Zakodowany termin ważności? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 23:20   #1
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Unhappy

Zakodowany termin ważności?


Drogie Wizażanki.
Czy spotkałyście się może z zakodowanym terminem ważności na kosmetykach? Wypatrzyłam sobie fajny lakier do paznokci w Drogerii Natura, ale nie było na nim terminu. Panie ekspedientki powiedziały, że jest zakodowany, a one nie mogą go rozkodować. Cena wprawdzie była dość przystępna, ale sobie odpuściłam zakup... Poszłam za to do Rossmana, a tam niby promocja, ale "dobra cena" tylko na kometykach, które wyglądem pozostawiają wiele do życzenia. Jak można sprzedawać coś, co wygląda na stare i zepsute np. rozwarstwione i wyschnięte lakiery do paznokci?
Jestem zawiedziona
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 23:55   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Zakodowany termin ważności?

Baetko, ja dzisiaj chcialam zrobic zapas tuszu do rzes na alegro, wiec spytalam alegrowicza o waznosc tuszu. Odpisal mi, ze tusz jest zakodwany w nastepujacy sposob:6020 czyli data produkcji to 2006 r- 20 dzien Ores przydatności 30 miesięcy od daty produkcji, tyle wiem, ze co to za wymysly tak kodowac zamiast po ludzku napisac date . Moze Ci to cos, pomoze i zdolasz odczytac swoj kod na lakierze do paznokci.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 00:32   #3
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Zakodowany termin ważności?

Cytat:
Napisane przez ryba82
Baetko, ja dzisiaj chcialam zrobic zapas tuszu do rzes na alegro, wiec spytalam alegrowicza o waznosc tuszu. Odpisal mi, ze tusz jest zakodwany w nastepujacy sposob:6020 czyli data produkcji to 2006 r- 20 dzien Ores przydatności 30 miesięcy od daty produkcji, tyle wiem, ze co to za wymysly tak kodowac zamiast po ludzku napisac date . Moze Ci to cos, pomoze i zdolasz odczytac swoj kod na lakierze do paznokci.
Dziękuję za podpowiedź. W końcu nie kupiłam tego lakieru, ale bardzo bardzo żałuję.
__________________
Pracuję nad Avatarkiem...

Uzależnienie od kosmetyków pogłębia się z dnia na dzień...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 16:17   #4
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zakodowany termin ważności?

mnie też takie praktyki denerwują. również jak na datę ważności naklejana jest cena a jak się ją odklei to albo data się zdziera albo jest praktycznie niewidoczna
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:38   #5
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Zakodowany termin ważności?

Cytat:
Napisane przez Beata321
Poszłam za to do Rossmana, a tam niby promocja, ale "dobra cena" tylko na kometykach, które wyglądem pozostawiają wiele do życzenia. Jak można sprzedawać coś, co wygląda na stare i zepsute np. rozwarstwione i wyschnięte lakiery do paznokci?
Jestem zawiedziona
Co do Rossmana, to niestety zdarzyło mi się stamtąd przynieść jakieś rzeczy przeterminowane (w sklepie nie zwróciłam uwagi na termin ważności). Coś im się to zbyt często przydarza
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.