NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 20:33   #3121
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jaki minimalizm ! I tylko 2 błyszczyki !! Nie dałabym rady tyle mieć Ja mam fioła na punkcie mazideł do ust !
Ja mialam kiedys A w ogole moje 2 ulubione blyszczyki - Gloss Menthol Bourjois i No7 zostaly w Polsce Ale za miesiac je sobie odbiore

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
ładny zbiorek
jak spisuje się błyszczyk Miss Sporty?
Dziekuje
A blyszczyk w sumie nie moj typ- nie jest w ogole gesty co zapewne jest plusem bo sie nie klei, ogolnie jest ok, ale bywaly lepsze.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo sobie pomyslalam Ale to w sumie dobrze,tak powinno byc-zuzywasz 1,kupujesz nastepny Ja staram sie doprowadzic teraz do takiego (albo prawie takiego) stanu,ale mi sie nie udaje
No ja wlasnie sporo ostatnio wyrzucilam albo rozdalam kolezankom za to nadrabiam perfumami ostatnio.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Atsenko masz ciekawy zbiór rozświetlaczy ostatnio pokochałam właśnie te kosmetyki do makijażu
Dziekuje Ja wlasnie tez To moja nowa milosc oprocz perfum. Wszystkie te widoczne na zdjeciu kupione w tym miesiacu I beda nastepne! Nawet mam juz na oku kilka. I pomyslec ze do tej pory mysalam ze do twarzy stosuje sie tylko puder/ podklad

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
o! znam ten roz paseczkowy Beauty Uk
mam inny odcien
i tez sie krece kolo tego kwiatka Collection 2000
polecasz go??
Ten roz Beauty Uk poprostu uwielbiam! Musze dokupic inne odcienie... Slicznie wyglada na buzi... A tobie jak sie podoba?
Co do kwiatka... uzylam go dopiero ze 2 razy- kolorek fany, tylko ciezko sie nabiera na pedzel, jest bardzo twardy, ale za ta cene polecam

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek aparatko ( ja też aparatka) Mozesz cos napisac o sypkim cieniu Collection 2000?
Dziekuje Przy okazji pochwale sie ze w gronie aparatek pozostane jeszcze tylko niecaly miesiac i retencja.
A co do cienia- slicznie rozswietla, przypomina mi troche pigmenty Maca (oczywiscie slabsza trwalosc). Kiedy naloze go na cien, rozswietlajace drobinki przybieraja jego kolor, czyli np nalozony na brazowy cien drobinki iskrza sie na brazowo. Idealny do rozswietlania kacikow oka.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:38   #3122
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
J



Ten roz Beauty Uk poprostu uwielbiam! Musze dokupic inne odcienie... Slicznie wyglada na buzi... A tobie jak sie podoba?
Co do kwiatka... uzylam go dopiero ze 2 razy- kolorek fany, tylko ciezko sie nabiera na pedzel, jest bardzo twardy, ale za ta cene polecam



Dziekuje Przy okazji pochwale sie ze w gronie aparatek pozostane jeszcze tylko niecaly miesiac i retencja.
A co do cienia- slicznie rozswietla, przypomina mi troche pigmenty Maca (oczywiscie slabsza trwalosc). Kiedy naloze go na cien, rozswietlajace drobinki przybieraja jego kolor, czyli np nalozony na brazowy cien drobinki iskrza sie na brazowo. Idealny do rozswietlania kacikow oka.

Dzięki Juz wielokrotnie oglądalam te cienie i zastanawialam się nad nimi
A ten róż Beauty UK to gdzie mozna dostac?w SUperdrugu? I ile kosztuje?
Ja tez mam nadzieje, że jeszcze miesiąc , badz dwa i bede pokazywać ząbki bez drutów
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:39   #3123
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość

Ten roz Beauty Uk poprostu uwielbiam! Musze dokupic inne odcienie... Slicznie wyglada na buzi... A tobie jak sie podoba?
Co do kwiatka... uzylam go dopiero ze 2 razy- kolorek fany, tylko ciezko sie nabiera na pedzel, jest bardzo twardy, ale za ta cene polecam
.
hmm no ja mam w zwiazku z tym rozem meszane uczucia, bo niby mi sie podoba, a lezy, bo uzywam innych... wniosek z tego taki ze mu cos brakuje, ale nie wiem co...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:50   #3124
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
podoba mi się Twój zbiór
co to za paskowany róż?
shimmer collection 2000 też chcem

przyjemna dla oka aktualizacja
Dziekuje
Roz jest firmy Beuty UK i mozna go zakupic w sieci sklepow Superdrug na terenie Wielkiej Brytanii- ja osobiscie jestem z niego bardzo zadowolona, slicznie wyglada na policzkach.
A shimmer tez jest ok Kwiatek po 2 uzyciach ani drgnal.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dzięki Juz wielokrotnie oglądalam te cienie i zastanawialam się nad nimi
A ten róż Beauty UK to gdzie mozna dostac?w SUperdrugu? I ile kosztuje?
Ja tez mam nadzieje, że jeszcze miesiąc , badz dwa i bede pokazywać ząbki bez drutów
No to super Ja sie doczekac nie moge az zdejme, ty pewnie tez tak masz
A ten roz to tak w Superdrugu i koszotwal 4 funty Dlatego dokupie jeszcze ze 2 Bardzo go polubilam.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hmm no ja mam w zwiazku z tym rozem meszane uczucia, bo niby mi sie podoba, a lezy, bo uzywam innych... wniosek z tego taki ze mu cos brakuje, ale nie wiem co...
Patrzac na moje zadowolenie az trudno mi uwierzyc ze tobie srednio pasuje, ale to tylko dowodzi temu ze ile ludzi na swiecie tyle roznych opinii na temat danej rzeczy.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:50   #3125
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość



Dziekuje Ja wlasnie tez To moja nowa milosc oprocz perfum. Wszystkie te widoczne na zdjeciu kupione w tym miesiacu I beda nastepne! Nawet mam juz na oku kilka. I pomyslec ze do tej pory mysalam ze do twarzy stosuje sie tylko puder/ podklad
Mnie dziewczyny na MM uświadomiły, że warto położyć coś na policzki, twarz przestaje być płaska, rysy złagodzone, świeżość i blask, podkreślone ładne kości policzkowe no wiadomo o co chodzi
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:10   #3126
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje
Patrzac na moje zadowolenie az trudno mi uwierzyc ze tobie srednio pasuje, ale to tylko dowodzi temu ze ile ludzi na swiecie tyle roznych opinii na temat danej rzeczy.
kazdy lubi to co mu sie podoba mi sie podoba, w koncu go kupilam, ale najbardziej to lubie na niego patrzec hehe te kolory sa apetyczne

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mnie dziewczyny na MM uświadomiły, że warto położyć coś na policzki, twarz przestaje być płaska, rysy złagodzone, świeżość i blask, podkreślone ładne kości policzkowe no wiadomo o co chodzi
hmm sakd ja to znam...

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje
Patrzac na moje zadowolenie az trudno mi uwierzyc ze tobie srednio pasuje, ale to tylko dowodzi temu ze ile ludzi na swiecie tyle roznych opinii na temat danej rzeczy.
kazdy lubi to co mu sie podoba mi sie podoba, w koncu go kupilam, ale najbardziej to lubie na niego patrzec hehe te kolory sa apetyczne

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mnie dziewczyny na MM uświadomiły, że warto położyć coś na policzki, twarz przestaje być płaska, rysy złagodzone, świeżość i blask, podkreślone ładne kości policzkowe no wiadomo o co chodzi

hmm skad ja to znam...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-06-30 o 16:14 Powód: post pod postem.
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 21:13   #3127
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Dziekuje
Roz jest firmy Beuty UK i mozna go zakupic w sieci sklepow Superdrug na terenie Wielkiej Brytanii- ja osobiscie jestem z niego bardzo zadowolona, slicznie wyglada na policzkach.
A shimmer tez jest ok Kwiatek po 2 uzyciach ani drgnal.



No to super Ja sie doczekac nie moge az zdejme, ty pewnie tez tak masz
A ten roz to tak w Superdrugu i koszotwal 4 funty Dlatego dokupie jeszcze ze 2 Bardzo go polubilam.



