Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-02, 13:27   #1
EWA@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
GG do EWA@

KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA w warszawie!!!!


MAM DŁUGIE(ZA ŁOPAKI)GRUBE, KRĘCONE WŁOSY. fantastycznie sie kręca, jednak, są bardzo cięzkie i pod koniec dnia stają sie oklapnięte i ich skręt nie jest juz tak wyrazisty.Byłam juz u wielu fryzjerów, który twierdzili ze wiedza jak dobrze obciąc mi włosy aby włosy były lżejsze i lepiej sie układały, jednak nic dobrego nigdy z tego nie wychodziło.
Błagam podajcie jakies namiary na DOBRYCH FRYZJERÓW W WARSZAWIE KTÓRZY WIEDZA JAK ZABRAĆ SIE DO KRĘCONYCH WŁOSÓW, albo chociaż jakieś fotki które przedstawiaja fajne fryzurki dla długich loczków. co myslicie o tym kolorze czy mi pasuje?

pomożcie, bede bardzo wdzięczna!!!!
EWA@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 14:07   #2
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Re: KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA!!!!

Pytanie w jakim mieście szukasz fryzjera, no chyba że podałaś a ja nie znalazłam, w profilu też nie widziałam

Pozdrawiam
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 14:40   #3
EWA@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
GG do EWA@
Re: KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA!!!!

szukam fryzjera w warszawie. jesli macie moze jakies pomysły, albo fotki fajnych fryzurek to tez bede bardzo wdzieczna

Tekla napisał(a):
> Pytanie w jakim mieście szukasz fryzjera, no chyba że podałaś a ja nie znalazłam, w profilu też nie widziałam
>
> Pozdrawiam
EWA@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-02, 15:33   #4
batia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
Re: KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA w warszawie!!!!

Cześć!Podobnie jak Ty, jestem posiadaczką kręconych włosów, których nie jestem w stanie zapuścić (dlatego Ci zazdroszczę), bo mam wrażenie, ze rosną wszerz. Wypróbowałam już bardzo wiele zakładów fryzjerskich i naprawdę zadowolona byłam z Welli na Pięknej, tel. 627-19-72, strzygą tam młode dziewczyny, które przede wszystkim słuchają co się do nich mówi. A potem proponują coś, ja byłam bardzo zadowolona, chyba pierwszy raz.
Pozdrawiam!
batia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:22   #5
marta_super
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa (Wrocław)
Wiadomości: 89
GG do marta_super Send a message via Skype™ to marta_super
Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Postanowiłam założyć wątek o polecanych przez nas, tj. kręconowłose, fryzjerów do których chodzimy.
Wiele z nas co prawda podcina włosy własnoręcznie, ale jest też spora grupa, która chcąc nie chcąc oddaje się w ręce profesjonalistów
I właśnie taki ogólnopolski spis chciałabym tu stworzyć

W wolnym czasie będę się przekopywać przez poszczególne wątki dotyczące fryzjerów dla kręconowłosych w różnych miastach i kopiować je tutaj, ale bardzo proszę o dodawanie na bieżąco swoich preferencji

W miarę możliwości proszę o czytelne zaznaczenie o jakim mieście piszecie, podać imię polecanego fryzjera i nazwę salonu oraz jakiś adres i numer telefonu - tak, żeby zainteresowane osoby mogły łatwo nawiązać kontakt

Docelowo będę w tym pierwszym poście uzupełniać miastami namiary z całego wątku, żeby łatwiej było wszystko znaleźć

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

No to zaczynam

WARSZAWA

p. Marylka z Akademii Perfect Hair
ul. Świętokrzyska 32
tel. 22 620 80 50


Niestety obecnie (listopad 2009) przebywa na urlopie macierzyńskim, ale mam nadzieję, że wczesną wiosną wróci do pracy
Mam do niej duże zaufanie - kiedy pierwszy raz przyszłam do jej salonu (jest właścicielką) - długo rozmawiałyśmy, prosiła, żebym opowiedziała o pielęgnacji, stosowanych kosmetykach do stylizacji, oczekiwaniach co do fryzury i stopnia złożoności układania, dotykała włosów, oceniała skręt, sprawdzała kształt głowy... Dopiero po tym długim wstępie wzięła się za cięcie
Fryzury nie mam długiej (raptem do liniii brody), dlatego szczególnie ważne dla mnie jest, żeby włosy dobrze się układały. Pani Marylce się udało
Cena za cięcie włosów półdługich - 100 zł


