Czy warto dać mu szansę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-25, 18:46   #1
Nika1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5

Czy warto dać mu szansę?


Piszę z chłopakiem około pół roku, spotkaliśmy się 2 razy. On mówi, że bardzo mu się podobam, ale ja nic do niego nie czuję. Lubię go, ale jak kolegę, w wielu kwestiach jesteśmy podobni, natomiast w ogóle nie podoba mi się fizycznie, nie jest w moim typie. Czy to się z czasem zmieni, dać mu szanse czy lepiej nie robić nadziei?

Dodam, że od dłuższego czasu jestem nieszczęśliwie zakochana w chłopaku, który ma obecnie dziewczynę. On jest dla mnie ideałem, wszystkich innych porównuję do niego

Byliście w podobnej sytuacji? Co byście zrobili na moim miejscu?
Nika1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 19:22   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Dorośli.
Facet Ci się nie podoba. Jesteś zakochana w innym. Po co chcesz więc dawać temu gościowi "szansę"? Zranisz go tylko. Jak można być tak egoistycznym.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 19:23   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Daj chłopakowi spokój. Jakbyś ty się czuła, gdyby to z tobą ktoś zaczął związek z braku laku, będąc zakochany w innej, a ty byś mu się w sumie nawet nie podobała? Chyba niefajnie?
Pomijając kwestie empatii po prostu moim zdaniem będziesz tego żałować, nie uszczęśliwi cie taka relacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 19:46   #4
Nika1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Ja jemu już na początku powiedziałam, że jestem zakochana w innym, ale on nie odpuszcza, więc widać mu to nie przeszkadza i ma nadzieję, że może mu się uda. Zawsze pierwszy do mnie pisze, ja nigdy nie zaczynam rozmowy
Nika1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 19:53   #5
_Kokosanka
W poszukiwaniu szczęścia
 
Avatar _Kokosanka
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Nika1919 Pokaż wiadomość
Ja jemu już na początku powiedziałam, że jestem zakochana w innym, ale on nie odpuszcza, więc widać mu to nie przeszkadza i ma nadzieję, że może mu się uda. Zawsze pierwszy do mnie pisze, ja nigdy nie zaczynam rozmowy
Przeszkadza mu, tylko przez to, że stale utrzymujecie jako taki kontakt, nadal ma nadzieję, że w Tobie się coś obudzi i będziecie razem. Sama piszesz, że wiesz, że on liczy na coś więcej. Bez sensu to ciągnąć i go ranić.
_Kokosanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:22   #6
empfh
watch me as I sleep
 
Avatar empfh
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 64
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Nika1919 Pokaż wiadomość
Piszę z chłopakiem około pół roku, spotkaliśmy się 2 razy. On mówi, że bardzo mu się podobam, ale ja nic do niego nie czuję. Lubię go, ale jak kolegę, w wielu kwestiach jesteśmy podobni, natomiast w ogóle nie podoba mi się fizycznie, nie jest w moim typie. Czy to się z czasem zmieni, dać mu szanse czy lepiej nie robić nadziei?
Ale po co Ty chcesz mu dawać tę niby szansę? Przecież wiadomo, że nie będziecie razem, on Cię nie pociąga, nie jest w Twoim typie. Nie baw się jego uczuciami i nie rób z niego zapchajdziury.
empfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 22:36   #7
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Nika1919 Pokaż wiadomość
Ja jemu już na początku powiedziałam, że jestem zakochana w innym, ale on nie odpuszcza, więc widać mu to nie przeszkadza i ma nadzieję, że może mu się uda. Zawsze pierwszy do mnie pisze, ja nigdy nie zaczynam rozmowy
No trudno, zauroczył się, stracił głowę i podtrzymuje głupią nadzieję, ale to nie oznacza, że to mu nie przeszkadza. Bądź mądrzejsza, masz go w tyłku i o tym wiesz więc skończ tę zabawę i tyle.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 00:01   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez empfh Pokaż wiadomość
Ale po co Ty chcesz mu dawać tę niby szansę? Przecież wiadomo, że nie będziecie razem, on Cię nie pociąga, nie jest w Twoim typie. Nie baw się jego uczuciami i nie rób z niego zapchajdziury.
Do-kła-dnie. Ciekawe, czy Autorka chciałaby być przez jakiegoś faceta traktowana jako "nawinęła się, nie podoba mi się ale dam jej szansę". No słabe to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 00:14   #9
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Przecież głównym problemem nie jest to, że dziewczyna zastanawia się nad "szansą" dla faceta,
tylko w desperacji rozważa czy spotykać się z jedyną opcją na jaką ona ma obecnie szansę. No innej możliwości nie ma, nikt kto ma jakikolwiek wybór nie rozważa randkowania z gościem który się nie podoba i z którym nie zaiskrzyło.
Jest więc despera a do tego pewnie i jakiś klin by się przydał na nieszczęśliwą miłość.

Zaloguj się autorko na badoo, tinderach etc, zdaniem lokalnych inceli jeśli nie masz wad genetycznych i gigantycznej nadwagi powinnaś szybciej kogoś znaleźć nowego niż męczyć się aż nadejdzie pożądanie do obecnego kandydata.
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 03:36   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Daj mu spokój.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 10:06   #11
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Wiesz co, warto dać szansę, ale do tego trzeba pewnej dojrzałości, zachwytu np. czyimś charakterem, głowy wolnej od myślenia o jakimś nieosiągalnym, zajętym ideale, otwartości na miłość po prostu...

