NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-24, 09:17   #1591
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Nevado, gratuluje tak pięknej kolekcji
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Błyszczydła - moja miłości !

Pobiłaś chyba wszystkich.. A liczyłaś ile tego maasz ? Chodzi o błyszczyki Twój TŻ chyba szalaje jak to widzi.. A może mu nie pokazujesz ? Śliczny zbiorek.. CO JA MÓWIE! Zbiórmax !!!!
Dziękuję narazie nie liczyłam Tż wie o moich zbiorach...chciałabym je troszkę zmniejszyć, ale to też nie łatwa rzecz

Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
Nevado ! ja też jestem w ciężkim szoku , ale chyba jako jedyna tutaj mam ciut odmienne zdanie na temat Twoich zbiorów. moim zdaniem masz tego wszystkiego za dużo , nie jesteś w stanie wszystkiego " przerobić " , większość pewnie w ogóle nie jest używana i pewnie zdajesz sobie sprawę że kosmetyki mają swoje terminy przydatności do użycia. zaraz pewnie posypią się na mnie gromy za tego posta , ale naprawdę realnie patrząc niejedna profesjonalna makijażystka ma chyba mniej malowideł niż Ty . nie obraź się za szczerość , ja sama ostatnio z wiosennym przypływem energii i zapału zrobiłam czystki w kosmetykach. byłam bezlitosna, co nie używałam do kubła , w ten sposób zostało mi może niewiele mazideł , ale naprawdę tylko te których używam . tak samo zresztą zrobiłam z ciuchami . niby od przybytku głowa nie boli, ale z czasem robi sie jakaś mega graciarnia . moją za to obsesją są książki i dzięki Bogu nie mają one terminów ważności . więc żadnej nigdy nie oddaje i nie wyrzucam, a chętnie każdą przyjmuję )

pozdrawiam wszystkie kolekcjonerki !!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Anulka, powiem tak, nie miałam odwagi tego pierwsza napisać, ale podzielam Twoje zdanie.
Przyznam że kolekcję Nevady ogląda się z dużą przyjemnością ale też w moim przypadku w ciężkim szoku i chyba przerażeniu
Sama uważam że mam za dużo kosmetyków i część czeka na oddanie kuzynkom lub zainteresowanym koleżankom.
Ponieważ wynajmuję mieszkanie i na razie nie stać mnie na kupno własnego muszę się liczyć z tym że w każdej chwili być może będę musiała się przeprowadzić. To daje świetną perspektywę w stosunku do posiadania zbyt dużej ilości wszelkich rzeczy.
Dodam że dzięki wizażowi unikam zakupowych wpadek, dowiaduję się o świetnych sprawdzonych kosmetykach i mogę kupić to co jest dobre i akurat potrzebne. Najgorzej że faktycznie zdanie "wizaż kusi" jest w 100% trafne
Dziękuję gorąco wszystkim kolekcjonerkom i również pozdrawiam

teraz obie czekamy na gromy
Ojejku dziewczyny nie będzie gromów...wystarczyło przeczytać moje wypowiedzi
Ja cały czas zmieniam swoje zbiory, sama jestem przerażona ilością i mam na uwadze daty ważności, w mojej kolekcji coś odchodzi i coś przychodzi, cały czas jest obrót, najdłużej mam chyba podkłady jeżeli mi przypasują i zużywam je do końca, tak naprawdę jeszcze nigdy w życiu nie zużyłam żadnego cienia czy pudru, moje kosmetyki są świeże i mają od kilku dni po parę-kilka miesięcy(no może prócz niektórych cieni Artdeco ,które mam jakiś rok) 5 lat zbierałam kasę na to wszystko, ale kolekcja w ciągu tego czasu ciągle się zmieniała....
Serdeczne pozdrowienia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:20   #1592
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