---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

WARSZAWA

p. Paweł z salonu CeCe "Hair, Beauty & Spa"
ul. Świętokrzyska 14
tel. 22 828 04 04


Do Pawła trafiłam po tym, jak okazało się, że fryzjerka do której ostatnio chodziłam (p. Marylka z APH) jest na urlopie macierzyńskim. Postanowiłam sprawdzić sobie inny salon i innego fryzjera. Trochę się bałam, bo wiadomo, że nie wszyscy fryzjerzy radzą sobie z włosami kręconymi, ale zaryzykowałam... i nie żałuję Fryzurka co prawda dość drastycznie się skróciła (na mój wniosek), ale została dobrze dopasowana do kształtu twarzy i sposobu kręcenia się włosów.
Ja jestem zadowolona
Cena za cięcie włosów półdługich - 80 zł

Edytowane przez marta_super
Czas edycji: 2009-11-21 o 02:16
marta_super jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:08   #6
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

wątek baaaardzo przydatny.

ja swojego fryzjera jeszcze nie znalazlam, ale znalazlam jedna pania, któa może nie jest najlepsza, ale nie robi krzywdy

Wrocław, salon Prestige (pracuja na L'orealu), ul. Przestrzenna 29

poszlam tam, bo mieszkam doslownie ulicę dalej.
pani Ola wie do czego sluzy dyfuzor, nie narzuca prostowania po stryzeniu, a ciecie jest takie, ze garnka na glowie nie ma, chociaz mam wrazenie ze mnie nie pamieta (bylam 3 razy w odstepie 3 miesiecy) i za kazdym razem tnie inaczej. fryzjer idealny to to nie jest, ale krzywdy tez nie zrobi

jeszcze jedno: znalazlam podobny wątek sprzed laaaat. za wiele tam nie ma, do tego prawdopodobnie fryzjerzy pozmieniali juz salony, poprzeprowadzali sie, ale zawsze mozna sprobowac kogos namierzyc

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2009-11-20 o 02:03 Powód: dopisek
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:17   #7
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

popytalam jeszcze na innym forum i dostalam ciekawą odpowiedź

polecana jest Kasia z Infinity z ul. Cybulskiego we Wrocławiu
(wypowiedziala sie dziewczyna, która od 2 lat nosila wlosy proste, bo nikt nie potrafil jej porzadnie obciac. po wizycie u p.Kasi znow nosi kręcone (fryzjerka tez sama ma krecone) i jest bardzo zadowolona.

obiecuje przetestowac powinnam pojawic sie tam jakos w polowie grudnia, wiec zdam relacje na pewno

edit:
umówiłam się na 15 grudnia

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2009-11-26 o 09:41
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 00:37   #8
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

pani Marylka z warszawy jest the best
jesli to ta ktora pare lat temu pracowala na Smoczej i szkolila innych
nie znam lepszej frezjerki mistrz w swoim fachu do kazdych wlosow

niestety ja teraz nie jestem w warszawie i nawet nie bywam wiec nie mam mozliwosci skorzystac ale chyba na okragle urodziny sobie taki prezent zrobie

bywam w Lodzi kto wlodzi dla kreciolkow?
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:10   #9
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

obiecana wczesniej relacja z wizyty w Infinity we Wrocławiu

siadlam na fotelu i wytlumaczylam jaki efekt chcialabym uzyskac: odswiezenie fryzury, zwiekszenie objętości i (o ile sie da) zmuszenie wlosow, aby krecily sie u nasady, a nie od skroni, wspomnialam tez, ze zapuszczam i nie chce skracac na dlugosci)
wlosy myje co drugi dzien, mylam w poniedzialek rano, we wtorek wygladaly bardzo przyzwoicie i ladnie sie skrecily.
pani Kasia najpierw zachwycila sie moimi lokami, co bylo bardzo mile, zapytala o pielegnacje, suszenie itp (wyjasnilam ze ukladam najczesciej na odzywke b/s, nie lubie pianek, ani innych usztywniaczy, ze unikam silikonow i myje odzywką, susze z uzyciem dyfuzora). ogolnie zgodzila sie, ze metody ktore stosuje sa poprawne, zwlaszcza dyfuzor i brak silikonow.

wykorzystujac fakt, ze nie mam na wlosach zadnych wstretnych usztywniaczy - wyprostowala mi wlosy i sciela je na sucho. sa mocno wycieniowane na calej dlugosci (piórkowanie - tak sie chyba nazywa technika, ktorej uzyla) - na wyprostowanych wlosach - fryzurka wygladala rewelacyjnie! miala objetosc, nie byly to przyklapniete straki.

