Może teraz ja???...:)))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-16, 17:07   #1
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205

Może teraz ja???...:))))


To ja [img]icons/icon7.gif[/img] bardzo Was prosze kochane o kilka podpowiedzi odnośnie odpowiedniej dla mnie fryzurki,jeśli takowa istnieje [img]icons/icon12.gif[/img] Szczerze mówiąc zawsze miałam problemy z doborem odpowiedniej długości i koloru [img]icons/icon9.gif[/img] od dłuższego czasu mam krótkie włosy ( ale marzą mi się długie) i od niedawna mój naturalny kolor (!).najbardziej aktualne zdjęcie,to to na którym wcinam kebaba [img]icons/icon10.gif[/img] i to w beżowym sweterku(to jest ten mój naturalny kolorek włosów [img]icons/icon7.gif[/img] )pozstałe były robione ok.dwa lata temu(jedno ze studniówki [img]icons/icon10.gif[/img] ). a jak mam się malować?w jakiej kolorystyce?w makijazu lubie róże,brązy,brzoskwinie i różne odcienie złota.dobrze wybrałam? buziaki [img]icons/1cmok.gif[/img]

Edytowane przez Ninah
Czas edycji: 2006-06-13 o 11:42
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 20:05   #2
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Może teraz ja???...:))))

Wow, co za rasowa dziewczyna! Nie wiem, jak inne Panie, ale ja Cie widze z ta arystokratyczna buzia w klasycznym gladkim uczesaniu (na wieksze okazje kok, tez klasyczny). Do tego ladnie zarysowane brwi i szminka wpadajaca w czerwien. I wszystkie ksiezniczki swiata niech sie schowaja do mysiej dziury! Pozdrawiam
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 22:44   #3
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Może teraz ja???...:))))

Ach, jeszcze cos mi sie skojarzylo. N., kolory, jakie podajesz, wydaja mi sie odpowiednie - zwlaszcza stare zloto, kt. powinno wspaniale harmonizowac z Twoja karnacja. Jezeli uzywasz rozu do modelowania twarzy, to nie zapomnij musnac nim brody - skraca optycznie buzke. A swoja droga, Dziewczyny, nie sadzicie, ze niejaka Anita Lipnicka jest do N. dosc podobna?
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 08:30   #4
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Może teraz ja???...:))))

Anita Lipnicka mówisz [img]icons/icon7.gif[/img] ...może być.ostatnio byłam Meryl Streep [img]icons/icon10.gif[/img] a byłam nią dzięki paniom w Dziekanacie u mnie na Uniwerku.one wprost nie mogły uwierzyć,ze nikt wcześniej mi tego nie powiedział,bo "jestem wykapana Meryl Streep"....hihi...dziękuj e Ci bardzo za rady.masz ty dziewczyno oko,bo co do tych upiętych włosów to sie z Tobą zgodze ... jak miłam dłuższe włoski,to wszyscy kazali mi się tak czesać"bo tak jest mi najlepiej" [img]icons/icon7.gif[/img] chyba sobie zapuszcze troche włoski,ale jest jeden problem w rozpuszczonych chyba nie wyglądam najlepiej,bo mama pociągłą twarz i one mi jeszcze ją wydłużają,dodatkowo moje włosy sa bardzo proste...może jakbym sobie je nakręcała na jakieś wałeczki,jakies loczki,cio? i od dzisiaj koniecznie róż na brode,zwłaszcza że bez różu na policzkach nie moge żyć [img]icons/icon10.gif[/img] to od razu pociągne pędzlem i brode,a co tam [img]icons/icon10.gif[/img] chociaż wczoraj mój kochany rózowy róż roztrzaskał mi się w drobny mak,bo mi upadł na podłoge [img]icons/icon22.gif[/img] ale mam jeszcze brzoskwiniowy.buziaki [img]icons/1cmok.gif[/img] i dziękuje bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] ps.a te moje oczy sa chyba jakieś kosmiczne,bo raz mam je zielone,raz niebieskie,a jeszcze innym razem szare [img]icons/icon41.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 09:49   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Może teraz ja???...:))))/oczka

Aaa, ja też mam szarozielonniebieskie i znam jeszcze jedna osobę, która tak ma... Zaleznie od pory dnia i oświetlenia. A myślałam, ze jestem wyjątkowa... [img]icons/icon10.gif[/img] Ale tak serio, widać wiecej osób tak ma, zwłaszcza blondynki.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 10:03   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Może teraz ja???...:))))/oczka

i ja też tak mam z oczkami.

