Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-09, 20:57   #181
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie zniechęcaj się po 1 zajęciach. Może ona jest kiepska faktycznie a może ma swoją metodę i to też działa.
Stawaj blisko lustra żeby się widzieć, proś o korektę po zajęciach, słuchaj co mówi prowadząca i patrz na siebie w lustrze.
Ci wszyscy starzy wyjadacze obok ciebie, nie robili magistra z trzaskania siadow, martwych czy podrzutów na body pumpie. prawdopodobnie większość nauczyła się tego pod ta właśnie prowadząca.

Nie wiem czy to twoje pierwsze podejście, czy miałaś doczynienia z praca z obciążeniem i masz jakieś wzorce.
Trzeba przywyknąć do tempa przede wszystkim.
Trzeba wziąć do głowy, ze ruch na pumpie jest dużo bardziej funkcjonalny niż na siłowym, często krótszy. Im szybsze tempo tym krótszy ruch.
Oraz jest z tego powodu też bardziej naturalny. W codziennym życiu podnosisz, odkładasz, kucasz, robisz duży (wy)krok itp. nie zastanawiając się nad każdym mięśniem z osobna. Po prostu to robisz i musisz to umieć robić tak, żeby się nie kaleczyć. Instynktownie.

Jeśli nie czujesz się pewnie, pójdź jeszcze z parę razy, oswój się z tempem i weź sobie indywidualny trening z jakimś personalnym, żeby ci pomógł to poukładać sobie.

Bo tak, technika jest bardzo ważna. Ale ważna jest też samodzielność, oraz nie robienie widły z igły, jak mają to w zwyczaju ludki od siłowego .

Moi prowadzący, na pierwszych zajęciach raczej nie poprawiaja nowych. Dają się oswoić z sytuacją, która i tak wydaje się na samym początku dość szalona i trudna do ogarnięcia.

Tak samo nie chodzą po sali przez pierwsze parę zajęć wprowadzania nowego układu, zanim stali bywalcy nie ogarną nowego programu żeby go w miarę samodzielnie robić jak prowadzący schodzi z oczu i tylko coś pokrzykuje.
Wiec poobserwuj.

Nieskromnie napiszę, że
Czuję się matką chrzestną wszystkich nowych wizazowych pumpowiczek.
I ja też dziś byłam.
Mega się zgadzam! Sama miałam wiele oporów po treningu siłowym - ale jak to robić szybko półprzysiad - przecież przysiad musi być nisko albo w ogóle 🤷☠♀️
Lepiej iść z flowem i pamiętać, żeby trzymać proste plecy i mocny brzuch.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:01   #182
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie zniechęcaj się po 1 zajęciach. Może ona jest kiepska faktycznie a może ma swoją metodę i to też działa.

Stawaj blisko lustra żeby się widzieć, proś o korektę po zajęciach, słuchaj co mówi prowadząca i patrz na siebie w lustrze.

Ci wszyscy starzy wyjadacze obok ciebie, nie robili magistra z trzaskania siadow, martwych czy podrzutów na body pumpie. prawdopodobnie większość nauczyła się tego pod ta właśnie prowadząca.



Nie wiem czy to twoje pierwsze podejście, czy miałaś doczynienia z praca z obciążeniem i masz jakieś wzorce.

Trzeba przywyknąć do tempa przede wszystkim.

Trzeba wziąć do głowy, ze ruch na pumpie jest dużo bardziej funkcjonalny niż na siłowym, często krótszy. Im szybsze tempo tym krótszy ruch.

Oraz jest z tego powodu też bardziej naturalny. W codziennym życiu podnosisz, odkładasz, kucasz, robisz duży (wy)krok itp. nie zastanawiając się nad każdym mięśniem z osobna. Po prostu to robisz i musisz to umieć robić tak, żeby się nie kaleczyć. Instynktownie.



Jeśli nie czujesz się pewnie, pójdź jeszcze z parę razy, oswój się z tempem i weź sobie indywidualny trening z jakimś personalnym, żeby ci pomógł to poukładać sobie.



Bo tak, technika jest bardzo ważna. Ale ważna jest też samodzielność, oraz nie robienie widły z igły, jak mają to w zwyczaju ludki od siłowego .



