akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 17:27   #331
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Poczytałam wątek i trochę się na nim pogubiłam. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale naczytałam się chyba więcej negatywnych niż pozytywnych. Pilnie potrzebuje namiarów na kogoś kto naprawde ładnie zrobi pazurki. Niedawno byłam w jednym z lubelskich salonow (nie wiem czy mogę napisać nazwę) i pani zrobila mi akrylowe pazurki, ktore na drugi dzień zaczęły podchodzić powietrzem, teraz mają tydzień i mają coraz więcej powietrza pod spodem, wyglądają po prostu brzydko Do tej pory mam strupki na skórkach, ktore pani mi pozdzierała pilniczkami, na kilka palcach poleciała mi krew podczas piłowania. Za 2 tygodnie mam ślub i bardzo potrzebuję kogoś kto zrobi mi ładne paznokcie i poprawi tamte. Pomóżcie, proszę
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 10:09   #332
pijana_powietrzem
Rozeznanie
 
Avatar pijana_powietrzem
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: lublin/warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek i trochę się na nim pogubiłam. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale naczytałam się chyba więcej negatywnych niż pozytywnych. Pilnie potrzebuje namiarów na kogoś kto naprawde ładnie zrobi pazurki. Niedawno byłam w jednym z lubelskich salonow (nie wiem czy mogę napisać nazwę) i pani zrobila mi akrylowe pazurki, ktore na drugi dzień zaczęły podchodzić powietrzem, teraz mają tydzień i mają coraz więcej powietrza pod spodem, wyglądają po prostu brzydko Do tej pory mam strupki na skórkach, ktore pani mi pozdzierała pilniczkami, na kilka palcach poleciała mi krew podczas piłowania. Za 2 tygodnie mam ślub i bardzo potrzebuję kogoś kto zrobi mi ładne paznokcie i poprawi tamte. Pomóżcie, proszę

Ja w tamtym roku byłam na paznokciach u dziewczyny na rogu skłodowskiej, ale z tego co wiem juz tam nie pracuje, otworzyła chyba własny salon. Robiłam tam własnie pazurki na slub, razem z siostra. Ja mialam takie skromniejsze, french i kilka cyrkonii, a siostrze zrobiła tak na bogato, wiecie, kwiatki takie wypukłe, no poprostu swietne. Nic nam sie nie zapowietrzało. Swoje zdjełam po 2,5 miesiaca. Jesli chodzi o zdobienia slubne to moge polecic z czystym sumieniem. Gdzies mam kontakt, to jesli chcesz to poszukam i przesle na PW.
pijana_powietrzem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:18   #333
nija88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Widzę,że na tym forum praktycznie same złe recenzje,coś trudno znaleźć dobry żel/akryl w Lublinie...

Ja robiłam po raz pierwszy,i to dzisiaj,żel na stopy-french.

Znalazłam na google ewi.com na Trześniowskiej 5a i jestem bardzo zadowolona.
Fajna cena,przyjemny salon,profesjonalny,w domku jednorodzinnym,bardzo sympatyczna pani kosmetyczka (chyba Ela).
Dostałam wodę,gazetkę i mam śliczne paznokcie

polecam

i nie,nie jestem z tego salonu i to nie autoreklama
nija88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:45   #334
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Dlaczego same złe recenzje? Ja znam co najmniej 10 dobrych kosmetyczek/stylistek z Lublina. Nie jest to dla mnie konkurencja, więc dam namiary na kilka.
Jedna pracuje na zielonej, chyba Pani Diana, nie jestem pewna bo ja u niej nie byłam, pracuje na tipsie tylko i akrylowe pazurki, ale znam jej prace , które trzymają się elegancko.
Kolejna to Arleta na Spółdzielczości pracy "Arabeska" poniżej daje stronkę, instruktorka co mówi chyba samo za siebie. Link od razu do galerii http://www.studio-arabeska.pl/index.php/galeria.html.
Następna to Klaudia, również instruktorka w szkole wizażu w Lublinie, robi piękne pazurki, do wyboru do koloru. http://www.pearls.lublin.pl/
Niestety nie ma galerii, ale znamy się osobiście i mogę polecić.
Jestem stylistką i mam własny salon dlatego nie jest to żadna reklama !!!
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:24   #335
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

no widzisz taka jest specyfika tego forum, ze jak ktos cos dobrze o kims napisze to sie polowa od razuy rzuca, zeby przypadkiem tam nie isc !!! polska zawisc i zazdrosc, ja tez tu polecalam salon z hetmanskiej, ze bylam na pazurkach i oczyszczaniu , i od razu sie zaczely standardowe komentarze, a diane znam fakt robi fajne pazurki, o ile sie nie mysle ona pracoweala keidys u mamy na narutowicza w salonie, tego salonu juz nie ma , tam teraz chyba jest jakies sklep z butami pozdrawiam i mniej zawisci kochani
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 23:33   #336
nadzieja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

hej ja robie pazurki u tej samej Diany ona juz nie pracuje na zielonej teraz jest na ul altanowej 6< Fabryka paznokci< robi mi juz od kilku lat i jestem zachwycona pazurki trzymaja sie ponad 4 tygodnie bez rzadnych pecherzykow i wyglądają naturalnie tak jak ja chce. ona nazywa sie Diana Łukaszczyk mozecie sprobowac ja polecam 500 784 366

