Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 11:22   #1
blondynka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3

Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!


witam
Mam nadzieje ze jakos pomozecie. Tak mi sie przytrafiło w tym miesiącu że mam już 3 okres i nie ukrywam że mnie to znacznie osłabiło ciagle bolo mnie glowa i spie prawie caly czas czyli jednym slowem jestem do niczego.Czy znacie mzoe jakies sposoby na to by sie reaktywowac? Zalezy mi zeby sie jutro jakos w miare na nogach trzymac...POzdrawiam

ps. Kobiety to mają przerąbane
blondynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 13:03   #2
mary_lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 106
Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

nie wiem czy dobrze zrozumialam o tym 3 okresie w tym samym miesiacu, ale jesli to prawda to rzucaj wszystko i w te pedy do gina! Takie rzeczy nie zdazaja sie przez przypadek! i juz na pewno nie sa normalne.Samo nie przejdzie.Oslabiona jestes pewnie po utracie krwii.Doraznie to moze pomoc kawa, ale wez sobie tez cos z zelazem-np falvit.
mary_lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 13:38   #3
blondynka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

No właśnie wczoraj pofatygowałam się do ginekologa. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne twierdząc ze to powinno pomoć.Hmmm..faktycznie chyba fundne sobie preparat jakis z zelazem.
mary_lou napisał(a):
> nie wiem czy dobrze zrozumialam o tym 3 okresie w tym samym miesiacu, ale jesli to prawda to rzucaj wszystko i w te pedy do gina! Takie rzeczy nie zdazaja sie przez przypadek! i juz na pewno nie sa normalne.Samo nie przejdzie.Oslabiona jestes pewnie po utracie krwii.Doraznie to moze pomoc kawa, ale wez sobie tez cos z zelazem-np falvit.
blondynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:31   #4
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

Hmm, ale co powiedział lekarz? Przecież napisałaś, że masz juz trzeci raz okres w tym miesiacu, a to bardzo niepokojące... Nie wiem czy preparat z żelazem pomoże. Chyba, że tak zalecił lekarz. Trzymaj się i uważaj na siebie
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 15:57   #5
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

blondynka1985 napisał(a):
> No właśnie wczoraj pofatygowałam się do ginekologa. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne twierdząc ze to powinno pomoć.

I żadnych badań nie zrobił, żeby znaleźć przyczynę? Np. USG albo badania na poziom hormonów?
Ja też miałam takie problemy z okresem- np. 3 tygodnie okres, kilka dni przerwy i znów 2 tyg okres i pierwsze co zrobił lekarz to mnie na badania skierował. Dopiero jak wyszło, że to przez zbyt niski poziom progesteronu, tabletki mi wypisał.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 18:26   #6
blondynka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

No no kazał mi przyjśc na hormony, ale dopiero jak zjem te tabletki czyli za 3 tygodnie.
blondynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.