Moi prowadzący, na pierwszych zajęciach raczej nie poprawiaja nowych. Dają się oswoić z sytuacją, która i tak wydaje się na samym początku dość szalona i trudna do ogarnięcia.



Tak samo nie chodzą po sali przez pierwsze parę zajęć wprowadzania nowego układu, zanim stali bywalcy nie ogarną nowego programu żeby go w miarę samodzielnie robić jak prowadzący schodzi z oczu i tylko coś pokrzykuje.

Wiec poobserwuj.



Nieskromnie napiszę, że

Czuję się matką chrzestną wszystkich nowych wizazowych pumpowiczek.

I ja też dziś byłam.

Ty zawsze tak sensownie i motywująco piszesz, dzieki za to!
Z tego coś rozumiałam na kolejnych zajęciach zmienia się układ i muzyka, więc już tym bardziej nie będzie chodzić po sali.
Widać było, że babka mnie obserwowała. W pewnym momencie też mi podała mniejsze obciążenie. Jak czegoś nie robiłam to się uśmiechała.

Co do ciężarów to miałam epizod z trenem personalnym. Uczył mnie przysiadów martwego ciągu, aktywowania odpowiednich mięśni itp. Ale szczerze nie wiem na ile to była owocną nauka, bo potem jak sobie sama ćwiczyłam na siłowni, to ludzie do mnie podchodzili i mówili co robię zle. A wg tamtego trenera robiłam w miarę ok.
Jestem wysoka, mam bardzo długie nogi i to też mi nigdy nie ułatwiało zadania, niestety

Najbardziej na tym pilatesie uczę się świadomości ciała. W kółko opusc barki, wciągnik pępek, zebra, podwin miednice, napnij tyłek itd. itd.
Nie wiem czemu wszyscy mówią że to proste zajęcia. Może i są wolne ale się na nich mecze na swoich sposób.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2019-10-09 o 21:06
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:06   #183
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87237568]



Co do ciężarów to miałam epizod z trenem personalnym. Uczył mnie przysiadów martwego ciągu, aktywowania odpowiednich mięśni itp. Ale szczerze nie wiem na ile to była owocną nauka, bo potem jak sobie sama ćwiczyłam na siłowni, to ludzie do mnie podchodzili i mówili co robię zle. A wg tamtego trenera robiłam w miarę ok.
Jestem wysoka, mam bardzo długie nogi i to też mi nigdy nie ułatwiało zadania, niestety

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Co do pochodzących ludzi na siłowni - pamiętaj, że obecnie jest mnóstwo mitów dotyczących treningu siłowego i każdy jest specjalistą. i np są osoby, ktore nie są w stanie zrobić przysiad tak, żeby kolana nie wychodziły poza linię palców. Ale wiele osób jest przekonanych, że nie wolno tak robić.

Więc no nie ufalabym tak w ciemno, chyba, że serio ktoś ma sensowne argumenty i się zna



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:10   #184
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Co do pochodzących ludzi na siłowni - pamiętaj, że obecnie jest mnóstwo mitów dotyczących treningu siłowego i każdy jest specjalistą. i np są osoby, ktore nie są w stanie zrobić przysiad tak, żeby kolana nie wychodziły poza linię palców. Ale wiele osób jest przekonanych, że nie wolno tak robić.

Więc no nie ufalabym tak w ciemno, chyba, że serio ktoś ma sensowne argumenty i się zna



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, ale np jak jedna laska to mnie podeszła, to było widać, że zna się na robocie. Obserwowałam ja potem i miała naprawdę wielkie ciężary, zawsze idealna postawę itp. Zestaw ćwiczeń też miała dość różnorodny. Sylwetkę genialna. Taki ideal.

Co do tego przysiadu, to ja zawsze byłam uczona żeby kolana nie wychodziły poza linię palców. Ale nie bardzo potrafię to zrobić, niestety.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:27   #185
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Golteria, to może pokombinuj z rodzajem przysiadów? Zamiast robić klasyczny przysiad ze sztangą, to albo goblet squat (zwłaszcza na podwyższeniu ze stepów cudownie wchodzi ), box squat czy może przysiad bułgarski.