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Aaaaaaaaaaaaaa

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Aaaaaaaaaaaaaa

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Juz nic
nadzieja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:11   #337
ewi.w
Przyczajenie
 
Avatar ewi.w
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

jak miło usłyszec pozytywną opinie o moim salonie. Dziekuje i zapraszam www.ewi.com.pl
ewi.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 19:42   #338
ania8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Mogę polecić pazurki w Fancy Lady na Krakowskim, chodziłam tam przez długi czas, później miałam przerwę w noszeniu, ostatnio wróciłam i spotkała mnie miła niespodzianka zapłaciłam 65 zł taka zimowa promocja. Bardzo ładnie równiutko zrobione a najważniejsze że trzymają się i nic nie odchodzi ani się nie łamie.
ania8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 20:04   #339
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

tak jasne i caly czas Fancy Lady sie oglasza ze wszytskimi zabiegami na grouponie bo nie maja klientow i musza nadrabiac straty jakos
ps czemu oglaszasz sie w tym samym czasie na kilku portalach spod tego samego IP komputera i piszesz tylko o fancy lady :
tu przyklad z kafeterii twojego wpisu na samym dole strony wpis;
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3209319&start=600
Gdzie chodzicie na depilację laserową ? Ja byłam 5 razy i mam usunięte dopiero 50 % włosów;/ Natomiast mogę polecić kosmetyczkę na Krakowskim - Studio Fancy Lady, od dawna chodzę tam na paznokcie rzęsy i pedicure. Dziewczyny są profesjonalne i dokładne a ja wymagająca
Co do fryzjera to nie znalazłam jeszcze tego jedynego. Może polecicie kogoś kto umie się zająć cieńkimi włosami?

Gdzie chodzicie na depilację laserową ? Ja byłam 5 razy i mam usunięte dopiero 50 % włosów;/ Natomiast mogę polecić kosmetyczkę na Krakowskim - Studio Fancy Lady, od dawna chodzę tam na paznokcie rzęsy i pedicure. Dziewczyny są profesjonalne i dokładne a ja wymagająca
Co do fryzjera to nie znalazłam jeszcze tego jedynego. Może polecicie kogoś kto umie się zająć cieńkimi włosami?

Gdzie chodzicie na depilację laserową ? Ja byłam 5 razy i mam usunięte dopiero 50 % włosów;/ Natomiast mogę polecić kosmetyczkę na Krakowskim - Studio Fancy Lady, od dawna chodzę tam na paznokcie rzęsy i pedicure. Dziewczyny są profesjonalne i dokładne a ja wymagająca
Co do fryzjera to nie znalazłam jeszcze tego jedynego. Może polecicie kogoś kto umie się zająć cieńkimi włosami?

Gdzie chodzicie na depilację laserową ? Ja byłam 5 razy i mam usunięte dopiero 50 % włosów;/ Natomiast mogę polecić kosmetyczkę na Krakowskim - Studio Fancy Lady, od dawna chodzę tam na paznokcie rzęsy i pedicure. Dziewczyny są profesjonalne i dokładne a ja wymagająca
Co do fryzjera to nie znalazłam jeszcze tego jedynego. Może polecicie kogoś kto umie się zająć cieńkimi włosami?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 00:20   #340
maagdaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cześć dziewczyny Mam pytanie,robiła któraś z Was paznokcie w tym salonie ? mogłybyście powiedzieć coś więcej ? http://www.urodalublin.pl/


maagdaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:38   #341
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Witajcie Wizażanki

To mój pierwszy post na forum,więc chciałabym się jednocześnie przywitać.
Co do stylistki w Lublinie to zdecydowanie polecam Arletę Kuchtę z salonu Alina na Fabrycznej. Dziewczyna robi żelki na szablonie i hybrydy. Można zobaczyć jej prace na jej blogu. Zaraziła mnie właśnie hybrydami, ale i żelki też u niej robiłam.
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 22:17   #342
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez maagdaaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam pytanie,robiła któraś z Was paznokcie w tym salonie ? mogłybyście powiedzieć coś więcej ? http://www.urodalublin.pl/


Paznokcie jak widać w galerii dziewczyna robi ładne, widać postęp w jej pracach, ale na rzęsy to bym tam nie poszła. Na zdjęciach totalna porażka, sklejki, krzywe jednym słowem dużo ćwiczeń przed nią, bardzo dużo..
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.