podkład z wyższej półki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-18, 01:29   #1
hoorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17

podkład z wyższej półki


Witam wszystkie wizażystki. Bardzo proszę Was o podpowiedź:jaki podkład byłby najlepszy dla cery mieszanej z rozszerzonymi porami. Taki, który trzyma się długo, matuje i delikatnie kryje. Proszę równiez o podpowiedź co do koloru - niezbyt jasny, delikatnie opalony. Byłam już przekonana co do kupna Ideal Matt Estee Lauder ale przeczytałam wiele negatywnych opinii na jego temat. Proszę pomóżcie.
hoorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 05:53   #2
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: podkład z wyższej półki

Hej Karolcia! Podobnie jak ty mam mieszaną cerę,z tendencją do przetłuszczania się w lecie i również mam rozszerzone pory i do mojej cery używam podkład Lancome Maquicontrole Oil-free i kolor beige sable III -dla mnie świetny a w zimie ,kiedy potrzebuje troszke nawlżenia używam Lancome Bienfait Total UV Tinted kolor-Tawny.Może iTobie przypadnie do gustu.Pozdrawiam
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 10:39   #3
kukri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 49
Re: podkład z wyższej półki

Ja na wieki bede uzywac E. Lauder Double Wear. Latem nr5 zima nr2.
Jest rewelacyjny bardzo ladnie kryje nie tworzac maski. Natomiast jak
chce w weekend tylko wyrownac lekko kolor skory to mieszam go z
odrobina kremu ktory uzywam i nakladam na skore. Nim mozna uzyskac
mnostwo poziomow krycia w zaleznosci od nalozenia. Do tego dlugo sie
utrzymuje tzn caly dzien, jest niesamowicie wydajny. Trzeba tylko
pieczolowicie dobrac odpowiedni kolor. Nr 5 jest moim ulubionym
kolorem. O zaletach tego produktu moglabym pisac referat. Uwielbiam
go.
kukri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 10:51   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkład z wyższej półki

Ja właśnie namawiałabym Cie na Ideal Matte. Mam go od miesiąca, jeszcze nie wystawiłam recenzji, ale jestem nim zachwycona. Uważam iż to świetny podklad, mat ale rozświetlony. Polecany jest właśnie przy rozszerzonych porach - bo nie będzie w nie wnikał i nie będzie ich podkreślał. Odradzam przy takim typie cery trwałe zastygające podkłady typu Double Wear czy Teint Idole (Lancome). POwinnaś przetestować właśnie lekkiei płynne podklady, wspomniany Ideal Matte, Divinora Ultra Fluid, Diorlight itd. Nie będą podkreślały porów. Pewna moja znajoma gdy pytałam ją o Ideal Matte, powiedziała, że tworzy on na skórze taką jakby siateczkę, pod ktorą giną pory i inne neidoskonałości
NIe kupuj bez uprzedniego przetestowania - poproś o próbki i sprawdz który podkład najbardziej CI pasuje

Pozdrawiam,
Smoczyca
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 15:33   #5
KingaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: podkład z wyższej półki

Smoczyca mam krótkie pytanko -jakiej firmy jest Ideal Matte ?
KingaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 15:36   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: podkład z wyższej półki

estee lauder
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-19, 11:31   #7
hoorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Re: podkład z wyższej półki

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi - na pewno skorzystam z Waszych porad. Pozdrawiam, miłego dnia
hoorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-24, 19:08   #8
hoorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Re: podkład z wyższej półki, do Smoczycy

Droga Smoczyco. Przekonałaś mnie co do wyboru Ideal Matt (choć zanim kupię, spróbuję uzyskać gdzieś próbkę)Mam jednak do Ciebie jeszcze jedno pytanko, jaki poleciłabyś mi puder sypki? Waham się między Clarins, Clinique, Blended Face Powder oraz Clinique Gentle Light Powder. Może Ty używasz jakiegoś innego? Proszę Cię o odpowiedź, wydajesz mi się bardzo kompetentna w doradzaniu. Pozdrawiam
hoorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-24, 19:59   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: podkład z wyższej półki, do Smoczycy

Karolciu! Koniecznie weź próbke tego podkładu przed kupnem, domagaj się jej tak długo aż dadzą! Masz do tego najświętsze prawo i już! Ideal Matte ma kontrowersyjną konsystencję - jest taki piankowy, wydaje mi się że nie wszystkim się to podoba! Ja tam lubię ale to moja subiektywna opinia.
Jesli chodzi o sypkie, to też używałam paru. Nie znam niestety sypkiego pudru Clarinsa. Używałam sypkich Oriflame, Bourjois, Diora, Chanel. Aktualnie mam dwa - Guerlain Les Voilettes, oraz Gentle Light Clinique właśnie. Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. Czy Twoja cera bardzo się przetłuszcza? Czy wolisz matowe wykończenie czy raczej świetliste? Jeśli wolisz mat - wybierz Blended Face Powder. Clinique Gentle Light to puder rozświetlający, lekko polyskliwy, ma takie małe drobinki - nie wszystkie dziewczyny to lubią, zwłaszcza te którym buzia się przetłuszcza bo moze to szybko wygladać nieestetycznie. Ale ja mam mieszaną cerę i zleciałam (o kulach ) pół Trójmiasta żeby kupić Gentle Light - nie lubie takiego totalnego matu, dla mnie skóra z lekkim połyskiem wygląda zdecydowanie lepiej, naturalniej. Kupiłam parę miesięcy temu puder Guerlaina, który oceniam bardzo dobrze, ale brakuje mi tej świetlistości (bardzo fajny pod tym względem jest też sypki puder Chanel). Dlatego zdecydowałam się dokupić coś jeszcze - właśnie Gentle Light. Podoba mi się ten puder ale tłustym buziom może się nie spodobać - ostrzegam lojalnie.

I jeszcze drobna uwaga - jeśli zdecydujesz się na Gentle Light to szybciutko biegaj po sklepach, bo właśnie znika - jest wycofany z Polski - sama miałam problemy żeby go znaleźć, ale ja jestem twrda sztuka i udało się! Szukaj w perfumeriach niesieciowych - u mnie w jednej była jeszcze cała paleta kolorów, a już straciłam nadzieję

Pozdrówka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 00:52   #10
hoorn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Re: podkład z wyższej półki, dziękuję Smoczyco

Dziękuę Ci z całego serca, Smoczyco za Twoje rady. Jestem wdzięczna. Pozdrawiam
hoorn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.