inny sposob aplikowania ziemii... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 13:56   #1
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65

inny sposob aplikowania ziemii...


czy ktoras z was zna moze inny sposob nakladania ziemii (egipskiej lub slonecznej) bez wcierania jej pedzlem- strasznie mnie twarz pozniej piecze po takiej "zabawie" i sciera sie krem nalozony "pod"..
dziekuje za ewentualne odp.
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:43   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: inny sposob aplikowania ziemii...

Nie sadze aby nakladanie gąbka jak od pudru w kamieniu dal idealny efekt jak pedzel ,moga powstac plamy i puder moze byc nierowno nałozony.

moze masz zły pedzel ,moze żle nakładasz,nalezy jedynie omieśc twarz pedzlem.
jelsi sciera sie krem to moze za wczesnie nakladasz puder,moze masz zły krem skoro zostaje jakis gruby film na skórze.

moze jestes uczulona na jakis skladnik pudru? mnie zazwyczaj piecze skóra gdy mam przesuszona,staram sie wtedy ja odpowiednio nawilżyc ,niestety zauwazylm ,że pudry brązujace maja sklonnosc do wysuszania.(roznych firm)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:59   #3
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: inny sposob aplikowania ziemii...

no mozliwe ze mam przesuszona skore, stad lubie miec na twarzy troche "filmu" (ale na pewno nie jest on gruby). jesli dodatkowo zastosuje ziemie wcierajac ja pedzlem, to zaraz mam doslownie skore sciagnieta niemilosiernie...

pedzel chyba raczej jest ok.. sposob nakladania rowniez, bo przez 30 min. meczylam sie z nauka na targach kosm, pod okiem przeszkolonej specjalistki jak sadze ..a skora piekla mnie juz po pierwszych musnieciach pedzlem "pani specjalistki" (polozyla ziemie na podklad nawilzajacy, wiec chyba skora nie byla sucha na wior)-zwalilysmy wine na srodek dezynfekujacy pedzle, ale w domu problem powrocil..

ech no trudno..
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:30   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: inny sposob aplikowania ziemii...

Mam momentami podobnie ,takie uczucie sciagniecia i mysle ze to chodzi o nawilzenie skóry.daje sobie spokoj na kilka dni z brązerem,nakładam normlany puder ,nawilzam ,natłuszczam skóre i jest ok ,najczesciej odczuwam to sciagniecie zima i mysle ze to moze byc wina suchego powietrza ,koloryfery.

próbowalas z kilkoma firmami pudru? ja niestety tak i na wszytskie reaguje podobnie gdy skóra jest zle nawilżona i natłuszczona.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:39   #5
krowianka
BAN stały
 
Avatar krowianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: inny sposob aplikowania ziemii...

hmm no mozliwe rozniez ze to wina pory roku... nie mialam jeszcze okazji wyprobowac ziemii w lato...
brazerow innych firm nie testowalam jeszcze, wiec nie mam za bardzo porownania...
moze faktycznie jest cos uczulajacego w tej zimii, bo czasami stosuje jakies pudry w kulkach i to nakladam je dosyc twardym pedzlem i nic sie nie dzieje zlego...
thx za odp.
krowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.