Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-04, 20:07   #4291
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
nie, nie jestem

A ok, bo ja własnie na grupie pisałam to samo bo też z Panią dr rozmawiałam w poniedziałek. Bo ja miałam mieć operację już 12 sierpnia i taka kapa...
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 08:56   #4292
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Informacja dla dziewczyn, które maja wyznaczony termin operacji w Geo Medical !!!


Rozmawiałam dziś z doktor i prosiła, żeby Wam przekazać to co poniżej:


Po pierwsze, i najważniejsze, dr Michalska powiedziała, że każdego, kto ma wyznaczony u niej termin operacji nie zostawi bez niczego. Sama została zaskoczona informacją o zamknięciu Geo. Ale dr zaczęła robić operacje w Krakowie, więc wszystkie jej pacjentki z Katowic zostaną "przekierowane" do Krakowa. Doktor ma powiedzieć co trzeba będzie zrobić, żeby się tam dostać. Póki co kolejka jest tam niewielka więc nie powinno się wiele zmienić w terminach, pewnie trochę się przesuną.
Ale musi usiąść i na spokojnie wszystko poukładać.


Ja we wtorek będę się z dr Michalską widzieć, i jeśli tylko coś do tego czasu ustali przekaże mi, a ja napiszę na forum.


I prośba od doktor, żeby nie bombardować jej telefonami, ma teraz prywatne sprawy do załatwienia i prosi, żeby jej dać czas. Nie może rozmawiać ze wszystkimi. Natomiast tak jak mówiła, kiedy wszystko ustali, da znać i informacja pojawi się tutaj.


Mam nadzieję, że poprawiłam Wam nastrój, nie stresujcie się, będzie wszystko dobrze !!!



Poprawiłaś i to bardzo ! Będziemy z wdzięcznością czekać na Twoje informacje.

Mam cichą nadzieję, że jeśli nas przepierują na Kraków, to nadal operacja będzie w ramach NFZ.... Bądźmy pozytywnej myśli
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 11:30   #4293
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez akszeniga88 Pokaż wiadomość
Poprawiłaś i to bardzo ! Będziemy z wdzięcznością czekać na Twoje informacje.

Mam cichą nadzieję, że jeśli nas przepierują na Kraków, to nadal operacja będzie w ramach NFZ.... Bądźmy pozytywnej myśli


Na pewno na NFZ, pewnie tylko przesuną się trochę terminy! Ale na pewno się uda, będę trzymać kciuki!


Jutro dr Michalska zdejmuje mi szwy, jak tylko powie coś nowego wszystko tu napiszę!
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 14:50   #4294
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dziewczyny co do rozmiaru to p. doktor mi mowiła że celuje między C a D, stanik pooperacyjny mam D/E w staniki kupuję F/G...także z tymi rozmiarami to ja już sama nie wiem. Kupiłam sobie staniki kilku firm i albo F albo G.
No ale trudno, są wyraźnie mniejsze więc spoko

Co do blizn to p. doktor mi mowila ze pacjentki chwalą Contratubex ale i zwykły żel aloesowy

