NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 19:18   #4261
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
loho a gdzies Ty widziala taka cene? u mnie te roze po 18zl sa! co do trwalosci to fakt tak ni jako z nim ale jako delikatne wykonczenie swietny, mam odcien bardzo rozowy i lekkie musniecie tym kolorem ozywia mi roz z essence moim zdaniem sam roz z inglota nie daje jakis szokujacyh efektow

ja rowniez polecam z essence swietne matowe kolory, rowniez jestem zwolenniczka rozow z pierre rene zakupialam dzisiaj dwa kolejne jestem z nich zadowolona
Na KWC jest taka cena Moze się ktoś pomylił? Ale ja chce, żeby on był po 11 zł!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:23   #4262
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. mam prośbę Mogłybyście mi poradzić coś na temat tego różu Inglota? Potrzebuję taniego i dosyć fajnego różu... Ten z Inglota wydał mi się dosyć ciekawy Na KWC nie jest zbyt chwalony za trwałość.. ale myślę, że to przeżyję... I do tego kosztuje tylko 11 zł Co sądzicie? A jeżeli nie taki to jaki?
Ja byłam bardzo zadowolona z tego różu, teraz mam burżujkę, ale ten z kolei jest tak twardy, że mogę prosto z opakowania się nim maziać i i tak będzie delikatny efekt. Inglot jest miękki i bardzo fajnie się mieni.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:24   #4263
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Na KWC jest taka cena Moze się ktoś pomylił? Ale ja chce, żeby on był po 11 zł!
niestety ale Inglot idzie w gore, ceny czasem powalaja
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:35   #4264
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

co myslicie o tych pedzlach do makijazu??

http://allegro.pl/item411910440_pedz...w_7_sztuk.html

http://allegro.pl/item418034057_pedz..._promocja.html

z gory dziekuje za odpowiedz)
Drugi Ja mam dokladnie ten sam zestaw i jestem zadowolona Ewentualnie odsylam Cie do 2 watkow:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263948
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155194

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ogolnie kolorki tej nowej serii piekne, nasycone

Fakt bardzo miękka ale już opanowałam kredki essence

Zapłaciłam 13zł/sztuka

Są w Galerii Centrum w SCC ale osobiście wolę kupować gdzie indziej - za targiem w Chorzowie (tzn od strony parkingu a nie ul. Wolności) jets taki mały, niepozorny sklepik. Sprzedawczyni przesympatyczna, ma wiele perełek (np. Dermacol, kosmetyki Bi-Kor). bardzo lubię tam kupować



Ech ja makijaż od dziecka lubiłam (ale nie miałam nic wspólnego z wymalowanym dzieckiem), na codzień maluję sie delikatnie. Strasznie lubię malować ludzi, zawsze koleżanki (podsyłają nawet swoją rodzinkę lub znajome) proszą o makijaż na jakąś ważną okazję W sobotę ratowałam jedną Panne Młodą, której zachorowała sąsiadka, która miała ją pomalować. Ja poprostu to lubię, sprawia mi to ogromną przyjemność

Kwadratowe i ładniejsze i praktyczniejsze - z tamtych czasem coś mi się niechcący wysypało z tych nie ma jak
Ale masz fajnie,ze masz dostep do tych cieni Ja je ogladalam tylko na allegro,albo na ich oficjalnej stronce

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
A fajnie powiem Ci trzyma się chyba najbardziej z całego makijażu



dzięki



co do cieni z avonu: muszę przyznać że wszystkie są super oprócz tego pierwszego od lewej: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1218710032 tego zielonego, jest za jasny jak dla mnie. Za to te dwa obok z linka sa bardzo trwałe i fajnie je się nakłada .
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1218710032
Tutaj jestem tylko zaskoczona kolorem pierwszy od lewej bo w katalogu był inny, ogólnie rzadko go używam, dwa obok niego [zwłaszcza ten w środku] to jeden z lepszych cieni jakie są, bardzo intensywny jest i świetny aplikator