Fotki żadnej nie wrzucę (narazie), bo jeszcze nie wróciłam do "swojej" formy i może w ubraniu moje ciało wygląda ok (standardowe S/36), to w bieliźnie/stroju kąpielowym/stroju sportowym (no chyba, że w legginsach naciągniętych do pach ) nie czuję się jeszcze ok. Ale może się pochwalę za 3 tygodnie fotką z urlopu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:33   #186
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87237601]To prawda, ale np jak jedna laska to mnie podeszła, to było widać, że zna się na robocie. Obserwowałam ja potem i miała naprawdę wielkie ciężary, zawsze idealna postawę itp. Zestaw ćwiczeń też miała dość różnorodny. Sylwetkę genialna. Taki ideal.

Co do tego przysiadu, to ja zawsze byłam uczona żeby kolana nie wychodziły poza linię palców. Ale nie bardzo potrafię to zrobić, niestety.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


U nas odeszli od tego terroru palców- kolanowego ( choć sama zasada jest uczona), natomiast bardziej zwracają uwagę, żeby kolana w przysiadzie szły torem nad stopami, wjazdem ułożeniu. Wiec czy to siad prosty z nogami na szerokość bioder, czy trochę szerszy, czy już sumo, kolana nad stopami i idą w siadzie po osi stóp.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:37   #187
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dobra, to daję zdjęcia (mam nadzieję, bo pierwszy raz z telefonu). Dwa w przyciasnych majtach są z końca tamtego roku, 45 kg, od lat nic nie ćwiczyłam. Dwa kolejne są z dzisiaj, 50 kg, od początku roku na siłowni, trzeci miesiąc body pump. Robione o tej samej porze, wieczorem. Najgorzej z brzuchem, żeby go ruszyć, ciągle jest bęc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20191009_221823.jpg (52,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191009_221926.jpg (50,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191009_222805.jpg (67,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191009_222853.jpg (409,9 KB, 126 załadowań)
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 21:44   #188
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87237568]


Najbardziej na tym pilatesie uczę się świadomości ciała. W kółko opusc barki, wciągnik pępek, zebra, podwin miednice, napnij tyłek itd. itd.
Nie wiem czemu wszyscy mówią że to proste zajęcia. Może i są wolne ale się na nich mecze na swoich sposób.
Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]



Pilates jest super i dla mnie to są jedne z najważniejszych zajęć.
A im bardziej wzrasta świadomość ciała, tym trudniejszy się robi i tym większy i skuteczniejszy wysiłek można wykonać.
Ja jak poszłam, to pierwsze parę tygodni tylko leżałam, nudziłam się potwornie, czymś tam machała czym kazali i nic nie rozumiałam o co chodzi. Potem zaczęło docierać
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:49   #189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dobra, to daję zdjęcia (mam nadzieję, bo pierwszy raz z telefonu). Dwa w przyciasnych majtach są z końca tamtego roku, 45 kg, od lat nic nie ćwiczyłam. Dwa kolejne są z dzisiaj, 50 kg, od początku roku na siłowni, trzeci miesiąc body pump. Robione o tej samej porze, wieczorem. Najgorzej z brzuchem, żeby go ruszyć, ciągle jest bęc.
Na zdjęciach wagowo to wyglada wręcz odwrotnie - ze na starszych fotach więcej kilo a na aktualnych mniej fajny progress poza tym
U mnie sprzed ery ćwiczeń było widać natomiast ze mniej ważyłam niż po tym jak zaczęłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:50   #190
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dobra, to daję zdjęcia (mam nadzieję, bo pierwszy raz z telefonu). Dwa w przyciasnych majtach są z końca tamtego roku, 45 kg, od lat nic nie ćwiczyłam. Dwa kolejne są z dzisiaj, 50 kg, od początku roku na siłowni, trzeci miesiąc body pump. Robione o tej samej porze, wieczorem. Najgorzej z brzuchem, żeby go ruszyć, ciągle jest bęc.
Nie no, nie gadaj. Ruszył się brzuch wyraźnie.
I to jest ta magia która się dzieje, jak się zmusi ciało do wysiłku regularnego. Waga rośnie, brzuch maleje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:54   #191
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na zdjęciach wagowo to wyglada wręcz odwrotnie - ze na starszych fotach więcej kilo a na aktualnych mniej fajny progress poza tym
U mnie sprzed ery ćwiczeń było widać natomiast ze mniej ważyłam niż po tym jak zaczęłam
No właśnie waga mi wzrosła bardzo szybko jak tylko zaczęłam chodzić na siłownię i od tego czasu stoi na tych 50 kg (najwięcej w moim życiu), tylko procent tłuszczu się zmienia.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie no, nie gadaj. Ruszył się brzuch wyraźnie.
I to jest ta magia która się dzieje, jak się zmusi ciało do wysiłku regularnego. Waga rośnie, brzuch maleje.
To dziękuję Wam, motywuje mnie to W sumie nie chodzę jakoś długo, ale już bym chciała mieć jeszcze większe efekty