Ishikawa, ja tak właśnie też mam, przy czym zmniejszane miałam z 75 G, a mam 75 F. Z jakiego rozmiaru Ty zmniejszałaś?
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 08:07   #4295
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, jedna z nas na FB, zbiera dla doktor Michalskiej terminy zabiegów, które miały się odbyć w Katowicach. Napiszcie proszę tutaj(plus imię i nazwisko) lub dodajcie się do grupy na FB "spełniamy nasze marzenia w katowicach".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 08:52   #4296
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JoannaM_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedna z nas na FB, zbiera dla doktor Michalskiej terminy zabiegów, które miały się odbyć w Katowicach. Napiszcie proszę tutaj(plus imię i nazwisko) lub dodajcie się do grupy na FB "spełniamy nasze marzenia w katowicach".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoniłam dziś do Doktor, dowiedziałam się, że niestety aby operacja odbyła się w Krakowie trzeba ponownie pójść po skierowanie na konsultacje, zarejestrować się i wtedy dopiero wyznaczą nowy termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 09:13   #4297
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A wiesz może jakie to mogą być terminy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A umówić się trzeba do doktora Malka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 10:36   #4298
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JoannaM_86 Pokaż wiadomość
A wiesz może jakie to mogą być terminy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A umówić się trzeba do doktora Malka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 19:01   #4299
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dziś do Doktor, dowiedziałam się, że niestety aby operacja odbyła się w Krakowie trzeba ponownie pójść po skierowanie na konsultacje, zarejestrować się i wtedy dopiero wyznaczą nowy termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale pani dr prosiła, żebyśmy ogarnęły się grupami wg kolejności z Kato. O ponownej kwalifikacji wiemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:48   #4300
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pataya, czy będąc na wizycie we wtorek dowiedziałaś się czegoś nowego? A tak w ogóle to jak się czujesz i czy wszystko się dobrze goi. Bardzo jestem ciekawa.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Matty88 a co tam u Ciebie? Jak to wszystko wygląda? Bardzo jestem ciekawa jak Ci tam z nowym biustem. Widzisz co się podziało z naszymi terminami na razie klapa, ale nie tracę nadziei. Daj znać co u Ciebie to zawsze jakieś pocieszenie.
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:01   #4301
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A mogłabym prosić o nazwę grupy żeby móc się zapisać?

Termin miałam na 27 lipca 2020 Agnieszka Partyka.
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 08:34   #4302
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez akszeniga88 Pokaż wiadomość
A mogłabym prosić o nazwę grupy żeby móc się zapisać?

Termin miałam na 27 lipca 2020 Agnieszka Partyka.
Parę postów wyżej podawałam. " spełniamy nasze marzenia w Katowicach"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 10:29   #4303
akszeniga88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak przepraszam za zamieszanie chwilę później doczytałam
Dziękuję bardzo



Cytat:
Napisane przez JoannaM_86 Pokaż wiadomość
Parę postów wyżej podawałam. " spełniamy nasze marzenia w Katowicach"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
akszeniga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 21:59   #4304
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez aganieszka179 Pokaż wiadomość
Pataya, czy będąc na wizycie we wtorek dowiedziałaś się czegoś nowego? A tak w ogóle to jak się czujesz i czy wszystko się dobrze goi. Bardzo jestem ciekawa.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Matty88 a co tam u Ciebie? Jak to wszystko wygląda? Bardzo jestem ciekawa jak Ci tam z nowym biustem. Widzisz co się podziało z naszymi terminami na razie klapa, ale nie tracę nadziei. Daj znać co u Ciebie to zawsze jakieś pocieszenie.
Pataya nie dotarła na wizytę, szwy ściągała u siebie. Wszystkie informacje co do przeniesienia operacji do Krakowa znajdują się na grupie fb Spełniamy Nasze Marzenia w Katowicach W skrócie: rejestrujemy się na NFZ do poradni chirurgicznej w Krakowie, tam będzie ponowna kwalifikacja, a daty operacji będą ustalane wg kolejności z Geo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez akszeniga88 Pokaż wiadomość
A mogłabym prosić o nazwę grupy żeby móc się zapisać?

Termin miałam na 27 lipca 2020 Agnieszka Partyka.
Aga, usuń swoje nazwisko tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 12:25   #4305
Iwona90i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iwona Maszczyk, termin 05.10.2020 Katowice

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Dzwoniłam dziś do Szpitala na Klinach do Krakowa. Wszystkie wizyty są prywatne, zabiegi także. Nie wykonują zmniejszenia piersi na NFZ. Co w takiej sytuacji?
Iwona90i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 18:45   #4306
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Iwona sZpital wojskowy w Krakowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Pani doktor jest już w grafiku. Przyjmuje w każdy piątek do końca października. Potrzebne skierowanie do poradni chirurgii ogólnej z kodem N62. Terminy będą wyznaczane zgodnie z tym co było w geo w Katowicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 10:05   #4307
MoniGrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monika Grzejszczak termin 24.08.20
MoniGrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 21:13   #4308
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny z Katowic. PODSUMOWANIE.

