hehe to jeszcze raz ja:P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-14, 14:54   #1
martha88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5

hehe to jeszcze raz ja:P


hej! to jeszcze raz ja ostatnio wysłałam Ci zdjęcie z prośbą jaka fryzurka kolor włosów i makijaż pasują do mojej twarzy odpowiedziałaś mi że to za małe zdjęcie więc wysyłam jeszcze jedno mam nadzieję że te będzie Ci odpowiadało z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam papatki ps. chciałam tez powiedziec że to zdjęcie było robione rok temu i teraz mam troszke dłuższe włosy.. co to twarzy to chyba się nie zmieniła acha a oczy są koloru brązowego:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MaRtHa Z kOtEm.jpg (191,0 KB, 5 załadowań)
martha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 17:00   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: hehe to jeszcze raz ja:P

Martusiu,chodzi o to,żeby zdjęcie było jak najbardziej wyraźne i żeby było widać zbliżenie Twojej twarzy,na dołaczonym zdjęciu widać ją dość słabo-wyszukaj coś wyraźniejszego
na zdjęciu wyglądasz bardzo młodo-to kwestia wyglądu czy wieku?napisz bo to też pomoże przy udzielaniu Ci rad dotyczących makijażu
masz bardzo delikatną urodę i takie właśnie powinny być Twoje makijaże-delikane i dziewczęce,tylko lekko podkreślające Twoją urodę-delikatnie podkreślone oko,a na ustach błyszczyk lub szminka pielęgnacyjna (może lekko koloryzować usta-odcienie brzoskwini,delikatnego óżu,złota,beżu)
póki co sugeruję delikatny makjaż w pastelowych odcieniach,a także w odcieniach złota,beżu,delikatnego brązu,czekolady-poniżej załączam takie z których możesz czerpać inspiracje (Ciebie widziałabym w podobnych aczkolwiek jeszcze delikatniejszych-raczej w takich jak na pięciu ostatnich)
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2003Guerlain.jpg (16,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (36,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg modern look - samoa.jpg (28,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natural.jpg (92,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frzyzura3krótki.jpg (27,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image21krót.jpg (129,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3duze_b.jpg (19,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (52,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image6.jpg (44,9 KB, 1 załadowań)
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 17:57   #3
martha88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
Re: hehe to jeszcze raz ja:P

witam ponownie bardzo dziękuję za szybką odpowiedź twoje sugestie napewno mi się przydadzą hehe a to że wyglądam tak młodo to kwestia wieku mam dopiero 15 lat niestety nie mam wyraźniejszego zdjęcia... ale wielkie dzięki, że napisałaś mi jaki makijaż najlepiej do mnie pasuje i oczywiście dziękuję za fryzurki bardzo mi się to przyda pozdrawiam papa
martha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 17:59   #4
martha88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 5
Re: hehe to jeszcze raz ja:P

acha:P i jeszcze proszę napisz jaki kolor włosów by mi pasował najbardziej oczywiście teraz nie podejmę się farbowania włosów, ponieważ jest to bardzo szkodliwe, ale przyda mi się to później:P jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję papa
martha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-14, 20:57   #5
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: hehe to jeszcze raz ja:P

masz piękny kolor włosów,w ktorym bardzo Ci do twarzy i nie ma potrzeby go zmieniać,za kilka lat gdybyś chciała możesz dodać kilka jaśniejszych złocistych pasemek
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.