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 22:01   #192
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość


Pilates jest super i dla mnie to są jedne z najważniejszych zajęć.
A im bardziej wzrasta świadomość ciała, tym trudniejszy się robi i tym większy i skuteczniejszy wysiłek można wykonać.
Ja jak poszłam, to pierwsze parę tygodni tylko leżałam, nudziłam się potwornie, czymś tam machała czym kazali i nic nie rozumiałam o co chodzi. Potem zaczęło docierać
Ja ostatnio po pilatesie miałam zakwasy (na nogach! ściskanie małej piłeczki dało radę) fakt, że po urlopie, po przerwie, ale jednak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:06   #193
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Super mi się podoba na power bike, fajnie można się wyżyć po całym dniu siedzenia na dupie w biurze. Pozytywna prowadząca, polubiłam ją od razu Wszystko mnie boli i zastanawiam się, czy to dobry pomysł iść trzeci dzień pod rząd xD W piątki nie ma. W sobotę nie dam rady :< Dopiero poniedziałek wchodzi w grę.

Ale zazdroszczę dziewczynom co wrzuciły fotki, takie szczupłe sarenki
W ogóle nie mogę schudnąć, koledze tak fajnie spada (startował z prawie setki), a ja wiecznie te 61...
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:17   #194
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Super mi się podoba na power bike, fajnie można się wyżyć po całym dniu siedzenia na dupie w biurze. Pozytywna prowadząca, polubiłam ją od razu Wszystko mnie boli i zastanawiam się, czy to dobry pomysł iść trzeci dzień pod rząd xD W piątki nie ma. W sobotę nie dam rady :< Dopiero poniedziałek wchodzi w grę.

Ale zazdroszczę dziewczynom co wrzuciły fotki, takie szczupłe sarenki
W ogóle nie mogę schudnąć, koledze tak fajnie spada (startował z prawie setki), a ja wiecznie te 61...
Przecież 61kg to nie jest dużo 🤷♀️
Jak się ćwiczy to przy takiej wadze można wyglądać bardzo dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:25   #195
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Ja ostatnio po pilatesie miałam zakwasy (na nogach! ściskanie małej piłeczki dało radę) fakt, że po urlopie, po przerwie, ale jednak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Brzmi dobrze Ciekawe jak będzie u mnie o ile dotrę w listopadzie


Na razie miewam zakwasy po filmach yt z Codziennie Fit i kilka razy zdarzało mi się, że stękałam przy wstawaniu z łóżka.




Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość

Ale zazdroszczę dziewczynom co wrzuciły fotki, takie szczupłe sarenki
W ogóle nie mogę schudnąć, koledze tak fajnie spada (startował z prawie setki), a ja wiecznie te 61...

Też zazdroszczę W końcu nadrobiłam wątek po całym dniu i odkryłam, że zdjęcia po drodze były


Dziewczyny Wasze zdjęcia podobają mi się o wiele bardziej niż te fit panny, które tu były wcześniej. Po prostu jesteście autentyczne, normalne i jesteście sobą, a nie takim trochę produktem fit histerii.



