praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town.. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 18:22   #2401
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
cremova z tego co kojarzę to jesteś chyba z Kiec, tak? byłaś na rozmowie do h&m w Kielcach?
dobrze kojarzysz jestem zaproszona na rozmowe na drugi etap, pierwszy byl telefoniczny
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 18:28   #2402
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
zacznij szukać po wakacjach.
Wiem to po swoim doświadczeniu - wyslalam cv, telefon na drugi dzien ze rozmowa za 2 dni i dupa, bo ja mam piatek zajety juz ( wyjazd) wiec po co sie skreślać w jakiejs firmie , że " nie moge sie zjawic" , lepiej pozałatwiac sprawy i potem w pełni oddac sie szukaniu pracy
Też tak własnie myślę...
Bo nie dość, że sam stres z szukaniem roboty, to teraz jeszcze, żeby nie zadzwonili akurat jak mi nie będzie pasować :P
Dzięki za wsparcie


A jak wygląda rozmowa kwalif. w VERO MODZIE?
__________________
____________________
_______________________

Edytowane przez wonka080
Czas edycji: 2011-06-22 o 07:06
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 19:41   #2403
wiktoria00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Dziewczyny a wiecie może jakie są stawki w Stradivariusie?pracował tam ktoś może?
wiktoria00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:58   #2404
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

uwielbiam_owoce w tatuum w galerce? oni tam juz szukaja od ponad 3 miesiecy, tez bylam na rozmowie, babka byla mna zainteresowana, juz mi chciala dac umowe do pospisania, ale szukali na starszego sprzedawce (gdzie masz dodatkowe obowiazki) za 1200 zl na etat, paranoja..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:53   #2405
karolciusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

A czy któraś z Was ma doświadczenie jak wygląda praca w sklepie Vip Collection? Jakie zarobki?
karolciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 21:34   #2406
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
ukladac pudelka z butami, pomagac klientom w doborze rozmiaru, sprawdzac na magazynie czy jest ewentualnie jakis brakujacy rozmiar.
Jak ktos przewroci pudelko to posprzatac. Ukladac buciki, bo niektorzy klienci odkladaja w inne miejsca.
jak po rozmowie w zarze?
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 22:42   #2407
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w VERO MODA?
__________________
____________________
_______________________
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:01   #2408
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
uwielbiam_owoce w tatuum w galerce? oni tam juz szukaja od ponad 3 miesiecy, tez bylam na rozmowie, babka byla mna zainteresowana, juz mi chciala dac umowe do pospisania, ale szukali na starszego sprzedawce (gdzie masz dodatkowe obowiazki) za 1200 zl na etat, paranoja..
No wlasnie nie w galerii lodzkiej tylko w manufakturze.
Tam szukali 2 pracownikow: sprzedawce i kierownika sklepu.
Ja aplikowalam na sprzedawce gdyz na kierownika to trzeba miec duze doswiadczenie w sprzedazy.
I powiem wam tak informacja , ze zatrudnia pracownika (sprzedawce) byla tylko na witrynie a do neta dali ogloszenie tylko na kierownika sklepu.
Jak bylam tam na rozmowie to normalnie gadalam z babeczkami i zaproponowaly mi na drugi dzien godzine probna, nic nie gadaly o zadnej umowie.
Oczywiscie po przepracowaniu tej godziny nikt sie do mnie nawet nie odezwal. Od ponad tygodnia ciszaaaaa
Wiec nie wiem czy szukali naprawde tego pracownika czy potrzebowali kilku osob na okres wyprzedazy

A ty kochana bylas na probnej godzinie? czy odrazu podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaproponowali ci prace???:confus ed:

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
jak po rozmowie w zarze?
Niestety nie bylam na tej rozmowie. Teraz szykuje mi sie robota na lato gdzies indziej, oczywiscie nie w sklepie
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:06   #2409
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