No a co robisz z kosmetykami ktorym konczy sie gwarancja albo ktore ci nie przypasuje??Wyrzucasz??Od dajesz innym??
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:28   #1593
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
No a co robisz z kosmetykami ktorym konczy sie gwarancja albo ktore ci nie przypasuje??Wyrzucasz??Od dajesz innym??
Nie mam takich kosmetyków także nie mam tego problemu
Jeżeli coś mi się spodoba i widzę ,że często tego używam to ten kosmetyk zostaje u mnie dożywotnio, używam go tak długo jak widzę póki nadaje się do użytku potem wyrzucam (to jest kwestia teoretyczna, bo prócz podkładów i kremów,pielęgnacji... nigdy niczego nie zużyłam do końca i nie zachowałam na dłuższy czas prócz nielicznych przypadków jak cienie artdeco)
Wertuję co jakiś czas kosmetyki i widzę iż nie używam danego to wystawiam go na sprzedaż gdzieś tam lub wymieniam na targowisku, są to świeże kosmetyki, często mają kilka dni(po testowaniu okazało się ,że mam prawie identyczny) lub ok miesiąc (okazało się ,że w ogóle na codzień go nie używam).
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:38   #1594
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Nie dołuj mnie Champs przecież to tylko kropla w morzu potrzeb kobiety
Nie miałam zamiaru Chodziło mi tylko o to,żę twoja kolekcja jest oooogromna
Sama zastanawiam się kiedy ja swoje kosmetyki zdążę zużyć zanim skończy się okres ważności,a co dopiero przy takiej dużej kolekcji Niemniej jednak kolekcja imponująca pod każdym względem
Powiedź jak oceniasz błyszczyki Mac?
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:39   #1595
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam ostatnio ten róż, jak się sprawuje?
mam soft peach mam bzika na punkcie "peach"
szczerze mowiac to troche sie rozczarowalam... strasznie nieporeczne opakowanie i bardzo malo tego rozu...
dla porownania mam roz mineralny Maybelline cudenko, duzo go, fajne pudeleczko - wystarczy wstrzasnac otwozryc i gotowe. przy Loreal wstrzasajac roz osiada sie na wieczku, znowu na wieczku jest pedzelek do nakladanie rozu.. jak wziac roz tym pedzelkiem z wieczka?

sam roz jest fajny, ale daje chlodnawo-cieply efekt, taki mokry - chyba to najlepsze okreslenie, przy sklepowym swietle nie bylo widac tego efektu, w swietle dziennym juz tak- bardziej mi sie podoba efekt Meybelline
wiecej Loral nie kupie, moglam sobie wziac zamiast niego inny odcien Meybelline

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Właśnie, ja też koniecznie proszę o recenzję, bo rozświetlająca mnie zachwyciła i czaję się na brązującą.
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Również dołączam się do prośby
Dziewczyny taj jak wczesniej napisalam w skrocie postaram sie Wam opisac ja troszke szerzej

Zaczne od tego ze rozswietlajaca mozaika COOL przeszla u mnie bez echa, owszem to bardzo dobry produkt jednak nie daje efektu ktory lubie
Mam cere oliwkowa, dodatkowo czasami korzystam z solarium ale przewaznie stosuje samoopalacze na twarz, wiec caly rok jestem brazowiutka.
I totalnie sie zle czuje w chlodnych kolorach! I wszystkim co nadaje chlod…
WARM to calkowite przeciwienstwo COOL jesli chodzi o efekt! Cool jest chlodny, srebrnawy… WARM cieplutki, zlotawy… daje taki efekt jaki lubie, ale nie wiem czy nadaje sie jako brazer na cala twarz, bo jest zbyt blyszczacy jak dla mnie, swietnie sie nadaje na rozswietlenie policzkow, jako cienie itd.
“konsystencja” warm jest taka sama jak cool- puder jest miekki, trzeba uwazac z nakladaniem.
Co ciekawe, najjasniejszy kolor z mozaiki warm jest zimnawo-cieply – zawiera mieszanine drobinek zlotych oraz srebrych, ciekawy efekt

Podusmowujac wydaje mi sie ze jesli ktos jest zachwycony efektem Cool, bo taki tylko lubi efekt, warm moze sie nie spodobac
Nie wydaje mi sie tez ze mozaika warm moze byc za ciemna dla jasnych karnacji, gdyz te 4 odcienie mozna laczyc w rozny sposob i kazda znajdzie to co jej bedzie pasowac

Mam nadzieje ze Wam troszke pomoglam ….



Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Anulka, powiem tak, nie miałam odwagi tego pierwsza napisać, ale podzielam Twoje zdanie.
Przyznam że kolekcję Nevady ogląda się z dużą przyjemnością ale też w moim przypadku w ciężkim szoku i chyba przerażeniu
Sama uważam że mam za dużo kosmetyków i część czeka na oddanie kuzynkom lub zainteresowanym koleżankom.
Ponieważ wynajmuję mieszkanie i na razie nie stać mnie na kupno własnego muszę się liczyć z tym że w każdej chwili być może będę musiała się przeprowadzić. To daje świetną perspektywę w stosunku do posiadania zbyt dużej ilości wszelkich rzeczy.
Dodam że dzięki wizażowi unikam zakupowych wpadek, dowiaduję się o świetnych sprawdzonych kosmetykach i mogę kupić to co jest dobre i akurat potrzebne. Najgorzej że faktycznie zdanie "wizaż kusi" jest w 100% trafne
Dziękuję gorąco wszystkim kolekcjonerkom i również pozdrawiam

teraz obie czekamy na gromy

:roll eyes: moj TZ ostatnio wapdl na wizaz - zaciekawiony moja czesta wizyta na wizazu... na zbiory od 1 do 4, i wiecie jak to skomentowal?
ze gdyby sprzedal nasze (Wasze) wszystkie kosmetyki to za te uzyskane pieniadze splacilibysmy nasz kredyt na dom ...

