NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 07:10   #1561
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kolejna część...
Boska kolekacja!!!!

Napisz co myślisz o meteorytach. Czy też jesteś pod ich wrażeniem jak inne wizażanki???
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 07:33   #1562
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
i kolejna....na szczęście ostatnia
Padłam jak to zobaczyłam, chyba zresztą jak pozostałe dziewczyny
Szczególnie kolekcja Maco'wa jest cudowna
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 07:41   #1563
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Nevado,jestem w totalnym szokuBoski zbiór:mdleje :
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 08:25   #1564
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Tak jestem bardzo zadowolona. Są mięciutkie, nie wypada z nich włosie. Zamówiłam je na allegro. Jeśli chcesz moge Ci podesłać na PW dokładniejsze informacje.
dzięki, oczywiście jestem zainteresowana

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za opis chyba zdecyduje się na tą bazę


Nadeszła wiekopomna chwila, po godzinie ,a może więcej robienia zdjęć zrobiłam na dzień dzisiejszy prawie całą moją kolekcję kolorówki
Część rzeczy niestety nie obfotografowałam ,bo ich nie używam, czekają aż ktoś je ''przyjmie'' w swoje dobre rączki

Dzisiaj po raz kolejny zdałam sobie sprawę ,że jestem uzależniona...dotąd wszystko skrzętnie chowałam w pudłach,pudełkach,koszycz kach...a dzisiaj cały zbiór ujrzał światło dzienne....jestem PRZERAŻONA......

Mam jednak nadzieję ,że dla Was widok będzie przyjemny, nie każcie mi opisywać wszystkiego, bo chyba umrę z wyczerpania ale pytajcie jeżeli coś Was interesuje, chętnie opiszę dany produkt
Nevada, na razie o nic nie pytam, zbieram szczękę z podłogi i się ślinię do zdjęć, tyle tego. To jest wszystko na tzw. użytek własny, czy malujesz też innych?
Niesamowita ilość i jakość w każdym razie, można się przy tobie wytłumaczyć przed sobą, że się ma za dużo inni mają duuuuużo więcej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:27   #1565
moonciaa
Raczkowanie
 
Avatar moonciaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: miasto grzechu i rozpusty
Wiadomości: 164
GG do moonciaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
i kolejna....na szczęście ostatnia
nevada jestem zszokowana! i pełna podziwu jednoczesnie W zyciu takiej kolekcji nei widziałam! pewnie nei jedna profesjonalna wizazystka nie dorowna twoim zasobom!
Prosze powiedz gdzie kupujesz pigmenty MAC???
__________________
Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera...
moonciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 09:45   #1566
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość


Dimiti kolekcję tworzyłam jakiś czas, to nie było tak hop siup i mam
Makijażem interesuję się od lat, już w pierwszej klasie liceum zaczęłam się malować, zaczęły mnie interesować i podobać się kolorówkowe rzeczy
Moja kolekcja się ciągle zmienia, coś sprzedam, coś kupię, coś Tż mi kupi....tak to już jest, nie jestem ''zamożną'' osobą ,ale potrafię sobie poradzić, czas + Tż +obrót i sprzedaż czegoś z kolorówki na rzecz czegoś innego ,a czasem nawet dwóch rzeczy...to wszystko ma sens - tak właśnie powstała moja kolekcja
Przyznam się również ,że zapominam...a nawet się łapie na myśli, w co ja mam dzisiaj się pomalować i tak potrafię siedzieć 10 minut i się zastanawiać
Błyszczyki Fever Gloss to amerykańska edycja kolor Templing i polski błyszczyk zakupiony w Sephora nr 330
Na ustach wyglądają delikatnie, tworzą efekt mokrych ust, kolory są półtransparentne w kierunku transparentnych.
Smackersy bardzo lubię, szczególnie te z serii Lip Lites - cudnie dosyć naturalnie pachną i smakują, po za tym nadają kolor ustom
Bardzo lubię też balsam kokosowy Lotta Luv (taki niebieski na zdjęciu), ma unikalną żelową konsystencję (jedwab dla ust), super pachnie i często go używam, fajnie nawilża usta.
W ogóle z tych przedstawionych na zdjęciu Smackersów jestem bardzo zadowolona
heh kolekcja robi ogromne wrazenie! heh znam to skas ze nie wiem czego uzyc zeby sie wymalowac oczywiscie o wiele mniej tego mam ale i tak ciagle mam jakies problemy czego uzyc itp wlasnie tam myslalam ze to bedzie 330! ostatnio jak byklam w marrionaud to go sprawdzalam i mi sie straaasznie podobal ale faktycznie to jest inna seria bo jak sprawdzalam wczesniejszego 330 to byl bardziej rozowy heh ja bym tak nie umiala sie wymieniac i sprzedawac swoje nabytki bo jakos za bardzo sie do nich przywiazuje i jest mi ich po prostu zal widzialam ze nawet chcialas sie pozbyc wlasnie lancoma fever gloss, estee laudera pure color i maczka z clinique! jakbym miala za co sie wymienic to juz bym sie dobijala z taka kolekcja mozesz zawojowac MM na wizazu i z tego co ogladalam Twoje makijaze to faktycznie talent masz wiec mozesz nam dalej dawac natchnienie no i dobrego masz TŻ moj narazie jak cos kupuje to ciuchy bo na to mam szala a ostatnio skubnelam go na 3 czekoladki z bourjois i torebke(moj nastepny bzik) smackersa widzialam wlasnie u nie jednej osoby i tak kusza i kusza no i ladnie wygladaja wiec chyba musze zaczac sie za nimi powaznie rozgladac i za tym Lotta Luv ciekawa jestem czy jak gdzies masz wyjechac to tez masz dylemat co ze soba wziac??
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość


Odpowiedziałam rzuć okiem jeszcze raz post 1510


oj bardzo przepraszam szukalam nizej troche bo nie sadzilam ze tak szybko odpiszes jeszcze raz przepraszam ze posadzilam Cie o "olanie" mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 13:43   #1567
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
szachowniczka....
szachowniczka...
piekna!!
też tak uważam przez co mam ochotę na pozostałe

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo, śliczności

Proszę o relację nt szachownicy
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez ja tez!! zakochana jestem w tych szachowniczkach!
Nosku, dziękuję

w dziennym świetle (nie w pełnym słońcu) efekt jest dość delikatny widać różne odcienie brązu i złota (piękne) natomiast w sztucznym świetle lub w słońcu efekt wzmaga się, bardzo lśni i kolor wydaje się być bardziej zdecydowany do podkreślania kości policzkowych jest idealna w lato będę prawdopodobnie używać na całą twarz (albo większość ) świetna do ożywienia cery, a przy tym nie daje sztucznego efektu opalenizny z tubki - to twarz ożywiona promieniami słońca - wygląda bardzo naturalnie, świeżo
Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością


Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Witam Panie po raz pierwszy wrzucam moje skromne zbiory zacząwszy od perfumek a skończywszy na maskarach..milego lookania życzę
bardzo fajna kolekcja

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Nadeszła wiekopomna chwila, po godzinie ,a może więcej robienia zdjęć zrobiłam na dzień dzisiejszy prawie całą moją kolekcję kolorówki
Część rzeczy niestety nie obfotografowałam ,bo ich nie używam, czekają aż ktoś je ''przyjmie'' w swoje dobre rączki

Dzisiaj po raz kolejny zdałam sobie sprawę ,że jestem uzależniona...dotąd wszystko skrzętnie chowałam w pudłach,pudełkach,koszycz kach...a dzisiaj cały zbiór ujrzał światło dzienne....jestem PRZERAŻONA......