od razu.. tzn ona pwiedziala zebym przyszla na godzine probna, ale juz planowala wszystko itd..
moim zdaniem troche srednie te warunki w tym sklepie..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:13   #2410
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
od razu.. tzn ona pwiedziala zebym przyszla na godzine probna, ale juz planowala wszystko itd..
moim zdaniem troche srednie te warunki w tym sklepie..
No widzisz bo jak ja bylam na godzinie probnej to jeszcze oprocz mnie byly inne dziewczyny. Babka sama na zakonczenie mi powiedziala, ze wybiora ta dziewczyne ktora najlepiej sie sprawdzila.
Ale jak sie mozna sprawdzic przez godzine?? To nie jest jakas skomplikowana robota, powiedzmy sobie szczerze,ze moze ja wykonywac nawet osoba po szkole sredniej.
Kazda laska robi to samo: sklada ubrania, szuka potrzebnego rozmiaru, odklada bluzki na miejsce...
Poza tym ja bylam w takiej sytuacji, ze mi nawet nikt nie pokazal kolekcji gdzie co jest- tylko odrazu kazali mi obslugiwac klientow.
A poza tym im troche nie pasowalo to, ze nie mam doswiadczenia w handlu, juz na rozmowie gadaly: jak pani sobie z tym poradzi, teksty, ze zrezygnuje z pracy u nich i wroce do dziennikarstwa.
To nie wiem po co mnie zapraszali na ta godzine probna mogli odrazu powiedziec, ze jednak NIE - bo nie mam doswiadczenia w handlu.
Ehhh juz sama nie wiem...

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-06-27 o 15:15
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 16:14   #2411
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

no tak ale wiesz one, wielkie kierowniczki ;-) tez tylko cichy skladaja i mysla ze to takie niewiadomo co.. one patrza czy sie usmiechasz, czy jestes swobdna itd.. czy podchdzic do klientow, zreszta spodoba im sie jakas to wezma.
nie przejmuj sie, tam i tak nie jest jaks specjalnie milo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 16:55   #2412
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Wiesz ja jestem z natury otwarta osoba, nie mam problemu z tym aby podejsc do klienta, pomoc mu w wyborze ubrania, zachowywalam sie wtedy na tej godzinie probnej bardzo swobodnie, nie stresowalam sie niczym - caly czas pracowalam.
Ale zgadzam sie z toba, ze tam tak milo nie jest, tylko jedna kierowniczka ze mna gadala jak przyszlam, reszta miala mnie gdzies, pracownice wogole sie do mnie nie odzywaly, traktowaly jak powietrze, troche dziwna atmosfera w tym sklepie
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:26   #2413
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
reszta miala mnie gdzies, pracownice wogole sie do mnie nie odzywaly, traktowaly jak powietrze, troche dziwna atmosfera w tym sklepie
tak zazwyczaj jest na początku, tyle ludzi sie przewija przez te próbne godziny ze same pracownice pewnie juz są tym zmęczone i maja dystans, ja tego też nie lubię
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:14   #2414
Carmenita6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Wie ktoś, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w New Yorkerze? też jest kilka etapów??
Carmenita6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 19:39   #2415
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez Carmenita6 Pokaż wiadomość
Wie ktoś, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w New Yorkerze? też jest kilka etapów??
Byłam na rozmowie, rekruterka pytała mnie o poprzednie prace, kazała wymienić swoje 3 wady i zalety, powiedzieć, co jest modne w tym sezonie, dlaczego akurat ten sklep. I chyba jest tylko jedna rozmowa
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:24   #2416
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

ponawiam pytanie o drugi etap rozmowy w h&m, ma ktos doswiadczenie w tym temacie?
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:25   #2417
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie o drugi etap rozmowy w h&m, ma ktos doswiadczenie w tym temacie?
www.google.pl
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:42   #2418
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
dzieki za linka
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 15:23   #2419
wiktoria00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

a któraś z was była może na rozmowie w calzedonii?jak tam to wygląda i jaka jeste stawka?
wiktoria00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 16:05   #2420
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

mam jutro rozmowe w Nike. Czy ktoras z was pracowala w Pumie , Nike albo Reeboku? I wie jak taka rozmowa wyglada?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:49   #2421
Frankaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej, znalazłam na stronie internetowej ze szukają sprzedawcy w Tally Weijl. I jak myślicie, że lepiej bedzie jak pójdę tam z CV czy jak im wyślę na mejla? Bo nie wiem czy ta rekrutacja elektroniczna nie jest lipą, może lepiej osobiście?
Frankaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:06   #2422
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Ja jak do nich kiedyś wysłałam przez internet to nikt do mnie nie zadzwonił, a doświadczenie w sprzedaży mam. Myślę więc że lepiej pójśc do sklepu zostawić. Pozatym na wszystkie oferty które wysyłałam przez internet nikt mi nie odpowiedział, dopiero jak zaczełam roznosić po sklepach to był odzew
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:31   #2423
Frankaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Ja jak do nich kiedyś wysłałam przez internet to nikt do mnie nie zadzwonił, a doświadczenie w sprzedaży mam. Myślę więc że lepiej pójśc do sklepu zostawić. Pozatym na wszystkie oferty które wysyłałam przez internet nikt mi nie odpowiedział, dopiero jak zaczełam roznosić po sklepach to był odzew
dzięki za pomoc, tak więc przejdę się do sklepu
Frankaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:36   #2424
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

