Imprezy integracyjne z partnerem czy bez? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-08, 22:09   #91
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87235020]
Wątpię. Po prostu jak tak wszyscy mówią w pracy to ci zostaje [/QUOTE]

No ale ktoś zaczął tak mówić, bo brzmiało mądrze i nowocześnie, a że się przyjęło to inna sprawa (w końcu trzeba krakać jak inni).

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Raczej bym obstawiała, że tak to właśnie było nazwane przez firmę i tak to zapamiętała/napisała. Ot praca w korpo, są teamy, workshopy, couche, orientation, meetingi, blabla. Jak się za dużo w tym siedzi to się tym przesiąka, zresztą już normalnie do polskiej mowy weszły deadline i openspace, kwestia czasu jak wejdą i inne
Jasne. Mnie to trochę boli/śmieszy, bo mamy piękny język, a tu się paskudne określenia promuje
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 08:12   #92
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Pracowałam w korpo, gdzie były duże imprezy na kilkaset osób jak i w mniejszej, gdzie wychodziło się na piwo w parę, kilkanaście osób i pierwsze słyszę o przychodzeniu z osobą towarzyszącą

Nie ogarniam co to miałoby na celu, bo:

- nie czuję potrzeby poznawania małżonków / partnerów kolegów z pracy, bo co mnie oni obchodzą? I chyba nikt z kolegów z pracy nie ma potrzeby przyprowadzania i chwalenia się swoim partnerem.

- nie czuję również potrzeby poznawania współpracowników partnera na jego imprezach, bo również - co oni mnie obchodzą? No chyba, że partner pracowałby w interesującej mnie branży albo skądś wczesniej znałabym tych ludzi, ale generalnie mam lepsze zajęcia niż chodzenie na cudze imprezy firmowe.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 11:14   #93
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Imprezy integracyjne to część pracy i kultury biznesowej firmy, często załatwia się tam różne sprawy, dogaduje np. z szefami czy partnerami biznesowymi, dużo rozmawia o pracy i wymienia doświadczenia dotyczące PRACY. Ponieważ do PRACY nie chodzę z partnerem, to na imprezy integracyjne też nie zamierzam.



Jakiekolwiek smęcenie faceta na ten temat byłoby moim zdaniem śmieszne i dziecinne.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 17:15   #94
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Pracuję juz w 3ciej korpo z kolei. Niestety nie mam dobrej opinii o tego typu imprezach i wolałabym by odbywały się z partnerami mimo ze sama w związku nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 18:25   #95
dobevey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 57
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

A dlaczego masz słaba opinie? Co to konkretnie znaczy?
dobevey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 18:34   #96
Amarai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 124
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

jak impreza jest z +1 to zabralabym partnera/oczekiwala, ze partner zabierze mnie

jesli jest wylacznie dla pracownikow, to poszlabym sama/zyczylabym partnerowi dobrej zabawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amarai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 07:46   #97
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez dobevey Pokaż wiadomość
Co sądzicie na temat imprez integracyjnych, na których wstępu nie ma osoba towarzysząca?
Nie chodzi mi oczywiście o jakieś wyjścia do baru na piwo czy jakiś klub z teamem czy innymi znajomymi z pracy, ale takie duże imprezy/przyjęcia korporacyjne dla wszystkich pracowników bardzo licznej firmy. Moja firma organizuje takie właśnie przyjęcie w dużej sali, ale nie można zabrać partnerów. A mój partner trochę kręci nosem, że chcę się wybrać na taką imprezkę bez niego i chyba oczekuje, że z niej zrezygnuję. A co Wy o tym myślicie?
Bylibyście bardziej za tym, aby tego typu imprezę odpuścić czy pójść, bo to w końcu impreza z pracy?
U mnie w firmie są takie imprezy. Raz w roku ogólnofirmowa, raz w roku tylko dla naszego działu. Chodzę normalnie. To zwykła impreza, tyle że zamknięta. Nic się złego tam nie dzieje, bawimy się, jest muzyka, jedzenie. Jak ktoś przesadzi z alkoholem to zazwyczaj dość szybko przez kolegów jest pakowany w taksówkę i wysyłany do domu. Ja chodzę sama, mąż na swoją firmową imprezę chodzi sam. Razem idziemy na spotkania z naszymi znajomymi. Imprezy są dobrowolne, idzie ten kto ma czas i ochotę.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dobevey Pokaż wiadomość
Nie wiem... Chłopak powiedział, że bary, piwka, czy siedzenie nad jeziorem to co innego niż duża impreza z tańcami.
(...)
Mi jakoś baaaardzo nie zależy na tym żeby tam iść, bo po paru godzinach zaczynam się nudzić albo jestem zmęczona i najchętniej wróciłabym do domu
A czym się różni? Dla mnie to jeziorko byłoby bardziej podejrzane I jaki jest problem by iść na te kilka godzin i wrócić jak zaczniesz się nudzić? U mnie są osoby, które przychodzą na godzinę czy dwie, bo na tyle mają ochotę. Pogadają, wypiją jedno piwo i idą zająć się swoim życiem. Nikomu to nie przeszkadza.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 13:28   #98
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87235055]No ale ktoś zaczął tak mówić, bo brzmiało mądrze i nowocześnie, a że się przyjęło to inna sprawa (w końcu trzeba krakać jak inni).

