ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 19:55   #1651
domnej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Pomocy !!!
Witam chciałabym poradzić się Was o pomoc. Stosuje tabletki anty od jakiegos roku może trochę dluzej ostatnio kochałam sie z narzyczonym codziennie i on dochodził we mnie lecz przez ten czas akurat zdarzyło mi się , że nie wzięłam 3 tabletek pod rząd gdy się kochalismy stosuje tabletki Teenia 21+7 zawsze biorę o 19. Pomocy !!!! Nie wiem teraz co mam robić bo na wizytę u gin jest za szybko a nie wiem czy stosować tabletki dalej czy przestać bo jak jest dzidzia to nie chce jej zaszkodzić proszę o pomoc !!!
domnej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 19:59   #1652
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domnej Pokaż wiadomość
Pomocy !!!
Witam chciałabym poradzić się Was o pomoc. Stosuje tabletki anty od jakiegos roku może trochę dluzej ostatnio kochałam sie z narzyczonym codziennie i on dochodził we mnie lecz przez ten czas akurat zdarzyło mi się , że nie wzięłam 3 tabletek pod rząd gdy się kochalismy stosuje tabletki Teenia 21+7 zawsze biorę o 19. Pomocy !!!! Nie wiem teraz co mam robić bo na wizytę u gin jest za szybko a nie wiem czy stosować tabletki dalej czy przestać bo jak jest dzidzia to nie chce jej zaszkodzić proszę o pomoc !!!
Jak trzeba być nieodpowiedzialnym, żeby nie wziąć aż 3 tabletek?
Na pewno masz ulotkę i nie wiem dlaczego najpierw nie zajrzałaś do niej. Najważniejsze jest to, które dokładnie to były tabletki z blistra Jeśli 3 tydzień-to nie bierz po prostu więcej tabletek i potraktuj to jako wcześniejsze rozpoczęcie przerwy. Po 7 dniach (łącznie) rozpocznij nowe opakowanie. W przypadku 1-2 tygodnia brania nie jest już tak kolorowo. Szanse są, jednak i tak niewielkie. Zrób test z krwi 10 dni od ostatniego stosunku.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 09:19   #1653
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, mam straszny problem.. Biorę tabletki o 6 miesięcy, prawidłowo, mimo to mam straszną panikę,że mogę być w ciazy, mimo że nie ma żadnych objawów tak naprawdę. Zawsze z partnerem stosujemy stosunek przerwany, krwawienie z odtsawienia mam normalnie, ostatnie jakieś 2 tygodnie temu, jednak cały czas nie myślę o niczym innym,tylko o tym, że może jednak wpadliśmy albo że jestem w ciazy a o tym nie wiem. Jestem wykończona psychicznie, nie wiem już co robić...
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 11:51   #1654
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam straszny problem.. Biorę tabletki o 6 miesięcy, prawidłowo, mimo to mam straszną panikę,że mogę być w ciazy, mimo że nie ma żadnych objawów tak naprawdę. Zawsze z partnerem stosujemy stosunek przerwany, krwawienie z odtsawienia mam normalnie, ostatnie jakieś 2 tygodnie temu, jednak cały czas nie myślę o niczym innym,tylko o tym, że może jednak wpadliśmy albo że jestem w ciazy a o tym nie wiem. Jestem wykończona psychicznie, nie wiem już co robić...
A ile masz lat?

Ja bym zaczęła od poczytania jakiś rzetelnych źródeł na temat kobiecego organizmu i o tym, jak się zachodzi w ciążę. Może zdobycie wiedzy z tej materii trochę da Ci do myślenia .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 12:06   #1655
hehekaczor
kaczkacz
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Od 4 lat biorę tabletki Vibin Mini, w tym miesiącu zdarzyło mi się pominąć 3 tabletki z ostatniego rzędu blistra - ze środy, czwartku i piątku. Pominięte tabletki wzięłam w sobotę razem z tabletką z tego dnia. W niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i rozpoczęłam przerwę. W niedzielę doszło do stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
hehekaczor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 12:47   #1656
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Nikłe.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 11:23   #1657
kokaaina
Raczkowanie
 
Avatar kokaaina
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, tabletki biorę już długo bo prawie 7 lat, jednak dopiero ostatnio zdecydowałam się na do żeby zrezygnować z prezerwatywy, boję się jednak o ciążę, bo w poprzednim tygodniu zazywalam gripex, syrop prawoślazowy i ibuprom (w internecie napisane, że nie powodują osłabienia tabletek). Cały czas myślę o tym, że mogłam wpaść. Stosunek miał miejsce w niedzielę, dziś ostatnia tabletka, biorę marvelon. Wiem, że niektórym może wydawać się to głupie, ale się martwię...
kokaaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 12:33   #1658
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kokaaina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tabletki biorę już długo bo prawie 7 lat, jednak dopiero ostatnio zdecydowałam się na do żeby zrezygnować z prezerwatywy, boję się jednak o ciążę, bo w poprzednim tygodniu zazywalam gripex, syrop prawoślazowy i ibuprom (w internecie napisane, że nie powodują osłabienia tabletek). Cały czas myślę o tym, że mogłam wpaść. Stosunek miał miejsce w niedzielę, dziś ostatnia tabletka, biorę marvelon. Wiem, że niektórym może wydawać się to głupie, ale się martwię...
Żadne z powyższych nie wpływa na anty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 13:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.