U mnie spadek z obwodu bioder, dotarłam do 103 cm i tym samy mam 30 cm różnicy talia - biodra. Mam nadzieję, że uda mi się docisnąć do 101. Będę usatysfakcjonowana.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:34   #196
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie spadek z obwodu bioder, dotarłam do 103 cm i tym samy mam 30 cm różnicy talia - biodra. Mam nadzieję, że uda mi się docisnąć do 101. Będę usatysfakcjonowana.
Jeju, pięknie! Dla mnie 30 cm różnicy jest chyba nie do osiągnięcia (mam ok. 20, ale dawno się nie mierzyłam).

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:45   #197
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Ja ostatnio po pilatesie miałam zakwasy (na nogach! ściskanie małej piłeczki dało radę) fakt, że po urlopie, po przerwie, ale jednak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po pierwszych zajęciach pilates nie mogłam chodzić i miałam potworne zakwasy :p
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dobra, to daję zdjęcia (mam nadzieję, bo pierwszy raz z telefonu). Dwa w przyciasnych majtach są z końca tamtego roku, 45 kg, od lat nic nie ćwiczyłam. Dwa kolejne są z dzisiaj, 50 kg, od początku roku na siłowni, trzeci miesiąc body pump. Robione o tej samej porze, wieczorem. Najgorzej z brzuchem, żeby go ruszyć, ciągle jest bęc.
Jak dla mnie widać dużą różnicę. Gratuluję
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Golteria, to może pokombinuj z rodzajem przysiadów? Zamiast robić klasyczny przysiad ze sztangą, to albo goblet squat (zwłaszcza na podwyższeniu ze stepów cudownie wchodzi ), box squat czy może przysiad bułgarski.


Fotki żadnej nie wrzucę (narazie), bo jeszcze nie wróciłam do "swojej" formy i może w ubraniu moje ciało wygląda ok (standardowe S/36), to w bieliźnie/stroju kąpielowym/stroju sportowym (no chyba, że w legginsach naciągniętych do pach ) nie czuję się jeszcze ok. Ale może się pochwalę za 3 tygodnie fotką z urlopu
Dzięki, poprobuje na silowni.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:47   #198
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Jeju, pięknie! Dla mnie 30 cm różnicy jest chyba nie do osiągnięcia (mam ok. 20, ale dawno się nie mierzyłam).

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Ja zbijam, żeby nie dostawać depresji na zakupach - bo nic nie mogę dopasować



Póki co jedzenie też mi mniej więcej wychodzi . Lepiej niż kilka tygodni temu, słodycze i fastfoody są ale w granicach rozsądku.


Wskoczyłam na wyższy poziom ostrości. Zaczęłam jeść hinduskie vindaloo
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 22:49   #199
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jaksy, widać różnicę w brzuchu Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 23:08   #200
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jaksy, widac roznice Zdecydowanie jestes na dobrej drodze, nie trac zapalu. Badz cierpliwa, bo zmiany w sylwetce, to proces, ktory czasami zajmuje lata.

Cwiczenia sa wazne, ale na brzuch duzo wazniejsza jest dieta i to co jesz.

Wolha, 30cm pomiedzy talia, a biodrami Tez bym tyle chciala... mam cicha nadzieje, ze z talii zjade jeszcze 5cm, bardzo bym chciala!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 23:08   #201
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziękuję

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 23:11   #202
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87237911]
Cwiczenia sa wazne, ale na brzuch duzo wazniejsza jest dieta i to co jesz.[/QUOTE]

Na przykład? Ja to w ogóle diety nie ogarniam muszę przyznać (mam też skłonności do jedzenia duzo za mało, zwłaszcza w tygodniu).