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------





Jasne. Mnie to trochę boli/śmieszy, bo mamy piękny język, a tu się paskudne określenia promuje [/QUOTE]


Korporacje zazwyczaj są międzynarodowe i używasz słów po angielsku ponieważ jest to powszechnie używane przez wszystkich niezależnie od narodowości, nie wydaje mi się, ze zaczęto używać angielskich słów bo brzmiały nowocześnie..





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 15:20   #99
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87233618]To że sobie narzucisz klatkę sama na siebie nie oznacza, że jest to zdrowe. Sam byłem w takim związku "klatce", doskonale rozumiem o co Ci chodzi, też się tak tłumaczyłem i wydawało mi się, że jest spoko.[/QUOTE]Dokładnie.

To, że dobrowolnie zgadzasz się na toksyczne podejście partnera nie znaczy, że to jest spoko.

Jeśli pozwolę partnerowi mnie bić i twierdzę, że to z miłości i mi się to naprawdę podoba, to już danie mi z prawego sierpowego nie jest toksyczne?

Oczywiście nie przyrównuję tych dwóch przypadków (bo nie wiem, czy uważam takie ustalenie za toksyczne), chodzi mi o przekaz, że jak coś jest toksyczne, to jest, niezależnie od tego, że się zgodziłam.

Ale na pewno wszelkie ustalenia "partner mi zabrania" uważam za toksyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Kiedys mialam z tym problem i teraz z perspektywy czasu widze ze durna bylam Obecnie sie przyzwyczailam i sama na takowe tez chodze z mojej firmy.

Nie chce zakladac nowego watku, ale mam szybkie pytanie. Mialybyscie problem z tym, ze partner (narzeczony) chce jechac do Pragi na urodziny dobrej kolezanki? Wyjazd grupa, nie znam ich, on za bardzo tez nie. Ja nie jestem zaproszona, bo kolezanka mnie nie lubi. Stanowczo sie sprzeciwilam. Skoro laska ma ze mna problem a wiem ze ma (spotkalysmy sie tylko raz w zyciu), bo kiedys mu to powiedziala (przez co tez rozluznili kontakty) to nie chce zeby jechal... Awantura wczoraj ze hoho...
Nie. Nie miałabym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87234991]Bo ludziom się wydaje, że brzmią profesjonalnie gdy wtłaczają na chama zagraniczne określenia do polskich zdań. Wychodzi karykatura, ale co zrobisz.[/QUOTE]Lol. Albo po prostu tak mówi całe otoczenie i się przyzwyczajasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87235055]No ale ktoś zaczął tak mówić, bo brzmiało mądrze i nowocześnie, a że się przyjęło to inna sprawa (w końcu trzeba krakać jak inni).[/QUOTE]

Możesz mówić, co chcesz.