ich kolor zależy od pogody, koloru ubrania, koloru cienia i dnia [img]icons/icon7.gif[/img]. i nie jestem blondynką [choć za młodu byłam - może coś w tym jest - na starość [img]icons/icon7.gif[/img] włosy mi sciemniały]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 10:50   #7
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Może teraz ja???...:))))/oczka

o jak fajnie [img]icons/icon7.gif[/img] jest nas więcej...tez macie czasami wrażenie,że makijaz(oczu),który Wam pasował teoretycznie wczoraj jak było słonecznie,już nie pasuje dzisiaj jak jest pochmurno [img]icons/icon41.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-17, 15:40   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Może teraz ja???...:))))/Ninah

yhy. dokładnie tak - czasem spoglądam w lustro i wiem, że choć mam ochotę na szary makijaż to dziś lepiej będzie mi w beżu [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 14:43   #9
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

wiem,że to tak nieładnie się dopraszać,ale ja musze [img]icons/icon22.gif[/img] bo mi włoski zaczynają odrastać i ja nie mam zielonego pojecia co z nimi dalej robić -zapuszczać czy ściąć ?? juz tak od kilku lat je zapuszczam,ale tak w połowie (jak zaczynają sięgac ramon) ide do fryzjera i wychodze z włoskami do ucha [img]icons/icon10.gif[/img] bo mnie zaczyna szlag trafiać!ta moja pociągła twarz jest koszmarna,a takie włoski do ramon tylko ją bardziej wydłużają.marze o tych długich,oczywiście plus jakie loczki,bo przylizane chyba w moim przyopadku ,to gwózdz do trumny [img]icons/icon12.gif[/img] albo chciałabym sobie je jakos upinać czy cóś...poradziecie.plizzzz ....wiem,że to nie takie łatwe,ale bardzo Was prosze [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] ps.bo ja jeszcze jakoś z ciuchami i makijażem sobie radze,ale jeśli chodzi o dobór fryzurki,to jest katastrofa [img]icons/icon9.gif[/img] nawet jak wydaje mi się ,że ładnie się czesze,to pózniej jak zobacze moje zdjęcia w tej fryzurce,to się załamuje i pytam siebie "jak ja mogłam sobie taka krzywde zrobić? "... [img]icons/icon10.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 15:22   #10
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

Droga Ninah, mam ten sam problem co Ty, w szufladzie multum spinek (dluzszych, by ujely wiecej wloskow), grzebyczkow do przytrzymywania niesfornych kosmykow oraz gumek i innych "urzadzen". I tez mnie rano trafia szlag, ale mowie sobie: cierpliwosci.
W kazdym razie co do Twoich wloskow: Nie scinac a podcinac - co najwyzej! Pamietaj, ze masz w przyszlosci nosic koki, wiec ...[img]icons/icon7.gif[/img]
Ucalowania, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 15:53   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

Dobrze, ze się przypomniałaś Ninuś, ja zarejestrowalam kiedyś Twoją prośbę, ale mi uciekło... [img]icons/icon9.gif[/img] Poszukam czegoś w ciągu najbliższych dni, tak?

Ale wydaje mi się, ze do pociągłej twarzy krótsze włoski grają... [img]icons/icon12.gif[/img] Na pewno nie włoski z legitymacyjnego... Poszukam przykładów [img]icons/icon10.gif[/img]

A na marginesie masz w twarzy i oczach cudowną radość i figlarne ogniki [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon14.gif[/img] Lubisz wariactwa? [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-11, 16:28   #12
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

Caterine pamiętam o kokach,ale to sa tylko narazie marzenia [img]icons/icon10.gif[/img] bo sama rozumiesz [img]icons/x_blada.gif[/img]

Buniu "przyganiał kocioł grankowi"... może i lubie wariactwa [img]icons/icon32.gif[/img] ale Ciebie i tak z ilościa ogników w oczach nikt nie przebije [img]icons/icon12.gif[/img]
a może mi powiesz,że to tylko tak na zdjęciach taka roześmiana wychodzisz [img]icons/icon10.gif[/img]

a tak poważnie,dziękuje!bo to miłe było [img]icons/icon35.gif[/img]

i nie ma pośpiechu ,wiem że macie duzo spraw na głowie.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 17:15   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