Jeśli przez pół roku zdołałaś z siebie wykrzesać chęć na tylko dwa spotkania z facetem, to popatrz na to z drugiej strony. Jak Ty byś się czuła, gdyby facet, którego znasz pół roku, wysilił się tylko na dwa spotkania i po nich dalej tak rozkminiał "za i przeciw", czy będzie się Tobą dalej interesował, czy jednak nadal będzie czekał na swój ideał, czyli jakąś aktualnie zajętą laskę.

Ale ludzie tak robią, znam małżeństwa, w których kobieta wybrała właśnie taką "bezpieczną, jedyną, ostatnią" opcję. I Ci ludzie naprawdę się kochają, żyją bardzo zgodnie. To trochę mit, że trzeba kochać od pierwszego wejrzenia, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Uczucia ludzkie wymykają się stereotypom. Także nie ma jednego przepisu na szczęście, rób jak czujesz i jak Ci serce podpowiada.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 12:46   #12
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

To czy ludzie się kochają i żyją zgodnie też może być na pokaz.
Z boku wiele małżeństw gdzie jest przemoc wygląda na wspaniałe, a wręcz idealne pary.
Jeśli druga osoba nie pociąga nas fizycznie, nie podoba się, to nie ma sensu jej odbierać szansy na szczęście z kimś dla kogo może być atrakcyjna.

Tzw. pójście na kompromis albo bezpieczna opcja to poniżenie wybranej osoby.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 12:55   #13
empfh
watch me as I sleep
 
Avatar empfh
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 64
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To czy ludzie się kochają i żyją zgodnie też może być na pokaz.
Z boku wiele małżeństw gdzie jest przemoc wygląda na wspaniałe, a wręcz idealne pary.
Jeśli druga osoba nie pociąga nas fizycznie, nie podoba się, to nie ma sensu jej odbierać szansy na szczęście z kimś dla kogo może być atrakcyjna.

Tzw. pójście na kompromis albo bezpieczna opcja to poniżenie wybranej osoby.
Zgadzam się. Bycie z kimś z braku laku jest, moim zdaniem, dla obu stron uwłaczające. Nie potrafiłabym ani być z kimś, kto nie jest dla mnie numerem 1, ani z kimś, dla kogo bym tym numerem nie była. Wykończyłabym się psychicznie.
empfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 13:02   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To czy ludzie się kochają i żyją zgodnie też może być na pokaz.
Z boku wiele małżeństw gdzie jest przemoc wygląda na wspaniałe, a wręcz idealne pary.
Jeśli druga osoba nie pociąga nas fizycznie, nie podoba się, to nie ma sensu jej odbierać szansy na szczęście z kimś dla kogo może być atrakcyjna.

Tzw. pójście na kompromis albo bezpieczna opcja to poniżenie wybranej osoby.
Amen. Zgodnie niekoniecznie szczęśliwie. Poprawność i zgodność często po prostu oznacza obojętność i życie obok siebie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 16:29   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Ja dałam szansę, bo chłopakowi zależało. I nie zdołałam wykrzesać z siebie innych uczuć niż zniecierpliwienie, a potem niechęć. Już nie mówię o jakichś bardziej intymnych czynnościach seksualnych, na myśl o których miałam odruch wymiotny. Finalnie zostawiłam go, z kamienia wody nie wyciśniesz.
Rozmowa, dlaczego go zostawiam, była trudna i stresująca. Patrzysz w czyjeś oczy i widzisz smutek i rozczarowanie.

Odpuść sobie tego faceta, uświadom go, że nic z tego nie będzie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 16:41   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;86848798]
(...)
Ale ludzie tak robią, znam małżeństwa, w których kobieta wybrała właśnie taką "bezpieczną, jedyną, ostatnią" opcję. I Ci ludzie naprawdę się kochają, żyją bardzo zgodnie. To trochę mit, że trzeba kochać od pierwszego wejrzenia, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Uczucia ludzkie wymykają się stereotypom. Także nie ma jednego przepisu na szczęście, rób jak czujesz i jak Ci serce podpowiada.[/QUOTE]

Ale jakie "od pierwszego wejrzenia", skoro sytuacja trwa pół roku i dwukrotnie się widzieli? Autorka jest obojętna, NICZEGO do faceta nie czuje. To jest inna sytuacja, niż "coś mi tak nie pasuje, ALE zaryzykuję". Już nie wspominając o jej zauroczeniu innym facetem.

Co do tych podanych przez Ciebie przykładów. Ludzie dużo mówią, nie zawsze prawdę i nie zawsze sami siebie znają. Plus pamięć też swoje robi. Dlatego jestem sceptyczna, gdy słyszę tego typu opowieści. Poza tym nikomu pod łóżkiem nie leżysz, ani pod prysznicem nie stoisz. I jeszcze poza tym te kobiety (bo piszesz o "małżeństwach", czy z tego wynika niby znasz takich kilka) nie są z tymi facetami z rozsądku, ale się jednak zakochały. Jestem również ciekawa ile miały lat wybierając rzekomo tą "ostatnią, bezpieczną opcję". Bo jak były ledwie po 20-tce, to cóż...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-26 o 16:48
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 16:43   #17
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Najpierw się wylecz z tego zauroczenia zajętym facetem a potem szukaj nowych związków.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 17:20   #18
empfh
watch me as I sleep
 
Avatar empfh
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 64
Dot.: Czy warto dać mu szansę?

Cytat:
Napisane przez Jogurtowe_love Pokaż wiadomość
Najpierw się wylecz z tego zauroczenia zajętym facetem a potem szukaj nowych związków.
Otóż to. Robienie z kogokolwiek plastra na niespełnioną miłość nie kończy się dobrze,
empfh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-26 18:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.