Pani Doktor Michalska wszystkie nasze operację jest w stanie wykonać w Krakowie.
Żeby tak się stało wszystkie te które miały już wyznaczone terminy muszą przejść od nowa kwalifikacje.
Trzeba zarejestrować się w Szpitalu Wojskowym w Krakowie
http://chirurgia.5wszk.com.pl/?page_id=25780

Potrzebne jest skierowanie do PORADNI CHIRURGII OGÓLNEJ !!! z kodem N62.

Pani doktor przyjmuje tam w każdy piątek do końca pazdziernika.

Nowe terminy wyznaczone będą zgodnie z kolejnością z Geomedical.

Najlepiej wejść na FB i zapisać się do grupy "Spełniamy nasze marzenia w Katowicach". Tam na bieżąco są przekazywane nowe informacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 21:30   #4309
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez aganieszka179 Pokaż wiadomość
Pataya, czy będąc na wizycie we wtorek dowiedziałaś się czegoś nowego? A tak w ogóle to jak się czujesz i czy wszystko się dobrze goi. Bardzo jestem ciekawa.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Matty88 a co tam u Ciebie? Jak to wszystko wygląda? Bardzo jestem ciekawa jak Ci tam z nowym biustem. Widzisz co się podziało z naszymi terminami na razie klapa, ale nie tracę nadziei. Daj znać co u Ciebie to zawsze jakieś pocieszenie.


Agnieszka,
niczego się nie dowiedziałam, nie byłam u doktor bo ostatecznie zdjęłam szwy u siebie. Wszystko goi mi się dobrze ale nadal te blizny ciągną i jeszcze bolą. Dziś właśnie odkryłam, że kawałek szwu zostało ale sama nie dam rady chyba tego wyjąć. A tak ogólnie nie jest najgorzej, trochę jeszcze problem ze spaniem na boku.
Nie dopytywałam doktor o szczegóły bo powiedziała, że dziewczyny sią już zajęły tematem i widziałam, że pisały tutaj, co dalej robić.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 13:21   #4310
asgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

cześć dziewczyny
i ja postanowiłam zająć się "balastem"
dzisiaj umówiłam się na pierwszą konsultację w szpitalu orłowskiego, termin................... GRUDZIEŃ 2020 - zemdlałam, nie wiem ile się czeka na operację po konsultacji, ale już się boję, może któraś z Was wie jakie terminy wyznaczają

w Łęcznej konsultacja niemal z dnia na dzień, ale operacja za 3-4 lata,

-nie wiem czy są jakieś inne, szybsze rozwiązania na NFZ, może macie jakieś doświadczenia,
asgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 20:14   #4311
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jakie to szczęście, że jeszcze ten wątek istnieje . Co prawda nieco zamiera ale może to wina wakacji.

Zaczęłam czytać jeszcze poprzedni wątek i dużo się dowiedziałam ale..

Jestem na nieco ponad 3 tygodnie przed operacją redukcji piersi. Mam tez dużo lat i jestem ciekawa czy są tu jeszcze babeczki w wieku hmmm balzakowskim po takiej operacji. Interesuje mnie jak się zachowuje skóra i gojenie. Bardzo ciekawi mnie też (może ktoś wie) od czego może zależeć wielkość piersi jaką chcemy uzyskać. Moim marzeniem jest miseczka B. Obecnie micha G. Obwód 75. Chcę się upierać o taką wielkość . Niby na konsultacji doktor powiedział, że to możliwe ale.. NO waśnie co może oznaczać to "ale"? . Nie jestem wysoka (162 cm) i raczej drobnej budowy, chociaż brzucho powinien ulec zmniejszeniu .
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 10:19   #4312
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Alerka mnie lekarz zapytał podczas rysowania jaki rozmiar bym chciała, powiedziałam że C, uznał że może być za mały i doradza mi D, zdałam się na niego i nie żałuję. Zrobił mi D, jednak C byłoby za małe. Jako że przez całe życie nosimy taki wielki ciężar to jak mamy możliwość to chcemy jak najmniejsze, ale nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Wszystko musi być proporcjonalne.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:05   #4313
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale Geomedical ogłosił upadłość - nie wiem jak to się przekłada na przyszłe operacje
https://dziennikzachodni.pl/to-juz-k...NkUYK4zyxkRkV0