Wiedziałam, ze lubisz wariactwa [img]icons/icon10.gif[/img], wyglądasz mi na taką... [img]icons/icon12.gif[/img]

Witaj w klubie [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 07:00   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

Hej Ninah [img]icons/icon7.gif[/img]
Sprawy poczekają [img]icons/icon10.gif[/img] , a jak położe Małego spać to zaraz biorę sie za szukanie fotek dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 08:32   #15
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Aguś,Bunia i reszta koleżanek-pomóżcie:))

supcio [img]icons/icon20.gif[/img]

już nie moge się doczekać [img]icons/icon10.gif[/img]

i naprawde mam zapomniec o długggiiicchhh włosach [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon9.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 15:57   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Może teraz ja???...:))))

Hej Ninah [img]icons/icon7.gif[/img]
Mały w końcu pozwolił mi trochę popracować [img]icons/icon7.gif[/img]
A oto co znalazłam dal Ciebie. Moim zdaniem nie potrzebujesz jakiejś radykalnej zmiany. Potrzebne Ci dobre cięcie włosków i odrobina zacięcia przy układaniu.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (140,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (196,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image35.jpg (138,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image36.jpg (130,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image49.jpg (184,5 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 22:34   #17
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Może teraz ja???...:))))

ojej [img]icons/icon20.gif[/img] mi juz nic więcej do szczęścia nie potrzeba [img]icons/icon10.gif[/img]
wszystkie mi się bardzo podobają ,ale na nr.2 to chyba się nie zdecyduje.może kiedyś ... teraz nareszcie pojde do fryzjera z konkretną fryzurką i nie będzie tworzenia czegoś w trakcie ścinania,a póżniej i tak różnie bywa z efektem końcowym [img]icons/x_blada.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] narazie zdecyduje się na nr.4...a pózniej jak odrosną,to będzie nr.1,a jeszcze póżniej jak mnie znowu szlag trafi,to zetne je jak na zdjęciach nr.3 i 5 [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Aguś bardz dziękuje [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img]

a i teraz wiem,że grzywa jest konieczna,bo nie raz już sobie myślałam,żeby ją zapuścić.

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 10:55   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Może teraz ja???...:))))

Cześć Ninka [img]icons/icon10.gif[/img] Z dudnieniem biję sie w piersi ŁUP ŁUP, trochę to trwało, ale wreszcie wygrzebałam małe co nieco [img]icons/icon10.gif[/img]

Uwaga ogólna: masz pociągłą twarz i włoski proste wokół twarzy jeszcze ją wydłużają, dlatego moim zdaniem grzywka jest jak najbardziej wskazana i to dość gęsta, zakrywająca czoło - zmieni proporcje twarzy [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

Do Ciebie i Twojej widocznej na zdjęciach energicznej i trochę [img]icons/icon41.gif[/img] osobowości [img]icons/icon12.gif[/img] pasują mi fryzurki raczej krótsze i rozwichrzone [img]icons/icon10.gif[/img] Ale wiem, ze kobieta zmienną jest i raz na kiedyś kuszą ją długie włosy, więc dałam też 2 propozycje długich. Obejrzyj tę modelkę w ciemnych włoskach - ona ma baaaardzo pociągłą twarz, ale dobrze wygląda w długich, bo ma grzywę i włoski pocieniowane, "żyjące",, rozwiewające sie na zewnątrz... Zapuszczając włosy powinnaś sugerować się takim typem fryzurki [img]icons/icon12.gif[/img]

Chociaż jak dla mnie te figlarne iskierki w oczach zastępują wszelkie cuda matamorfozowe [img]icons/icon10.gif[/img]

Dosyć ględzenia, tera oglądamy [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-18, 07:34   #19
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Może teraz ja???...:))))

[img]icons/icon20.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img]

Buniu dziękuje Ci bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] wszystkie fryzurki mi się podobają.masz racje,że krótsze włoski mi bardziej pasują,ale musze to sama sprawdzić i zapuszcze je troszke.zobaczymy co z tego wyjdzie.wiem teraz,że ja musze sobie dobierać fryzurki pocieniowane z jakimiś fajnymi grzywami [img]icons/icon10.gif[/img] dzięki wielkie [img]icons/1cmok.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.