Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-03, 15:06   #181
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Okres skończyłam dwa dni temu, kocham się z TŻ praktycznie codziennie bez zabezpieczenia, w poniedziałek i wczoraj bolał mnie brzuch,muliło mnie,wczoraj miałam bóle jak bym okres miała dostać i dostałam dziś xd Nie wiem czy ciąże sobie uroiłam czy co
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:18   #182
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Okres skończyłam dwa dni temu, kocham się z TŻ praktycznie codziennie bez zabezpieczenia, w poniedziałek i wczoraj bolał mnie brzuch,muliło mnie,wczoraj miałam bóle jak bym okres miała dostać i dostałam dziś xd Nie wiem czy ciąże sobie uroiłam czy co
To nie watek staraczkowy ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 15:20   #183
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
To nie watek staraczkowy ;-)
Wiem i się nie staram ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 04:38   #184
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak, prawdopodobnie jesteś w ciąży
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 07:50   #185
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Tak, prawdopodobnie jesteś w ciąży
Muszę zrobić test gdzieś za parę dni 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:49   #186
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Muszę zrobić test gdzieś za parę dni 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie chcesz być w ciąży to dlaczego się nie zabezpieczasz?

Idź sobie na betę, lepsze to niż testy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:55   #187
lilka1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Jak nie chcesz być w ciąży to dlaczego się nie zabezpieczasz?

Idź sobie na betę, lepsze to niż testy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam się. bardzo to nieodpowiedzialne jest w stosunku do dziecka. Skoro nie chcesz dziecka to Ci go nie życzę ale Beta bedzie bardziej wiarygodnym badaniem mi za kazdym razem testy wychodzily negatywne a beta potwierdzila ciążę

Edytowane przez lilka1000
Czas edycji: 2017-05-04 o 16:01
lilka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 22:35   #188
Ewa_157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Choroba czy objawy ciąży?

Cześć Jestem 8 dni po owulacji w trakcie ktorej odbylam stosunek ze swoim partnerem. Mam aktualnie dziwne objawy ale nie wiem czy są spowodowane wlasnie ciążą, czy chorobą.Wczoraj w nocy odczułam dość silny ból lewego jajnika,taki,ze nie moglam spac na lewym boku. Dzis mialam bol podbrzusza, jajnik nadal jakby uwieral ale mniej. najbardziej przestraszylam sie iz na tym lewym jajniku czuc takie twarde zgrubienie (które już minęło). od pewnego czasu mam jasno-żółtawy śluz. Stosunek dzisiaj byl dla mnie niemozliwy, poniewaz gdy maz probowal wejsc, czulam bol. Poszlam po tym do lazienki i nie moglam oddać moczu poniewaz czulam pieczenie, ktore po ok.15 minutach przeszlo i jest wszystko ok. Innych objawow nie mam. Co to moze wszystko oznaczac? Prosze o pomoc i z góry dziekuje..
Ewa_157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 14:11   #189
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Choroba czy objawy ciąży?

Cytat:
Napisane przez Ewa_157 Pokaż wiadomość
Cześć Jestem 8 dni po owulacji w trakcie ktorej odbylam stosunek ze swoim partnerem. Mam aktualnie dziwne objawy ale nie wiem czy są spowodowane wlasnie ciążą, czy chorobą.Wczoraj w nocy odczułam dość silny ból lewego jajnika,taki,ze nie moglam spac na lewym boku. Dzis mialam bol podbrzusza, jajnik nadal jakby uwieral ale mniej. najbardziej przestraszylam sie iz na tym lewym jajniku czuc takie twarde zgrubienie (które już minęło). od pewnego czasu mam jasno-żółtawy śluz. Stosunek dzisiaj byl dla mnie niemozliwy, poniewaz gdy maz probowal wejsc, czulam bol. Poszlam po tym do lazienki i nie moglam oddać moczu poniewaz czulam pieczenie, ktore po ok.15 minutach przeszlo i jest wszystko ok. Innych objawow nie mam. Co to moze wszystko oznaczac? Prosze o pomoc i z góry dziekuje..
Ciąża. Zapalenie pęcherza. Polip.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 21:31   #190
zielonomi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Po jakim czasie robiłyście test z krwi od stosunku ?
zielonomi222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 22:27   #191
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zielonomi222 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie robiłyście test z krwi od stosunku ?
Po 10 dniach można już zrobić.
Jeśli pozytywny wynik to po 48 godz się powtarza w celu sprawdzenia czy przyrasta.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 22:47   #192
zielonomi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak tylko problem w tym że do zbliżania doszło w pierwszy dzień dni plodnych. Czyli śmiało mogę zrobić po 10 dniach ?
zielonomi222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 23:15   #193
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez zielonomi222 Pokaż wiadomość
Tak tylko problem w tym że do zbliżania doszło w pierwszy dzień dni plodnych. Czyli śmiało mogę zrobić po 10 dniach ?
Tak