pracowala któraś z was w Pumie?Jestem z krakowa , jutro ide na probne godziny. Jak wyglada praca w tym sklepie?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 12:50   #2425
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Ja jak do nich kiedyś wysłałam przez internet to nikt do mnie nie zadzwonił, a doświadczenie w sprzedaży mam. Myślę więc że lepiej pójśc do sklepu zostawić. Pozatym na wszystkie oferty które wysyłałam przez internet nikt mi nie odpowiedział, dopiero jak zaczełam roznosić po sklepach to był odzew
jak zanosiłaś do galerii i to średnio z ilu sklepów miałaś telefony ? dużo osób zostawia swoje cv?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 21:34   #2426
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Po odbytej kilka dni wczesniej rozmowie kwalifikacyjnej zostalam zaproszona na dzien probny do SIMPLE, i powiem wam dziewczyny, ze jestem zniesmaczona zniesmaczona dziewczynami, ktore tam pracowały. Juz na samym poczatku kiedy przyszlam, potraktowano mnie jak przedmiot, kazano sie przebrac i wyjsc na sklep po czym jedna z dziewczyn powiedziala mi zebym sobie popatrzyla co maja na sklepie, przytaknelam i grzecznie i z usmiechem zaczelam oglądac kolekcje, i ukladac ubrania w kosteczke, rozmiarami itp.

Chcac sie wykazac zaczelam pytac klientki, widzac ze wyjmuja jakies ciuchy czy moze w czyms moge pomoc.. po czym po chwili uslyszalam wielki zarzut jednej z pracownic ze ''to nie sa kobiety niepelnosprawne i mam sie nie pytac czy moge pomoc'' zaczelam ukladac ubrania rozmiarami, jak uczono mnie w innych sieciówkach.. wieszalam na wieszaki, po czym znowu uslyszalam zarzut '' jak Ty to wieszasz?? ze powinnam wieszac nie wiem nawet jak to opisac jak jest wieszak taki wyprofilowany .. nigdy o tym tez nie slyszalam, ze nalezy tak wieszac staralam sie obslugiwac klientow z usmiechem mimo wszystko na twarzy.. aczkolwiek naprawde bylo mi przykro ze ciagle jestem krytykowana ..

Staralam sie jak moglam, mimo iz nikt nawet nie chcial mi wytlumaczyc co robic, jak ukladac itp tak jak w normalnych sklepach robi sie na dniach probnych. Dziewczyny mialy tak nosy zadarte w góre ze po prostu chcialam stamtad jak najszybciej wyjsc.

Naprawde duzo zalezy od ekipy pracujacej.. czasem lepiej pracowac nawet za te 6zl ale z ludzmi pogodnymi a nie mimozami, ktore tylko czychaja jak by ci tu szpile wbic w plecy ;/
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 16:39   #2427
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Czuczenka - u mnie wygladalo podobnie na dniu probnym w sklepie Tatuum tylko, ze nie bylam przez nikogo krytykowana, pracowalam sobie spokojnie : ukladalam ubrania, poprawialam wieszaki, pomagalam klientom i nikt sie nawet nie odezwal po odbyciu tej godziny probnej.

Zostalam tak samo potraktowana jak tylko przyszlam tam : kazano mi odrazu isc na sklep, zadna z lasek tam pracujacych nie pokazala mi sklepu - tylko kierowniczka kazala odrazu obslugiwac klientow
Reszta personelu traktowala mnie jak powietrze, nawet sie do mnie nie odezwaly, widzialam jeszcze inna dziewczyna na probe wijaca sie posrod wieszakow z ubraniami

Uwazam, ze to jest karygodne, jak mozna wpuscic na sklep osobe, ktora nie zna nowej kolekcji - w jaki sposob ty masz doradzac klientom, jak nie masz pojecia gdzie co wisi, jakie kolory jeszcze sa dostepne???
Wedlug mnie profesjonalna godzina probna to powinna wygladac tak jak inne dziewczyny kiedys opisywaly: ze przyszly na sklep to odrazu kierowniczka sie nimi zajela, pokazala na spokojnie kolekcje, nastepnie byla zabawa w sprzedajacego i kupujacego a na sam koniec trzeba bylo z dostepnych ciuchow przygotowac cos co moglaby nalozyc jako stroj dzienny, wyjsciowy itp.
No i najwazniejsze juz na samym poczatku powinni cie poinformowac jakie zasady tam panuja przy obsludze klienta : czy masz podchodzic sama czy nie?
Wedlug mnie ich zachowanie swiadczy o ewidentnym braku kultury osobistej.
Kiedys tego nie bylo: rekruter podczas rozmowy odrazu ocenial czy sie nadajesz do tej roboty czy nie.
Jak uznal , ze sie nadajesz to bylo szkolenie, ktore juz bylo platne i wiedzialas przynajmniej na czym stoisz: czy masz ta robote czy nie.

