Kolagen - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-09, 11:07   #31
Aga921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kolagen

Ja piję kolagen, ale nie żelatynę :p marki Noble Health, oni mają rybi kolagen. Średni w smaku, ale idzie się przyzwyczaić
Aga921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 17:47   #32
AgaJeff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez Aga921 Pokaż wiadomość
Ja piję kolagen, ale nie żelatynę :p marki Noble Health, oni mają rybi kolagen. Średni w smaku, ale idzie się przyzwyczaić
Rzeczywiście w smaku średni,ale nie odrzucający.Piję go już kilka miesięcy.Zauważyłam,popra wę stanu skóry na twarzy.Jest gładsza,bardziej napięta.Jednak na moje włosy i paznokcie nie działa.Włosy wypadają tak jak wypadały,paznokcie się łamią nadal
Teraz zmienię kolagen w proszku na ten w tabletkach,który dodatkowo ma w składzie kwas hialuronowy też bodajże firmy Noble Health.
AgaJeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 14:26   #33
Meg_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kolagen

Ja piję kolagen w ampułkach, nie jest rybi,więc ma spoko smak. Używam ok 7 tygodni i widzę efekt
Meg_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 20:24   #34
Glosary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kolagen

dziewczyny nie wiem jak wy,ale moim zdaniem te kolageny z drozszych firm to strata pieniedzy, ja pije kolagen z kfd (opakowanie 400g), ktory kosztuje 39zl i starcza mi na troche ponad miesiac czasami 1,5 zalezy jaka dawke ustale, kolagen jest polaczony z witamina D,C,kwasem hialuronowym, ekstraktami z ziol, wszystko co powinno byc w takim preparacie... wychodzi o wiele taniej ,a efekty bedac szczera nigdy nie widzialam takich po zadnym aptecznym kolagenie, przede wszystkim cena przestepna, mozna pic regularnie, bo jedno opakowanie kolagenu za stowe przez miesiac nic nie da, przestaniemy pic i po jakims czasie suchosc skory itp wroci
Glosary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 15:14   #35
lajona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolagen

Ja od kilku miesięcy pije kolagen DH. Działa, zmarszczki mimiczne mi się wygładziły. Wyglądam teraz tak hmm promiennie A nic w życiu nie zmieniłam - od zawsze jem też zdrowo, dużo się ruszam.
lajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 12:58   #36
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kolagen

Piję kolagen od kilku dni zaledwie kupiłam proszek i rozpuszczam w soku. Za 100g zapłaciłam 30 zł, wydaje mi się, że to trochę drogo, bo oglądałam u jednej z YouTuberek mieszkającej w USA, że kupuje wielką torbę kolagenu za ok. 15 dolarów. Źle szukam czy faktycznie w Polsce kolagen jest tak drogi? Ile płacicie za kolagen i gdzie go kupujecie? Interesuje mnie tylko kolagen w proszku (najlepiej rybi) a nie tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 21:22   #37
karolina_solecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolagen

Orientuje się ktoś czy, jeżeli mam alergię na ryby to mogę brać suplement kolagenu z ryb?
__________________
Karooo
karolina_solecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-26, 21:58   #38
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Kolagen

Cytat:
Napisane przez karolina_solecka Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś czy, jeżeli mam alergię na ryby to mogę brać suplement kolagenu z ryb?
Nie możesz, bo kolagen jest z rybich skór. Spokojnie możesz łykać zwierzęcy
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 10:36   #39
karolina_solecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kolagen

Jeżeli mam także alergię na wieprzowinę i drób to chyba kolagen nie jest dla mnie;/

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Myślę nad tabletkami hairvity , które mają w składzie kolagen wołowy
__________________
Karooo
karolina_solecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-28, 13:47   #40
Glosary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kolagen