potem mycie - swietny fotel masujący, w nogach kominek (niestety akurat skonczylo sie drewno i nie byl rozpalony), relaksująca muzyka - cud, miód i orzeszki. fryzjerka po myciu nalozyla odzywke i dala mi i moim wlosom chwile na relaks. prawie zasnęłam

no i teraz zaczelo sie najgorsze. po umyciu rozczesala mi wlosy szczotką, nalozyla spray do loków (pracują tam na kosmetykach goldwell, sklad sprayu - alkohol, woda, gliceryna, potem duzo innych, ale alkoholu bylo tyle, ze czulam go mocno przy pryskaniu), jakis srodek stylizujacy w kremie (niestety nie wiem co to bylo), wysuszyla dyfuzorem (odrobine za mocny nadmuch i za cieple powietrze - nie parzące, ale wiem ze moje wlosy wolą minimalny nadmuch i srednią temperaturę) i spryskala na koniec woskiem w sprayu i przytargala taka suszarke w kształcie hełmu, aby dosuszyc glowe przed wyjsciem na dwor - byl mroz.

niestety - po tych wszystkich zabiegach moje wlosy (dopiero przeciez umyte) wygladaly jak na 2gi dzien po myciu - za duzo kosmetykow, za ciezkich, i przy glowie byly nieświeże. poza tym w dotyku byly sztywne (nie az tak jak po piance i lakierze, ale jednak) i niemiłe w dotyku.
ułozenie fryzury tez pozostawialo do zyczenia.

wiem, ze moje wlosy tuz po scieciu potrzebuja okolo tygodnia (albo i 2) aby wrócic do siebie. fryzjerka tez o tym wspomniala - wiedziala sporo o lokach, niestety - stylizacja ewidentnie jej nie wyszla.

wrocilam do domu i pierwszy raz w zyciu d razu po wizycie u fryzjera umylam glowe i ulozylam po swojemu.

do tego mam zal o zabranie objetosci. poszalala z tym cieniowaniem i mimo, ze wydaje sie poprawne (fryzura odrastajac bedzie dluzej sie trzymac) - mam troche wlosow, ale sa one cienkie i uwazam ze wycieniowala za duzo. czuje sie "wygryziona". do tego 'grzywka' - wlosy skrajnie przy twarzy przy naciagnieciu siegaja czubka nosa. skręcone - wiadomo - krócej i nie da sie nad nimi zapanowac.

co jest zdecydowanym plusem i rzadko sie zdarza - pamietala ze nie chce skracac dlugosci i w dolnej partii tylko delikatnie podciela koncowki (ktore swoja droga nie byly rozdwojone, ani zniszczone)

zalaczam zdjecia - przed, po1 ulozone przez fryzjerke i po2 ulozone przeze mnie.

mam mieszane uczucia, pewnie wiecej tam nie pojde, ale zobacze jak bedzie fryzura odrastala.

Edytowane przez anka.d
Czas edycji: 2009-12-16 o 17:11
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:56   #10
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja polecam Akademie Berendowicz&Kublin, byłam tam ostatnio (w Katowicach) jako modelka i powiem wam że maja zupełnie inne spojrzenie na cięcie niż do tej pory sie z tym spotkałam. jakieś nowe techniki itd naprawde polecam, obcinają nieprzeciętnie tak że jestem pewna ze normalny fryzjer nie odważyłby sie na taki eksperyment
- mi np. obcięto włosy z przodu (tzw. grzywki) o ponad 20cm!!!! oczywiście sie rozpłakałam i wpadłam w panikę jednak po kilku dniach stwierdziłam ze to był dobry pomysł ;pp

aha, no i na Akademii za obcięcie sie płaci 5zł , a normalnie w salonie tam chyba 75zł nie jestem pewna