Ale "dedlajn" i "na asapie" są po prostu szybsze do wypowiedzenia niż "ostateczny termin oddania projektu" i "zrób to najszybciej jak to tylko możliwe". I z tym nie wygrasz.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:15   #100
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Dla mnie to jasne, że impreza integracyjna jest dla ludzi z firmy, bez partnerów. Nie miałam problemu z TŻ w tej kwestii, byliśmy kilka razy osobno.
Z drugiej strony trochę widziałam jakie żenady ludzie odpierniczają na takich imprezach, najczęściej to były osoby które miały żonę/męża i dzieci.... brrr. Teraz ufam partnerowi ale nie wiem czy jak będziemy po 40 to nie najdzie nas na drugą młodość i nie zaczniemy flirtować z kimkolwiek kto się do nas uśmiechnie i stoi najbliżej xd oby nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 16:41   #101
daisydoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 170
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Dla mnie kwestionowanie jakichkolwiek ustaleń w CUDZYM związku i wielce przemądrzałe wypowiadanie się o nich jest śmieszne. Ludzie mogą ustalić sobie wszystko i dopóki im to pasuje, to myślę, że jest to super. Problem się pojawia dopiero wtedy, gdy ktoś robi coś wbrew sobie i jest naprawdę nieszczęśliwy - to tutaj widzę podłoże toksyczności a nie w tym, że dziewczyna i facet np. nie wychodzą osobno na imprezy.

Dla mnie wszelkie imprezy integracyjne to żart i nie zgodzę się nigdy na to, żeby w nich uczestniczyć. Mogę sobie sama wybierać z kim chcę pić i się spotykać w czasie wolnym i nie dam sobie tego narzucać. A czas na poznanie współpracowników, to jest w czasie wspólnej pracy, a nie na weekendzie w Bieszczadach czy na popijawie w klubie. Teraz generalnie panuje ciekawe idea integrowania się na siłę, zmuszania pracowników do uczestniczenia w takich marnych imprezach i jeszcze wielkiego oburzenia, jak ktoś nie chce przyjść.

Znosić ludzi, których nie lubię muszę w czasie pracy, bo nie mam na to wpływu. Na pewno nie zamierzam poświęcać czasu wolnego na integrowanie się z kimkolwiek. Z kim się polubię, z tym i tak się umówię po pracy. Z mojego wyboru.
daisydoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-12, 17:11   #102
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez daisydoo Pokaż wiadomość
Dla mnie kwestionowanie jakichkolwiek ustaleń w CUDZYM związku i wielce przemądrzałe wypowiadanie się o nich jest śmieszne. Ludzie mogą ustalić sobie wszystko i dopóki im to pasuje, to myślę, że jest to super. Problem się pojawia dopiero wtedy, gdy ktoś robi coś wbrew sobie i jest naprawdę nieszczęśliwy - to tutaj widzę podłoże toksyczności a nie w tym, że dziewczyna i facet np. nie wychodzą osobno na imprezy.

Dla mnie wszelkie imprezy integracyjne to żart i nie zgodzę się nigdy na to, żeby w nich uczestniczyć. Mogę sobie sama wybierać z kim chcę pić i się spotykać w czasie wolnym i nie dam sobie tego narzucać. A czas na poznanie współpracowników, to jest w czasie wspólnej pracy, a nie na weekendzie w Bieszczadach czy na popijawie w klubie. Teraz generalnie panuje ciekawe idea integrowania się na siłę, zmuszania pracowników do uczestniczenia w takich marnych imprezach i jeszcze wielkiego oburzenia, jak ktoś nie chce przyjść.

Znosić ludzi, których nie lubię muszę w czasie pracy, bo nie mam na to wpływu. Na pewno nie zamierzam poświęcać czasu wolnego na integrowanie się z kimkolwiek. Z kim się polubię, z tym i tak się umówię po pracy. Z mojego wyboru.
Z ciekawości, gdzie pracujesz?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 08:58   #103
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez daisydoo Pokaż wiadomość
Dla mnie kwestionowanie jakichkolwiek ustaleń w CUDZYM związku i wielce przemądrzałe wypowiadanie się o nich jest śmieszne. Ludzie mogą ustalić sobie wszystko i dopóki im to pasuje, to myślę, że jest to super. Problem się pojawia dopiero wtedy, gdy ktoś robi coś wbrew sobie i jest naprawdę nieszczęśliwy - to tutaj widzę podłoże toksyczności a nie w tym, że dziewczyna i facet np. nie wychodzą osobno na imprezy.

