NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 18:37   #3421
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
fajna aktualizacja
wlasnie sie przymierzam do kupienia pudru Sensique podczas wizyty w poslce za dwa tygodnie,warto?
Może i ja napiszę że używałam tego pudru - ale baaardzo go widać na twarzy i ma taki nie-delikatny brokacik który jednak widać z bliska na twarzy, ja nie polecam.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:16   #3422
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Przed chwila dokonałam zakupu takich oto kryolanowych kosmetyków.Poniewaz w swoje łapki dostane je dopiero w sierpniu , dlatego zdjecia ze strony ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20486.jpg (16,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12767.jpg (16,8 KB, 53 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:38   #3423
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja maleńka aktualizacja:
* Korektor Inglota (przepraszam, że na zdjęciu z kosmetykami pielęgnacyjnymi)
* Puder Sensique (ehm daleko mu do moich ukochanych czekoladek JOKO)
* Chusteczki matujące Inglot
* Paletka do brwi Inglota
* Pędzelek do brwi Sephory
* Szminka Astora (fajna ale źle dobrałam kolor ) i Sephory ( najobrzydliwsza szminka jaką kiedykolwiek miałam! Mam ją od wczoraj i nie użyję jej powtórnie! Co za paskudztwo- wywaliłam w błoto 25 zł )
Bardzo fajne kosmetyki Nie znam ich, tzn. nie wypróbowywałam, ale na zdjęciu prezentują się pięknie Co nie tak z pomadką z Sephory?

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przed chwila dokonałam zakupu takich oto kryolanowych kosmetyków.Poniewaz w swoje łapki dostane je dopiero w sierpniu , dlatego zdjecia ze strony ...
Ja mam ten fixer- super jest
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:03   #3424
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Moja maleńka aktualizacja:
* Korektor Inglota (przepraszam, że na zdjęciu z kosmetykami pielęgnacyjnymi)
* Puder Sensique (ehm daleko mu do moich ukochanych czekoladek JOKO)
* Chusteczki matujące Inglot
* Paletka do brwi Inglota
* Pędzelek do brwi Sephory
* Szminka Astora (fajna ale źle dobrałam kolor ) i Sephory ( najobrzydliwsza szminka jaką kiedykolwiek miałam! Mam ją od wczoraj i nie użyję jej powtórnie! Co za paskudztwo- wywaliłam w błoto 25 zł )
fajne zakupy najbardziej mnie kusi ta paletka do brwi Inglota, te kolorki są od razu w zestawie czy też można je komponowac??
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:28   #3425
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja mam ten fixer- super jest
Lynn zdradż jak go dobrze zaaplikować.Bo słyszalam, ze moga z tym byc problemy, tzn raz za dużo raz za malo... A nie masz wrazenia jakiegos ściagania, maski, czegoś klejacego lub wrazenia, ze za dużo masz na twarzy???
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:38   #3426
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Lynn zdradż jak go dobrze zaaplikować.Bo słyszalam, ze moga z tym byc problemy, tzn raz za dużo raz za malo... A nie masz wrazenia jakiegos ściagania, maski, czegoś klejacego lub wrazenia, ze za dużo masz na twarzy???

Szczerze mówiąc, użylam go na razie az jeden raz Psiknęłam z 3-4 razy z odległosci i makijaż pieknie się trzymał. Wiecej będę mogła napisać za 2 tygodnie, bo wtedy na pewno wypróbuje na imprezach i na weselu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 20:40   #3427
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, użylam go na razie az jeden raz Psiknęłam z 3-4 razy z odległosci i makijaż pieknie się trzymał. Wiecej będę mogła napisać za 2 tygodnie, bo wtedy na pewno wypróbuje na imprezach i na weselu
ok w takim razie czekam na relacje
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 21:09   #3428
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
ok w takim razie czekam na relacje
Oczywiście napisze
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 07:22   #3429
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przed chwila dokonałam zakupu takich oto kryolanowych kosmetyków.Poniewaz w swoje łapki dostane je dopiero w sierpniu , dlatego zdjecia ze strony ...
a zdradź, skąd zamawiałaś, z ich strony? jestem napalona na kilka rzeczy kryolana a chyba nie mam szans ich pooglądać wcześniej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:26   #3430
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Może i ja napiszę że używałam tego pudru - ale baaardzo go widać na twarzy i ma taki nie-delikatny brokacik który jednak widać z bliska na twarzy, ja nie polecam.