Używam długo się trzymają, najlepiej wyglądają gdy są połączone z bezbarwnym błyszczykiem, wtedy dopiero fajnie kolorek wygląda
No wlasnie,bo te 1 to ten blyszczyk do oczu,ktory dziewczyny odradzaja.A bylam ciekawa opinii co do reszty cieni,bo slyszalam juz raczej dobre Dzieki za odp Najbardziej podobaja mi sie te sypance ze zlotym polyskiem (czy jak one sie tam nazywaja),ale sa strasznie male

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
loho a gdzies Ty widziala taka cene? u mnie te roze po 18zl sa! co do trwalosci to fakt tak ni jako z nim ale jako delikatne wykonczenie swietny, mam odcien bardzo rozowy i lekkie musniecie tym kolorem ozywia mi roz z essence moim zdaniem sam roz z inglota nie daje jakis szokujacyh efektow

ja rowniez polecam z essence swietne matowe kolory, rowniez jestem zwolenniczka rozow z pierre rene zakupialam dzisiaj dwa kolejne jestem z nich zadowolona
Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
niestety ale Inglot idzie w gore, ceny czasem powalaja
To chyba masz ten sam kolorek,co ja Swietny wg mnie dla pani zimy
Niestety,ceny ida w gore.Teraz wlasnie kosztuje 18 zl Ale mysle,ze warto Mozesz zainwestowac w paletke i wrzucic go do palety.A jesli nie,to moze wlasnie ten Essence?Skoro dziewczyny tak zachwalaja,to pewnie sama sie skusze
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:41   #4265
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
To chyba masz ten sam kolorek,co ja Swietny wg mnie dla pani zimy
Niestety,ceny ida w gore.Teraz wlasnie kosztuje 18 zl Ale mysle,ze warto Mozesz zainwestowac w paletke i wrzucic go do palety.A jesli nie,to moze wlasnie ten Essence?Skoro dziewczyny tak zachwalaja,to pewnie sama sie skusze
bo ten roz byl kupowany z mysla o pani zimie na konkursa haha!
a ze ja podobno jestem typem zimy to go sobie pouzywalam i dzieki temu rozowy naprawde ale przekonalam sie do rozy, wczesniej tylko brazer bo balam sie ze roz sprawi ze bede miala rumience a teraz kurna chyba opsesje zlapalam ! szczegolnie kolory brudnego rozu mi sie podobaja
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:42   #4266
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

A ja sama mam dylemat.

Chcialabym kupic puder brązujący w kulkach,ale w koncu nie wiem na ktory sie zdecydowac...
mam do wyboru
Avon,Diadem no i wlasciwie to tyle..

moze jakis innyc polecacie..juz sama nie wiem..
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:45   #4267
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
podobaja mi sie te sypance ze zlotym polyskiem (czy jak one sie tam nazywaja),ale sa strasznie male
fakt, ale wydajne wg. mnie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 19:54   #4268
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja byłam bardzo zadowolona z tego różu, teraz mam burżujkę, ale ten z kolei jest tak twardy, że mogę prosto z opakowania się nim maziać i i tak będzie delikatny efekt. Inglot jest miękki i bardzo fajnie się mieni.
Moze go kupię ..

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
niestety ale Inglot idzie w gore, ceny czasem powalaja

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
bo ten roz byl kupowany z mysla o pani zimie na konkursa haha!
a ze ja podobno jestem typem zimy to go sobie pouzywalam i dzieki temu rozowy naprawde ale przekonalam sie do rozy, wczesniej tylko brazer bo balam sie ze roz sprawi ze bede miala rumience a teraz kurna chyba opsesje zlapalam ! szczegolnie kolory brudnego rozu mi sie podobaja
No to Game prezentuj makijaże, które są postawione na policzki!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:37   #4269
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość


Są w Galerii Centrum w SCC ale osobiście wolę kupować gdzie indziej - za targiem w Chorzowie (tzn od strony parkingu a nie ul. Wolności) jets taki mały, niepozorny sklepik. Sprzedawczyni przesympatyczna, ma wiele perełek (np. Dermacol, kosmetyki Bi-Kor). bardzo lubię tam kupować


