4 blyszczyki w jednym Isa Dory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-07, 15:39   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

4 blyszczyki w jednym Isa Dory


Dzien Dobry
Wczoraj mila Asienka dala zdjecie blyszczyka Isa Dory,ktory sklada sie z 4-tzw.Czteropak.Posiadam to cudo juz pol roku i bardzo sobie chwale (nr.62- Innocent Pink)przepieknie lsni na ustach.
W zwiazku z tym ,mam do was ogromna prosbe
Czy dysponujecie zdjeciami kolorow:
*60- Classic Neutrals
* 61- Soft Chocolate,
* 64- Red bloom
Bardzo mi na tym zalezy.Szczegolnie jestem zainteresowana kolorem nr 61.
Aha gdzie w Krakowie moglabym kupic te odcienie?
caluje i zycze milego dnia

Ewelina
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-07, 21:38   #2
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: 4 blyszczyki w jednym Isa Dory

Witaj Stokrotko!
Załączam zdjęcia kolorow z zestawów, o ktore pytałaś- kolejno są to zestawy: 60, 61, 64. Kolory na zdjęciach są trochę przekłamane, widze na swoim zestawie.
A powiedz mi coś więcej o tych Innocent Pink, bo ja jak kupowalam swoje- śliwki i fiolety- to właśnie chcialam takie które masz Ty, ale babka akurat tego zestawu nie miała, a że byłam strasznie najarana już na ta paletkę to kupiłam Vibrating Violet.
Moje spostrzeżenia
- dobrze że tam podpisane było co jest co, bo ja sama bym nie wpadła które to pomadka, które błyszczyk...
- ten jasny fiolecik- to błyszczyk- jest taki neutralny, prawie go nie widać, rzadko go używam; mocniejszy fiolet- to pomadka dlugotrwala, mocna- w ogóle nie pasuje mi ten kolor, wyglądam jak z rodziny Addamsów TRUPIO ; ale 2 pozostałe szminki to bomba!!!!!!!! Kolorki bardzo trafione, nabłyszczają bosko i wyglądam w nich słodko : jeden to taki róż mocniejszy z opalizującymi na wrzos drobinkami, a drugi mocniejszy wpada w wiśnię też nabłyszcza
- trzymam toto w lodówce, bo chyba by pociekło jak lody

Napisz plis o tym swoim zestawie, bo strasznie mnie on męczy
A co do Krakowa, to nie wiem, ale posprawdzaj w Carrefourach- tak sobie zgaduję, że tam powinnaś znaleźć


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 111560.gif (191 Bajtów, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111561.jpg (2,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111564.jpg (2,1 KB, 8 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 15:37   #3
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: 4 blyszczyki w jednym Isa Dory

Hej

Bardzo dziekuje,ze zamiescilas zdjecia tych blyszczykow o ktore prosilambezwzglednie najabrdziej podoba mi sie odcien naturalny,ciekawa jestem bardzo jak on wyglada na zywo.skad masz te zdjecia?czy istnieje strone isa dory?i tam mozna podpatrzen inne kosmetyki?

"A powiedz mi coś więcej o tych Innocent Pink, bo ja jak kupowalam swoje- śliwki i fiolety- to właśnie chcialam takie które masz Ty"

hmm...zdjecia niestety nie posiadam
Szczerze mowiac moglabym sie obejsc bez tego bezbarwnego blyszczyka,ktory jest dolaczony.Nie wyglada on zbyt ladnie na ustach.Natomiast pozostale kolory sa bardzo ladne.Takie zywe i dosc intensywne.Jeden to taki roz,nasteony perlowy i deliaktny a trzeci nadaje sie raczej na wieczor-najpieknieszy!Jestem bardzo zadowolona z tych odcieni.jestem przekonana,ze pomadka do ust -taka zwykla w sztyfcie nie wygladalaby tak atrakcyjnie.Zaleta tego blyszczyku jest to,ze nakladasz pedzelkiem (zreszta sama dobrze wiesz) efekt jest dokladny,ladny i nie wyglada "niechlujnie".czysta perfekcja!
Nie wiem co moge jeszcze powiedziec o tym moim odcieniu.Po porstu najlepiej zobacz sobie go w drogerii.

- "trzymam toto w lodówce, bo chyba by pociekło jak lody "

jak mi to napisalas to uswiadomilam sobie,ze moje cudo lezy gdzies w kosmetyczce i pewnie rozplywa sie

"Napisz plis o tym swoim zestawie, bo strasznie mnie on męczy "

ja mysle,ze jest abrdzo kobiecy i usta wygladaja tak swiezo!

"A co do Krakowa, to nie wiem, ale posprawdzaj w Carrefourach- tak sobie zgaduję, że tam powinnaś znaleźć"

ok,bo w galerii centrum nie ma tego ja wtedy kupilam ost zestaw..

dziekuje za odpowiedz!
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 16:09   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: 4 blyszczyki w jednym Isa Dory

http://www.isadora.com/

pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-08, 16:13   #5
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: 4 blyszczyki w jednym Isa Dory

bardzo dziekuje za podanie adresu
mam jednoczesnie prosbe.Gdy laduje ten blyszczyk 4 w 1 i chce sprawdzic jak wyglada "opakowanie w odcieniu natural" mamblad na stronie.Czy ktoras z was moglaby mi pokazac to zdjecie?moze u was lepiej chodzi internet
caluski
PS.A zaraz dentysta mnie czeka
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.