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:18   #194
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny!

Jestem dość zaniepokojona, stąd postanowiłam poradzić się doświadczonych kobiet. 29.04 współżyłam ze swoim chłopakiem, niestety, bez zabezpieczenia. Były to moje dni niepłodne, ponieważ wg mojego kalendarza, okres miałam dostać 02.05. Sytuacja tak czy inaczej była bardzo ryzykowna, dlatego w mniej niż 24 h, udałam się do apteki i kupiłam EllaOne. Z dniem dzisiejszym mam 5 dni opóźnienia okresu, ale wczoraj dostałam brązowego plamienia. Nie jest ono ani obfite ani bolesne. Dodatkowo, zauważyłam, że nieco powiększył mi się biust oraz bolą mnie plecy. Jednak o wszystkich tych objawach było napisane na ulotce leku jako najczęstsze skutki uboczne, jednak nadal jestem zaniepokojona, zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu mój okres wyglądał bardzo podobnie - brązowe, ze skrzepami krwi, mało obfite plamienie. Oczywiście, w międzyczasie zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł on negatywny. Co byście mi poradziły w tej sytuacji dziewczyny?

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:19
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:25   #195
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiktaktok Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem dość zaniepokojona, stąd postanowiłam poradzić się doświadczonych kobiet. 29.04 współżyłam ze swoim chłopakiem, niestety, bez zabezpieczenia. Były to moje dni niepłodne, ponieważ wg mojego kalendarza, okres miałam dostać 02.05. Sytuacja tak czy inaczej była bardzo ryzykowna, dlatego w mniej niż 24 h, udałam się do apteki i kupiłam EllaOne. Z dniem dzisiejszym mam 5 dni opóźnienia okresu, ale wczoraj dostałam brązowego plamienia. Nie jest ono ani obfite ani bolesne. Dodatkowo, zauważyłam, że nieco powiększył mi się biust oraz bolą mnie plecy. Jednak o wszystkich tych objawach było napisane na ulotce leku jako najczęstsze skutki uboczne, jednak nadal jestem zaniepokojona, zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu mój okres wyglądał bardzo podobnie - brązowe, ze skrzepami krwi, mało obfite plamienie. Oczywiście, w międzyczasie zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł on negatywny. Co byście mi poradziły w tej sytuacji dziewczyny?
Czy do tej pory okresy miałaś regularne idealnie jak w zegarku? Czy zdarzały się opóźnienia?
Czy niepłodność tych dni pod koniec kwietnia określiłaś tylko na podstawie kalendarza, czy np. towarzyszyły im jakieś charakterystyczne objawy jakie masz zawsze po owulacji?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:29   #196
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiktaktok Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem dość zaniepokojona, stąd postanowiłam poradzić się doświadczonych kobiet. 29.04 współżyłam ze swoim chłopakiem, niestety, bez zabezpieczenia. Były to moje dni niepłodne, ponieważ wg mojego kalendarza, okres miałam dostać 02.05. Sytuacja tak czy inaczej była bardzo ryzykowna, dlatego w mniej niż 24 h, udałam się do apteki i kupiłam EllaOne. Z dniem dzisiejszym mam 5 dni opóźnienia okresu, ale wczoraj dostałam brązowego plamienia. Nie jest ono ani obfite ani bolesne. Dodatkowo, zauważyłam, że nieco powiększył mi się biust oraz bolą mnie plecy. Jednak o wszystkich tych objawach było napisane na ulotce leku jako najczęstsze skutki uboczne, jednak nadal jestem zaniepokojona, zwłaszcza, że w zeszłym miesiącu mój okres wyglądał bardzo podobnie - brązowe, ze skrzepami krwi, mało obfite plamienie. Oczywiście, w międzyczasie zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł on negatywny. Co byście mi poradziły w tej sytuacji dziewczyny?
Radzę się nie denerwować i czekać na okres.