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 05:59   #203
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dobra, to daję zdjęcia (mam nadzieję, bo pierwszy raz z telefonu). Dwa w przyciasnych majtach są z końca tamtego roku, 45 kg, od lat nic nie ćwiczyłam. Dwa kolejne są z dzisiaj, 50 kg, od początku roku na siłowni, trzeci miesiąc body pump. Robione o tej samej porze, wieczorem. Najgorzej z brzuchem, żeby go ruszyć, ciągle jest bęc.
Bardzo ładny efekt już masz. Widać dużą różnice na brzuchu i rękach. I uważam, że masz właśnie dość szybki efekt, biorąc pod uwagę to, że nie pilnujesz w ogóle diety. więc nie ma się co zniechęcać.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:20   #204
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziękuję Dzisiaj body pump
A macie jakieś sprawdzone strony, gdzie można poczytać o diecie? Bo w sumie wiem tylko, że powinnam jeść dużo białka Szczerze mówiąc przeraża mnie liczenie kalorii, mam nadzieję, że nie jest to konieczne i można jeść "na oko"

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:26   #205
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Jakieś wybitnie liczenie kalorii i makra to chyba tylko kiedy faktycznie chcesz systematycznie budować masę mięśniową na określonych zasadach lub jesteś zawodowym sportowcem. Przy zwykłym "poprawieniu" swojej diety nie potrzeba ścisłego liczenia moim zdaniem.


Nie polecę konkretnej strony, bo ja sobie o zdrowym odżywianiu często czytam wpisując hasło w google.


Mam znajomą, która swego czasu przeszła na weganizm, później bawiła się w dietę raw, jednocześnie ketle i rurka, ale to tak hardkorowo. Zero efekty na ciele, tzn. siłę ma, kondycja świetna, ale mięśnie? Zapomniaj.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:30   #206
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
No właśnie waga mi wzrosła bardzo szybko jak tylko zaczęłam chodzić na siłownię i od tego czasu stoi na tych 50 kg (najwięcej w moim życiu), tylko procent tłuszczu się zmienia.To dziękuję Wam, motywuje mnie to W sumie nie chodzę jakoś długo, ale już bym chciała mieć jeszcze większe efekty

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Jak to mówią, mięsnie wazą wiecej niz tłuszcz
Ale efekty wycwiczonego ciała są nie do przecenienia, ciało wygląda smuklej i w ogole
Mnie waga wzrosla sporo pózniej od zaczęcia cwiczen, ale ja nie siłowania, tylko sama w domu i zaczynalam lajtowo. Ale potem wziełam sie na ostro za cwiczenia i wtedy efekty konkretne były plus kg i tez to sie utrzymuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 07:31   #207
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Muszę się tym wreszcie zainteresować, też z tego względu, że jem po prostu fatalnie i nie chodzi o same produkty, tylko o to, że mało i nieregularnie :/ I mięsa jem bardzo mało, raz na kilka dni coś na obiad, ale lubię jajka i ich jem dosyć dużo. Kupiłam też sobie białko (podobno bez sensu, to akurat czytałam na wizażu) i piję w dni treningowe dodatkowo.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:00   #208
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Muszę się tym wreszcie zainteresować, też z tego względu, że jem po prostu fatalnie i nie chodzi o same produkty, tylko o to, że mało i nieregularnie :/ I mięsa jem bardzo mało, raz na kilka dni coś na obiad, ale lubię jajka i ich jem dosyć dużo. Kupiłam też sobie białko (podobno bez sensu, to akurat czytałam na wizażu) i piję w dni treningowe dodatkowo.
Ja nie jem miesa wcale. Ex tez nie jadl, a trenowal i mial fajne efekty. Jedlismy tylko ryby od czasu do czasu.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:07   #209
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Też uważam, że wyglądacie wszystkie 100 razy lepiej niż te instagramowe gwiazdy

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87238251]Ja nie jem miesa wcale. Ex tez nie jadl, a trenowal i mial fajne efekty. Jedlismy tylko ryby od czasu do czasu.[/QUOTE]

Z tego, co się orientuję, to dietetyk Damian Parol pisze o trenowaniu bez mięsa.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-10, 08:22   #210
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Muszę się tym wreszcie zainteresować, też z tego względu, że jem po prostu fatalnie i nie chodzi o same produkty, tylko o to, że mało i nieregularnie :/ I mięsa jem bardzo mało, raz na kilka dni coś na obiad, ale lubię jajka i ich jem dosyć dużo. Kupiłam też sobie białko (podobno bez sensu, to akurat czytałam na wizażu) i piję w dni treningowe dodatkowo.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem to nie jest bez sensu, skoro masz problem z tym, że nie masz ochoty jeść więcej i często jesz wręcz za mało.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.