kasiaz13 Ja zmniejszałam z L (wg brafitterki) ale doktor Michalska mówiła że to na pewno nie jest L - ale jaki rozmiar to mi nie powiedziała
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:55   #4314
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Alerka mnie lekarz zapytał podczas rysowania jaki rozmiar bym chciała, powiedziałam że C, uznał że może być za mały i doradza mi D, zdałam się na niego i nie żałuję. Zrobił mi D, jednak C byłoby za małe. Jako że przez całe życie nosimy taki wielki ciężar to jak mamy możliwość to chcemy jak najmniejsze, ale nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Wszystko musi być proporcjonalne.

hmm, a jaki miałaś rozmiar wyjściowy i jaki masz wzrost? Ja jestem dość niska i nieproporcjonalna (szersza klatka niż biodra- sylwetka pływaczki ). Jak miałam (dawno temu) mały biust to była równowaga między górą a dołem. Już sama nie wiem. Czy mogłabyś pokazać jak wyglądałaś przez zmniejszeniem a jak teraz (w ubraniu).
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 11:55   #4315
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam 1,73 cm wzrostu. Przed operacją miałam 75Ł, teraz mam D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_125449.jpg (94,5 KB, 106 załadowań)
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 11:56   #4316
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190820_125326.jpg (67,5 KB, 108 załadowań)
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 13:03   #4317
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
.

No i u Ciebie wygląda to super. Jesteś jednak wyższa i faktycznie ten rozmiar jest dla Ciebie idealny. Ja jednak widzę się w mniejszym niż D a nawet C , dzięki za fotki
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 10:29   #4318
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Jakie to szczęście, że jeszcze ten wątek istnieje . Co prawda nieco zamiera ale może to wina wakacji.

Zaczęłam czytać jeszcze poprzedni wątek i dużo się dowiedziałam ale..

Jestem na nieco ponad 3 tygodnie przed operacją redukcji piersi. Mam tez dużo lat i jestem ciekawa czy są tu jeszcze babeczki w wieku hmmm balzakowskim po takiej operacji. Interesuje mnie jak się zachowuje skóra i gojenie. Bardzo ciekawi mnie też (może ktoś wie) od czego może zależeć wielkość piersi jaką chcemy uzyskać. Moim marzeniem jest miseczka B. Obecnie micha G. Obwód 75. Chcę się upierać o taką wielkość . Niby na konsultacji doktor powiedział, że to możliwe ale.. NO waśnie co może oznaczać to "ale"? . Nie jestem wysoka (162 cm) i raczej drobnej budowy, chociaż brzucho powinien ulec zmniejszeniu .
Mam 158 cm. Miałam rozmiar 75 G. Od tygodnia jestem posiadaczką małego C i jestem mega szczęśliwa. Jak już robić to tak, żebyś była zadowolona, a rozmiar da się zrobić każdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 11:10   #4319
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Mam 158 cm. Miałam rozmiar 75 G. Od tygodnia jestem posiadaczką małego C i jestem mega szczęśliwa. Jak już robić to tak, żebyś była zadowolona, a rozmiar da się zrobić każdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

właśnie z tego założenia wychodzę . Musze być zadowolona zwłaszcza, że ja niestety robię komercyjnie. Płacę i to nie mało. u kogo robiłaś swoje piersi?
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 22:05   #4320
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny ja też już po za tydzień zdjęcie szwów i wreszcie można się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.