Patrzac na moje zadowolenie az trudno mi uwierzyc ze tobie srednio pasuje, ale to tylko dowodzi temu ze ile ludzi na swiecie tyle roznych opinii na temat danej rzeczy.
W takim razie musze isc sprawdzic kolorki A co do rozswietlacza z Collection, to wczoraj w jakies gazecie widzialam opinie, że nie rozwietla i że jest jak kamien

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mnie dziewczyny na MM uświadomiły, że warto położyć coś na policzki, twarz przestaje być płaska, rysy złagodzone, świeżość i blask, podkreślone ładne kości policzkowe no wiadomo o co chodzi
Rozświetlacze są super Ja swoj pierwszy, z Sephory kupilam by rozswietlac sobie dekolt Teraz mam drugi, Shimmer pan stick- to chyba najlepszy kosmetyk jaki posiadam. Daje cudowne rozswietlenie- takie jak mają gwiazdy w telewizji
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 21:37   #3128
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
No to i ja postanowilam wkleic moj skromny zbiorek- nie sa to wszystkie kosmetyki, bo pare zostawilam w Polsce, ale wiekszosc. Glownie srednia polka.

Fotka 1- cienie
Fotka 2 i 3- pudry, rozswietlacze, brazery i podklad
Fotka 4- tusze, linery i kredki
Fotka 5- blyszczyki i pomadka

Nie jest tego wiele bo daze do minimalizmu zarowno w kolorowce jak i pielegnacji.
Bardzo przyjemny Podziwiam minimalizm, ja zawsze mam cos zbednego, czegos za duzo, jakis niewypal itd.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wklejam moja aktualizacje, czesc kupiona a czesc z wymianki ,ostatnio szaleje na targowisku i jestem bardzo zadowolona z moich lupow!
ale.. w aktualizacji zadnego blyszczyka! co sie ze mna dzieje?!?!?
Bardzo fajna
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:46   #3129
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wklejam moja aktualizacje, czesc kupiona a czesc z wymianki ,ostatnio szaleje na targowisku i jestem bardzo zadowolona z moich lupow!
ale.. w aktualizacji zadnego blyszczyka! co sie ze mna dzieje?!?!?
Przepiekne te cienie Rimmel i to MAC'owe cus (cien jak znam zycie) Przeboskie kolorki Ja bede miala pytanko dot blushu Maybelline.Jak przetestujesz,to prosze napisz cos na jego temat.Ostatnio mnie kusily te mineralne i w musie na allegro(super kolorki+niska cena)
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 23:38   #3130
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Przepiekne te cienie Rimmel i to MAC'owe cus (cien jak znam zycie) Przeboskie kolorki Ja bede miala pytanko dot blushu Maybelline.Jak przetestujesz,to prosze napisz cos na jego temat.Ostatnio mnie kusily te mineralne i w musie na allegro(super kolorki+niska cena)
ostatnio mnie wzialo na mocniejsze kolory wczoraj kupilam, to sa cienie z letniej kolekcji tegorocznej...
jesli chodzi o maca to mam go z wymianki i jest to limitowanka bozonarodzeniowa o ile dobrze pamietam..

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-220636

tutaj jest moja recenzja tego rozu, ten nowy jest bardziej jak brazer bezdrobinkowy, troche z nim nie trafilam... probuje go wymienic...
ale ten ktoremu wystawilam recenzje mnie zwala z nog doslownie, uwielbiam go !!!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 06:31   #3131
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość




hmm skad ja to znam...
witam w klubie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość



Rozświetlacze są super Ja swoj pierwszy, z Sephory kupilam by rozswietlac sobie dekolt Teraz mam drugi, Shimmer pan stick- to chyba najlepszy kosmetyk jaki posiadam. Daje cudowne rozswietlenie- takie jak mają gwiazdy w telewizji
Lynn ale to podkład w sztyfcie. Czy używasz go na cała twarz czy tylko np. na policzki??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 07:47   #3132
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
witam w klubie


Lynn ale to podkład w sztyfcie. Czy używasz go na cała twarz czy tylko np. na policzki??
Ten mój to jest rozswietlacz akurat, wiec nakładam go tylko na policzki i dekolt.Efekt jest cudowny.Postaram sie pozniej wkleic zdjęcie
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 07:52   #3133
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ten mój to jest rozswietlacz akurat, wiec nakładam go tylko na policzki i dekolt.Efekt jest cudowny.Postaram sie pozniej wkleic zdjęcie
Koniecznie proszę o zdjęcia nie zapycha?? Tak tylko pytam "przyszłościowo" bo mam jeszcze do wykończenia 2 czekoladki JOKO