Edytowane przez patrznamnie
Czas edycji: 2009-12-17 o 13:59
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 20:00   #11
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

a masz moze jakies zdjecie? ja niestety do infinity nie wrócę, nastepna wizyta u fryzjera najwczesniej za pol roku (a najpewniej to dopiero po wakacjach), wiec mam jeszcze czas na rozeznanie
ale fajnie bylo by wiedziec, gdzie jeszcze jest ktos, kto wie co nieco o kreciołach.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 10:51   #12
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja także byłam w Infinity u Kasi i już do niej nie wrócę, mimo, że jest bardzo miłą osobą, byłam u niej nawet dwa razy, pierwszy raz jeszcze z powiedzmy prostymi włosami, wygoliła mi bardzo tył pod spodem, żeby włosy lepiej się układały, co było bardzo złym pomysłem, chociaż przyznaję, że to ona mi pierwsza poradziła suszenie dyfuzorem ale sama tego nie uczyniła, za to doradzała trwałe prostowanie włosów u nich w salonie, drugi raz byłam już z falowanymi włosami, za duże cieniowanie i piórkowanie, włosy wysuszone dyfuzorem i wyszłam z salonu z fryzurą na pudla, z opinii innych osób p. Kasia lubi mocne cieniowania, koleżance, która ma krótkie włosy wygoliła za bardzo boki,
ostatnio wybrałam się więc do Benderowicz & Kublin, zastanawiałam się między Bartkiem i Piotrem i wybrałam p. Piotra, sugerując się pozytywnymi opiniami kręconowłosych, pani w recepcji także poleciła p. Piotra, chciałam wycieniować tył ponieważ mam problemy z kęceniem się włosów u nasady, cieniowanie z tyłu zbyt mocne, także piórkowanie, na szczęście długość nie była ścięta bo o to prosiłam, włosy z tyłu znacznie krótsze no i nadal mają problem z kręceniem więc to nie był dobry pomysł,
za jakiś czas na pewno wrócę do mojej stałej fryzjerki i nie będę na razie eksperymentować z innymi, ona ścina mi włosy normalnie, za dużo nie cieniuje, uważa, że kręcone włosy obcina się tak jak proste, więc nie wiem do końca, jak jest z tym piórkowaniem,
moja fryzjerka to p. Magda z Euphorii
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 22:23   #13
KtosTakiJakTy
Przyczajenie
 
Avatar KtosTakiJakTy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Widzę że ten wątek umarł, ale jakby ktoś jeszcze tu zaglądał to poszukuję fryzjera ( mam kręcone włosy) w Szczecinie. Czy ktoś może zna takiego? Dzięki za pomoc
__________________
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić.
Leżeć w trawie, liczyć chmury,
Gołym i wesołym być
KtosTakiJakTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:19   #14
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ech...ja bym chciała się dowiedzieć o jakimś w Legnicy :P Mam alternatywę jaworską ewentualnie (całkiem nieźle kobietka strzyże), ale w związku z planami na przyszłość wolałabym coś w Legnicy ;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:28   #15
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 545
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

hej!! dopisuję się do wątku

poszukuję dobrego fryzjera od kręconych włosów w KRAKOWIE
będę wdzięczna za wszelkie namiary
MissPearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 09:25   #16
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

MissPearl w Krakowie polecana jest Pani Agnieszka Jaśko, strona Pani Agnieszki: http://studio-jasko.pl/
Osobiście nie byłam, ale na wizażu krakowianki kręconowłose bardzo ją polecały i chyba nie było kręconowłosej, która by narzekała. Zresztą na wątku fryzjerskim jest dużo informacji na jej temat - warto poszukać.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:49   #17
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 545
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Eti_ dziękuję Ci ślicznie
napewno się tam wybiorę, i jakie szczęście że mieszkam w miare niedaleko
MissPearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:49   #18
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez MissPearl Pokaż wiadomość
Eti_ dziękuję Ci ślicznie
napewno się tam wybiorę, i jakie szczęście że mieszkam w miare niedaleko
I zdaj koniecznie relację!
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 01:01   #19
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
obiecana wczesniej relacja z wizyty w Infinity we Wrocławiu

siadlam na fotelu i wytlumaczylam jaki efekt chcialabym uzyskac: odswiezenie fryzury, zwiekszenie objętości i (o ile sie da) zmuszenie wlosow, aby krecily sie u nasady, a nie od skroni, wspomnialam tez, ze zapuszczam i nie chce skracac na dlugosci)
wlosy myje co drugi dzien, mylam w poniedzialek rano, we wtorek wygladaly bardzo przyzwoicie i ladnie sie skrecily.
pani Kasia najpierw zachwycila sie moimi lokami, co bylo bardzo mile, zapytala o pielegnacje, suszenie itp (wyjasnilam ze ukladam najczesciej na odzywke b/s, nie lubie pianek, ani innych usztywniaczy, ze unikam silikonow i myje odzywką, susze z uzyciem dyfuzora). ogolnie zgodzila sie, ze metody ktore stosuje sa poprawne, zwlaszcza dyfuzor i brak silikonow.

