza. Ale ja tam nie wiem. Uzywam tej samej bazy, bo innej nie mam, ale z rozna kolorówka, roznie się to trzyma i paznokcie roznie się zachowują.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 17:58   #58
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

No tak, ale jeśli pracujesz w salonie to nie moze byc chyba tak, ze robiac hybryde nie jestes pewna czy sie będzie trzymać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 18:03   #59
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

oczywiście, ze tak Natomiast ja tego problemu nie mam, bo hybrydy robie tylko sobie. Czasami koleżankom czy siostrze
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 05:41   #60
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Ja całe szczęście tez nie pracuje, ale kolezanka robie i lubie jak przychodza z 4 tyg odrostem ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-13 09:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.