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko ja dajecie rade to wszytsko wykorzystac??Przeciez kosmetyki koloreowe nie maja 20 lat gwarancji??Ja mam kilka kosmetykow i niewiem jak kolowac kase na nowe??Co malujecie sie kilka razy dziennie czy one poprostu laduja w smieciach??
Aniu, zaloze sie ze wiekszosc kosmetykow laduje w koszu po przeterminowaniu ale przyznam sie ze ja czesto robie u siebie porzadki i to co mi sie znudzilo, czy juz nie podoba, podrzucam na jakis czas mamie, przyjaciolce, czy "bratowej" - takze chyba nic sie nie marnuje one robia to samo
nie pozyczam jedynie blyszczykow ... ze wzgledow higienicznych
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 09:47   #1596
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Nie miałam zamiaru Chodziło mi tylko o to,żę twoja kolekcja jest oooogromna
Sama zastanawiam się kiedy ja swoje kosmetyki zdążę zużyć zanim skończy się okres ważności,a co dopiero przy takiej dużej kolekcji Niemniej jednak kolekcja imponująca pod każdym względem
Powiedź jak oceniasz błyszczyki Mac?
Generalnie oceniam jako profesjonalne produkty do ust
Każda seria jest tak naprawdę inna...
Dazzleglass najbardziej przypadły mi do gustu co nie znaczy ,że są najlepsze obiektywnie są gęste, powiększają usta, mocno błyszczą, mają śliczne kolorki,ładnie pachną wanilią, nie mają smaku.
Klasyczne lipglass są bardziej lekkie, nie takie gęste, fajnie kryją, ładnie pachną, nie mają smaku.
Chromeglass - są jak szminki kryjące, metaliczne kolory, bardzo fajne i na obecnym rynku wyjątkowe....
Plushglass - kolejny mój faworyt, ma unikalny zapach budyniu waniliowego, pomimo dość typowego wyglądu nietypowo podkreślają usta, skupienie pigmentu jest podobne jak widać w błyszczyku (często nakładając inne błyszczyki efekt na tubce różni się od tego na ustach), błyszczyk jest lekki...naprawdę cudowny.
Błyszczyki limitowanki Fafi, Heatherette, Antiquitease - jedne bardziej kryjące, inne mniej, fajne kolory, które często identycznie pokrywają usta, soczyste, nasycone....z ostatniej serii bardziej delikatne, idealnie pasują do nałożenia na szminkę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:04   #1597
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Nevada87 bardzo dziękuję za dokładną informację
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 10:31   #1598
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
Oj jakie piękne cienie. jaki to kolor?
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 10:47   #1599
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
mozaika ciepla Avon to dla mnie strzal w dziesiatke z roswietlajacej zadowolona nie jestem, nie lubie chlodnych efektow, choc przyznam ze sam produkt jest swietny
ta brazujaca jest dla mnie doskonala, mam ja tydzien juz i jestem zachwycona! cool przeszla u mnie bez echa, warm rzucila mnie na kolana! swietny efekt! cieply, zloty... moj ulubiony! mam ciemna karnacje, i dla niej jest wysmienita, zadnych plan, czy pomaranczowego koloru i ten zlotawy efekt, cudo! zastosowanie mozaiki wszelakie : wszystko zalezy od fantazji... nie stosuje go jednak na cala twarz, zbyt blyszczacy, choc nie ma efektu posypanej brokatem twarzy wszystko ladnie pieknie!

cienie jak zobaczylam w sklepie to mi normalnie serce mocniej zaczelo bic... szukalam takich kolorow od zawsze, dokladnie z moich marzen !! a lezaly sobie jedne na polce w sklepie, stojac w kolejce do kasy trzymalam je w reku zeby mi nikt nie wyciagnal z koszyka