A w kalendarzu notować spotkania z przyjaciółkami a nie szukać dni płodnych/niepłodnych.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Testy wykonuje się po 14 dniach.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:35   #197
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Czy do tej pory okresy miałaś regularne idealnie jak w zegarku? Czy zdarzały się opóźnienia?
Czy niepłodność tych dni pod koniec kwietnia określiłaś tylko na podstawie kalendarza, czy np. towarzyszyły im jakieś charakterystyczne objawy jakie masz zawsze po owulacji?
Tak, do tej pory okres występował regularnie - zazwyczaj było to mniej więcej 2 - 7 dnia miesiąca. Oprócz tego, zazwyczaj przed okresem mam tkliwe piersi, są one większe, mam charakterystyczne bóle jajnika/w podbrzuszu i tak właśnie było wówczas.
Dodam jeszcze, że tabletkę ellaone, zażyłam drugi raz w ciągu ostatnich 4 miesiecy. Jednak do zeszłego miesiąca miesiączki miałam normalne, trwały ok. 4-5 dni, były obfite. Jednak w zeszłym miesiącu nie miałam szans być w ciąży, ponieważ nie doszło do żadnego zbliżenia, a okres "normalny" miałam już wcześniej. (związek na odległość), mimo tego, że wyglądał on bardzo podobnie do tego, co dzieje się teraz. Stąd być może mogłam rozregulować sobie cały cykl tym "szaleństwem" z tabletkami.
Na domiar złego ostatnio potwornie się stresuję, bo mam bardzo ciężką sytuację na moim uniwersytecie, więc to też może mieć zapewne jakiś wpływ.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Radzę się nie denerwować i czekać na okres.

A w kalendarzu notować spotkania z przyjaciółkami a nie szukać dni płodnych/niepłodnych.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Testy wykonuje się po 14 dniach.
Dzięki za odpowiedź miło by było.

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:36
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:37   #198
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Może czas pomyśleć o tabletkach anty ? W ciągu 4miesięcy twój organizm dostał ogromną dawkę hormonów i dlatego organizm wariuje
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:39   #199
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Może czas pomyśleć o tabletkach anty ? W ciągu 4miesięcy twój organizm dostał ogromną dawkę hormonów i dlatego organizm wariuje
Tak, postanowiłam, że po okresie zapiszę się do ginekologa właśnie z tego tytułu, bo nie możemy w taki sposób wiecznie się zabezpieczać, zdaje sobie sprawę Oczywiście, o ile takowy nadejdzie, bo zapewne niezależnie od tego, powinnam się tam wybrać.

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:40
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 13:47   #200
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiktaktok Pokaż wiadomość
Tak, postanowiłam, że po okresie zapiszę się do ginekologa właśnie z tego tytułu, bo nie możemy w taki sposób wiecznie się zabezpieczać, zdaje sobie sprawę Oczywiście, o ile takowy nadejdzie, bo zapewne niezależnie od tego, powinnam się tam wybrać.
Bardzo dużo hormonów sobie zaserwowalaś tymi tabletkami, to jest antykoncepcja awaryjna, dlaczego nie myślisz o własnym zdrowiu tym bardziej skoro miałaś typowe objawy jak przed okresem (dni niepłodne) to nie wiem po co się faszerowałaś tą tabletką... to nic dziwnego, że okres się spóźnia.
Myślenie o tym cały czas i nakręcanie się nic Ci nie da, jeśli Cię to uspokoi to zrób ten test, szanse na ciążę znikome - umów się do ginekologa celem dobrania antykoncepcji.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:50   #201
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ja cały czas z tz stosujemy gumki. Hormonów brać nie mogę to musimy uważać bo nie wiem jakby się skończyło wzięcie tabletki po.
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:59   #202
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Bardzo dużo hormonów sobie zaserwowalaś tymi tabletkami, to jest antykoncepcja awaryjna, dlaczego nie myślisz o własnym zdrowiu tym bardziej skoro miałaś typowe objawy jak przed okresem (dni niepłodne) to nie wiem po co się faszerowałaś tą tabletką... to nic dziwnego, że okres się spóźnia.
Myślenie o tym cały czas i nakręcanie się nic Ci nie da, jeśli Cię to uspokoi to zrób ten test, szanse na ciążę znikome - umów się do ginekologa celem dobrania antykoncepcji.
Uznałam, że sytuacja była mimo wszystko ryzykowna - dni płodne czy niepłodne, ale współżycie bez zabezpieczenia zawsze może prowadzić do ciąży, stąd stwierdziłam, że dla bezpieczeństwa lepiej tak będzie.
Co do ginekologa, to oczywiście, a na tym etapie, mam nadzieję, że mój cykl będzie w stanie się unormować.
Zatem, mimo wszystko, ciąża w tym wypadku istotnie jest znikoma?
Dziękuję Wam za odpowiedzi