Nawet nie mówię, że ktoś tu miał wkleić zdjęcia ust pomalowanych błyszczykiem Gosha
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:10   #3134
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Koniecznie proszę o zdjęcia nie zapycha?? Tak tylko pytam "przyszłościowo" bo mam jeszcze do wykończenia 2 czekoladki JOKO

Nawet nie mówię, że ktoś tu miał wkleić zdjęcia ust pomalowanych błyszczykiem Gosha
Załączam zdjęcie- mam nadzieje, że coś widać Nie zapycha, a cere mam dosc problematyczną
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:21   #3135
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie- mam nadzieje, że coś widać Nie zapycha, a cere mam dosc problematyczną
wow faktycznie piękny błysk!! No i znowu chcę to ....
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:58   #3136
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
wow faktycznie piękny błysk!! No i znowu chcę to ....
Na prawde warto miec go

Znalazłam na all ten rozświetlacz http://www.allegro.pl/item386497086_...ellwellpe.html

Tylko ja akurat jestem osobiście uprzedzona do tego sprzedawcy, po tym jak dostałam stary tester perfum Trwałość żadna, a mam porównanie, bo mam świezy tester tych samych perfum, takze u mnie ten sprzedawca jest na czarnej liście
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:19   #3137
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
ostatnio mnie wzialo na mocniejsze kolory wczoraj kupilam, to sa cienie z letniej kolekcji tegorocznej...
jesli chodzi o maca to mam go z wymianki i jest to limitowanka bozonarodzeniowa o ile dobrze pamietam..

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-220636

tutaj jest moja recenzja tego rozu, ten nowy jest bardziej jak brazer bezdrobinkowy, troche z nim nie trafilam... probuje go wymienic...
ale ten ktoremu wystawilam recenzje mnie zwala z nog doslownie, uwielbiam go !!!

Kurde,znowu kusicie Te roze Maybelline maja super kolorki,ale te sprowadzane z zagranicy oczywiscie Dlatego mnie kusza.A ja mam juz tyle rozy...I chce natepne
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:31   #3138
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Kurde,znowu kusicie Te roze Maybelline maja super kolorki,ale te sprowadzane z zagranicy oczywiscie Dlatego mnie kusza.A ja mam juz tyle rozy...I chce natepne
swiat zwariowal, tyle tego w sklepach jest, oczoplasu mozna dostac! moj TZ wczoraj mi powiedzial ze to wszystko zaczyna go doprowadzac do szalu
niedlugo powstana kliniki gdzie sie bedzie leczyc kosmetykoholizm, tak jak sie leczy inne uzaleznienia..
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 11:18   #3139
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Koniecznie proszę o zdjęcia nie zapycha?? Tak tylko pytam "przyszłościowo" bo mam jeszcze do wykończenia 2 czekoladki JOKO

Nawet nie mówię, że ktoś tu miał wkleić zdjęcia ust pomalowanych błyszczykiem Gosha
Tak, wiem, pamiętam, ale niestety nie potrafię zrobić sobie sama zdjęcia ust, na którym uchwyciłabym efekt, jaki daje ten błyszczyk - poproszę TŻ o zrobienie fotki - może jemu uda się jakoś to uchwycić
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 16:50   #3140
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
o! znam ten roz paseczkowy Beauty Uk
mam inny odcien
i tez sie krece kolo tego kwiatka Collection 2000
polecasz go??




no tak powinno byc.. mi rano zdecydowanie za dlugo schodzi wybieranie blyszcyzka! doszlo do tego ze jak wieczorem dzien wczesniej szykuje sobie ubrania na rano.... obok klade wybrany blyszczyk!!!



wklejam moja aktualizacje, czesc kupiona a czesc z wymianki ,ostatnio szaleje na targowisku i jestem bardzo zadowolona z moich lupow!
ale.. w aktualizacji zadnego blyszczyka! co sie ze mna dzieje?!?!?



