Dermatolog - proszę o pytania - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stres w wielkim mieście

Notka

Stres w wielkim mieście
Zapraszamy Was do dyskusji i zadawania pytań na tematycznym forum "Stres w wielkim mieście". Od 22 lutego (poniedziałek) do 21 marca na forum co tydzień będzie odpowiadał na Wasze pytania specjalista z zakresu dietetyki, fitnesu, psychologii, stylizacji i dermatologii.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 09:19   #91
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

Ja również dziękuję
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:01   #92
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

a ja nie dostałam odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
witam
mam problem z paznokciami u stóp, własciwe odkąd pamiętam wydaje mi się że to wina tego, ze nie chodziłam w butach ortopedycznych pomimo że mam płaskostopie i halluksy ale wiaodmo - kobieta chce miec ładne buty...niekoniecznie wygodne Na wakacjach byłam u dermatologa która wykluczyła grzybice i stwierdziła ze warstwa rogowa paznokci jest uszkodzona. Przepisała mi do smarowania preparat nie pamietaqm nazwy ale z kwasem acetylosalicylowym ale choć kosztował ponad 4o zł i miałam przez 3 miesiące codziennie smarować to zupełnie mi nie pomógł (zaznaczam że chodziłam głównie a sportowych butach a zima w wygodnych kozaczkach)
nie wiem co robić bo szczerze mówiąc myślałam ze problem do wiosny przestanie istnieć a teraz niedługo przyjdzie mi odsłonic stopy i co ja pokażę nie chcę już iśc do tej pani dermatolog ponieważ jest bardzo nieprzyjemna, stwierdziła tylko co to jest, zapisała lek i powiedizła ze za 3 miesiace powinno przejśc i mam pytanie- czy może mi Pani polecic coś na to schorzenie? bo jeśli nie to będę musiała poszukac innego dermatologa bo do tej Pani już nie chce wrócic

opis paznokcia: zgrubiały, zżółknięty, rozwarstwiający sie i prawie wcale nie rosnie
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:03   #93
Linda123
Przyczajenie
 
Avatar Linda123
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

Witam,

Problem dotyczy mojej 6-cioletniej córki. Na rękach od ramion do łokcia i na pleckach ma takie małe krostki, nie widoczne gołym okiem. W dotyku skóra wydaje się szorstka w tych miejscach. Po kompieli nawilżam te miejsca kremem Nivea dla dzieci, ale to nie pomaga. Pokusiłam się kiedyś o kupno kremu SVR z serii Topialyse, po którym jest znacznie lepiej. Kosmetyk ten jest bardzo drogi i szybko się kończy. Chciałabym sie zapytać co to może być? i jak sobie z tym radzić bez wydawania dużych sum pieniędzy na kosmetyki.
Linda123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:06   #94
LikeTheChocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 10 689
GG do LikeTheChocolate
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

Witam, dermatolog przepisała mi Clindacne + Epiduo na moje wypryski (nie są straszne, dużo, ale mnie jako kobiete męczą). Czy to wystarczy?
Po zastosowaniu buzia mnie lekko piecze, czasem jest wysuszona (policzki) lekko czerwonawa - co na to stosowac? Filtry? Proszę o podanie ew. nazw kosmetyków.
LikeTheChocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:57   #95
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 32
GG do karolincyn
Dot.: Dermatolog - proszę o pytania

Ja tez nie dostałam odpowiedzi((
karolincyn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stres w wielkim mieście


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.