Mam jednak nadzieję ,że dla Was widok będzie przyjemny, nie każcie mi opisywać wszystkiego, bo chyba umrę z wyczerpania ale pytajcie jeżeli coś Was interesuje, chętnie opiszę dany produkt
ojej to można mieć tyle kosmetyków?
Cudne

ile róży mogłabym przygarnąć wszystkie
te potrójne klinika nie mogę się napatrzyć

Cytat:
Napisane przez mart2015 Pokaż wiadomość
Organzza,mozesz powiedziec ktory to odcien szachownicy?
Golden Bronze
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:54   #1568
mart2015
Raczkowanie
 
Avatar mart2015
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: London,UK
Wiadomości: 68
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Golden Bronze
Dziekuje,Organzzo.Wczoraj tez na nia kliknelam.Juz nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie do mnie...
__________________

mart2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 14:19   #1569
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Agata, zawału przez Ciebie dostanę.
Siedzę i wzdycham... do tych tubeczkowych MACów, do pędzli, Meteorytów, (czy dobrze widzę, te dwie paletki po pięć okienek to korektory? ) i - róży! A szczególnie do paskowanego Smashboxa. Pięknie.

Widzę u Ciebie eyelinera z Inglota (w słoiczku), sama nad nimi ostatnio myślałam - i pewnie kupię w końcu czarny lub zielony.
Haha moja droga Aniu damy radę!
Te okienka to cienie, jedne okienka to kremowe cienie, a drugie pudrowe
Mój eyeliner Inglot leży na razie nieużywany ale mam makijaż w planach heh
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Fajowskie smacksersy
Ojojoj jako cieniomaniaczka mogłabym mieszkać w Twoim kuferku
Czy zadowolona jesteś ze szminek EL Tom Ford? I cyz lubisz zelowy eyeliner Inglota- mam swój od wczoraj i jestem zakochana
Uwielbiam te szminki! Są mocno kryjące, mają unikalne jasne kolory, bardzo dobrze się nakładają, po prostu cud miód i orzeszki
Narazie eyeliner leży nieużywany


Cytat:
Napisane przez mart2015 Pokaż wiadomość

Nevada,po prostu SZOK ))) Cudowny,przecudowny zbior
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Boska kolekacja!!!!

Napisz co myślisz o meteorytach. Czy też jesteś pod ich wrażeniem jak inne wizażanki???
Dziękuję
Bardzo lubię meteoryty, ostatnio mam fazę na gold temptation, ślicznie pachną, rozświetlają cerę, nadają blasku...czego chcieć więcej?

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Padłam jak to zobaczyłam, chyba zresztą jak pozostałe dziewczyny
Szczególnie kolekcja Maco'wa jest cudowna
Dziękuję Karolciu
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Nevado,jestem w totalnym szokuBoski zbiór
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Nevada, na razie o nic nie pytam, zbieram szczękę z podłogi i się ślinię do zdjęć, tyle tego. To jest wszystko na tzw. użytek własny, czy malujesz też innych?
Niesamowita ilość i jakość w każdym razie, można się przy tobie wytłumaczyć przed sobą, że się ma za dużo inni mają duuuuużo więcej
Boże znowu to samo chcesz mnie chyba załamać
Zawsze można mieć więcej
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez moonciaa Pokaż wiadomość
nevada jestem zszokowana! i pełna podziwu jednoczesnie W zyciu takiej kolekcji nei widziałam! pewnie nei jedna profesjonalna wizazystka nie dorowna twoim zasobom!
Prosze powiedz gdzie kupujesz pigmenty MAC???
Dziękuję śliczna monciu
Pigmenty kupiłam na ebay co nie było rzeczą łatwą, trzeba uważać na podróbki, raz się nacięłam ,ale sprzedawca był uczciwy i pozwolił mi je odesłać pomimo ,że cały czas się upierał ,że są oryginalne