Będę musiała się wybrać do SCC w takim razie Chorzowa niestety nie znam za bardzo, więc sobie daruję wycieczkę, choć szczerze żałuję, bo akurat przymierzam się do zakupu Dermacolu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:52   #4270
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

moja zdobycz wyśniona- 26,70 z 89!!!!!!!!!!!!!!!!Sephora , cudne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P58480_hero.jpg (12,7 KB, 120 załadowań)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:55   #4271
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie,ze masz dostep do tych cieni Ja je ogladalam tylko na allegro,albo na ich oficjalnej stronce
Teraz to nawet w GC są, ale jeszcze zanim otwarli GC kupowałam w tym małym sklepiku. Jak dobrze, że na niego kiedyś, całkowitym przypadkiem, trafiłam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 20:56   #4272
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
bo ten roz byl kupowany z mysla o pani zimie na konkursa haha!
a ze ja podobno jestem typem zimy to go sobie pouzywalam i dzieki temu rozowy naprawde ale przekonalam sie do rozy, wczesniej tylko brazer bo balam sie ze roz sprawi ze bede miala rumience a teraz kurna chyba opsesje zlapalam ! szczegolnie kolory brudnego rozu mi sie podobaja
Wg mnie,to Ty wlasnie jestes Pania Zima Ja roz uwielbiam,bardzo szybko zaczelam go uzywac (moj pierwszy-Miss Sporty) i juz od 1 uzycia nie moge sie z nim rozstac Cudownie ozywia cere,nadaje blasku i sprawia,ze wyglada zdrowo i wypoczeto
Ale moja kolezanka tez tak miala,dlugo ja namawialam i ja sprobowala,to tez sie nie rozstaje Dlatego roz zawsze i wszedzie musi byc

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
fakt, ale wydajne wg. mnie
Tylko tyle jest tych kolorow,ze ja bym i\od razu polowe kupila
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 20:59   #4273
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
niestety ale Inglot idzie w gore, ceny czasem powalaja
Nowości są drogie, ale te 'stare" tanieją: kupiłam cienie Vertigo za 5 zł (a wczesniej byly chyba za 9) i duży cien pojedynczy za9 zł, a wcześniej był chyba za 20 zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:02   #4274
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość



Tylko tyle jest tych kolorow,ze ja bym i\od razu polowe kupila
mam ten sam dylemat
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:16   #4275
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No to Game prezentuj makijaże, które są postawione na policzki!
moge zaprezentowac ale same poliki
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wg mnie,to Ty wlasnie jestes Pania Zima Ja roz uwielbiam,bardzo szybko zaczelam go uzywac (moj pierwszy-Miss Sporty) i juz od 1 uzycia nie moge sie z nim rozstac Cudownie ozywia cere,nadaje blasku i sprawia,ze wyglada zdrowo i wypoczeto
Ale moja kolezanka tez tak miala,dlugo ja namawialam i ja sprobowala,to tez sie nie rozstaje Dlatego roz zawsze i wszedzie musi byc
powoli sie rozstaje z pania zima, wracam do naturalnych wloskow zoabczymy jak dlugo wytrzymam bez farbowania ja bez brazera sie rozstac nie moglam, ale teraz to i brazer i roz nie zastapiony, pozatym moje pucki "wychudzaja" sie


