Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 19:22   #4861
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez haniab86 Pokaż wiadomość
Martwi mnie jednak ten ból i brak okresu no i temp. od tyg. mam powyżej 37 stopni wczoraj 37,1 dzisiaj 37,4. Już sama nie wiem co mam robić
Rozumiem, że temperaturę mierzyłaś codziennie o tej samej porze prosto po obudzeniu się, w ustach/pochwie/odbycie i do tego termometrem z dokładnością o drugiego miejsca po przecinku?

Jak tak, to temperaturę mierz dalej. Jak temperatura spadnie któregoś dnia, to tego dnia powinnaś dostać okres. Jak będzie krwawienie bez spadku temperatury, to może być to krwawienie, które się zdarza na początku ciąży.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:25   #4862
haniab86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Rozumiem, że temperaturę mierzyłaś codziennie o tej samej porze prosto po obudzeniu się, w ustach/pochwie/odbycie i do tego termometrem z dokładnością o drugiego miejsca po przecinku?

Jak tak, to temperaturę mierz dalej. Jak temperatura spadnie któregoś dnia, to tego dnia powinnaś dostać okres. Jak będzie krwawienie bez spadku temperatury, to może być to krwawienie, które się zdarza na początku ciąży.
tak mierzyłam o tej samej porze i w tym samym miejscu jednak wcześniej nigdy tego nie rozbiłam tylko jak zaczęły się te bóle brzucha i jajników
haniab86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:35   #4863
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziewczyny ja opisywalam wczesniej moje objawy itd no ale dobrze napisze raz jeszcze. kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia- on nie skonczyl we mnie , ale robilismy to równiez w dni płodne tzw stosunek przerywany. 7 listopada dostalam okres. Był dziwny Jak zawsze strasznie bolal mnie brzuch tak wtedy wogole. Miesiaczka była mało krwista- 3 dni krwi ale nie duzo i pozniej 3 dni plamienie brazowe. Zawsze mam obfita 7 dni. Po miesiaczce zaczeły bolec mnie jajniki .Skurcze i kłócie na przemian raz lewego raz prawego. temp pod pacha 37.3 w pochwie 37.5 . Do tego tak w 20 dniu cyklu pojawiło sie krwawenie w sluzie tzn takie niteczki krwi . Pierwszy raz takie cos mialam . Wykonalam w 19 dniu cyklu test ciazowy wyszedl negatywny. Pozniej wykonalam kolejny wyszedł pozytywny i kolejny negatywny. Wczoraj powinnam dostac okres . Do dzis go nie mam. Mam takie skurcze dziwne jak na miesiaczke ale trwaja chwile i przechodzą. Piersi od 2 tyg bola mnie tak ze nie dotke ich nawet tzn sutki. Nie wiem co myslec o tym. Pomożcie.
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:41   #4864
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja opisywalam wczesniej moje objawy itd no ale dobrze napisze raz jeszcze. kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia- on nie skonczyl we mnie , ale robilismy to równiez w dni płodne tzw stosunek przerywany. 7 listopada dostalam okres. Był dziwny Jak zawsze strasznie bolal mnie brzuch tak wtedy wogole. Miesiaczka była mało krwista- 3 dni krwi ale nie duzo i pozniej 3 dni plamienie brazowe. Zawsze mam obfita 7 dni. Po miesiaczce zaczeły bolec mnie jajniki .Skurcze i kłócie na przemian raz lewego raz prawego. temp pod pacha 37.3 w pochwie 37.5 . Do tego tak w 20 dniu cyklu pojawiło sie krwawenie w sluzie tzn takie niteczki krwi . Pierwszy raz takie cos mialam . Wykonalam w 19 dniu cyklu test ciazowy wyszedl negatywny. Pozniej wykonalam kolejny wyszedł pozytywny i kolejny negatywny. Wczoraj powinnam dostac okres . Do dzis go nie mam. Mam takie skurcze dziwne jak na miesiaczke ale trwaja chwile i przechodzą. Piersi od 2 tyg bola mnie tak ze nie dotke ich nawet tzn sutki. Nie wiem co myslec o tym. Pomożcie.
Poczekaj z tydzień, nie stresuj się, jak nie przyjdzie to zrób betę jest prawdopodobieństwo, bo preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 19:53   #4865
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Wczoraj powinnam dostac okres . Do dzis go nie mam.
Jeden dzień to jeszcze żadne spóźnienie. Poczekaj jeszcze
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 21:29   #4866
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziwne ze raz test pokazal negatywny, potem pozytywny i nastepny znowu negatywny
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 12:49   #4867
smerfeta901
Rozeznanie
 
Avatar smerfeta901
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 514
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mam pytanie moge byc w ciazy jesli kochalam sie z chlopakiem dzien albo 2 dni po okresie i on skonczyl we mnie ?
__________________
"Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie"



smerfeta901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 13:05   #4868
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mozesz
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 14:53   #4869
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez smerfeta901 Pokaż wiadomość
mam pytanie moge byc w ciazy jesli kochalam sie z chlopakiem dzien albo 2 dni po okresie i on skonczyl we mnie ?
Oczywiście że tak. Miej wyobraźnię następnym razem, albo niech partner ją ma
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 19:17   #4870
Renia 1987
Przyczajenie
 
Avatar Renia 1987
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam. Mam pytanie. Okres mialam 16 listopada. @ mam nie regularna ale racz ej tak od 25 do 28 dnia powinnam dostać. Kochałam sie z chlopakiem ostatni raz 23 listopada. Dnia 09.12 dostałam brazowego plamienia. Po owulacji strzasznie bolalo mnie podbrzusze oraz jajnik. Czy moge byc w ciazy?
Renia 1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 21:01   #4871
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez smerfeta901 Pokaż wiadomość
mam pytanie moge byc w ciazy jesli kochalam sie z chlopakiem dzien albo 2 dni po okresie i on skonczyl we mnie ?

Plemniki żyją kilka dni
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 21:02   #4872
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez smerfeta901 Pokaż wiadomość
mam pytanie moge byc w ciazy jesli kochalam sie z chlopakiem dzien albo 2 dni po okresie i on skonczyl we mnie ?

następnym razem się zabezpieczajcie jeśli ciąży do szczęścia na razie nie potrzebujecie...
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:12   #4873
smerfeta901
Rozeznanie
 
Avatar smerfeta901
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 514
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nie powiedziałam ze nie chce byc w ciazy jestem tylko ciekawa czy jest mozliwosc
__________________
"Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie"



smerfeta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 22:19   #4874
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez smerfeta901 Pokaż wiadomość
nie powiedziałam ze nie chce byc w ciazy jestem tylko ciekawa czy jest mozliwosc
no to chyba nie słuchałaś na lekcji biologii dość dobrze
ale jak dziewczyny napisały, możliwość jest!
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 09:54   #4875
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Tak- z tymi testami to dziwna sprawa ... ;d
Dzis juz 4 dzien mi sie spoznia,ale spokojnie- jeszcze czekam Tylko ten brzuch tak boli i przestaje -boli i przestaje. A do tego nabawilam sie gdzies chyba zapalenia pecherza;/ dzis rano sikalam mialam takie dziwne parcie przy koncowce ,ale juz leki wzielam, herbatę z żurawiny wypiłąm więc myślę ,że bedzie dobrze!
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:39   #4876
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się czy objawy które mam mogą przypominać chorobę ginekologiczną czy może niestety ciążę. 4 listopada (7 dzień cyklu) kochałam się z moim chłopakiem, który był zabezpieczony i nawet nie doszło do wytrysku. Dodam, że podczas każdego stosunku odczuwam ogromny ból.. W około 3-4 dni po stosunku zaczęły pojawiać się dziwne objawy. Zauważyłam u siebie dosyć nabrzmiałe podbrzusze i piersi (które zwykle są takie podczas miesiączki) jednak wcale nie bolą, są tylko nabrzmiałe. Kolejnego dnia odczułam dziwne skurcze podbrzusza które trwały około dwa dni, a potem nastąpił ból w lewej pachwinie. Bolała mnie bardziej podczas gdy szybciej chodziłam i wyraźnie odczuwałam jej ból tylko po jednej, lewej stronie. Oddawałam wtedy często mocz. Około 4 dni po pierwszych objawach było już w porządku, ból w pachwinie ustąpił, nie było żadnych skurczów jednak nabrzmiałe piersi i podbrzusze pozostały. Wreszcie po 30 dniu cyklu doczekałam się miesiączki, która trwała jak zawsze około 4-5 dni i na pewno nie było to tylko plamienie a normalna, obfita jak zawsze miesiączka. Mój cykl trwa około 28-29 dni, miesiączkuję dosyć regularnie od 12 roku życia.To że okres się lekko spóźnił mogło być spowodowane ogromnymi nerwami które przez ten czas mi towarzyszyły.

Moim problemem jest teraz to, ze jestem już ponad tydzień po okresie a podbrzusze nadal jest jakby nabrzmiałe i lekko wypchnięte w miejscu pachwin, nie boli przy ucisku jednak czuję w tym miejscu wyraźny dyskomfort. Czasem tylko odczuwam lekki ból po którejś stronie pachwiny (częściej po lewej). Piersi również mam znacznie nabrzmiałe, jednak wcale nie odczuwam bólu.

Dodam też, że robiłam test ciążowy około 15 dni po stosunku, okazał się na szczęście negatywny. Bardzo mi zależało na szybkim wyniku, więc od razu po jego zakupie wypiłam szklankę wody i wykonałam test. Czy może mieć to jakiś wpływ na zły wynik testu?
A może mogę podejrzewać u siebie torbiel?

Bardzo proszę o pomoc. W piątek byłam na badaniach ogólnych i lekarz zlecił mi badanie moczu, morfologię, OB i CRP, w poniedziałek poniedziałek będą wyniki, ale bardzo mi zależy na tym żeby upewnić się że to nie ciąża. (Jednak są małe na nią szanse, prawda? po bezpiecznym stosunku który nawet nie zakończył się wytryskiem, po około 2 tygodniach test okazał się negatywny, a tydzień później pojawiła się miesiączka.) Wiem że te badania nie będą w stanie mi ujawnić czy to ciąża czy też nie, dlatego jeżeli nie wykażą mi żadnej choroby to czy to może być ciąża? co o tym myślicie?

Bardzo się martwię (
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 12:46   #4877
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się czy objawy które mam mogą przypominać chorobę ginekologiczną czy może niestety ciążę. 4 listopada (7 dzień cyklu) kochałam się z moim chłopakiem, który był zabezpieczony i nawet nie doszło do wytrysku. Dodam, że podczas każdego stosunku odczuwam ogromny ból.. W około 3-4 dni po stosunku zaczęły pojawiać się dziwne objawy. Zauważyłam u siebie dosyć nabrzmiałe podbrzusze i piersi (które zwykle są takie podczas miesiączki) jednak wcale nie bolą, są tylko nabrzmiałe. Kolejnego dnia odczułam dziwne skurcze podbrzusza które trwały około dwa dni, a potem nastąpił ból w lewej pachwinie. Bolała mnie bardziej podczas gdy szybciej chodziłam i wyraźnie odczuwałam jej ból tylko po jednej, lewej stronie. Oddawałam wtedy często mocz. Około 4 dni po pierwszych objawach było już w porządku, ból w pachwinie ustąpił, nie było żadnych skurczów jednak nabrzmiałe piersi i podbrzusze pozostały. Wreszcie po 30 dniu cyklu doczekałam się miesiączki, która trwała jak zawsze około 4-5 dni i na pewno nie było to tylko plamienie a normalna, obfita jak zawsze miesiączka. Mój cykl trwa około 28-29 dni, miesiączkuję dosyć regularnie od 12 roku życia.To że okres się spóźnił mogło być spowodowane ogromnymi nerwami które przez ten czas mi towarzyszyły.

Moim problemem jest teraz to, ze jestem już ponad tydzień po okresie a podbrzusze nadal jest jakby nabrzmiałe i lekko wypchnięte w miejscu pachwin, nie boli przy ucisku jednak czuję w tym miejscu wyraźny dyskomfort. Czasem tylko odczuwam lekki ból po którejś stronie pachwiny (częściej po lewej). Piersi są nadal znacznie nabrzmiałe jednak nie bolą.

Dodam też, że robiłam test ciążowy około 15 dni po stosunku, okazał się na szczęście negatywny. Bardzo mi zależało na szybkim wyniku, więc od razu po jego zakupie wypiłam szklankę wody i wykonałam test. Czy może mieć to jakiś wpływ na zły wynik testu?
A może mogę podejrzewać u siebie torbiel?

Bardzo proszę o pomoc. W piątek byłam na badaniach ogólnych i lekarz zlecił mi badanie moczu, morfologię, OB i CRP, w poniedziałek poniedziałek będą wyniki, ale bardzo mi zależy na tym żeby upewnić się że to nie ciąża. (Jednak są małe na nią szanse, prawda? po bezpiecznym stosunku który nawet nie zakończył się wytryskiem, po około 2 tygodniach test okazał się negatywny, a tydzień później pojawiła się miesiączka.)

Co o tym myślicie? jakie są szanse że niestety wpadliśmy? Bardzo proszę o pomoc, okropnie się boję ((
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:02   #4878
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam, jaka jest szansa że jestem w ciąży skoro kochałam się z chłopakiem na początku miesiąca (dni prawdopodobnie niepłodne) , był on zabezpieczony i nawet nie doszło do wytrysku, po 15 dniach od współżycia zrobiłam test który okazał się negatywny a około tydzień po zrobieniu testu pojawiła się normalna, obfita miesiączka.
Wiem, że nie wygląda to w żaden sposób na ciążę, jednak od kilku tygodni mam dziwne objawy, nabrzmiałe piersi i nabrzmiałe podbrzusze które czasem delikatnie boli i bardzo się boję
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:30   #4879
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
witam, jaka jest szansa że jestem w ciąży skoro kochałam się z chłopakiem na początku miesiąca (dni prawdopodobnie niepłodne) , był on zabezpieczony i nawet nie doszło do wytrysku, po 15 dniach od współżycia zrobiłam test który okazał się negatywny a około tydzień po zrobieniu testu pojawiła się normalna, obfita miesiączka.
Wiem, że nie wygląda to w żaden sposób na ciążę, jednak od kilku tygodni mam dziwne objawy, nabrzmiałe piersi i nabrzmiałe podbrzusze które czasem delikatnie boli i bardzo się boję

sama sobie odpowiedziałaś
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-10, 13:46   #4880
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

przepraszam że tyle postów jeden po drugim ale wcześniej nie pojawiały się więc myślałam że nie zostały dodane, teraz nie wiem jak się usuwa je..

Czytałam, że nawet jeśli nie doszło do wytrysku to partner produkuje płyn który również zawiera plemniki. Jednak był zabezpieczony więc też nie powinien się przedostać.. Dlaczego więc mam te objawy? nabrzmiałe piersi, podbrzusze, czasem lekki ból w okolicy jajników, lekkie nudności?
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:57   #4881
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
przepraszam że tyle postów jeden po drugim ale wcześniej nie pojawiały się więc myślałam że nie zostały dodane, teraz nie wiem jak się usuwa je..

Czytałam, że nawet jeśli nie doszło do wytrysku to partner produkuje płyn który również zawiera plemniki. Jednak był zabezpieczony więc też nie powinien się przedostać.. Dlaczego więc mam te objawy? nabrzmiałe piersi, podbrzusze, czasem lekki ból w okolicy jajników, lekkie nudności?

nie jestem prorokiem więc nie wiem co się dzieje z Twoim organizmem, ale chyba logiczne, że jak nie doszedł w Tobie, był zabezpieczony to NIE JESTEŚ W CIĄŻY! za bardzo się nakręcasz, a jak tak się przejmujesz to idź do lekarza.
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 14:21   #4882
Wiindy
Raczkowanie
 
Avatar Wiindy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Myślałam że są tu milsze osoby które mogą powiedzieć coś bardziej budującego niż "idź do lekarza bo nie jestem prorokiem".
W końcu po coś ten wątek tu jest prawda?
Nie oczekuję, że powiecie mi "tak jesteś w ciąży" lub "nie jesteś" bo wiem że to jest niemożliwe, ale prosiłam was o zwykłą analizę objawów i stwierdzenie o ile to możliwe jakie są szanse na ciążę a jeśli to nie ona to co to może być, co podejrzewacie?
Mam jeszcze jedno pytanie, jednak aż strach je zadać skoro od razu napotykam się z takim atakiem : P
Czy jeżeli doszłoby do ewentualnego zapłodnienia to wynik testu po 15 dniach mógłby być fałszywy a miesiączka mogła pojawić się z jakichś przyczyn? Wiem że to mało mozliwe ale czytałam coś o krwawieniach przez pierwsze miesiące ..
Wiindy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 21:17   #4883
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny To znów ja . Dzis rano zaczął bolec mnie tak silniej brzuch wiec juz bylam pewna ze to miesiaczka poszlam do ubikacji a tam jakies różowy śluz ( nie duzo) Myślalam ze to poczatek okresu wiec ubralam podpaske i caly dzien mam jakies plamienia brazowe. Wystarczy tylko wkładka. Nie jest ich duzo. Brzuch przestal bolec tylko taki brązowy śluz... Co o tym myślicie ?;/ Nigdy czegos takiego nie mialam....
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 10:40   #4884
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
Myślałam że są tu milsze osoby które mogą powiedzieć coś bardziej budującego niż "idź do lekarza bo nie jestem prorokiem".
W końcu po coś ten wątek tu jest prawda?
Nie oczekuję, że powiecie mi "tak jesteś w ciąży" lub "nie jesteś" bo wiem że to jest niemożliwe, ale prosiłam was o zwykłą analizę objawów i stwierdzenie o ile to możliwe jakie są szanse na ciążę a jeśli to nie ona to co to może być, co podejrzewacie?
Mam jeszcze jedno pytanie, jednak aż strach je zadać skoro od razu napotykam się z takim atakiem : P
Czy jeżeli doszłoby do ewentualnego zapłodnienia to wynik testu po 15 dniach mógłby być fałszywy a miesiączka mogła pojawić się z jakichś przyczyn? Wiem że to mało mozliwe ale czytałam coś o krwawieniach przez pierwsze miesiące ..
Jesteśmy miłe, źle to odbierasz. Żadna z nas tu nie jest ginekologiem, odpowiadamy logicznie na logiczne pytania, w oparciu o własne doświadczenie, doświadczenie innych itp... Jeśli masz jakieś niepokojące objawy, a w ciąży nie jesteś na pewno to marsz do ginekologa i nie miej nikomu za złe, że takie coś mówi. Po to są lekarze, żeby pomagali.
Piszesz że byliście zabezpieczeni, że do wytrysku nie doszło to jakim cudem bierzesz pod uwagę ciążę? Nie, to nie dzidziuś.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 10:54   #4885
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Wiindy Pokaż wiadomość
Myślałam że są tu milsze osoby które mogą powiedzieć coś bardziej budującego niż "idź do lekarza bo nie jestem prorokiem".
W końcu po coś ten wątek tu jest prawda?
Nie oczekuję, że powiecie mi "tak jesteś w ciąży" lub "nie jesteś" bo wiem że to jest niemożliwe, ale prosiłam was o zwykłą analizę objawów i stwierdzenie o ile to możliwe jakie są szanse na ciążę a jeśli to nie ona to co to może być, co podejrzewacie?
Mam jeszcze jedno pytanie, jednak aż strach je zadać skoro od razu napotykam się z takim atakiem : P
Czy jeżeli doszłoby do ewentualnego zapłodnienia to wynik testu po 15 dniach mógłby być fałszywy a miesiączka mogła pojawić się z jakichś przyczyn? Wiem że to mało mozliwe ale czytałam coś o krwawieniach przez pierwsze miesiące ..
- nie miałam zamiaru Cię atakować. z Twojego opisu wynika, że do zapłodnienia dość nie mogło, no bo niby jak? plemniki nóżek nie mają, same z siebie nie wychodzą z prezerwatywy i nie pełzną przez Twoją nogę "do środka" jeśli się boisz to idź do lekarza, On Cię zbada i Ci powie co jest nie tak
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:36   #4886
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

to i ja sie tu poradze bo juz swiruje. Ostatni okres miałam 19 listopada, a 21 wspolzylam. Bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Okres mam ubogi i byla to juz koncowka. W zwiazku z tym, ze to bym moj pierwszy przerywany stosunek strasznie schizuje i dzis rano zrobilam test- AMIL strumieniowy. Najpierw jjedna wyrazna kreska, pozniej druga blada ktora utrzymala sie ok 3 min i znowu byla jedna. I nie wiem co myslec, okres powinnam miec za tydzien w niedziele[18 grud.] ale nie wiem co robic, co znaczyla ta chwilowa druga kreska. miala ktoras z was taki przypadek?jak oceniacie ta syt,?
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:47   #4887
Sasha9
Przyczajenie
 
Avatar Sasha9
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Do domis3008

Moim zdaniem powinnaś czym prędzej zrobić test,nawet jeszcze dziś
__________________
Każdy ma swój punk widzenia,ale nie każdy z niego coś widzi.
B.Jasieński
Sasha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:47   #4888
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez catherinekay Pokaż wiadomość
to i ja sie tu poradze bo juz swiruje. Ostatni okres miałam 19 listopada, a 21 wspolzylam. Bez zabezpieczenia, stosunek przerywany. Okres mam ubogi i byla to juz koncowka. W zwiazku z tym, ze to bym moj pierwszy przerywany stosunek strasznie schizuje i dzis rano zrobilam test- AMIL strumieniowy. Najpierw jjedna wyrazna kreska, pozniej druga blada ktora utrzymala sie ok 3 min i znowu byla jedna. I nie wiem co myslec, okres powinnam miec za tydzien w niedziele[18 grud.] ale nie wiem co robic, co znaczyla ta chwilowa druga kreska. miala ktoras z was taki przypadek?jak oceniacie ta syt,?
po 1. jak dla mnie stosunek przerywany nie jesteś żadną formą antykoncepcji po 2. zrób jutro kolejny test i zobaczysz a po 3. teoretycznie do zapłodnienia dość mogło bo mimo, że nie było wytrysku to z penisa wydzielają się jakieś "płyny" z zawartością plemników, natomiast praktycznie nie mi tu oceniać a po 4 i ostatnie - to myślę, że jak chcecie się kochać bez prezerwatywy i nie mieć jeszcze małych bobasków biegających po domu to chociaż zabezpieczaj się tabletkami - zawsze coś.
__________________

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać." — Marilyn Monroe
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:59   #4889
catherinekay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez superMENKAAAAAAA Pokaż wiadomość
po 1. jak dla mnie stosunek przerywany nie jesteś żadną formą antykoncepcji po 2. zrób jutro kolejny test i zobaczysz a po 3. teoretycznie do zapłodnienia dość mogło bo mimo, że nie było wytrysku to z penisa wydzielają się jakieś "płyny" z zawartością plemników, natomiast praktycznie nie mi tu oceniać a po 4 i ostatnie - to myślę, że jak chcecie się kochać bez prezerwatywy i nie mieć jeszcze małych bobasków biegających po domu to chociaż zabezpieczaj się tabletkami - zawsze coś.

zrobie jutro rano PINK test. mam nadzieje, ze nie jestem bo juz nie jestem z tym chlopakiem. a bete kiedy moge zrobic orientujecie sie? i moze od razu gdzie w wawie ?
catherinekay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:06   #4890
Lemmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam

Mam problem i nie wiem co o tym wszystkim sadzic. Od 2 miesiecy moja miesiaczka jest dziwna, przed nie mam objawow takich jak zwykle, jest bardzo skąpa, wlasciwie mozna to przyrownac do plamien. Odczuwam jedynie takie delikatne klucie. Zastanawiam sie co jest powodem takiej naglej zmiany? jesli ciaza to jedyna mozliwosc kiedy moglam w nia zajsc byla 3 dni przed pierwszym takim okresem, chociaz po naszym zabezpieczeniu raczej mozliwosc nie jest wielka... I minal juz ponad miesiac od tego stosunku, a zadnych objawow ciazy nie zauwazylam....
Oczywiscie bardzo chcialabym zeby to nie byla jednak ciaza, ale niepokoi mnie troche ta sytuacja, zrobic test, isc do lekarza? co radzicie? spotkala sie ktoras z was z czyms takim?
Lemmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.