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 14:00
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 14:05   #203
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiktaktok Pokaż wiadomość
Uznałam, że sytuacja była mimo wszystko ryzykowna - dni płodne czy niepłodne, ale współżycie bez zabezpieczenia zawsze może prowadzić do ciąży
W dni niepłodne nie doprowadziłoby do ciąży

Cytat:
Zatem, mimo wszystko, ciąża w tym wypadku istotnie jest znikoma?
Nie, ciąża nie jest znikoma, to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 14:38   #204
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
W dni niepłodne nie doprowadziłoby do ciąży



Nie, ciąża nie jest znikoma, to prawdopodobieństwo ciąży jest znikome
Czyli na moim miejscu, mimo wszystko, jeśli okres się nie pojawi, zrobiłabyś test i nie wykluczała ciąży? Być może to oczywiste pytanie, ale...

Edytowane przez tiktaktok
Czas edycji: 2017-05-07 o 14:41
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 15:24   #205
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez tiktaktok Pokaż wiadomość
Czyli na moim miejscu, mimo wszystko, jeśli okres się nie pojawi, zrobiłabyś test i nie wykluczała ciąży? Być może to oczywiste pytanie, ale...
jakbym sobie wkręcała różne rzeczy to bym pewnie zrobiła dla świętego spokoju.
jakbym wiedziała, że miałam wtedy dni niepłodne to nie brałabym żadnej tabletki i testu bym nie robiła.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 15:27   #206
tiktaktok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
jakbym sobie wkręcała różne rzeczy to bym pewnie zrobiła dla świętego spokoju.
jakbym wiedziała, że miałam wtedy dni niepłodne to nie brałabym żadnej tabletki i testu bym nie robiła.
Cóż, być może niepotrzebnie dmuchałam na zimne dziękuję!
tiktaktok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 15:15   #207
wewol
Przyczajenie
 
Avatar wewol
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć, mam okres mniej więcej co 31 dni. Wspolzylam w 12 i 17 dc, od poniedziałku do dziś, czyli od 19 dc mam plamienie, raczej takie brązowe, nie ma go dużo, lecz zostawia ślad na bieliźnie. Lekko też pobolewaja piersi. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Czy możliwa jest implantacja, nie za szybko? Proszę o poradę, do lekarza jestem umówiona dopiero na poniedziałek
__________________
_________________________ _______
23.03.2010
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
wewol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 15:55   #208
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wewol Pokaż wiadomość
Cześć, mam okres mniej więcej co 31 dni. Wspolzylam w 12 i 17 dc, od poniedziałku do dziś, czyli od 19 dc mam plamienie, raczej takie brązowe, nie ma go dużo, lecz zostawia ślad na bieliźnie. Lekko też pobolewaja piersi. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Czy możliwa jest implantacja, nie za szybko? Proszę o poradę, do lekarza jestem umówiona dopiero na poniedziałek
Ale starasz się? Bo to wątek raczej antyciążowy
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 16:01   #209
wewol
Przyczajenie
 
Avatar wewol
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Nie staram, ale mogło by być
__________________
_________________________ _______
23.03.2010
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
wewol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 16:15   #210
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez wewol Pokaż wiadomość
Nie staram, ale mogło by być
Zapytam inaczej: miał miejsce stosunek bez zabezpieczenia z wytryskiem w pochwie?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.