Timmy swietna kolekcja! szczegolnie podoba mi sie bialy "roz" Chanel chodze kolo niego od jakiegos czasu i zbieram sie by kupic... potem mi przechodzi i znowu mam chec, cos sie zdecydowac nie moge
Dziękuję za odpowiedź przekonałaś mnie
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 11:02   #1600
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Nevada- o kurka wodna oczadziała Ty
ja jestem w szoku...az serce mi szybciej zabiło
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 11:10   #1601
mart2015
Raczkowanie
 
Avatar mart2015
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: London,UK
Wiadomości: 68
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków

Timmy,bardzo ladny zbior. Co to za cien Diora ,ten bialy? Jak Ci sie sprawuje,mocno sie blyszczy???
__________________

mart2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 11:21   #1602
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Oj jakie piękne cienie. jaki to kolor?
przeloz mnie przez kolano i lej.... naklejka zeszla mi razem ze skelpowym zabezpieczeniem (tym czyms magnetycznym)... wiec nie wiem... ale jak spotkam w sklepie znowu to sprawdze dla Ciebie
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:27   #1603
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

justitia, przekonałaś mnie co do brązującej mozaiki Avonu, kupię ją sobie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 12:55   #1604
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź przekonałaś mnie
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
justitia, przekonałaś mnie co do brązującej mozaiki Avonu, kupię ją sobie


pozniej bedzie na mnie hihihihi
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 14:16   #1605
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

O kurde Nervada tych kosmetyków używasz tylko ty? Bo jeżeli masz na spółę z siostrą (jeśli ją masz), to spoko, ale sama?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 17:57   #1606
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
Super aktualizacja i chyba tez sie skusze na tą mozaike, bo rozświetlającą jestem zachwycona.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
Bardzo fajny zbiór
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 18:56   #1607
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Super aktualizacja i chyba tez sie skusze na tą mozaike, bo rozświetlającą jestem zachwycona
dzieki mam nadzieje ze sie spodoba

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2008-04-24 o 22:26
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:27   #1608
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Alez mi sie marzy mala czesc tych Waszych cudeniek
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-24, 19:55   #1609
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też tak uważam przez co mam ochotę na pozostałe



Nosku, dziękuję

w dziennym świetle (nie w pełnym słońcu) efekt jest dość delikatny widać różne odcienie brązu i złota (piękne) natomiast w sztucznym świetle lub w słońcu efekt wzmaga się, bardzo lśni i kolor wydaje się być bardziej zdecydowany do podkreślania kości policzkowych jest idealna w lato będę prawdopodobnie używać na całą twarz (albo większość ) świetna do ożywienia cery, a przy tym nie daje sztucznego efektu opalenizny z tubki - to twarz ożywiona promieniami słońca - wygląda bardzo naturalnie, świeżo
Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością

ehm no i to jest jeden z tych kosmetykow ktorych cena przeklada sie na jakosc warto tyle za nie zaplacic! ja jak bede w szale zakupow to kupie wszystkie bo nie bede miala spokoju jak ktoras odpuszcze!

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dokladam moja kwietniowa aktualizacje
tym razem blyszczyka brak...

1. ciepla mozaika Avon
2. roz mineralny Loreal
3. cienie Gosh
sliczna aktualizajca mozaika z Avonu jak sie sprawuje?? i te cienie?

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
tego diorka to chetnie bym sama zakupila!! niezle masz tych cieni!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 22:20   #1610
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm no i to jest jeden z tych kosmetykow ktorych cena przeklada sie na jakosc warto tyle za nie zaplacic! ja jak bede w szale zakupow to kupie wszystkie bo nie bede miala spokoju jak ktoras odpuszcze!


sliczna aktualizajca mozaika z Avonu jak sie sprawuje?? i te cienie?


dziekuje
zajrzyj pod post 1595 oraz moj post przed nim
jesli chodzi o cienie to sa mocno blyszczace, ale nie typu nachalny brokat
intensywnoscia kolorow mozna sterowac, najbardziej intensywne wychodza nalozone mokrym aplikatorem uwielbiam te cienie za te zywe wlasnie kolory! sa to moje pierwsze takie intensywne kolory i szalenie mi sie podobaja! odkad kupilam dzien w dzien ich uzywam! swietnie wygladaja przy ciemnej karnacji i ciemnych oczach


aniu

zaloze sie ze nie jest z Twoja kolekcja tak zle
a poza tym sama znam dziewczyny ktore sa szczesliwe z tego co maja : kilku rzeczy zaledwie i ilosc ktora targam ze soba w kosmetyczce kolorowki do pracy jest wieksza niz cala kolekcja niejednej z nich
nigdzie nie jest powiedziane ze trzeba miec duzo i drogie kosmetyki
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 08:28   #1611
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Wiem ja mam kilka sztuk ktore staram siwe zuzyc do konca...Ale marzyc zawsze mozna
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:15   #1612
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Super cienie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aktualizacja :
Cudeńka, zwłaszcza 110

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na dzień dzisiejszy przybyły mi te dwie rzeczy:
Oj, nawet nie wiesz jak chętnie bym Ci tę szachownicę podebrała Śliczna!