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nowości są drogie, ale te 'stare" tanieją: kupiłam cienie Vertigo za 5 zł (a wczesniej byly chyba za 9) i duży cien pojedynczy za9 zł, a wcześniej był chyba za 20 zł
no co Ty! te okragle za 9zl? oj chyba bede musiala popatrzec ale cos mi sie wydaje ze u mnie nadal 20zl! o vertigo to wiem tylko ze w promocji przy zakupie czegos 5zl, szczerze powiem ze za tymi cieniami nie przepadam niby Inglot(twierdze ze i tak ma super cienie) ale cos ten typ jest inny, jakies takie cienie malo zywe,twarde i ta pacynka niby pomyslowe opakowanie ale ciezko pacynka jest cien wydobyc hmm
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:21   #4276
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
no co Ty! te okragle za 9zl? oj chyba bede musiala popatrzec ale cos mi sie wydaje ze u mnie nadal 20zl! o vertigo to wiem tylko ze w promocji przy zakupie czegos 5zl, szczerze powiem ze za tymi cieniami nie przepadam niby Inglot(twierdze ze i tak ma super cienie) ale cos ten typ jest inny, jakies takie cienie malo zywe,twarde i ta pacynka niby pomyslowe opakowanie ale ciezko pacynka jest cien wydobyc hmm
Kupiłam za 9zł ten duży okrągly (ładny kolorek - kawa z dużą ilością mleka, lekko połyskujący). Z tego co przeczytałam (chyba w Inglocie ??) że bedą "udoskonalać formułę" i dlatego obniżyli cenę. No i de facto kupilam 2 Vertigo po 5 zl Vertigo mi się podobają, nie mam do nich zastrzeżeń. Nie lubie za to serii Integra, bo takie twarde i mało wyraziste kolory wychodza na powiekach (przynajmniej moich )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 21:25   #4277
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Hosenka - ooo fajnie wiedziec:P bym sie troche zaopatrzyla w okragle bo po rozu widac ze okragle pudeleczka nie sa takie tandetne:P no to bede musiala sie wybrac i poszperac:P

a swoja droga wiece moze dziewczyny czy w takich centrach handlowych gdzie odziez jest sprzedawana juz po sezonie np jak fashion house, kosmetyki tez sa przecenione, jest u mnie w miescie wlasnie fashion i wiem ze jest stoisko Inglota czy ceny beda obnizone czy takie same jak w normalnych C.H?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:38   #4278
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

A ja mam pytanko do Moren W wątku Inglotowym widziałam, ze prezentowałaś swoje zbiory A dlatego, ze choruję na Ingloty zadam Ci pytanko Do tego kusi mnie następny błyszczyk Inglota No ja nie wyrobie! A więc.. pytanie.. Jak Ci się sprawuje błyszczyk Inglota w tej podłużnej tubce? Ten Twój błyszczyk ma taki brzoskwiniowy odcień.. I czy on naprawdę kosztuje tylko 15 zł jak pisze na KWC? Możesz coś więcej powiedzieć o tym błyszczyku?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 10:50   #4279
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Ale moja kolezanka tez tak miala,dlugo ja namawialam i ja sprobowala,to tez sie nie rozstaje Dlatego roz zawsze i wszedzie musi byc
powoli sie rozstaje z pania zima, wracam do naturalnych wloskow zoabczymy jak dlugo wytrzymam bez farbowania ja bez brazera sie rozstac nie moglam, ale teraz to i brazer i roz nie zastapiony, pozatym moje pucki "wychudzaja" sie


no co Ty! te okragle za 9zl? oj chyba bede musiala popatrzec ale cos mi sie wydaje ze u mnie nadal 20zl! o vertigo to wiem tylko ze w promocji przy zakupie czegos 5zl, szczerze powiem ze za tymi cieniami nie przepadam niby Inglot(twierdze ze i tak ma super cienie) ale cos ten typ jest inny, jakies takie cienie malo zywe,twarde i ta pacynka niby pomyslowe opakowanie ale ciezko pacynka jest cien wydobyc hmm
Dla mnie bronzer to juz tak srednio,a bronzer+roz,to chyba by bylo za duzo
U mnie jakos ciezko o te promocje inglotowe Jedynie trafiam na nie na malutkim stoisku w Koronie.w tych wiekszych punktach nigdy ich nie ma

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Hosenka - ooo fajnie wiedziec:P bym sie troche zaopatrzyla w okragle bo po rozu widac ze okragle pudeleczka nie sa takie tandetne:P no to bede musiala sie wybrac i poszperac:P

a swoja droga wiece moze dziewczyny czy w takich centrach handlowych gdzie odziez jest sprzedawana juz po sezonie np jak fashion house, kosmetyki tez sa przecenione, jest u mnie w miescie wlasnie fashion i wiem ze jest stoisko Inglota czy ceny beda obnizone czy takie same jak w normalnych C.H?
Hmm,we wro jest Outlet,ale tam niestety nie ma kosmetykow Ale ja stawiam an to,ze ceny beda takie same