Bardzo ładna aktualizacja. Jak oceniasz podkład Biothermu?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:19   #3141
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Wklejam aktualizację czerwcową

Kolory sa lekko przekłamane:
- cień Inglota okragły jest troszkę jasniejszy (kawa z mlekiem )
- róż z Avonu jest bardziej blado rożowy, z lekką domieszką beżu, a nie brzoskwiniowy jak to widać na zdjęciu
- szminka jest ciut jasniejsza


Jutro spóbuję zrobić lepsze zdjęcia
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:30   #3142
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wklejam aktualizację czerwcową

Kolory sa lekko przekłamane:
- cień Inglota okragły jest troszkę jasniejszy (kawa z mlekiem )
- róż z Avonu jest bardziej blado rożowy, z lekką domieszką beżu, a nie brzoskwiniowy jak to widać na zdjęciu
- szminka jest ciut jasniejsza


Jutro spóbuję zrobić lepsze zdjęcia
Fajna aktualizacja
A jaki numer ma cień Inglota tan okrągły?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:34   #3143
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dziewczynki... Kusicie.. oj kusicie Niedługo wkleję moją aktualizację, majowo-czerwcowo-lipcową.. Niestety tak to się przeciągało, bo mam zepsuty aparacik I nie wiem kiedy przyjdzie do mnie naprawiony... Jestem zawiedzona... Ale aktualizacja bd jak dla mnie bardzo udana.. Wizaż kusi, oj kusi...

Hosenko a teraz pytania do Ciebie Czy ta szminka jest praktyczne wg Ciebie ? Daje mocny kolor ? Ma drobinki ? Jesteś zadowolona z cieni Inglota ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:38   #3144
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Fajna aktualizacja
A jaki numer ma cień Inglota tan okrągły?
Tym razem skromniej niz ostatnio

Cień ma nr 35. Kupilam skuszona promocją - cena 9 zł Vertigo kosztowały 5 zł

Poziomko szminka jest dosyć sympatyczna, choć niestety nazwanie jej mianem "balsaminczna" to mocna przesada Ja mam kolor Prefect Pink i jest oczywiście zupełnie inna niż w katalogu To ciemny, stonowany róż ze złotawymi drobinkami. Moje usta lekko przyciemnia, ale daje dosyć naturalny efekt - tzn, widac oczywiście że jest na ustach szminka, ale nie wyglada natarczywie czy wyzywająco

Cienie Inglota sa fajne
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 19:43   #3145
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tym razem skromniej niz ostatnio

Cień ma nr 35. Kupilam skuszona promocją - cena 9 zł Vertigo kosztowały 5 zł


Cienie Inglota sa fajne
Dziekuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 20:22   #3146
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wklejam aktualizację czerwcową

Kolory sa lekko przekłamane:
- cień Inglota okragły jest troszkę jasniejszy (kawa z mlekiem )
- róż z Avonu jest bardziej blado rożowy, z lekką domieszką beżu, a nie brzoskwiniowy jak to widać na zdjęciu
- szminka jest ciut jasniejsza


Jutro spóbuję zrobić lepsze zdjęcia
Śliczne cienie
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 21:50   #3147
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Bardzo ładna aktualizacja. Jak oceniasz podkład Biothermu?
pozytywnie, wrecz jestem bardzo zaskoczona efektem
mam go z wmianki, jakies pol opakowania, kolor trafilam w ciemno
podklad jest leciutki, bardzo dobrze sie stapia ze skora, nie ladnie wyrownuje cere i kryje niedskonalosci
matuje, naprawde, po nalozeniu mat jest natychmiastowy, nie zapycha porow - gdy mam jakis dziwny podklad zapychajacy moje pory niemal natychmiast zaczynaja produkowac taka ilosc sebum, ze wygladam jak wysmarowana olejem, majac Biotherm na twarzy czuje ze oddycham
napewno go kupie ponownie, choc nie ma mojej ulubionej kremowej jak Lancome Photogenic konsystencji, ale bardzo mi sie go przyjemnie stosuje
jest bardzo trwaly
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 21:51   #3148
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Justitia mogłabyś mi powiedzieć jak się sprawuje puder mineralny Maybelline??
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 22:31   #3149
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Justitia mogłabyś mi powiedzieć jak się sprawuje puder mineralny Maybelline??
ten na fotce to zalicza sie do rozy ale jest brazujacy
jest fajny, ale wole bardziej ten brzoskwiniowy o ktorym pisze w recenzji, uwielbiam go

jesli chodzi o roz mineralny to poczyaj tutaj
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=220636

a podklad tutaj :

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=220632
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 09:02   #3150
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Witajcie, wklejam moje wczorajsze zakupy
Jednak na temat jakości się jeszcze nie wypowiem, bo nic nie zostało jeszcze rozdziewiczone
Zdjęcia z lampą i bez.
1. Paleta The Color Workshop-pierwszy raz słyszę o takiej firmie?
2. Mini paletka cieni Infinity.
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.