wykorzystujac fakt, ze nie mam na wlosach zadnych wstretnych usztywniaczy - wyprostowala mi wlosy i sciela je na sucho. sa mocno wycieniowane na calej dlugosci (piórkowanie - tak sie chyba nazywa technika, ktorej uzyla) - na wyprostowanych wlosach - fryzurka wygladala rewelacyjnie! miala objetosc, nie byly to przyklapniete straki.

potem mycie - swietny fotel masujący, w nogach kominek (niestety akurat skonczylo sie drewno i nie byl rozpalony), relaksująca muzyka - cud, miód i orzeszki. fryzjerka po myciu nalozyla odzywke i dala mi i moim wlosom chwile na relaks. prawie zasnęłam

no i teraz zaczelo sie najgorsze. po umyciu rozczesala mi wlosy szczotką, nalozyla spray do loków (pracują tam na kosmetykach goldwell, sklad sprayu - alkohol, woda, gliceryna, potem duzo innych, ale alkoholu bylo tyle, ze czulam go mocno przy pryskaniu), jakis srodek stylizujacy w kremie (niestety nie wiem co to bylo), wysuszyla dyfuzorem (odrobine za mocny nadmuch i za cieple powietrze - nie parzące, ale wiem ze moje wlosy wolą minimalny nadmuch i srednią temperaturę) i spryskala na koniec woskiem w sprayu i przytargala taka suszarke w kształcie hełmu, aby dosuszyc glowe przed wyjsciem na dwor - byl mroz.

niestety - po tych wszystkich zabiegach moje wlosy (dopiero przeciez umyte) wygladaly jak na 2gi dzien po myciu - za duzo kosmetykow, za ciezkich, i przy glowie byly nieświeże. poza tym w dotyku byly sztywne (nie az tak jak po piance i lakierze, ale jednak) i niemiłe w dotyku.
ułozenie fryzury tez pozostawialo do zyczenia.

wiem, ze moje wlosy tuz po scieciu potrzebuja okolo tygodnia (albo i 2) aby wrócic do siebie. fryzjerka tez o tym wspomniala - wiedziala sporo o lokach, niestety - stylizacja ewidentnie jej nie wyszla.

wrocilam do domu i pierwszy raz w zyciu d razu po wizycie u fryzjera umylam glowe i ulozylam po swojemu.

do tego mam zal o zabranie objetosci. poszalala z tym cieniowaniem i mimo, ze wydaje sie poprawne (fryzura odrastajac bedzie dluzej sie trzymac) - mam troche wlosow, ale sa one cienkie i uwazam ze wycieniowala za duzo. czuje sie "wygryziona". do tego 'grzywka' - wlosy skrajnie przy twarzy przy naciagnieciu siegaja czubka nosa. skręcone - wiadomo - krócej i nie da sie nad nimi zapanowac.

co jest zdecydowanym plusem i rzadko sie zdarza - pamietala ze nie chce skracac dlugosci i w dolnej partii tylko delikatnie podciela koncowki (ktore swoja droga nie byly rozdwojone, ani zniszczone)

zalaczam zdjecia - przed, po1 ulozone przez fryzjerke i po2 ulozone przeze mnie.

mam mieszane uczucia, pewnie wiecej tam nie pojde, ale zobacze jak bedzie fryzura odrastala.
No to mnie przestraszyłaś, bo właśnie miałam zamiar zapisać się do pani Kasi z Infinity 8/
Co prawda nie mam aż tak kręconych włosów jak Twoje, i moje są dużo dłuższe, ale nie chciałabym wyjść od fryzjera "popiórkowana" i wystrzępiona 8( Chcę tylko porządnie włosy wycieniować, żeby nadać im lekkości i objętości, ale nie skracać całości.
Czytałam wątek o fryzjerach wrocławskich i na podstawie tych 60ciu stron wybrałam Infinity - a teraz nie wiem, czy to dobry pomysł 8/
Czy jakaś kręconowłosa jest zadowolona z konkretnego fryzjera we Wrocławiu???
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 01:53   #20
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

maimeri - odrastaja calkiem niezle. tzn fryzura ma ksztalt, z dlugosci nie skrocila, tak jak prosilam, glownym problemem (mam teraz perspektywe, relacje pisalam na gorąco ) bylo zejscie z objetosci, gdy prosilam o ciecie, ktore objetosci doda i zbyt duze skrocenie pasm przy twarzy. do dzisiaj jednego upierdliwego pasemka nie daje rady dac za ucho.

