Zanik mieszków włosowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-20, 18:33   #1
milias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 3

Zanik mieszków włosowych


Hej! Dermatolog stwierdził u mnie zanik mieszków włosowych. Przepisał mi raz dziennie tabletki kerabione booster i wcierkę Minovivax 5%. Czy ktoś z was stosował kiedyś te produkty lub udało się wam pokonać zanik mieszków włosowych?
milias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 09:59   #2
asiawros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Zanik mieszków włosowych

a na jakiej podstawie to stwierdzil?co to znaczy,że mieszek włosowy zanikł? mówimy tu chyba o miniaturyzacji mieszka włosowego. Jaka jest kondycja Twoich włosów?znalazl przyczyne dlaczego tak sie stało?Radze pobudzić krążenie najpierw poprzez zabiegi z karboksyterapii i połaczyć to z mezoterapią.

Edytowane przez asiawros
Czas edycji: 2020-01-16 o 10:02
asiawros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:34   #3
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zanik mieszków włosowych

Zgadzam się z asiawros. Dodatkowo powinnaś zbadać sobie poziom hormonów (tarczycy, kortyzolu, testosteronu, estrogenu, progesteronu), cynku, witaminy D, witamin z grupy B. Zwrócić uwagę na swój styl życia. Stres i odchudzanie na pewno nie pomagają. Koleżanka nie uściśliła z jakim preparatem ta mezoterapia powinna być wykonywana. Ja polecam osocze. Tylko jeśli zdecydujesz się na taki zabieg dobrze wypytaj na jakich zestawach do pobrania osocza pracują, bo to bardzo ważne! Ja osobiście mialam wykonywaną serie i uzywali do tego zestawow stosowanych w ortopedii, co gwarantuje dużą liczbe płytek krwi w osoczu.
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 11:34:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.