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kolekcja robi ogromne wrazenie! heh znam to skas ze nie wiem czego uzyc zeby sie wymalowac oczywiscie o wiele mniej tego mam ale i tak ciagle mam jakies problemy czego uzyc itp wlasnie tam myslalam ze to bedzie 330! ostatnio jak byklam w marrionaud to go sprawdzalam i mi sie straaasznie podobal ale faktycznie to jest inna seria bo jak sprawdzalam wczesniejszego 330 to byl bardziej rozowy heh ja bym tak nie umiala sie wymieniac i sprzedawac swoje nabytki bo jakos za bardzo sie do nich przywiazuje i jest mi ich po prostu zal widzialam ze nawet chcialas sie pozbyc wlasnie lancoma fever gloss, estee laudera pure color i maczka z clinique!jakbym miala za co sie wymienic to juz bym sie dobijala z taka kolekcja mozesz zawojowac MM na wizazu i z tego co ogladalam Twoje makijaze to faktycznie talent masz wiec mozesz nam dalej dawac natchnienie no i dobrego masz TŻ moj narazie jak cos kupuje to ciuchy bo na to mam szalaa ostatnio skubnelam go na 3 czekoladki z bourjois i torebke(moj nastepny bzik) smackersa widzialam wlasnie u nie jednej osoby i tak kusza i kusza no i ladnie wygladaja wiec chyba musze zaczac sie za nimi powaznie rozgladac i za tym Lotta Luv ciekawa jestem czy jak gdzies masz wyjechac to tez masz dylemat co ze soba wziac??

oj bardzo przepraszam szukalam nizej troche bo nie sadzilam ze tak szybko odpiszes jeszcze raz przepraszam ze posadzilam Cie o "olanie" mnie
No no dziękuję (już się rozpływam w tych komplementach)
Ja praktycznie nie wyjeżdzam, ale myślę ,że dylematu bym nie miała, bo mam swoje ulubione rzeczy tylko nie pytaj które, bo chyba zapakowałabym całą walizkę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

ojej to można mieć tyle kosmetyków?
Cudne

ile róży mogłabym przygarnąć wszystkie
te potrójne klinika nie mogę się napatrzyć

Dziękuję ślicznie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 16:32   #1570
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość



No no dziękuję (już się rozpływam w tych komplementach)
Ja praktycznie nie wyjeżdzam, ale myślę ,że dylematu bym nie miała, bo mam swoje ulubione rzeczy tylko nie pytaj które, bo chyba zapakowałabym całą walizkę


no masz w czym wybierac badz pewna ze tych komentarzy jeszcze przybedzie i to sporo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 17:08   #1571
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Nevado, gratuluje tak pięknej kolekcji
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 19:00   #1572
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dziewczyny prosiłyście o fotkę cieni sypkich PUPA na dłoni - postanowiłam dziś umalować się nimi do pracy i dlatego zamiast na ręce - macie cienie na powiekach Są bardzo delikatne, mało widać bo słońce świeciło ale coś tam jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_2659.jpg (61,7 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_2680.jpg (78,6 KB, 198 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:12   #1573
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosiłyście o fotkę cieni sypkich PUPA na dłoni - postanowiłam dziś umalować się nimi do pracy i dlatego zamiast na ręce - macie cienie na powiekach Są bardzo delikatne, mało widać bo słońce świeciło ale coś tam jest
one są złotawe czy mi się wydaje?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 19:24   #1574
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
one są złotawe czy mi się wydaje?
w jednej połowie beżowo-złoty a w drugiej biały migoczący pyłek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:49   #1575
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za opis chyba zdecyduje się na tą bazę


Nadeszła wiekopomna chwila, po godzinie ,a może więcej robienia zdjęć zrobiłam na dzień dzisiejszy prawie całą moją kolekcję kolorówki
Część rzeczy niestety nie obfotografowałam ,bo ich nie używam, czekają aż ktoś je ''przyjmie'' w swoje dobre rączki

Dzisiaj po raz kolejny zdałam sobie sprawę ,że jestem uzależniona...dotąd wszystko skrzętnie chowałam w pudłach,pudełkach,koszycz kach...a dzisiaj cały zbiór ujrzał światło dzienne....jestem PRZERAŻONA......

Mam jednak nadzieję ,że dla Was widok będzie przyjemny, nie każcie mi opisywać wszystkiego, bo chyba umrę z wyczerpania ale pytajcie jeżeli coś Was interesuje, chętnie opiszę dany produkt


Błyszczydła - moja miłości !