nie odradzam kategorycznie, moze akurat ciebie zetnie genialnie, tak jak dziewczyne, ktora mi ja polecila
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 02:53   #21
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
maimeri - odrastaja calkiem niezle. tzn fryzura ma ksztalt, z dlugosci nie skrocila, tak jak prosilam, glownym problemem (mam teraz perspektywe, relacje pisalam na gorąco ) bylo zejscie z objetosci, gdy prosilam o ciecie, ktore objetosci doda i zbyt duze skrocenie pasm przy twarzy. do dzisiaj jednego upierdliwego pasemka nie daje rady dac za ucho.

nie odradzam kategorycznie, moze akurat ciebie zetnie genialnie, tak jak dziewczyne, ktora mi ja polecila
Dziękuję za pocieszanie Ostatecznie, włosy nie głowa, odrosną...
A oto jaką fryzurkę ja chciałabym otrzymać:
Włosy długie, mocno wycieniowane, ale jednak nie wystrzępione.
Cóż, raz kozie śmierć. Pójdę dopiero w marcu, wrażeniami się podzielę 8)
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:59   #22
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Lublin
p. Ula z salonu Prestiż

naprawdę polecam, ścina fajnie - potem włosy się same układają i ładnie kręcą; trzeba jedynie przypominać, żeby nie ścinała z długości jak się nie chce - już raz wyszłam z grzybem, uroczym i ślicznym, ale jednak grzybem
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:04   #23
Malina8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Lublin
p. Ula z salonu Prestiż

naprawdę polecam, ścina fajnie - potem włosy się same układają i ładnie kręcą; trzeba jedynie przypominać, żeby nie ścinała z długości jak się nie chce - już raz wyszłam z grzybem, uroczym i ślicznym, ale jednak grzybem
a mogłabyś pokazac jakieś zdjecia? bo poszukuję własnie jakiegos dobrego fryzjera w Lublinie. Do tej pory sama zajmowalam sie moimi loczkami, przycinalam tu i tam tak jak mi sie samej podobalo, ale stwierdzilam, ze pora wybrac się do profesjonalisty Mam dlugie włosy (za łopatki) o mocnym skręcie i boję się trochę, że trafie na fryzjera, ktory nie bedzie umial sie nimi zajac i nie beda sie dobrze ukladaly
Malina8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 21:38   #24
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ojej, nie mam żadnego zdjęcia pokazującego moją fryzurę u mnie to właściwie brak fryzury...
A na jakim efekcie Ci zależy?
Ja mam zawsze taką naturalną fryzurke, chociaż babka mi kiedyś proponowała asymetryczną z kręconych
Na pewno strzyże metodami do kręconych włosów - inne nożyczki, degażowanie, cieniowanie od środka itp.
Nie wiem, co mogę jeszcze napisać
aaa...mam mocno kręcone włosy, 3b/chociaż kilka 3c też się znajdzie/
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:01   #25
Malina8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

właściwie to zależy mi wyłącznie na dobrym cięciu przez kogoś kto miał do czynienia z takimi włosami, bo np. moja ciotka która ma troszkę mniej ode mnie kręcone włosy po ostatniej wizycie u fryzjera nie wychodziła z domu bez nakrycia głowy, włosy wyglądały okropnie, nawet się nie da tego opisac, masakra jakaś ;| ja też preferuję raczej taki naturalny wygląd, zazwyczaj chodzę z takim trochę bałaganem na głowie asymetria i te sprawy to nie dla mnie;p hmmm... chyba wybiorę się do tej pani Uli, dużo nie ryzykuję
__________________

'Kimkolwiek jesteś, możesz by
ć tylko sobą.'
Malina8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 08:34   #26
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Zdaj potem relację
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:17   #27
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

A jest ktoś kto poleciłby mi jakiegoś dobrego fryzjera z Radomia???
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 00:00   #28
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Polecicie kogoś ze śląska?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 10:45   #29
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
A jest ktoś kto poleciłby mi jakiegoś dobrego fryzjera z Radomia???
Ponawiam pytanie. Zawsze jak pójdę do fryzjera to i tak do końca nie jestem usatysfakcjonowana.
satsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:09   #30
msk3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdzieś
Wiadomości: 1 682
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Szukam fryzjera z Gorzowa Wlkp. lub okolic.
msk3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 15:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.