Dla mnie wszelkie imprezy integracyjne to żart i nie zgodzę się nigdy na to, żeby w nich uczestniczyć. Mogę sobie sama wybierać z kim chcę pić i się spotykać w czasie wolnym i nie dam sobie tego narzucać. A czas na poznanie współpracowników, to jest w czasie wspólnej pracy, a nie na weekendzie w Bieszczadach czy na popijawie w klubie. Teraz generalnie panuje ciekawe idea integrowania się na siłę, zmuszania pracowników do uczestniczenia w takich marnych imprezach i jeszcze wielkiego oburzenia, jak ktoś nie chce przyjść.

Znosić ludzi, których nie lubię muszę w czasie pracy, bo nie mam na to wpływu. Na pewno nie zamierzam poświęcać czasu wolnego na integrowanie się z kimkolwiek. Z kim się polubię, z tym i tak się umówię po pracy. Z mojego wyboru.
Po to się zakłada temat żeby jakąś kwestię przedyskutować. Przemądrzale czy nie.
Zgadzam się, że imprezy integracyjne to robienie atmosfery na siłę. Znajoma pracuje w środowisku, które za sobą nie przepada i żadne imprezki integracyjne nie pomagają. Po spotkaniu koleżanki miały tylko więcej tematów do napie**** jedna na drugą. Akurat tam pracują same kobiety, więc akcji damsko-męskich nie było, ale i tak były pomysły, że może by zabrać drugą połówkę.
Poza tym nie bez przyczyny powstała durna komedyjka "Wyjazd integracyjny" w której alkohol i przypadkowy seks to normalka (nie widziałem, ale można się domyślić po zwiastunie).
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 09:30   #104
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez daisydoo Pokaż wiadomość
Dla mnie kwestionowanie jakichkolwiek ustaleń w CUDZYM związku i wielce przemądrzałe wypowiadanie się o nich jest śmieszne. Ludzie mogą ustalić sobie wszystko i dopóki im to pasuje, to myślę, że jest to super. Problem się pojawia dopiero wtedy, gdy ktoś robi coś wbrew sobie i jest naprawdę nieszczęśliwy - to tutaj widzę podłoże toksyczności a nie w tym, że dziewczyna i facet np. nie wychodzą osobno na imprezy.

Dla mnie wszelkie imprezy integracyjne to żart i nie zgodzę się nigdy na to, żeby w nich uczestniczyć. Mogę sobie sama wybierać z kim chcę pić i się spotykać w czasie wolnym i nie dam sobie tego narzucać. A czas na poznanie współpracowników, to jest w czasie wspólnej pracy, a nie na weekendzie w Bieszczadach czy na popijawie w klubie. Teraz generalnie panuje ciekawe idea integrowania się na siłę, zmuszania pracowników do uczestniczenia w takich marnych imprezach i jeszcze wielkiego oburzenia, jak ktoś nie chce przyjść.

Znosić ludzi, których nie lubię muszę w czasie pracy, bo nie mam na to wpływu. Na pewno nie zamierzam poświęcać czasu wolnego na integrowanie się z kimkolwiek. Z kim się polubię, z tym i tak się umówię po pracy. Z mojego wyboru.
Toksyczność jest tam, gdzie na pytanie czy idziesz na imprezę odpowiadasz "nie mogę" zamiast "nie mam ochoty".

Też nie lubię takich imprez, ale z perspektywy czasu widzę jednak, że sporo mi dały w rozwoju kariery, więc czasem warto się przemęczyć. Jak ktoś wybitnie nie lubi to przymusu nie ma, ale często sam sobie szkodzi, co jest tym bardziej przykre jeśli robi to na rozkaz partnera.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 11:37   #105
daisydoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 170
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Toksyczność jest tam, gdzie na pytanie czy idziesz na imprezę odpowiadasz "nie mogę" zamiast "nie mam ochoty".