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do Moren W wątku Inglotowym widziałam, ze prezentowałaś swoje zbiory A dlatego, ze choruję na Ingloty zadam Ci pytanko Do tego kusi mnie następny błyszczyk Inglota No ja nie wyrobie! A więc.. pytanie.. Jak Ci się sprawuje błyszczyk Inglota w tej podłużnej tubce? Ten Twój błyszczyk ma taki brzoskwiniowy odcień.. I czy on naprawdę kosztuje tylko 15 zł jak pisze na KWC? Możesz coś więcej powiedzieć o tym błyszczyku?
Widocznie zdjecie jest przeklamane,bo moj blyszczyk ma odcien jasnego,chlodnego rozu Niestety na ustach nie daje kolorku,za to daje efekt pieknej tafli wody,z drobniutkimi drobinkami.Lubie efekt,jaki daje Jest fajny,owocowy Ale strasznie nietrwaly Chyba wlasnie w watku Inglotowym ktos mnie pytal o opisanie tego blyszczyka zaczelam wiec uzywac go na nowo i po 2 dniach testow ubytek jest juz spory i mocno widoczny.
Kupowalam go dawno,wiec ceny nie pamietam,ale chyba sama zglaszalam go na KWC,wiec tak musialo byc No cuz,nie wiem,czy Ci go polecic,bo nie wiem,czy wsrod nich znajdzeiesz taka brzoskwinke,o jaka Ci chodzi i czy on wogole bedzie dawal taki kolorek na ustach.Poza tym wlasnie jest szalebie nietrwaly i mozna go zuzyc w kilka-kilkanascie dni
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 11:50   #4280
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Widocznie zdjecie jest przeklamane,bo moj blyszczyk ma odcien jasnego,chlodnego rozu Niestety na ustach nie daje kolorku,za to daje efekt pieknej tafli wody,z drobniutkimi drobinkami.Lubie efekt,jaki daje Jest fajny,owocowy Ale strasznie nietrwaly Chyba wlasnie w watku Inglotowym ktos mnie pytal o opisanie tego blyszczyka zaczelam wiec uzywac go na nowo i po 2 dniach testow ubytek jest juz spory i mocno widoczny.
Kupowalam go dawno,wiec ceny nie pamietam,ale chyba sama zglaszalam go na KWC,wiec tak musialo byc No cuz,nie wiem,czy Ci go polecic,bo nie wiem,czy wsrod nich znajdzeiesz taka brzoskwinke,o jaka Ci chodzi i czy on wogole bedzie dawal taki kolorek na ustach.Poza tym wlasnie jest szalebie nietrwaly i mozna go zuzyc w kilka-kilkanascie dni
Aż tak źle ? ;/ Ale tak szybko mozna go zużyć ? Hmm... dziwne... ale chyba spróbuję Bo ja tak szybko błyszczyków nie zużywam i codziennie innym się mażę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:06   #4281
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

hej dziewczyny mam zamiar kupic pedzle do makijazu tylko nie wiem za bardzo ktore...
zastanawiamsie miedzy tymi dwoma zestawami ..ktory byscie mi polecily??
z gory dziekuje za odpowiedz

http://allegro.pl/item418034057_pedz..._pro mocja.html

http://www.allegro.pl/item417650117_..._makijaz u.html
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:10   #4282
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

.
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------

Edytowane przez tucia09
Czas edycji: 2008-08-15 o 13:32
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:16   #4283
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Moja maleńka dzisiejsza aktualicja:
2 nowe sypańce APC nowe odcienie w nowych opakowaniach, moim zdaniem lepsze te kwadratowe niż okrągłe - wygodniejsze i kredka Essence
A ile jest tych nowych kolorków i gdzie je mozna zobaczyć?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:24   #4284
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam zamiar kupic pedzle do makijazu tylko nie wiem za bardzo ktore...
zastanawiamsie miedzy tymi dwoma zestawami ..ktory byscie mi polecily??
z gory dziekuje za odpowiedz

http://allegro.pl/item418034057_pedz..._pro mocja.html
te są najlepsze
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:31   #4285
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
czy lepiej skusic sie tylko na 4 ale z sephory


http://allegro.pl/item415449819_seph...staw_4szt.html
Do tego służy odpowiedni wątek o pędzlach, czy naprawdę musisz to pytanie umieszczać w każdym wątku ??
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 12:50   #4286
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Aż tak źle ? ;/ Ale tak szybko mozna go zużyć ? Hmm... dziwne... ale chyba spróbuję Bo ja tak szybko błyszczyków nie zużywam i codziennie innym się mażę
Ja tez caly czas zmieniam blyszczyki I zawsze lubie miec duzo blyszczyka na ustach.A ten jest slodki i szybko sie zjada Wice jak tak go nakladam co chwila,zeby warstwa byla gruba,to szybko wychodzi

Cytat:
Napisane przez tucia09 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam zamiar kupic pedzle do makijazu tylko nie wiem za bardzo ktore...
zastanawiamsie miedzy tymi dwoma zestawami ..ktory byscie mi polecily??
z gory dziekuje za odpowiedz

http://allegro.pl/item418034057_pedz..._pro mocja.html

http://www.allegro.pl/item417650117_..._makijaz u.html

Ooo,znowu moj zestawik Ale tak samo,jak Vibeska odsylam do dzialu "pytania do wizazystki" i watkow o pedzlach.Te zestawy byly juz z tysiac razy omawiane...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:22   #4287
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasienka.b no to lecę do SCC po APC bo zauwazyłam, że co prawda znalazłam baze na której wzglednie nie roluja mi sie cienie (APC własnie) ale cienie inglota po prostu znikaja musze sprawdzic czy inne tez i od razu sprawdze to na APC jak cos nimi zmalujesz daj znac

PS mam nadzieje kasienka.b ze w przeciwienstwie do mojego samochodu Twoj nie padl ofiara gradu

wklejam w koncu moja aktualizacje inglota kupilam wczesniej a rzeczy z drugiej fotki własnie przylecialy do mnie usa - kocham tamtejsze ceny! fotki niestety sa zoltawe bo intensywie swieci slonce a ja robilam je komorka :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00766.JPG (48,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00764.JPG (41,6 KB, 156 załadowań)
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:33   #4288
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
kasienka.b no to lecę do SCC po APC bo zauwazyłam, że co prawda znalazłam baze na której wzglednie nie roluja mi sie cienie (APC własnie) ale cienie inglota po prostu znikaja musze sprawdzic czy inne tez i od razu sprawdze to na APC jak cos nimi zmalujesz daj znac

PS mam nadzieje kasienka.b ze w przeciwienstwie do mojego samochodu Twoj nie padl ofiara gradu

wklejam w koncu moja aktualizacje inglota kupilam wczesniej a rzeczy z drugiej fotki własnie przylecialy do mnie usa - kocham tamtejsze ceny! fotki niestety sa zoltawe bo intensywie swieci slonce a ja robilam je komorka :/
Szkoda,ze takie zoltaw,bo nie widac kolorkow Czyli nawet doliczajac wszystkie opalty oplaca sie kupowac w USA?Co za paranoja...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 15:59   #4289
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Hej!

Podglądam Was już od daawna, więc sama postanowiłam wrzucić moje zbiory

fot 1. to kosmetyki do twarzy
fot 2. poliki
fot 3. usta
fot 4 i 5. cienie
fot 6 . tusze i kredki + eyeliner


narzuciałam sobie mały ost w kupowani kosmetków,ale od września zamierzam wszystko nadrobić (szczególnie w kwestii podkłau/ów i błyszczyków ). Miłego oglądania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz 08.JPG (100,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg policzki 08.JPG (78,6 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta 08.JPG (100,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy 08.JPG (92,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2 08.JPG (89,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy3 08.jpg (83,3 KB, 94 załadowań)
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 16:43   #4290
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

wklejam w koncu moja aktualizacje inglota kupilam wczesniej a rzeczy z drugiej fotki własnie przylecialy do mnie usa - kocham tamtejsze ceny! fotki niestety sa zoltawe bo intensywie swieci slonce a ja robilam je komorka :/[/quote]


Świetna aktualizacja, co to za kosmetyk Clinique w zielonej tubce?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.