u to chyba sobie nim glowy zawracac nie bede
w sumie to myslalam ze on nie ma zadnych drobinek, a brokatu na twarzy nie toleruje

dzieki
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:18   #3431
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00001.JPG (64,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00002.JPG (64,9 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00003.JPG (64,6 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00007.JPG (61,5 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00008.JPG (74,9 KB, 133 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 13:32   #3432
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
fajna aktualizacja, i jak Ci sie podoba GOSH?
co to za kolor shiny licious? jaki daje efekt na ustach? czy on am drobinki? hmmm normalnie nigdy go nie wiedzialam
zadowolona jestes z cieni Avon Cynthia? ja nie bardzo, oddalam mamie ale mama tez narzeka, nawet na bazie sie nie trzymaja...
no i moglabys wylorzyc i obfotografowac wszystkie blyszczyki bo ich za bardzo nie widac..
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 14:23   #3433
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
fajna aktualizacja, i jak Ci sie podoba GOSH?
co to za kolor shiny licious? jaki daje efekt na ustach? czy on am drobinki? hmmm normalnie nigdy go nie wiedzialam
zadowolona jestes z cieni Avon Cynthia? ja nie bardzo, oddalam mamie ale mama tez narzeka, nawet na bazie sie nie trzymaja...
no i moglabys wylorzyc i obfotografowac wszystkie blyszczyki bo ich za bardzo nie widac..

To jest tylko aktualizacja Swój zbiór wklejałam już kiedyś A jako bonus to tylko tak po prostu kosmetyczka Gosh jest świetny.. bardzo sie polubiliśmy Shiny Licious to 607.. Na ustach jest przeźroczysty z milionami jasnych drobinek (nie brokatu!) A z Avonu to nie cienie.. To puder Bardzo fajny jest Jak będę miała kiedyś czas to wkleję jeszcze raz cały swój zbiór
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 15:17   #3434
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
a zdradź, skąd zamawiałaś, z ich strony? jestem napalona na kilka rzeczy kryolana a chyba nie mam szans ich pooglądać wcześniej
wysłałam na pw

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
chyba mam ten sam podwójny cień maybelline czy to cashmere brown 10???

Też mam kotke i jak tylko robie zdjęcia kosmetyków to mi zawsze w kadr wchodzi Potem muszę wycinać ze zdjec łapki badź uszka kotki
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 15:47   #3435
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
jak sprawuje się rozświetlacz Inglota? jaki daje efekt? były jakieś inne warianty kolorystyczne bo mi zależałoby bardziej na czymś brązowo-beżowym? i ostatnie pytanie ile kosztował?
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:36   #3436
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
wysłałam na pw



chyba mam ten sam podwójny cień maybelline czy to cashmere brown 10???

Też mam kotke i jak tylko robie zdjęcia kosmetyków to mi zawsze w kadr wchodzi Potem muszę wycinać ze zdjec łapki badź uszka kotki
Nie.. to nr 44 Hihi co do kotki przyznam rację.. siedziała koło mnie

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
jak sprawuje się rozświetlacz Inglota? jaki daje efekt? były jakieś inne warianty kolorystyczne bo mi zależałoby bardziej na czymś brązowo-beżowym? i ostatnie pytanie ile kosztował?
Użyłam go po raz pierwszy i bardzo mi się spodobał Efekt jest taki lekko złotawy... rozświetlający. Były inne warianty.. A na zdjęciu trochę przełamało kolorki, bo mój jest właśnie beżowo brązowy A kosztował dużo.. bo 39 zł Zaszalałam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:05   #3437
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
Sliczne nabytki A kotka przepiekna Jestem megakociara zakochana po uszy w kotach Pozdrawiam
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:09   #3438
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Sliczne nabytki A kotka przepiekna Jestem megakociara zakochana po uszy w kotach Pozdrawiam

