Podkład i puder - czy to konieczność? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-31, 10:15   #1
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37

Podkład i puder - czy to konieczność?


Mam 25 lat i jak dotąd podkład służył mi do maskowania wykwitów skórnych lub przebarwień, oczywiście miejscowo.
Ostatnio byłam u wizażystki Chanel i po nałożeniu na moją buźkę podkładu rozświetlającego i pudru sypkiego zobaczyłam jak pięknie i zdrowo może wyglądać moja cera. Spędziłam 3 godziny w łazience przed lustrem, trwając w samozachwycie [img]icons/icon7.gif[/img]
Jednak kiedy zaczęłam zmywać z buzi specyfiki i zobaczyłam ile tego jest i zrozumiałam, że mogłabym zostawić ślady na ubraniu mężczyzny do którego się przytulam, zaczęłam się zastanawiać czy taki efekt jest możliwy bez pudru?? A może wystarczyłby sam podkład? Czy jest na to recepta?
Nie jestem przeciwniczką kosmetyków kolorowych. Używam oczywiście cieni, pomadki, tuszu, ale o nie się nie martwię, a podkład i puder są w pewnym sensie maską na buzi. Czy jednak powinnam kupić i używać te specyfiki? Zależy mi aby moja buzia wyglądała perfekcyjnie. Proszę o radę.
monisia_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 10:36   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Podkład i puder - czy to konieczność?

Monisiu [img]icons/icon7.gif[/img] zaufaj wizazystce. Ona wiedziala co robi nakladajac Ci na buzie podklad i puder. Bo wlasnie puder ma za zadanie utrwalic dzialanie podkladu. Bez niego jest o wiele wieksze prawdopodobienstwo, ze wlasnie zostawisz podklad na ubraniach ukochanego.
Najlepsze sa pudry sypkie. Ale ostatnio bardzo mile sie zaskoczylam prasowanym pudrem Shiseido. Efekt rowniez bardzo efektowny i zarazem delikatny [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 10:38   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podkład i puder - czy to konieczność?

Droga Monisiu, również moim marzeniem jest piękna, zdrowa, wolna od wszelkich zanieczyszczeń cera
Ale marzenia marzeniami a skóra swoje, niestety
Nie wiem jak wyglądasz, ale sama przyznajesz, że efekt makijażu był olśniewający (czyli jednak lepiej z podkładem i pudrem)
Myślę, że dobre kosmetyki nie powinny pozostawiać śladów (np. na mężczyźnie),
Sama dopiero niedawno przekonałam się do pudru sypkiego i teraz nie wyobrażam sobie makijażu bez niego, pewnie nie wyglądam perfekcyjnie ale na pewno lepiej [img]icons/icon7.gif[/img]
Sama widziałaś różnicę w swoim wyglądzie więc teraz pozostalo Ci tylko dobranie odpowiednich kosmetyków
Trzymaj się prosto i piękniej [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 13:29   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podkład i puder - czy to konieczność? - do Agi

To jeszcze raz ja [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja ufam wizażystce. Chociaż uważam, że pudru sypkiego można nałożyć jedną delikatną wartwę i to w zupełności wystarczy. Ona pudru mi nie żałowała [img]icons/icon7.gif[/img]
Moje rozczarowanie jest związane z rękawiczką [img]icons/icon7.gif[/img] Już wyjaśniam. [img]icons/icon7.gif[/img] Po wyjściu od wizażystki podrapałam się delikatnie po policzku mając założoną czarną rękawiczkę. Rękawiczka oczywiście pokryła się pudrem! Wyobraźcie sobie teraz sytuację: przytulacie się do mężczyzny w czarnej marynarce... o zgrozo!
Czy ślady wiążą się ze zbyt dużą ilością pudru, czy albo to zaakceptuję, albo zostaję przy samym kremie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 22:06   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podkład i puder - czy to konieczność?

Masz zupełną racje ze taki makijaż wygląda cudownie ale zostawia paskudne ślady nie tylko na ubraniach mężczyzn ale również na naszych Ja mam taki sposób na to aby wyglądać świeżo - smaryje twarz kremem dla niemowląt (polecam każdy rodzaj ) a nastepnie nakladam wiecej różu na policzki i troszeczke mniej na brode. Cera wygląda naprawe ładnie i zdrowo [img]icons/icon7.gif[/img] i taki makijaż nie zostawia śladów na ubraniach
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-31, 22:06   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Podkład i puder - czy to konieczność?

Masz zupełną racje ze taki makijaż wygląda cudownie ale zostawia paskudne ślady nie tylko na ubraniach mężczyzn ale również na naszych Ja mam taki sposób na to aby wyglądać świeżo - smaryje twarz kremem dla niemowląt (polecam każdy rodzaj ) a nastepnie nakladam wiecej różu na policzki i troszeczke mniej na brode. Cera wygląda naprawe ładnie i zdrowo [img]icons/icon7.gif[/img] i taki makijaż nie zostawia śladów na ubraniach
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.