NEW YORK- wycieczka zorganizowana (?!) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-10, 12:56   #1
masmeli
Wtajemniczenie

NEW YORK- wycieczka zorganizowana (?!)

Witam serdecznie

Chciałabym się zorientować czy ktoś może mi polecić lub był może na wycieczce zorganizowanej z biura podróży w Nowym Jorku, zależy mi żeby nie był to sam przelot, tylko żeby wszystko odbywało się pod opieką przewodnika. Zwiedzanie, czas wolny, jedzenie, spanie. Typowa wycieczka z biura podróży.

Czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez masmeli
Czas edycji: 2010-11-10 o 13:01
masmeli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:21   #2
masmeli
Wtajemniczenie

Dot.: NEW YORK- wycieczka zorganizowana (?!)

up, podbijam wątek ponieważ bardzo zależy mi na informacjach. Może to być info z każdego zakątka Polski (czyt. biura podróży) nie robi mi różnicy czy Gdańsk czy Zakopane

bardzo proszę o pomoc

Stary 2010-11-10, 15:33   #3
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie

ja znam ecco travel
http://eccotravel.pl/hotel,2448.php

i sigma travel :
http://sigma-travel.com.pl/sklep.php?a=show&idk=137

sama nie bylam od razu pisze ale po prostu sprzedaje te biura, wiec kojarze, ze maja dalekie kierunki
ewulinek@vp.pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:01   #4
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Wiem, ze nie o to pytalas, ale mam sugestie: nie fajniej kupic jakis mega przewodnik i pojechac sobie samej (lub z kims) na "giganta" ?

Ja co prawda na takiej zorganizowanej wycieczce nigdy nie bylam (wiec moze sa super - nie wiem), ale jak widze te grupy turystow biegajace na trasie "autokar-punkt A-autokar-punkt B-autokar-..." to mi sie naprawde wierzyc nie chce, ze ktorykolwiek z nich ma czas dostrzec w tym miescie jego jakastam istote, tak naprawde je "poczuc" i odkryc ... Juz zupelnie pomiajajac fakt parogodzinnego (si si) stania w kolejkach jak dzien nie przyfarci ... Naprawde ciezko mi sobie wyobrazic, ze takie wycieczki (szczegolnie po NYC) moga byc przyjemne

Ale to tylko moje bardzo subiektywne odczucia

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 18:29   #5
travis
Zakorzenienie

GG do travis

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Wiem, ze nie o to pytalas, ale mam sugestie: nie fajniej kupic jakis mega przewodnik i pojechac sobie samej (lub z kims) na "giganta" ?

Ja co prawda na takiej zorganizowanej wycieczce nigdy nie bylam (wiec moze sa super - nie wiem), ale jak widze te grupy turystow biegajace na trasie "autokar-punkt A-autokar-punkt B-autokar-..." to mi sie naprawde wierzyc nie chce, ze ktorykolwiek z nich ma czas dostrzec w tym miescie jego jakastam istote, tak naprawde je "poczuc" i odkryc ... Juz zupelnie pomiajajac fakt parogodzinnego (si si) stania w kolejkach jak dzien nie przyfarci ... Naprawde ciezko mi sobie wyobrazic, ze takie wycieczki (szczegolnie po NYC) moga byc przyjemne

uwazam dokladnie tas samo
Stary 2010-11-10, 21:52   #6
masmeli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
ja znam ecco travel
http://eccotravel.pl/hotel,2448.php

i sigma travel :
http://sigma-travel.com.pl/sklep.php?a=show&idk=137

sama nie bylam od razu pisze ale po prostu sprzedaje te biura, wiec kojarze, ze maja dalekie kierunki

Jesteś wspaniała dziękuję bardzo mi pomogłaś

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Masz rację, ale ja mam z Tż zasadę, że najpierw (dla pewności) jedziemy na organizowaną wycieczkę, a później jężeli dane miejsce nas urzeknie wracamy sami na własną rękę Często jeździmy na organizowane wczasy i bardzo odpowiada nam ta forma zwiedzania, a na dobrą sprawę zawsze można się dogadać, że w danym dniu nie jedziemy z grupą tylko "zostajemy w hotelu", a w rzeczywistości zwiedzamy dane miejsce sami

Stary 2010-11-11, 14:27   #7
2016070150903
Konto usunięte

nie leciałam z polskim biurem, więc nie pomogę w tej kwestii, ale byłam w NY na wycieczce zorganizowanej i średnio to fajne, za mało czasu na wszystko.to nie miasto na taki sposób zwiedzania imo.
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:18   #8
masmeli
Wtajemniczenie

podbijam sobie wątek bo może natknie się na niego któraś z Wizażanek, która miała przyjemność być na zorganizowanej wycieczce w NY i podzieli się ze mną opiniami i doradzi jakieś biuro bo mam jedno na oku, ale coraz bliżej podjęcia ostatecznej decyzji, a chciałabym mieć większe pole manewru

Stary 2011-01-10, 20:27   #9
masmeli
Wtajemniczenie

up

Odpowiedz

Tagi
nowy jork, podróż, wczasy, wycieczka, zwiedzanie

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości