Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 10:40   #571
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Daisy u nas KP bezproblemowe mimo trudnych poczatkow - wczesniak, miesiac na butli z moim mlekiem.

Mnoe bardzo pomogla ksiazka Po prostu piersia, moze zerknij na nia?

Kasia ja wczoraj tak caly dzien przesiedzialam nie robiac nic. Nienawidze takiej pogody.. dobrze ze dzis musze gdzies jechac bo znowu bysmy w domu zalegli bo leje.

Kinga lece do Ciebie, zazdroszcze pogody!

Czarnula my teraz 62 cisniemy i przebieram malego ile wlezie bo tyle tych ubran ze nie nadazam.. a i tak przeciez piore na biezaco i ostatecznie te ciuszki ktore mamy ulubione to ubieramy czesto..

I nie wiem gdzie ja mialam mozg jak kupowalam pajace wkladane przez glowe - brawo ja!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:40   #572
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magda i co oczko nie ropieje juz dla Bartka po rumianku?

Mój dalej spi, udało mi sie go spokojnie odlozyc. Ja zrobiłam obiad: chłopski garnek dla mojego chłopa wstawiłam pranie i ogolnie ogarnełam

Ale pogoda okropna

Dzis gadałam z mezem jak juz sie wiosny nie mozemy doczekac
Bedzie tu na osiedlu tyyle dzieci, to mozna bedzie gdzies spokojnie pojechac bez kombinezonu ahh
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:40   #573
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Wspolczuje takiej podrozy, szczegolnie z dzieckiem.
Ja co roku od 7 lat jezdziłam z rodzicami i rodzenstwem na winobranie do Francji autem 30 godzin
Podroz masakra
30 godzin współczuję, ja na początku jeździłam tu autokarem do męża 20-21 godzin to wysiadałam połamana. Zastanawiam się jak to ogarnąć logistycznie, na pewno pojedziemy na noc jak dłużej i mocniej śpi. Później ni wiem, trzeba będzie się zatrzymać gdzieś chociaż na godzinę wyjąć go z fotelika.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:41   #574
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
I nie wiem gdzie ja mialam mozg jak kupowalam pajace wkladane przez glowe - brawo ja!
O mamo nienawidze tych reklam
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:42   #575
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Kinga super

Magda ja dorsza najczęściej robię w sosie koperkowo-jogurtowym. Proste i ciężko zepsuć

Wyciągnęłam ciuszki do prania na 68. Nawet nie wiedziałam że tyle tego mam. Tak sobie kupowałam i kupowałam jak widziałam coś w dobrej cenie
Czarna a jak robisz takiego dorsza i ten sos?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:43   #576
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kinga lece do Ciebie, zazdroszcze pogody!
Jutro albo za dwa dni, będzie u was taka pogoda, zauważyłam zależność, że najpierw u mnie potem u was, chyba że mowa o mrozach to tylko u was.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:43   #577
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
30 godzin współczuję, ja na początku jeździłam tu autokarem do męża 20-21 godzin to wysiadałam połamana. Zastanawiam się jak to ogarnąć logistycznie, na pewno pojedziemy na noc jak dłużej i mocniej śpi. Później ni wiem, trzeba będzie się zatrzymać gdzieś chociaż na godzinę wyjąć go z fotelika.
A moze zatrzymajcie sie w jakims hotelu.
Hmm nie wiem czy to dobry pomysł, wiadomo człowiek chce szybko do domu ale jak mały bedzie marudził...
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 10:48   #578
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Napisałam wielkiego posta i mi się telefon wyłączył

Dotka za wizytę dzisiejszą
Kinga za podróż ja bym normalnie z cyca karmila, mniej zachodu niż przy butli
Witam nową mamusię
za nowe tygodnie dzieciaczków

U endokrynologa wszystko ok, mam badać tsh co 2 miesiące i jak będzie poza norma to przyjść a jak będzie ok to dopiero 12 miesięcy po porodzie kontrola

Nie było mnie 1,5 godziny i jak wróciłam to TŻ właśnie karmil Małego butla dobrze że mleko rozmrozilam bo czułam że nie wytrzyma. Później poprawił z cyca i śpi a mi żal go odłożyć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:49   #579
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
30 godzin współczuję, ja na początku jeździłam tu autokarem do męża 20-21 godzin to wysiadałam połamana. Zastanawiam się jak to ogarnąć logistycznie, na pewno pojedziemy na noc jak dłużej i mocniej śpi. Później ni wiem, trzeba będzie się zatrzymać gdzieś chociaż na godzinę wyjąć go z fotelika.
Teoretycznie co 2 godziny powinno się z fotelika wyciągać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:49   #580
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
A moze zatrzymajcie sie w jakims hotelu.


Hmm nie wiem czy to dobry pomysł, wiadomo człowiek chce szybko do domu ale jak mały bedzie marudził...


Tez bym tak zrobila

O jeżuuuuu jak mi sie nic nie chce.... Wczoraj Franco nie dal mi ogarnac podlog, a dzisiaj mam takiego lenia, ze ciezko mi z sofy podniesc :/
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:50   #581
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
A moze zatrzymajcie sie w jakims hotelu.
Hmm nie wiem czy to dobry pomysł, wiadomo człowiek chce szybko do domu ale jak mały bedzie marudził...
Też tak właśnie myśleliśmy zrobić, zobaczymy jak to będzie, normalnie w samochodzie to on jest spokojny, ale tyle godzin to nie mam pojęcia jak się zachowa. Żeby chociaż ładna pogoda była.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 10:51   #582
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ewusia na jakim poziomie masz teraz tsh? super, ze jest wszystko w porzadku no i dobrze, ze Konrad butle zaakceptowal.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:51   #583
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Teoretycznie co 2 godziny powinno się z fotelika wyciągać
Poważnie? dwa dni byśmy jechali.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:53   #584
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Poważnie? dwa dni byśmy jechali.


Nooo my jak z malym jechalismy do moich rodzicow gdzie droga zajmowala nam 3,5h tak teraz wyszlo 5h bo raz, ze troche wolniej pomykalismy, a dwa postoj zajal niemalze godzine bo to sobie maly polezal, namyslil sie, ze jednak chce cycka, przebranie (z osikaniem auta rzecz jasna ) i dojadl....
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:55   #585
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mój już śpi 3 godzinę, zjadłam śniadanie, bułkę z piekarnika z masłem czosnkowym ostatnio nieodłączana część moich posiłków, umyłam głowę, przejrzałam strony w poszukiwaniu ubranka dla niego (nic nie znalazłam) jeszcze zamówię te worki i książkę o BLW, i zabawek poszukam jakiś i może karuzele pooglądam.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:56   #586
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Tez takie miałam przez kilka dni po porodzie, potem mały nauczył sie ladnie chwytac a nie mielismy zadnej konsultacji z doradca
Poprostu czekałam az otworzy ładnie buzie i czekałam z cycem w ręku alby sie w ten moment wstrzelic
I od pierwszego dnia w szpitalu dostaje smoka
Kupiłam mu Aventa są fajne według mnie, taki prosty ssak.
Daje mu jak ryczy po kąpieli, przy przwijaniu czasem,na spacerze,do snu itp
Jak juz twardo spi to sam wypluwa.
Tez mialam zator, zapalenie piersi ale zaraz po wyjsciu po nawale, jakos przezylam ale ten okres to był dla mnie masakra
Ja zazwyczaj karmie na siedząco z rogalem.

Ja identycznie! W szpitalu sutki takie dziwne teraz już normalne. I smoka też mamy z aventu takiego prostego i jak twardo śpi to tak wypluwa że szukam po całym łóżeczku później i też karmię głównie na siedząco bo od leżenia mi się zastój zrobił pod pachą. Teraz na leżąco ewentualnie nad ranem jak chce dospać ale tylko jak już mam miękkiego cycka a nie mega twardego.


Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Czarna a jak robisz takiego dorsza i ten sos?
No właśnie też chcę wiedzieć

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Śpi! Idę pod prysznic i w końcu ściągnę piżame. Ale jestem dzisiaj len

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Pochwaliłam się
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 10:56   #587
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Nooo my jak z malym jechalismy do moich rodzicow gdzie droga zajmowala nam 3,5h tak teraz wyszlo 5h bo raz, ze troche wolniej pomykalismy, a dwa postoj zajal niemalze godzine bo to sobie maly polezal, namyslil sie, ze jednak chce cycka, przebranie (z osikaniem auta rzecz jasna ) i dojadl....
Właśnie muszę zabrać dużo podkładów, żeby go przebierać, chociaż większość stacji już ma przewijaki, ale czy ja wiem czy on do stacji wytrzyma Najgorzej z ulewaniem, bo zazwyczaj i ja i on do przebrania jak ma gorszy dzień.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:04   #588
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

My zmykamy na spacer.Nie wiem jak za Wami nadąże
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:11   #589
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Bardzo chciałabym do was już aktywnie dołączyć .Czytałam Was po cichu do tej pory w zasadzie od początku ciąży. Jestem styczniową mamusią z 15-go Termin miałam na 20-go ,ale musiałam mieć cesarkę z powodu niewspółmierności. Urodziłam Olusia , waga 3370 g , długość 55 cm. Teraz rośnie i przybiera na potęgę. W pierwszym miesiącu prawie 1,5 kg ) W sumie to się nawet trochę tym martwiliśmy, jak wszystkim na samym początku! Oluś jest pogodnym i miłym chłopcem w dzień, dla gości i u lekarza Noce natomiast są ciężkie- czasami wstaję co 50 minut. Karmimy się tylko cycusiem.

Mam nadzieję ,że uda mi się do Was jakoś przykleić. Bo nie ukrywam, że wielokrotnie czytanie Was rozwiało mi wiele wątpliwości...I naprawdę sporo się dowiedziałam. Teraz bardzo mi brakuje takiego kobiecego wsparcia i " wspólnoty "... Ciągłe wątpliwości czasami spędzaja mi sen z powiek i wiem, że nikt mnie nie zrozumie tak jak wy.

Hej
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Malwi najlepsze życzenia
Jerzyczka super pomysl z slubem. A bedziesz kupować typowo ślubna suknie?
Witaj Daisy.
Moja po K nie ulewa. Właściwie ona ulewa bardzo niewiele.
Dotka kciuki za wizytę.

Czy Wasze dzieci gugaja juz ? Bo moja od kilku dni jak ma humor to tak pięknie gada

Nieeee.. Ten slub to dopelnienie moiego slubu z lipca.. Nie mam ochotnsie juz stroic normalna kiecke zaloze, bez szalenstw ja i tak rocznice slubu bede liczyc od lipca
Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Dzięki za serdeczne przyjęcie

Teraz siedzę na You Tube i oglądam filmy o prawidłowej technice karmienia piersią...Nie wiedziałam,że robię to źle...Dopiero wczoraj okazało się, że mam sutki jak " szminki" po karmieniu. A tak być nie powinno...Hmm, a miałam konsultację z doradcą laktacyjnym Położna w szpitalu też widziała, że tak mi się sutki zniekształcają. I nic! Niby nic mnie nie boli i wydaje mi się , że mały dobrze chwyta, ale chyba musimy jeszcze nad tym popracować. Być może smoczek nam wcale nie pomogl...Mąż sie uparł. A teraz muszę małego odzywczajać póki nie skorygujemy techniki...No i chyba wybrać się znowu na konsultację...A jak u Was jest z karmieniem? Preferujecie jakieś pozycje ? Wszystko bezproblemowo ? Ja już niestety raz miałam zator ...Pielucha w zębach, płacz z bólu, gorączka ...no i o krok od zrezygnowania piersi. Zwłaszcza, że naciski rodziny były duże.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Dotka,12 tyg. magiczna granicaZ jedej strony juz bym chciala a z drugiej czas tak szybko leci...ze żałuję,ze zaraz te maluszki sie zmienią

U nas byly duze problemy z kp a teraz gitarra
Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Hmmm,takie splaszczone z jednej strony...powinny byc okragle.Nigdzie wczesniej o tym nie czytalam.A sutki mnie nie bola.Maly ladnie ssie,przybiera na wadze...A tu prosze.Coś jest jednak nie tak

Jejku nawet tego nie zauwazylam..
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Też wczoraj prałam 68 i dwa body już będą dobre

A pamiętam jak kupowałam taka fajną koszulę z krótkim z myślą, że będzie miał na lato, do lata to ona w życiu nie doczeka
Znamy to

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Kogiel, mój już dużo gada ( oczywiście jak na swój wiek ) a najbardziej to mi się chce śmiać jak biorę go do karmienia, kładę na rękę, a on za każdym razem arrr czy jakoś tak, w sensie no daj już , albo jak kichnie to zawsze mówi ajjj
Moj po kivhaniu to samo!

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
My zmykamy na spacer.Nie wiem jak za Wami nadąże
Ale zazdro! U nas sniezyca

Nocka byla fajna, a dzis mlody sie smieje na potege
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 11:14   #590
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
A my brykamy na spacerek
zadroszcze, my 3 dzien bez spaceru

Daisy witaj tez miałam takie sutki po karmieniu (nie wpadłabym na taka nazwę) ale mnie przy tym strasznie bolało, no i to było przez pierwsze 2 tygodnie zanim dziecko sie nie nauczyło dobrze łapać piersi
Kinga super ze bedziecie miec paszport co do podróży to tez bym jechała pewnie na noc na pewno dacie radę
My sie wybieramy nad morze w wakacje - od nas z małopolski to kawał drogi no ale dziecko juz bedzie wieksze
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

I nie wiem gdzie ja mialam mozg jak kupowalam pajace wkladane przez glowe - brawo ja!
tez takie mam, głupia ja
raz ubrałam zeby przyjemnosc siostrze zrobic bo od niej był a teraz jak robiłam przegląd to od razu wszytskie odłożyłam - a jak jeszcze mają guziki z tyłu to jest mistrzostwo
powodzenia na badaniu, graty 12 tygodni to teraz powinno byc z górki....
Magda piekna ta suknia i z bolerkiem tez cudnie wyglada obys znalazła w swoim rozmiarze
tez chciałam podobna ale jak przymierzyłam to stwierdziłam ze wyglądam jak beza i te suknie greckie tez mi sie podobały ale tak jak dziewczyny pisały wygladałam w nich jak ciezarna w pizamie
aa co do ternu to ja miałam mały i tez do podpiecia - nie wygladał jak kuper kaczki ale na weselu córka kuzyna mi na niego nadepneła i sie tak podarło ze musiałam na agrafkach przypinac a i tak ciagle sie luzowało
Malwi sto lat
i gratulacje dla wszystkich dzieciaczków konczacych kolejne tygodnie
Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Czy was tez tak nadgarstki bola?
mnie bolą juz od 2 tygodni, jakby zapalenie sciegna
w lewej rece juz przeszło a w prawej sie utrzymuje i boli okrutnie
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ahnessy ale co po 20zl, te body co ja mam? Czy ten pajac?
po 20 takie liche pajace.....
a body były nawet po 5 zł ale ja mam az za dużo, choc teraz jestesmy miedzy rozmiarami jakos kiepsko to wymyslili
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość

Kurcze zazdroszcze wam dzieci pajacowych. U mnie przy ubieraniu w pajaca jest ryk,bo za dlugo to trwa. Tak samo jak cokolwiek innego typu higiena...takjak dotka osttnio pisala,ze Witus tak ma :/
tak jak Dotka pisała jakbym sie dała sterroryzować to bym musiała nic koło niej nie robic, trudno trzeba zacisnac zeby
wiadomo ze lepiej wybrac wygodniejsza dla siebie i dziecka opcje
dla nas to pajace, moja nienawidzi jak ubieram cos przez głowe ale czasem trzeba

u nas po kiepskim dniu była cudowna noc
dziecko zasneło ok 21 i nastepne jedzonko o 4.40 - lekko kwekała wiec ja dobudziłam bo pewnie by spała dalej - ale ja nie umiem przy tych kwekach
a teraz jadła o 8.45, 11.15 i spi - trwaj chwilo
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:21   #591
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ahness dziekuje
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:30   #592
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Mój nie znosi jak cokolwiek w jakąkolwiek stronę przez głowę wkładam. Ale szybko to zrobię i cisza Ja pajace lubię za to ze nie musze skarpetek ubierać, bo ciągle je gamon gubi i chodzę i szukam tych małych tuptusiów
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:36   #593
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ewusia na jakim poziomie masz teraz tsh? super, ze jest wszystko w porzadku no i dobrze, ze Konrad butle zaakceptowal.

Wyslane z Lumia920.
0,9





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Poważnie? dwa dni byśmy jechali.
No takie są wytyczne, ale wiadomo że przy takiej długiej podróży to nierealne




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Mój już śpi 3 godzinę, zjadłam śniadanie, bułkę z piekarnika z masłem czosnkowym ostatnio nieodłączana część moich posiłków, umyłam głowę, przejrzałam strony w poszukiwaniu ubranka dla niego (nic nie znalazłam) jeszcze zamówię te worki i książkę o BLW, i zabawek poszukam jakiś i może karuzele pooglądam.


Ale Ci fajnie
Mój od 9 nie śpi, tzn przy cycku spał ale jak odłożyłam to za 2 minuty już się darl


Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
zadroszcze, my 3 dzien bez spaceru

Daisy witaj tez miałam takie sutki po karmieniu (nie wpadłabym na taka nazwę) ale mnie przy tym strasznie bolało, no i to było przez pierwsze 2 tygodnie zanim dziecko sie nie nauczyło dobrze łapać piersi
Kinga super ze bedziecie miec paszport co do podróży to tez bym jechała pewnie na noc na pewno dacie radę
My sie wybieramy nad morze w wakacje - od nas z małopolski to kawał drogi no ale dziecko juz bedzie wieksze

tez takie mam, głupia ja
raz ubrałam zeby przyjemnosc siostrze zrobic bo od niej był a teraz jak robiłam przegląd to od razu wszytskie odłożyłam - a jak jeszcze mają guziki z tyłu to jest mistrzostwo
powodzenia na badaniu, graty 12 tygodni to teraz powinno byc z górki....
Magda piekna ta suknia i z bolerkiem tez cudnie wyglada obys znalazła w swoim rozmiarze
tez chciałam podobna ale jak przymierzyłam to stwierdziłam ze wyglądam jak beza i te suknie greckie tez mi sie podobały ale tak jak dziewczyny pisały wygladałam w nich jak ciezarna w pizamie
aa co do ternu to ja miałam mały i tez do podpiecia - nie wygladał jak kuper kaczki ale na weselu córka kuzyna mi na niego nadepneła i sie tak podarło ze musiałam na agrafkach przypinac a i tak ciagle sie luzowało
Malwi sto lat
i gratulacje dla wszystkich dzieciaczków konczacych kolejne tygodnie

mnie bolą juz od 2 tygodni, jakby zapalenie sciegna
w lewej rece juz przeszło a w prawej sie utrzymuje i boli okrutnie

