Kropelka magicznego eliksiru ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-12, 22:42   #1
Tennyo
Raczkowanie
 
Avatar Tennyo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38

Kropelka magicznego eliksiru ...


Mój magiczny sposób na piękne rzęsy (i brwi również) to olejki naturalne.

Naprzemiennie stosuję na noc olejek rycynowy i olej arganowy.

Uzbroiłam się w cierpliwość i regularnie stosowałam je przez kilka tygodni. Po około dwóch miesiącach rzęsy stały się ciemniejsze i gęstsze. W przypadku olejku rycynowego należy jedynie uważać z ilością, gdyż mogą się pojawić lekkie podrażnienia, jeśli nałoży się go za dużo.

Nałożenie odrobiny jednego z olejków przed aplikacją tuszu dodatkowo je nabłyszcza, przez co zyskują na blasku. Polecam wypróbować
Tennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 20:20   #2
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Cytat:
Napisane przez Tennyo Pokaż wiadomość
Mój magiczny sposób na piękne rzęsy (i brwi również) to olejki naturalne.

Naprzemiennie stosuję na noc olejek rycynowy i olej arganowy.

Uzbroiłam się w cierpliwość i regularnie stosowałam je przez kilka tygodni. Po około dwóch miesiącach rzęsy stały się ciemniejsze i gęstsze. W przypadku olejku rycynowego należy jedynie uważać z ilością, gdyż mogą się pojawić lekkie podrażnienia, jeśli nałoży się go za dużo.

Nałożenie odrobiny jednego z olejków przed aplikacją tuszu dodatkowo je nabłyszcza, przez co zyskują na blasku. Polecam wypróbować
Potwierdzam, mi kiedyś olejek arganowy uratował rzęsy po tym, jak przypaliłam je odpalając papierosa
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:31   #3
Tennyo
Raczkowanie
 
Avatar Tennyo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

O maj maj

To ja też muszę uważać - teraz będzie mnie to prześladowało hehe

Pozdrawiam!
Tennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:45   #4
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Cytat:
Napisane przez Tennyo Pokaż wiadomość
Nałożenie odrobiny jednego z olejków przed aplikacją tuszu dodatkowo je nabłyszcza, przez co zyskują na blasku. Polecam wypróbować
tusz po oleju zaraz spłynie.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 11:43   #5
Tennyo
Raczkowanie
 
Avatar Tennyo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
tusz po oleju zaraz spłynie.
To prawda, zwłaszcza, jeśli doda się olejek do tuszu. Wypróbowałam to i jedynie nakładanie tuszu na rzęsy górnej powieki ratuje sytuację (zazwyczaj tak maluję).
Ja nakładam olejek tak około 1 godziny przed aplikacją tuszu i staram się zebrać jeszcze delikatnie nadmiar olejku wacikiem. To pomaga, ale trzeba rzeczywiście co jakiś czas kontrolować, czy nie zrobiło się z siebie szopa pracza
Tennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:57   #6
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Cytat:
Napisane przez Tennyo Pokaż wiadomość
To prawda, zwłaszcza, jeśli doda się olejek do tuszu. Wypróbowałam to i jedynie nakładanie tuszu na rzęsy górnej powieki ratuje sytuację (zazwyczaj tak maluję).
Ja nakładam olejek tak około 1 godziny przed aplikacją tuszu i staram się zebrać jeszcze delikatnie nadmiar olejku wacikiem. To pomaga, ale trzeba rzeczywiście co jakiś czas kontrolować, czy nie zrobiło się z siebie szopa pracza
też maluję tylko górne rzęsy . wieczorem smaruję brwi i rzęsy olejkiem rycynowym, rano myję twarz olejami i wiadomo, ręcznikiem tych olejów z rzęs nie zetrę do końca. mimo wszystko to co starłam to wystarczy. tusz bardzo dobrze się rozprowadza, a spłynie mi i tak - mam tłuste powieki
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:22   #7
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Kiedys stosowalam olej rycynown na noc ale ta tlusta powloka na rzesach mnie doprowadzala do szalu wiec za dlugo nie stosoealam tej kuracji. Choc wiemze efekty sa super.ja nie dalam rady.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 12:15   #8
jola_mola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Jak czytam wasze wpisy to chyba ponowie kurację olejkami. Wcześniej stosowałam olejek rycynowy na brwi i rzęsy, ale przerwałam bo nie dawał zbyt dużych efektów, a wycierałam go w poduszkę co strasznie mnie wkurzało.
jola_mola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:52   #9
Tennyo
Raczkowanie
 
Avatar Tennyo
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 38
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Też myślę, że warto, mimo że wiele wizażanek skarży się na brak efektów.

Jeśli używamy agresywnych kosmetyków na co dzień, które obciążają rzęsy i podrażniają skórę wokół oczu, to myślę, że nie ma co liczyć, że stosując nawet codziennie jakiekolwiek olejki i inne kuracje naprawimy szkody. Możemy jedynie w ten sposób lekko oddalić "nadejście katastrofy". Ta zasada tyczy się nie tylko rzęs oczywiście. Tak mi się wydaje.

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że olejek rycynowy spowodował zagęszczenie brwi i rzęs oraz ich lekkie ściemnienie i zgrubienie. Na co dzień jedynie lekko maluję rzęsy tuszem. Nigdy nie umiałam i nie miałam chęci bardziej malować oczu (tj. cieniami, eyelinerami, kredkami itd.). Może z tego względu widać u mnie lepsze rezultaty.

Macie podobne wrażenia/doświadczenia?
Tennyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 23:56   #10
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Kropelka magicznego eliksiru ...

Cytat:
Napisane przez Tennyo Pokaż wiadomość
Też myślę, że warto, mimo że wiele wizażanek skarży się na brak efektów.

Jeśli używamy agresywnych kosmetyków na co dzień, które obciążają rzęsy i podrażniają skórę wokół oczu, to myślę, że nie ma co liczyć, że stosując nawet codziennie jakiekolwiek olejki i inne kuracje naprawimy szkody. Możemy jedynie w ten sposób lekko oddalić "nadejście katastrofy". Ta zasada tyczy się nie tylko rzęs oczywiście. Tak mi się wydaje.

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że olejek rycynowy spowodował zagęszczenie brwi i rzęs oraz ich lekkie ściemnienie i zgrubienie. Na co dzień jedynie lekko maluję rzęsy tuszem. Nigdy nie umiałam i nie miałam chęci bardziej malować oczu (tj. cieniami, eyelinerami, kredkami itd.). Może z tego względu widać u mnie lepsze rezultaty.

Macie podobne wrażenia/doświadczenia?
Zgadzam się Kiedyś miałam bardzo agresywny, słabo zmywający się tusz do rzęs. Co z tego, że smarowałam rzęsy olejkami, skoro co wieczór siłowałam się ze zmyciem tuszu. Chociaż nie powiem, lubię mocny makijaż, ale staram się używać do tego kosmetyków, których nie muszę potem skrobać
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 00:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.