wcale nie błachy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-27, 09:26   #1
michalinaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3

wcale nie błachy problem


Może wyda wam sie to głupie, ale mój problem, a raczej zmora polega na tym, że mam niekształtą twarz i głowę. Nie moge dopasować do swojej twarzy żadnych fryzur. Nic do mnie nie pasuje. W związanych włosach wyglądam jak potwór, Wypróbowalm juz prawie wszystko, długie włosy-beznadzieja, krótkie-wygladam w miarę dobrze ale i tak nieładnie. nie wiem co mam począć.jejku prosze pomóżcie mi,może ktoś ma taki problem jak ja i moze sie z tym uporał. I tak nawisem mówiąc, to moja twarz jest kwadratowa, a głowa nie pasująca do całości, tak jakby spłaszczona po bokach.......... jestem zrospaczona..........
michalinaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-27, 12:24   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: wcale nie błachy problem

Misia, żaden problem nie jest błahy I każdy jest do rozwiązania Ciężko Ci coś doradzić, ponieważ nie wiem jak wyglądasz Gdybyś umieściła tu swoje zdjęcie, to z pewnością pomogłyby Ci dziewczyny, a przede wszystkim wizażystki i profesjonalna fryzjerka - pani Grażynka. Postaraj się jakieś skombinować, a wtedy się Tobą zajmiemy Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.