po 20 takie liche pajace.....
a body były nawet po 5 zł ale ja mam az za dużo, choc teraz jestesmy miedzy rozmiarami jakos kiepsko to wymyslili

tak jak Dotka pisała jakbym sie dała sterroryzować to bym musiała nic koło niej nie robic, trudno trzeba zacisnac zeby
wiadomo ze lepiej wybrac wygodniejsza dla siebie i dziecka opcje
dla nas to pajace, moja nienawidzi jak ubieram cos przez głowe ale czasem trzeba

u nas po kiepskim dniu była cudowna noc
dziecko zasneło ok 21 i nastepne jedzonko o 4.40 - lekko kwekała wiec ja dobudziłam bo pewnie by spała dalej - ale ja nie umiem przy tych kwekach
a teraz jadła o 8.45, 11.15 i spi - trwaj chwilo
Super Ci spała
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:42   #594
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Malwi sto lat!;****
Ja nie znosze pajacykow i spiochow..

Moj spi od 10.30 i mi sie nudzi to moje dziecko to ma melodie do spania,nie ma co..
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 11:47   #595
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Kasia ja myslalam ze tak ma byc...i nikt mnie z bledu nie wyprowadzil.A teraz to juz się tyle naczytalam i naogladalam ze zrobię doktorat z kp
Ja się nie zagłębiam bo juz niedługo będzie kp
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Tez bym tak zrobila

O jeżuuuuu jak mi sie nic nie chce.... Wczoraj Franco nie dal mi ogarnac podlog, a dzisiaj mam takiego lenia, ze ciezko mi z sofy podniesc :/
Ja pokonałam laniwca. Posprzątałam na błysk prócz łazienki. Obiad ogarnięty, dla psa ugotowane ze zmywarki wyjęte i pranie zrobione....i padam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Kinia a do pl gdzie jedziecie??
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 12:03   #596
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja się nie zagłębiam bo juz niedługo będzie kp

Ja pokonałam laniwca. Posprzątałam na błysk prócz łazienki. Obiad ogarnięty, dla psa ugotowane ze zmywarki wyjęte i pranie zrobione....i padam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Kinia a do pl gdzie jedziecie??
Co gotujesz pieskowi? Moj potrafi spojrzec z pogarda na kabanosa a wciagnac serek wiejski z trzesacymi sie uszami. Ksiaze
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 12:11   #597
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

I już po u nas też bez szalu z pogoda. Ale nie pada to skorzystalysmy. Tylko strasznie nieprzyjemny wiatr jest...


Daisy u mnie też po wyciągnięciu cyca z buzi mam splaszczona brodawke. Że źle? Hmmm

Kinga super że udało się z ambasada tylko szkoda że musicie małego ciagnac...no ale trudno mus to mus...

Ewusia za wizytę

Moja po kichaniu obowiązkowo 2 razy zawsze robi takie "eee"
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 12:14   #598
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ewusia super wynik tsh Jaka dawke lekow teraz bierzesz?

Poki maly spal obcielam mu paznokcie i wysprzatalam lazienke i zmusilam sie do tych podlog takze Kasia, piątka za sprzatanie

Teraz cyc i trzeba bedzie sie troche pobawic

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 12:15   #599
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Kasia najpierw jedziemy do męża w świętokrzyskie kolo Kielc, a później już do mnie 100 km dalej, ale to już mazowieckie. Wstał mój spioszek, kocham jak wstaje bez płaczu z otwartymi oczami. Najgorzej jak ma zamknięte i obrazu płacz nie płaczem to tego nazwać nie można, przerazliwy krzyk.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-01, 12:19   #600
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

kurna TZ wrócił wczesniej z pracy bo go brzuch boli i niedobrze mu, teraz rzyga w lazience - oby to bylo zatrucie bo sie boje o mała
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.