Bo to co sie dzisiaj dzieje to istne wykorzystywanie mlodych ludzi, ktorzy szukaja pracy.
Chca aby najwiecej znalazlo sie chetnych pracowac dla nich za free i nabijac im kabze na sklep.
To takim sposobem to mozna sobie testowac pracownikow i caly miesiac!

Ja juz sobie obiecalam, ze juz na zadna bezplatna godzine probna w sklepie nie pojde - bo to jest w wiekszosci przypadkach zwykle oszustwo, polegajace na szukaniu sobie darmowej sily roboczej kiedy najwiecej jest pracy na sklepie.
I o ktorej godzinie byla ta godzina probna??? pewnie w sobote po 17??
Kiedy to najwiekszy ruch w sklepie jest


Czuczenka nie przejmuj sie , olej to


Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-07-03 o 16:42
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 20:44   #2428
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
jak zanosiłaś do galerii i to średnio z ilu sklepów miałaś telefony ? dużo osób zostawia swoje cv?
Pojechałam do centrum handlowego i zaniosłam CV do 5 sklepów, z pierwszego zadzwonili po paru godzinach i zaprosili na godziny próbne i rozmowę. Poszłam i po wszystkimn powiedziano mi że odpowiedź pod koniec tygodnia bo trwa rekrutacja. Pod koniec tygodnia tel. że mnie wybrali. Z innego sklepu zadzwonili po ok. tygodniu, z jeszcze jednego po ok. półtora tygodnia. A teraz jak przechodze po centrum to widze że wiszą nowe ogłoszenia w innych sklepach
Co do cv to trochę osób zostawia, w niektórych sklepach jest tak że zbierają cv a poźniej dzwonią. W innych odrazu biorą bo brakuje pracowników. Odkąd jestem w pracy to raz dziennie/raz na 2 dni ktoś przychodzi i się pyta o pracę

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-07-04 o 10:25 Powód: literówki:)
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:18   #2429
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

uwielbiam owoce 22: dziekuje kochana za slowa otuchy no u mnie wlasnie było podobnie jak u Ciebie, sama byłam zaskoczona tym jak mnie traktowano dokladnie jak powietrze a mnie jeszcze dwa razy skrytykowano tak naprawde nie z mojej winy.. bo skad moglam wiedziec ze akurat w ICH sklepie nie mowi sie do klientek czy moge w czyms pomoc ..
Dokladnie zostalam zaproszona na godzine 17 w sobote do 21 czyli 4 godziny, jakos przezylam, ale doskonale wiem ze nie zadzwonia. w ogole brak szacunku i kultury osobistej, bo gdy wychodzilam, to w ogole jedna z pracownic rozmawiala sobie przez telefon i jak stanelam zapytac sie co w koncu ze mna to tylko na chwile odlozyla sluchawke od ucha i powiedziala 'to zadzwonimy' i dalej zaczela plotkowac przez telefon z zacisnietymi zebami wyszlam z tego sklepu i nigdy tam nie wróce. Nigdy jeszcze nie potraktowano mnie jak zwyklego smiecia, uwlaczajace jest cos takiego, zwykle wykorzystywanie i jeszcze taki negatywny stosunek na samym juz poczatku, jakby sie nie wiem harmonia im conajmniej ojca zabilo wrrr.. Pracowalam w sieciowce i jakos na pierwszym dniu probnym, pamietam ze kierowniczka byla bardzo sympatyczna, wytlumaczyla mi wlasnie zasady sklepu, co i jak, jaka jest kolekcja, co gdzie mniej wiecej lezy itp, w trakcie godzin probnych dziewczyny pracujace tam zagadywaly do mnie chcac mnie poznac, no naprawde pamietam to milo. A tutaj istny koszmar..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 08:18   #2430
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

prosze kogos o odpowiedź. Jutro mam iscn a 12 na aż 6 godzin probnych do Pumy! i zastanawiam sie czy w ogole isc...
najw. zawsze moge bo 2h czy ilus tam zrezygnowac?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 19:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.