jesli ktos ma alergie na wieprzowine to bardzo wspolczuje :/ dla mnie to te koncerny farmaceutyczne to po prostu oszukuja ludzi, niestety, ale zrobia wszystko dla zarobku i nie mowie, ze firmy, ktore produkuja suplementy na silownie nie, ale ceny nie sa az tak przesadzone, efekty, ktore opisuja tu wszystkie panie w poscie mam po swoim kolagenie 400g za 38zl, a w dodatku on ma kwas hialuronowy,witamine d i c czego czesto nie znajdziemy w odpowiednich stezeniach zeby zadzialalo w tych aptecznych (testowalam wiele i efekty marne, marne moze i tez dlatego,ze sa za drogie i branie tego dluzej jest srednio osiagalne jesli buteleczka dobrego kolagenu kosztuje stowe i starcza na 2 tyg), moze i sama jakosc produktu lepsza, ale efekt jest sredni w wiekszosci przypadkow, kolagen trzeba pic dlugo dlugo zeby zobaczyc efekty, regularnie pity przeze mnie sprawia, ze moje paznokcie rosna bardzo szybko, wlosy tez i sa lepszej jakosci, wszystkie syfy na twarzy goja sie szybciej, skora jest znacznie bardziej nawilzona (co tez moze byc zasluga tego kwasu hialuronowego w proszku), fajnie byloby zbadac to wszystko i dowiedziec sie jak wyglada produkcja tego kolagenu, wiadomo rybi jest drozszy, ale ja osobiscie nie moglabym na co dzien sie tym katowac, a miesieczna kuracja to zadna w sumie... paznokcie wlosy zaczynaja rosnac szybciej sa lepszej jakosci, a potem odstawiamy i lipa, poza tym tak jak z wszelkimi olejami kosmetycznymi czesto ide do sklepu osiedlowego gdzie trzymaja oleje 400ml w lodowce konopny,lniany itp. i jesli przeznaczenie tego oleju jest do gotowania to wtedy cena jest 15zl,a taki kosmetyczny 15zl kosztuje na przyklad 30ml, produkt jest ten sam, poniewaz tak samo nierafinowany, czasami zdarza sie nawet,ze ta sama firma, a cena juz jak idzie w gore takze oszukuja nas jak moga, oczywiscie nie we wszystkich przypadkach,ale w wiekszosci nie ma zadnej pewnosci, ze to co drozsze czy kupione w aptece lepsze, ja widze mega efekty po tym, przyzwyczailam sie juz bardzo i jak tylko odstawiam to przypominam sobie po tygodniu jak bardzo suche mialam usta i cala skore, kolagen z sfd ma jeszcze wapn w skladzie takze czego wiecej chciec, oczywiscie wszystko z umiarem trzeba niektore rzeczy kontrolowac, nie znalazlam akurat zadnych badan dotyczacych zbyt dlugiego przyjmowania takich rzeczy, poza tym przy wiekszych dawkach stawy dzialaja o wiele sprawniej

Edytowane przez Glosary
Czas edycji: 2019-12-28 o 13:51
Glosary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 13:11   #41
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Kolagen

Zaczynam 6 miesiąc na kolagenie z Solgaru i jeśli mam być szczera to rezultatów widocznych gołym okiem nie zaobserwowałam
Tak więc skończę to ostatnie opakowanie i daje sobie spokój, tym bardziej że te ponad sto zł za 30 tabletek to nie jest mało
Cały czas biorę też Acerolę ze Swansona i wit D i wracam do mojej ulubionej kurkumy.
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 08:33   #42
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Kolagen

Ja jem kolagen w proszku (zwykle mieszam z sokiem, żeby zneutralizować jego smak). I efekty zauważyłam bardzo szybko, szczególnie jeśli chodzi o skórę w tabletkach nawet nie próbowałam, bo ile może być kolagenu w tak małej kapsułce... Może spróbuj w proszku?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 02:26   #43
ssandrunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kolagen

Dołączam Dziewczyny i prosze o rade, bo mysle o tym żeby zacząc pić jakiś kolagen. na razie wcieram tylko ale widze takie fajne efekty, że mysle, ze jeszcze jego picie by podziałało rewelacyjnie wogóle na skóre na całym ciele?! Bo efekty mam ale tylko tam gdzie wcieram na razie. Doradćcie, bo czytam tu że proszek polecacie najbardziej ale który z nich jest "rybi"?? Tzn ze skór ryb najlepiej morskich? Jestem najbardziej przekonana do takiego bo stosuje 2 miesiac naturalny kolagen Protege ze skór ryb morskich jako dodatek do kremu i do wklepywania w twarz bezpośrednio ( niestety nie nadaje sie do picia) i widze oszałamiające efekty w miejscach gdzie stsuje, niestety nie jestem w stanie sie w nim kąpać choć przydało by sie :/ i szukam czegoś podobnego do picia, żeby wspomogło produkcje kolageu na całej skórze a nie tylko tam gdzie wcieram... co myslicie?
ssandrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-06, 09:31   #44
anashestoopp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolagen

kolagen bardzo dobrze wpływa na cere sama stosowałam i widać efekty gołym okiem - collagenselect.pl

Edytowane przez anashestoopp
Czas edycji: Dzisiaj o 10:49 Powód: Edytowane przez Moderatora-link do strony
anashestoopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.