Też nie lubię takich imprez, ale z perspektywy czasu widzę jednak, że sporo mi dały w rozwoju kariery, więc czasem warto się przemęczyć. Jak ktoś wybitnie nie lubi to przymusu nie ma, ale często sam sobie szkodzi, co jest tym bardziej przykre jeśli robi to na rozkaz partnera.
Ogólnie toksyczność, to ciężki temat, bo każdy go interpretuje jak chce. Dla mnie podstawowy wyznacznik, to odpowiedź na pytanie czemu ktoś czegoś nie robi. Bo jeśli robi to dla kompromisu czy z własnej woli - fajnie. Ale jeśli ktoś czegoś nie robi, bo ,,nie może" i jeszcze dość jasno to komunikuje, to dla mnie coś jest nie tak. W ogóle nie rozumiem po co ktoś się zgadza na taką ,,toksyczność", skoro mu to nie pasuje i czuje się nieszczęśliwy. Gdzie w tym sens? Skoro doprowadza go to do złego stanu, to może nie powinien z tego rezygnować.
Dla mnie to chore. Jesteśmy dorośli. Albo chcemy coś zmienić/poświęcić dla drugiej osoby(ewentualnie mamy identyczne poglądy), jeśli ona tego oczekuje i robimy to, bo czujemy, że to dobry wybór. Albo się żegnamy, rozstajemy i idziemy dalej.
Najbardziej nie szanuję osób, które np. czegoś nie robią, ,,bo partner się czepia", jednocześnie chodzą, narzekają na niego i tkwią w takiej relacji. Takie żebranie o atencje -,,jaki jestem biedny".

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87244516]Z ciekawości, gdzie pracujesz? [/QUOTE]

