Boję się że odkryl moje kłamstwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 22:40   #1
Zdezorientowana92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1

Boję się że odkryl moje kłamstwo


Witam wszystkie formowiczki to mój pierwszy wątek tutaj dlatego nie wiem czy w odpowiednim miejscu go umieszczam.

Potrzebuje porady.

Jakiś czas temu facet z którym się umawiam pomogl mi znakesc pracę. Na początku było w niej wszystko świetnie. Z czasem okazało się że szef nie jest do końca w porządku, wysmiewa innych pracowników, rozpowiada różne rzeczy o nich, nie zawsze prawdziwe. Wymagał żebym całkowicie oddała się pracy. Mój szef nie miał pojęcia że łączy mnie coś więcej z moim M i kiedy ten wpadł do mojej pracy jak mnie nie było potrafił mnie wysmiewac... Chodzi o to że musiałam oklamac mojego szefa żeby mieć chociaż 2 dni wolnego pod rząd żebym mogła odpocząć... Nie powiedziałam mojemu M o tym że oklamalam szefa. W sylwestra byłam chora, brałam antybiotyk a szef i tak kazał mi przyjść do pracy, nie wytrzymałam i w trakcie zmiany wyszłam. Konsekwencji z tym związanych się nie boję bo nie miałam umowy ale moje się że szef jak spotka mojego M to powie mu o tym moim kłamstwie... Nie wiem czy wcześniej porozmawiać z moim czy czekasz jak sytuacja się rozwinie??
Zdezorientowana92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 07:43   #2
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Co to była za praca, że bez umowy?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 08:14   #3
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Okłamałaś przygłupiego szefa, nie partnera, więc w czym problem? Kłamstwo, jeśli nie służy wyrządzeniu komuś krzywdy nie jest czymś złym. Nie mów tego partnerowi bo pomyśli, że jesteś większą kłamczuszką i udajesz, że się przejmujesz nic nie znaczącą ściemą w pracy. Ja przynajmniej bym tak zrobił
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 08:27   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Co to była za praca, że bez umowy?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No właśnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 08:30   #5
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Cytat:
Napisane przez Zdezorientowana92 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie formowiczki to mój pierwszy wątek tutaj dlatego nie wiem czy w odpowiednim miejscu go umieszczam.

Potrzebuje porady.

Jakiś czas temu facet z którym się umawiam pomogl mi znakesc pracę. Na początku było w niej wszystko świetnie. Z czasem okazało się że szef nie jest do końca w porządku, wysmiewa innych pracowników, rozpowiada różne rzeczy o nich, nie zawsze prawdziwe. Wymagał żebym całkowicie oddała się pracy. Mój szef nie miał pojęcia że łączy mnie coś więcej z moim M i kiedy ten wpadł do mojej pracy jak mnie nie było potrafił mnie wysmiewac... Chodzi o to że musiałam oklamac mojego szefa żeby mieć chociaż 2 dni wolnego pod rząd żebym mogła odpocząć... Nie powiedziałam mojemu M o tym że oklamalam szefa. W sylwestra byłam chora, brałam antybiotyk a szef i tak kazał mi przyjść do pracy, nie wytrzymałam i w trakcie zmiany wyszłam. Konsekwencji z tym związanych się nie boję bo nie miałam umowy ale moje się że szef jak spotka mojego M to powie mu o tym moim kłamstwie... Nie wiem czy wcześniej porozmawiać z moim czy czekasz jak sytuacja się rozwinie??
Jak nie masz umowy to nie masz pracy, co najwyżej zajęcie, za które ktoś Ci zapłaci albo i nie. Od Sylwestra rozkminiasz ten problem?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 08:59   #6
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Jak nie miałaś umowy, to dobrze, że wyszłaś. Mam nadzieję, że więcej nie wrócisz. Nie byłaś pracownikiem, nie miałaś na piśmie obiecanego żadnego wynagrodzenia, nie byłaś ubezpieczona, nikt nie odprowadzał za Ciebie składek emerytalnych. Nie dziwię się, że "szef" tak Cię traktował, w końcu byłaś tam... nikim. Daj spokój z takim cyrkiem, szukaj normalnej, prawdziwej pracy. Jak to mowią: "za darmo umarło".
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 14:41   #7
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Skoro nie mialas umowy to czemu boisz sie o jakies konsekwencje nawet gdyby klamstwo wyszlo na jaw? Luzik arbuzik, nic ci nie zrobią. A jezeli twoj facet bedzie mial problem to dlaczego nie wytlumaczysz mu fatalnych warunkow pracy?
Traszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 18:30   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Boję się że odkryl moje kłamstwo

Że co?
Ogólnie szefa masz dupka i Twój facet o tym nie wie? A nawet jakby się dowiedział, to co z tego?
I jak wyżej, dajesz się poniżać, nie masz umowy... Ty tak poważnie?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 19:30:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.