Oj dziękuję.. dziękuję Przekażę Murce, że się podoba dziewczętom na wizażu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:49   #3439
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Ślicznie dziękuję za miłe słowa odnośnie aktualizacji Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale dziś w pracy miałam "urwanie gitary " jak to mówi mój ojciec
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Śliczna aktualizacja Susanno Paletka do brwi cudna- dobra jest, warto kupic? A co sądzisz na temat bibułek Inglota
Kasiu warto ją kupić Pomimo tego, ze to nowy zakup to efekt końcowy na brwiach bardzo mi się podoba. Póki co używałam tylko cieni. ładnie przyciemnione brwi, naturalnie wyglądają.
Z bibułek także jestem zadowolona, dobrze absorbują i nie naruszają makijażu. No i kosztują tylko 9 zł.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Fajny zbior mnie sie podoba ale najbardziej zainteresowalas mnie paletka do brwi Inglota,napisz jaki efekt i jakie sa kolory,jak ja oceniasz?choc po zdjeciu widze ze to swiezy zakup
Jestem w fazie poszukiwania i zastanawiam sie co w koncu kupic
Hexxana wybór w cieniach do brwi jest spory, to napewno 10 kolorów (jak nie więcej) + chyba 5 odcieni wosku. Myślę, że każda z nas coś do siebie dobierze. Używam cieni dopiero 3 dni ale jestem zadowolona z efektu. Dla mnie bardziej naturalny od kredki. Mam ciemne brwi i zależało mi właściwie tylko na wypełnieniu wolnych "przestrzeni" - i to się udało Cienie wytrzymują od rana do wieczora. Mam na nie patent: najpierw czeszę brwi czystym grzebykiem po starym tuszu (niesforne takie), potem rozprowadzam cień i na do odżywkę Celii.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Przed chwila dokonałam zakupu takich oto kryolanowych kosmetyków.Poniewaz w swoje łapki dostane je dopiero w sierpniu , dlatego zdjecia ze strony ...
Czy to baza pod cienie?? Musze kupić puder Kryolana - tak mnie dziewczyny kusicie

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Bardzo fajne kosmetyki Nie znam ich, tzn. nie wypróbowywałam, ale na zdjęciu prezentują się pięknie Co nie tak z pomadką z Sephory?
Pomadka jest okropna. Za gęsta - nie umiem jej ładnie rozprowadzić na ustach. Jak już się uda to się waży i zapach... okropny. Paskudny zapach który włazi w usta Zdecydowanie nie polecam!

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
fajne zakupy najbardziej mnie kusi ta paletka do brwi Inglota, te kolorki są od razu w zestawie czy też można je komponowac??
Paletkę komponujesz sama. Cały komplet 3 cieni + kasetka z lusterkiem kosztuje 25 zł. Możesz zastosować dowolne kombinacje: 1 cień i 2 woski, 1 woski i 2 cienie, tylko cienie lub np. cień, wosk i cień do powiek Bardzo fajna sprawa.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
Poziomka powaliłaś mnie tym rozświetlaczem Inglota. Chodzę za nim i chodzę. Bardzo chę go kupić ale... ile można mieć rozświetlaczy?! Błyszczyk Gosha także bardzo zachęcająco wygląda Ogólnie - świetna aktualizacja, piękny zbiór i uroczy kot
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 18:56   #3440
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

xPoziomkax, bardzo fajna aktualizacja - szczególnie podoba mi się paseczkowy rozświetlacz Inglot
Widzę też, że jako kolejna dałaś się skusić na błyszczyk Gosh i jak czytam jesteś z niego zadowolona To nr 104?

Aaa i byłabym zapomniała - uroczego masz kotka
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:06   #3441
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Paletkę komponujesz sama. Cały komplet 3 cieni + kasetka z lusterkiem kosztuje 25 zł. Możesz zastosować dowolne kombinacje: 1 cień i 2 woski, 1 woski i 2 cienie, tylko cienie lub np. cień, wosk i cień do powiek Bardzo fajna sprawa.
no to rzeczywiście fajna sprawa chyba niedługo odwiedze stoisko Inglota
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:36   #3442
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Poziomka powaliłaś mnie tym rozświetlaczem Inglota. Chodzę za nim i chodzę. Bardzo chę go kupić ale... ile można mieć rozświetlaczy?! Błyszczyk Gosha także bardzo zachęcająco wygląda Ogólnie - świetna aktualizacja, piękny zbiór i uroczy kot

To mój pierwszy rozświetlacz Jak na razie jestem zadowolona



Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
xPoziomkax, bardzo fajna aktualizacja - szczególnie podoba mi się paseczkowy rozświetlacz Inglot
Widzę też, że jako kolejna dałaś się skusić na błyszczyk Gosh i jak czytam jesteś z niego zadowolona To nr 104?

Aaa i byłabym zapomniała - uroczego masz kotka

Oj.. Inglot - super sprawa.. A na Gosha się skusiłam.. oj skusiłam.. i wszystko przez wizaż! To numerek 102.. nieco jaśniejszy od 104.. Niedługo zamieszczę makijaże z nim to zobaczycie jak wygląda



A teraz pytanie dziewczynki do Was.. Bo ten rozświetlacz jest taki lekko złoty.. Czy ja mam go nakładac powyżej różu? Czy jak ? Opiszcie mi dokładnie gdzie go powinnam dawać.. Z góry dzięki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:04   #3443
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kasiu warto ją kupić Pomimo tego, ze to nowy zakup to efekt końcowy na brwiach bardzo mi się podoba. Póki co używałam tylko cieni. ładnie przyciemnione brwi, naturalnie wyglądają.
Z bibułek także jestem zadowolona, dobrze absorbują i nie naruszają makijażu. No i kosztują tylko 9 zł.


Czy to baza pod cienie?? Musze kupić puder Kryolana - tak mnie dziewczyny kusicie
dzieki Susanno na paletke do brwio na razie sie nie skusze bo niedawno kupiłam essence ale bibułki Inglota kupie na pewno


tak to baza pod cienie, własciwie zobaczyłam, ze nie ma zbyt dobrych opinii na KWC ale ja to sie zawsze sama musze przekonac
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:22   #3444
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Moje obecne zbiory mało się maluję, więc mały zbiór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010563.JPG (39,6 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010564.JPG (31,2 KB, 166 załadowań)
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 09:27   #3445
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie Miałam zepsuty aparat i dopiero teraz mi go przywieźli.. Nie mogłam cykać fotek ani moich aktualizacji.. ani makijaży.. Jedyne co mogę powiedzieć.. to to.. że wizaż kusi.. oj kusi.. Błyszczyk Gosh kupiłam pod wpływem wizażu.. także zapragnęłam mieć rozświetlacz poprzez wizaż.. Ojojoj.. co sie narobiło.. A efekty są na zdjęciach Nie bijcie proszę.. Mogę się usprawiedliwić tylko z jednego kosmetyku : Cieni Inglota.. Nie mogłam ich nie kupić.. Gdy kupowałam rozświetlacz pani ekspedientka pokazała mi cienie które są w promocji.. Kosztowały 12 zł.. a przecenili je na 5 zł.. No jak można było odmówić ? Na resztę kosmetyków nie mam usprawiedliwień Prosze nie bijcie ! I mam mały bonusik dla Was Moja kosmetyczka i moja kotka Murka No to tyle wstępu.. Efekty szaleństw poniżej
Ladna aktualizacja,mi tez sie podoba wszysto,co Inglotowe i blyszczyk Gosh A kotek sliczny,sama mam 6,w tym 2 kotki

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Moje obecne zbiory mało się maluję, więc mały zbiór
Skromnie,ale konkretnie Chcialam sie zapytac,jak Ci sie podoba blyszczyk Oriflme?Chcialam go kupic,ale recenzje ma tak rozne,ze zaczelam sie wahac i dalam sobie spokoj...No i jak szmineczka Oriflame?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 10:58   #3446
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Ladna aktualizacja,mi tez sie podoba wszysto,co Inglotowe i blyszczyk Gosh A kotek sliczny,sama mam 6,w tym 2 kotki

Dziękuję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:49   #3447
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Właśnie otrzymałam przesyłkę, więc muszę się pochwalić jakie cienie sobie kupiłam
Pokazuję Wam też jak one wyglądają na skórze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01044.JPG (62,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00152.jpg (59,8 KB, 121 załadowań)
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 11:56   #3448
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Właśnie otrzymałam przesyłkę, więc muszę się pochwalić jakie cienie sobie kupiłam
Pokazuję Wam też jak one wyglądają na skórze
Super kolorki Gdzie kupilas?? Na allegro? I sa to jakies Vollare,Cantare lub Lemax?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 12:17   #3449
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Tak na allegro Trochę kolorków jest z Lemaxu i troszkę z Vollare Mi też się bardzo podobają te kolory, tym bardziej, że się bałam jak będą wyglądać w rzeczywistości
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-10, 14:14   #3450
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Maju
obiecane zdjęcia pink fresh i beige chic

raczej niewiele zobaczysz bo bardzo trudno uchwycic te subtelne kolory.
Wg mnie pink fresh nadaje najwiecej koloru , takiej łososiowo-zlotej poswiaty
Beige chic jest jakby bardziej pudrowo bezowy z rozswietleniem.

jejku na prawde trudno to uchwycić i przekazac

beige chic na tych zdjeciach na rece w ogóle nie widać , wiec jeśli cokolwiek uda Ci sie dojrzec to bedzie to pink fresh
Dziękuję za zdjęcia. I tak widać wiele (moim aparatem nic nie mogę uchwycić) I tak sam opis pink fresh zastosowanych jako różowego rozświetlacza kusi mnie nieziemsko.


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Paletkę komponujesz sama. Cały komplet 3 cieni + kasetka z lusterkiem kosztuje 25 zł. Możesz zastosować dowolne kombinacje: 1 cień i 2 woski, 1 woski i 2 cienie, tylko cienie lub np. cień, wosk i cień do powiek Bardzo fajna sprawa.
Ale świetna sprawa z tą paletką do brwi. Niby na rynku wiele firm oferuje palety do brwi jednak najczęściej widuję takie z samymi cieniami. Inglot daje możliwość wybrania samego wosku, a połączenie go z cieniami do powiek było by dla mnie opcją idealną, bo cieni do brwi nie używam bo mam dość geste i ciemne brwi i wystarcza mi coś co utrwali kształt czyli wosk.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość


A teraz pytanie dziewczynki do Was.. Bo ten rozświetlacz jest taki lekko złoty.. Czy ja mam go nakładac powyżej różu? Czy jak ? Opiszcie mi dokładnie gdzie go powinnam dawać.. Z góry dzięki
Ja rozświetlacz nakładam nad różem, na szczytach kości policzkowych.

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać o niej coś więcej? W KWC ma bardzo pozytywne opinie, ale jakbyś była taka uprzejma i przy okazji - jak będziesz fotografować jakąś aktualizację - to strzel mi proszę fotkę jej składu, dobrze?
Chciałabym też wiedzieć, czy bardzo rozjaśnia skórę - efekt jest tylko rozświetlający czy raczej rozświetlająco-rozjaśniający... Oj, jakbyś kiedyś wrzuciła na MM makijaż z jej użyciem... Gotowa jestem nawet poczekać do zimy.
wysoka blondynka wklejam obiecane zdjęcia składu i twarzy z bazą. Mam nadzieję, ze skład jest czytelny.
Zdjęcia twarzy pomazanej tą bazą niestety nie oddają jej uroku. Aparat robi zdjęcia albo bardzo prześwietlone albo ziarniste
Bazę oprószyłam sypańcem Clinique ( i to był bład bo on jest taki jak tynk więc zakrył całe rozświetlenie bazy).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel_baza_le blanc_.jpg (151,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel_baza_le blanc1.jpg (80,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel_baza_le blanc2.jpg (72,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel_baza2 kopia.jpg (32,3 KB, 136 załadowań)
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2008-07-10 o 15:40
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.