w średniej wielkości korpo prawniczym
daisydoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 13:34   #106
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Jakby mój facet zaczął kręcić nosem, że wychodzę do ludzi bez niego, po prostu uznałabym, że mi nie ufa, uważa, że mogłabym zrobić coś głupiego i bym się zastanowiła nad tym, za jakiego człowieka i za jaką partnerkę mnie uważa.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 13:44   #107
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Jakby mój facet zaczął kręcić nosem, że wychodzę do ludzi bez niego, po prostu uznałabym, że mi nie ufa, uważa, że mogłabym zrobić coś głupiego i bym się zastanowiła nad tym, za jakiego człowieka i za jaką partnerkę mnie uważa.
Wy tak wszystkie z tym zaufaniem, a potem się okazuje, że najczęściej się chorobami wenerycznymi zaraża od osób, którym się ufa.
Zaufanie, bla bla bla... Jakbym się wczoraj urodził, to bym nie zauważał podwójnych standardów jakie się stosuje w kwestii zaufania. Nie zliczę ile razy słyszałem, że facetom nie można ufać, że nie zdradzą, ale kobietom już tak. "Pies na baby" itp. Na dodatek argumentację kobiet, że to dlatego, że ich misio taki atrakcyjny i zue baby na niego lecą. To ciekawe, że istnieją zue baby, które lecą na misiów i kuszą, ale żadna z nich nie jest tą, której jej partner nie może ufać.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 14:05   #108
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Wy tak wszystkie z tym zaufaniem, a potem się okazuje, że najczęściej się chorobami wenerycznymi zaraża od osób, którym się ufa.
Zaufanie, bla bla bla... Jakbym się wczoraj urodził, to bym nie zauważał podwójnych standardów jakie się stosuje w kwestii zaufania. Nie zliczę ile razy słyszałem, że facetom nie można ufać, że nie zdradzą, ale kobietom już tak. "Pies na baby" itp. Na dodatek argumentację kobiet, że to dlatego, że ich misio taki atrakcyjny i zue baby na niego lecą. To ciekawe, że istnieją zue baby, które lecą na misiów i kuszą, ale żadna z nich nie jest tą, której jej partner nie może ufać.
No ja tam nie uważam swojego partnera za bezrozumnego debila, który poleci na każdą, co się koło niego zakręci. Gdybym miała go za kogoś takiego to bym z nim nie była.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 15:09   #109
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
No ja tam nie uważam swojego partnera za bezrozumnego debila, który poleci na każdą, co się koło niego zakręci. Gdybym miała go za kogoś takiego to bym z nim nie była.
Ale ja tego nie zmyśliłem na potrzeby wątku. Słyszałem to na własne uszy...
Ok. Nie mówię, że każda kobieta ma takie podejście. Twierdzę, że duża część ma takie myślenie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 15:16   #110
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ale ja tego nie zmyśliłem na potrzeby wątku. Słyszałem to na własne uszy...
Ok. Nie mówię, że każda kobieta ma takie podejście. Twierdzę, że duża część ma takie myślenie.
Być może. Według mnie nie świadczy to najlepiej o takich osobach. I jeśli aż tak nie wierzą facetom, to może niech sobie poszukają godnej im partnerki?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 15:34   #111
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Na dodatek argumentację kobiet, że to dlatego, że ich misio taki atrakcyjny i zue baby na niego lecą.
Niby się wczoraj nie urodziłeś, a jednak piszesz coś takiego na forum, na którym równo się jedzie po tych, którzy piszą że zdradzie jest winna kochanka/kochanek
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 15:35   #112
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Być może. Według mnie nie świadczy to najlepiej o takich osobach. I jeśli aż tak nie wierzą facetom, to może niech sobie poszukają godnej im partnerki?
Wydaje mi się, że raczej nie ufają innym kobietom. Dlatego ja też nie ufam kobietom. W końcu kobieta zna najlepiej kobiecą naturę. Z resztą patrz na mój podpis.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 15:36   #113
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez daisydoo Pokaż wiadomość
Bo jeśli robi to dla kompromisu czy z własnej woli - fajnie.
Kompromis to też dość śliska sprawa, bo bardzo często jest on rozumiany jako "ja ustąpię w imię walki o związek, bo partner/ka tak chce" Także tutaj trzeba uważać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 15:36   #114
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niby się wczoraj nie urodziłeś, a jednak piszesz coś takiego na forum, na którym równo się jedzie po tych, którzy piszą że zdradzie jest winna kochanka/kochanek
Co mnie to obchodzi? Ja jestem z tych po których też jechano za tą opinię. Ma mnie to jakoś deprymować?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 16:17   #115
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niby się wczoraj nie urodziłeś, a jednak piszesz coś takiego na forum, na którym równo się jedzie po tych, którzy piszą że zdradzie jest winna kochanka/kochanek
Bo kochanek/kochanka są winni też mam nerwice jak się ich próbuje wybielać.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 16:41   #116
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Bo kochanek/kochanka są winni też mam nerwice jak się ich próbuje wybielać.
Winni czego? Opętania i zgwałcenia bezbronnego misia, bądź misi?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 16:48   #117
dobevey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 57
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87246354]Winni czego? Opętania i zgwałcenia bezbronnego misia, bądź misi? [/QUOTE]

przecież nikt nie napisał, że BEZBRONNEGO, tylko, że są TEŻ winni.
dobevey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 16:56   #118
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez dobevey Pokaż wiadomość
przecież nikt nie napisał, że BEZBRONNEGO, tylko, że są TEŻ winni.
Jak facet lub kobieta śpią z osobą, która ma rodzinę z pełną świadomością tego to jak najbardziej przyczyniają się do krzywdy innych.no sorry.

Ja bym takiej kudły wydarła z głowy jak bym wpadała w nerwy.Wątek jedna nie o tym.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:14   #119
dobevey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 57
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Jak facet lub kobieta śpią z osobą, która ma rodzinę z pełną świadomością tego to jak najbardziej przyczyniają się do krzywdy innych.no sorry.

Ja bym takiej kudły wydarła z głowy jak bym wpadała w nerwy.Wątek jedna nie o tym.
no ja się z Tobą zgadzam akurat
dobevey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 17:26   #120
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Imprezy integracyjne z partnerem czy bez?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Co mnie to obchodzi? Ja jestem z tych po których też jechano za tą opinię. Ma mnie to jakoś deprymować?
No generalnie to Cię to powinno obchodzić, że Twoja tu postawiona teza nijak się ma do ogólnie panującego trendu w wypowiedziach na tym forum
Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ja bym takiej kudły wydarła z głowy jak bym wpadała w nerwy.
Ja nie widzę sensu ani potrzeby. Ale fakt, wątek nie o tym
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-14 23:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.