Pobiłaś chyba wszystkich.. A liczyłaś ile tego maasz ? Chodzi o błyszczyki Twój TŻ chyba szalaje jak to widzi.. A może mu nie pokazujesz ? Śliczny zbiorek.. CO JA MÓWIE! Zbiórmax !!!!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 20:50   #1576
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Myślę że zdjęcia nie uchwyciły całkiem piękna tych cieni(w sklepie testowałam kiedyś dlatego dopytywalam dokładnie), ale i tak widać fajny kolorek
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:59   #1577
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA70343 - kopia.jpg (85,1 KB, 191 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:09   #1578
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
Justitio mogłabyś mi zdać sprawozdanie z tej brązującej mozaiki AVONu? Jesteś zadowolona? Bo w rozświetlającej się zakochałam, a ta kusi... śliczne kolorki GOSHa
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:21   #1579
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (66,6 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.1.jpg (66,8 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (88,9 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (82,5 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (79,2 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (73,0 KB, 177 załadowań)
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 22:28   #1580
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
Bardzo fajna kolekcja! niby nie jest tego jakoś megadużo, ale wszystko jest
Mów mi tu zaraz co to za odcień różu Clinique jesteś zadowolona z Luny Chanel? I co to za puder sypki?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:36   #1581
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Justitio mogłabyś mi zdać sprawozdanie z tej brązującej mozaiki AVONu? Jesteś zadowolona? Bo w rozświetlającej się zakochałam, a ta kusi... śliczne kolorki GOSHa
mozaika ciepla Avon to dla mnie strzal w dziesiatke z roswietlajacej zadowolona nie jestem, nie lubie chlodnych efektow, choc przyznam ze sam produkt jest swietny
ta brazujaca jest dla mnie doskonala, mam ja tydzien juz i jestem zachwycona! cool przeszla u mnie bez echa, warm rzucila mnie na kolana! swietny efekt! cieply, zloty... moj ulubiony! mam ciemna karnacje, i dla niej jest wysmienita, zadnych plan, czy pomaranczowego koloru i ten zlotawy efekt, cudo! zastosowanie mozaiki wszelakie : wszystko zalezy od fantazji... nie stosuje go jednak na cala twarz, zbyt blyszczacy, choc nie ma efektu posypanej brokatem twarzy wszystko ladnie pieknie!

cienie jak zobaczylam w sklepie to mi normalnie serce mocniej zaczelo bic... szukalam takich kolorow od zawsze, dokladnie z moich marzen !! a lezaly sobie jedne na polce w sklepie, stojac w kolejce do kasy trzymalam je w reku zeby mi nikt nie wyciagnal z koszyka


Timmy swietna kolekcja! szczegolnie podoba mi sie bialy "roz" Chanel chodze kolo niego od jakiegos czasu i zbieram sie by kupic... potem mi przechodzi i znowu mam chec, cos sie zdecydowac nie moge
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 22:38   #1582
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Bardzo fajna kolekcja! niby nie jest tego jakoś megadużo, ale wszystko jest
Mów mi tu zaraz co to za odcień różu Clinique jesteś zadowolona z Luny Chanel? I co to za puder sypki?
Dziękuję Róż to osławiony Aglow Przybył do mnie dopiero wczoraj z Truskawki, ale już wiem, że to był udany zakup Sypaniec to Clinique Blended Face Powder 08. Z Luny jestem raczej średnio zadowolona - na policzkach dawała u mnie efekt "zmrożonej skorupki" :/ Obecnie używam jej tylko jako rozświetlacza do łuków brwiowych.
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 04:29   #1583
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
Bardzo ładny zbiór! (same kąski ) A jednocześnie bliski minimalizmu . To lubie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 06:25   #1584
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
O rety same perełki wszystko co mnie interesuje i co chciałabym mieć - widzę u Ciebie gratuluję udanego zbioru
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:30   #1585
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Nevado ! ja też jestem w ciężkim szoku , ale chyba jako jedyna tutaj mam ciut odmienne zdanie na temat Twoich zbiorów. moim zdaniem masz tego wszystkiego za dużo , nie jesteś w stanie wszystkiego " przerobić " , większość pewnie w ogóle nie jest używana i pewnie zdajesz sobie sprawę że kosmetyki mają swoje terminy przydatności do użycia. zaraz pewnie posypią się na mnie gromy za tego posta , ale naprawdę realnie patrząc niejedna profesjonalna makijażystka ma chyba mniej malowideł niż Ty . nie obraź się za szczerość , ja sama ostatnio z wiosennym przypływem energii i zapału zrobiłam czystki w kosmetykach. byłam bezlitosna, co nie używałam do kubła , w ten sposób zostało mi może niewiele mazideł , ale naprawdę tylko te których używam . tak samo zresztą zrobiłam z ciuchami . niby od przybytku głowa nie boli, ale z czasem robi sie jakaś mega graciarnia . moją za to obsesją są książki i dzięki Bogu nie mają one terminów ważności . więc żadnej nigdy nie oddaje i nie wyrzucam, a chętnie każdą przyjmuję )