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
(zdjęcia kolekcji)

Te zdjęcia naprawdę robią oszałamiające wrażenie Gratuluję zbioru! Kosmetyki wyglądają cudnie, są takie 'dziewicze', nietknięte, aż się proszą, żeby nimi malować
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:19   #1613
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
przeloz mnie przez kolano i lej.... naklejka zeszla mi razem ze skelpowym zabezpieczeniem (tym czyms magnetycznym)... wiec nie wiem... ale jak spotkam w sklepie znowu to sprawdze dla Ciebie
Oj, niestety nie wytrzymałam i pobiegłam do Galerii Centrum kupić sobie te cienie.
Dla zainteresowanych kolor nazywa się SUNSET i pochodzi z najnowszej letniej kolekcji Gosha.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 10:37   #1614
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Oj, niestety nie wytrzymałam i pobiegłam do Galerii Centrum kupić sobie te cienie.
Dla zainteresowanych kolor nazywa się SUNSET i pochodzi z najnowszej letniej kolekcji Gosha.


justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 13:00   #1615
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Timmy bardzo "wizazowy" zbior Zgrabna i wywazona kolekcja - podoba mi sie
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:14   #1616
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

piekna kolekcja Nevada a moglabys bys powiedziala czego obecnie sie pozbywasz?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 06:00   #1617
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Timmy Pokaż wiadomość
Witam Przyznaję się do podglądania i podziwiania Waszych zbiorów (i czerpania z tego faktu wiele przyjemności wzrokowych )
Chciałabym zaprezentować swoją kolekcję
1. Róże, rozświetlacze
2. Puder, korektor, baza
3. Cienie 1
4. Cienie 2
5. Wszelkiej maści podkreślacze oka
6. Skromny zbiór lakierów i błyszczyków
Podoba mi się fajny zbiór, sama dążę do takiego
Co to za cień biały, okrągły w prawym górnym rogu 4 zdjęcia i jak się sprawuje?
jak się sprawuje czekoladka burżuja? nie jest zbyt błyszcząca? daje satynowy czy drobinkowy połysk? i jaki to numer?
i jeszcze co to za róż?
czy mnie oko nie myli czy to ładna brzoskwinka jakaś?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:12   #1618
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm no i to jest jeden z tych kosmetykow ktorych cena przeklada sie na jakosc warto tyle za nie zaplacic! ja jak bede w szale zakupow to kupie wszystkie bo nie bede miala spokoju jak ktoras odpuszcze!
hehe nom, trzeba przyznać, że im się udała ta szachownica
ja już się czaję na resztę
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Oj, nawet nie wiesz jak chętnie bym Ci tę szachownicę podebrała Śliczna!
Będę pilnować Dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:14   #1619
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Nevada- o kurka wodna oczadziała Ty
ja jestem w szoku...az serce mi szybciej zabiło
[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;7341603]O kurde Nervada tych kosmetyków używasz tylko ty? Bo jeżeli masz na spółę z siostrą (jeśli ją masz), to spoko, ale sama?[/quote]

Nie mam siostry niestety brat nie używa kosmetyków...także pozostałam się ja sama

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość




Te zdjęcia naprawdę robią oszałamiające wrażenie Gratuluję zbioru! Kosmetyki wyglądają cudnie, są takie 'dziewicze', nietknięte, aż się proszą, żeby nimi malować
Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
piekna kolekcja Nevada a moglabys bys powiedziala czego obecnie sie pozbywasz?

Dziękuję wszystkim
Co do kosmetyków ,których się pozbywam nie ma ich na zdjęciach, no może aktualnie prócz dwóch pudrów Laura Geller (próbuję troszkę zmniejszyć kolekcję)
Część rzeczy mam na straganiku, ale część rzeczy jeszcze tam nie wkleiłam, mam szminki Diora, błyszczyki MACa, produkty Smashbox, Dior...ogólnie nie chcę mi się wymieniać ,bo za dużo tego
A czemu w ogóle pytasz?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:15   #1620
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

oto moja kwietniowa aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiecien.jpg (68,6 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiecien2.jpg (69,9 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiecien3.jpg (98,0 KB, 166 załadowań)
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.