pozdrawiam wszystkie kolekcjonerki !!!!!!!!!!!!
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 07:50   #1586
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
Właśnie oglądałam ostatnio ten róż, jak się sprawuje?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:03   #1587
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Justitio mogłabyś mi zdać sprawozdanie z tej brązującej mozaiki AVONu? Jesteś zadowolona? Bo w rozświetlającej się zakochałam, a ta kusi... śliczne kolorki GOSHa
Właśnie, ja też koniecznie proszę o recenzję, bo rozświetlająca mnie zachwyciła i czaję się na brązującą.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:25   #1588
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Właśnie, ja też koniecznie proszę o recenzję, bo rozświetlająca mnie zachwyciła i czaję się na brązującą.
Również dołączam się do prośby
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:32   #1589
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
Nevado ! ja też jestem w ciężkim szoku , ale chyba jako jedyna tutaj mam ciut odmienne zdanie na temat Twoich zbiorów. moim zdaniem masz tego wszystkiego za dużo , nie jesteś w stanie wszystkiego " przerobić " , większość pewnie w ogóle nie jest używana i pewnie zdajesz sobie sprawę że kosmetyki mają swoje terminy przydatności do użycia. zaraz pewnie posypią się na mnie gromy za tego posta , ale naprawdę realnie patrząc niejedna profesjonalna makijażystka ma chyba mniej malowideł niż Ty . nie obraź się za szczerość , ja sama ostatnio z wiosennym przypływem energii i zapału zrobiłam czystki w kosmetykach. byłam bezlitosna, co nie używałam do kubła , w ten sposób zostało mi może niewiele mazideł , ale naprawdę tylko te których używam . tak samo zresztą zrobiłam z ciuchami . niby od przybytku głowa nie boli, ale z czasem robi sie jakaś mega graciarnia . moją za to obsesją są książki i dzięki Bogu nie mają one terminów ważności . więc żadnej nigdy nie oddaje i nie wyrzucam, a chętnie każdą przyjmuję )

pozdrawiam wszystkie kolekcjonerki !!!!!!!!!!!!
Anulka, powiem tak, nie miałam odwagi tego pierwsza napisać, ale podzielam Twoje zdanie.
Przyznam że kolekcję Nevady ogląda się z dużą przyjemnością ale też w moim przypadku w ciężkim szoku i chyba przerażeniu
Sama uważam że mam za dużo kosmetyków i część czeka na oddanie kuzynkom lub zainteresowanym koleżankom.
Ponieważ wynajmuję mieszkanie i na razie nie stać mnie na kupno własnego muszę się liczyć z tym że w każdej chwili być może będę musiała się przeprowadzić. To daje świetną perspektywę w stosunku do posiadania zbyt dużej ilości wszelkich rzeczy.
Dodam że dzięki wizażowi unikam zakupowych wpadek, dowiaduję się o świetnych sprawdzonych kosmetykach i mogę kupić to co jest dobre i akurat potrzebne. Najgorzej że faktycznie zdanie "wizaż kusi" jest w 100% trafne
Dziękuję gorąco wszystkim kolekcjonerkom i również pozdrawiam

teraz obie czekamy na gromy
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 08:37   #1590
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Powiedzcie mi tylko ja dajecie rade to wszytsko wykorzystac??Przeciez kosmetyki koloreowe nie maja 20 lat gwarancji??Ja mam kilka kosmetykow i niewiem jak kolowac kase na nowe??Co malujecie sie kilka razy dziennie czy one poprostu laduja w smieciach??
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.